Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022ŠK Vyškov12:6Trosky LitomyšlSvitavy Sport Bar, Svitavy 
11:00Dofek Leoš27:19Dostál Petr
1.Ne11.9.202240+ Trutnov (V. Třebešov)10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Povolný Karel22:20Skopalík Zbyněk
2.Ne11.9.2022Mustang Brno12:640+ Trutnov (V. Třebešov)Pivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Bašný David27:13Povolný Karel
2.Ne11.9.2022Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)6:12ŠK VyškovSvitavy Sport Bar, Svitavy 
13:45Ulrich Michal15:30Dofek Leoš
3.Ne11.9.2022Trosky Litomyšl13:5Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov) 
16:00Dostál Petr29:17Ulrich Michal
3.Ne11.9.2022Mustang Brno14:4Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Bašný David30:16Skopalík Zbyněk
6.Ne2.10.2022Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)7:11Trosky Litomyšl 
11:00Ulrich Michal19:26Dostál Petr
4.Ne2.10.2022Trosky Litomyšl10:940+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Dostál Petr24:18Davídek Antonín
5.Ne2.10.202240+ Trutnov (V. Třebešov)14:4Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín31:15Ulrich Michal
5.Ne9.10.2022Kaspec Libina (Olomouc)6:12Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk18:27Bašný David
4.Ne16.10.2022Mustang Brno10:8ŠK VyškovTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:30Bašný David27:22Březovský Bořivoj
6.Ne16.10.2022ŠK Vyškov11:7Kaspec Libina (Olomouc)Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj27:21Skopalík Zbyněk
7.Ne13.11.2022Trosky Litomyšl6:12Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Dostál Petr16:29Bašný David
8.Ne13.11.2022ŠK Vyškov6:12Trosky LitomyšlHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Březovský Bořivoj17:27Dostál Petr
9.Ne13.11.2022Mustang Brno13:5ŠK VyškovHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David29:19Březovský Bořivoj
10.Ne4.12.2022Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)7:11ŠK VyškovTipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Ulrich Michal20:27Březovský Bořivoj
10.Ne4.12.2022Mustang Brno14:440+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Bašný David30:15Kuric Robert
11.Ne4.12.2022Mustang Brno10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Bašný David25:20Dostál Petr
11.Ne4.12.2022Kaspec Libina (Olomouc)