Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022Sgt. Pepik's Band Praha13:5DEXTEROUS Krásný LesBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří29:14Malý Petr
1.Ne11.9.2022Maséři Hradec Králové8:10Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Doležal Michal24:24Šimandl Kamil
2.Ne11.9.2022Maséři Hradec Králové4:14Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Pašta Petr12:29Schieferdecker Václav
2.Ne11.9.2022DEXTEROUS Krásný Les7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Malý Petr17:24Chomout Jaroslav
3.Ne11.9.2022Sgt. Pepik's Band Praha11:7Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří25:20Chomout Jaroslav
3.Ne11.9.2022Ložisková mafie Pšov15:3Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Schieferdecker Václav32:15Šimandl Kamil
4.Ne2.10.2022Ložisková mafie Pšov10:8Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav27:21Hránek Pavel
5.Ne2.10.2022Olympia Tábor11:7Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Chomout Jaroslav27:19Šimandl Kamil
4.Ne2.10.2022Maséři Hradec Králové10:8DEXTEROUS Krásný LesHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Malach Petr25:24Malý Petr
6.Ne2.10.2022Ložisková mafie Pšov5:13Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav17:27Chomout Jaroslav
5.Ne9.10.2022DEXTEROUS Krásný Les2:16Sgt. Pepik's Band PrahaU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:00Malý Petr12:32Moravec Jiří
6.Ne16.10.2022Sgt. Pepik's Band Praha15:3Maséři Hradec KrálovéBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří32:11Malach Matěj
7.Ne13.11.2022Ložisková mafie Pšov10:8Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav24:22Chomout Jaroslav
7.Ne13.11.2022DEXTEROUS Krásný Les7:11Scorpions OKO PlzeňU Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr20:25Přibyl Václav
8.Ne13.11.2022Maséři Hradec Králové10:8Scorpions OKO PlzeňU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Malach Petr23:20Brejcha Jiří
8.Ne13.11.2022Sgt. Pepik's Band Praha12:6Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Hoffmann Martin26:17Chomout Jaroslav
9.Ne13.11.2022Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Puharič Petr20:25Schieferdecker Václav
9.Ne13.11.2022DEXTEROUS Krásný Les7:11Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Malý Petr18:26Pašta Petr
10.Ne4.12.2022Maséři Hradec Králové3:15Ložisková mafie PšovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Malach Petr10:33Schieferdecker Václav
10.Ne4.12.2022DEXTEROUS Krásný Les3:15Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Malý Petr12:32Křepelka Čestmír
11.Ne4.12.2022DEXTEROUS Krásný Les2:16Scorpions OKO PlzeňBar Bronx, Tábor 
13:45Malý Petr9:32Hránek Pavel
11.Ne4.12.2022Ložisková mafie Pšov10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
13:45Schieferdecker Václav23:21Hoffmann Martin
12.Ne4.12.2022Olympia Tábor12:6Scorpions OKO PlzeňBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír27:20Brejcha Jiří
12.Ne4.12.2022Maséři Hradec Králové5:13Sgt. Pepik's Band PrahaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Malach Petr13:29Hoffmann Martin
13.Ne15.1.2023Sgt. Pepik's Band Praha13:5Maséři Hradec KrálovéBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří27:13Pašta Petr
13.Ne15.1.2023Ložisková mafie Pšov9:10DEXTEROUS Krásný LesPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav24:24Malý Petr
14.Ne15.1.2023Scorpions OKO Plzeň7:11DEXTEROUS Krásný LesPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Šimandl Kamil20:27Malý Petr
14.Ne15.1.2023Maséři Hradec Králové7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Pašta Petr18:25Chomout Jaroslav
15.Ne15.1.2023Olympia Tábor11:7Sgt. Pepik's Band PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Chomout Jaroslav25:19Moravec Jiří
15.Ne15.1.2023Scorpions OKO Plzeň7:11Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Šimandl Kamil18:25Schieferdecker Václav
16.Ne12.2.2023Ložisková mafie Pšov7:11Maséři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Schieferdecker Václav19:27Doležal Michal
16.Ne12.2.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Olympia TáborPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil20:23Chomout Jaroslav
17.Ne12.2.2023DEXTEROUS Krásný Les7:11Ložisková mafie PšovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Malý Petr22:24Schieferdecker Václav
17.Ne12.2.2023Olympia Tábor7:11Sgt. Pepik's Band PrahaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Chomout Jaroslav20:26Moravec Jiří
18.Ne12.2.2023Maséři Hradec Králové7:11DEXTEROUS Krásný LesHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Doležal Michal20:25Malý Petr
18.Ne12.2.2023Scorpions OKO Plzeň10:9Sgt. Pepik's Band PrahaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil23:21Moravec Jiří
19.Ne26.2.2023DEXTEROUS Krásný Les10:9Sgt. Pepik's Band PrahaU Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr22:22Moravec Jiří
19.Ne26.2.2023Olympia Tábor6:12Ložisková mafie PšovBar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav17:26Schieferdecker Václav
20.Ne26.2.2023Scorpions OKO Plzeň12:6Sgt. Pepik's Band PrahaU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Přibyl Václav27:16Moravec Jiří
20.Ne26.2.2023Ložisková mafie Pšov14:4Maséři Hradec KrálovéBar Bronx, Tábor 
13:45Schieferdecker Václav29:15Malach Petr
21.Ne26.2.2023Maséři Hradec Králové4:14Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
16:00Malach Petr13:29Chomout Jaroslav
21.Ne26.2.2023Scorpions OKO Plzeň10:9DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Přibyl Václav23:21Malý Petr
22.Ne12.3.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Olympia TáborPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil22:21Chomout Jaroslav
22.Ne12.3.2023Sgt. Pepik's Band Praha10:8DEXTEROUS Krásný LesBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří22:20Malý Petr
23.Ne12.3.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Chomout Jaroslav25:22Malach Petr
23.Ne12.3.2023DEXTEROUS Krásný Les6:12Ložisková mafie PšovBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Malý Petr19:28Schieferdecker Václav
24.Ne12.3.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Maséři Hradec KrálovéPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Brejcha Jiří24:22Malach Petr
24.Ne12.3.2023Sgt. Pepik's Band Praha6:12Ložisková mafie PšovBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří16:28Schieferdecker Václav
25.Ne16.4.2023DEXTEROUS Krásný Les11:7Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
11:00Malý Petr25:20Malach Petr
25.Ne16.4.2023Scorpions OKO Plzeň10:8Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Hránek Pavel25:22Schieferdecker Václav
26.Ne16.4.2023Olympia Tábor10:8Maséři Hradec KrálovéU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Chomout Jaroslav25:21Malach Petr
26.Ne16.4.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Moravec Jiří22:26Hránek Pavel
27.Ne16.4.2023Ložisková mafie Pšov10:8Sgt. Pepik's Band PrahaPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav22:21Hoffmann Martin
27.Ne16.4.2023Olympia Tábor12:6DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Chomout Jaroslav29:17Malý Petr
28.Ne14.5.2023Olympia Tábor12:6Ložisková mafie PšovBar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav29:18Schieferdecker Václav
28.Ne14.5.2023Maséři Hradec Králové10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
11:00Malach Petr26:18Hlavatý Tomáš
29.Ne14.5.2023Sgt. Pepik's Band Praha3:15Scorpions OKO PlzeňHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
13:45Hlavatý Tomáš14:32Hránek Pavel
29.Ne14.5.2023Ložisková mafie Pšov11:7DEXTEROUS Krásný LesBar Bronx, Tábor 
13:45Schieferdecker Václav27:18Malý Petr
30.Ne14.5.2023Olympia Tábor11:7DEXTEROUS Krásný LesBar Bronx, Tábor 
16:00Chomout Jaroslav26:18Kraus Martin
30.Ne14.5.2023Scorpions OKO Plzeň8:10Maséři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
16:00Hamrozi Tomáš23:23Malach Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 00:12:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement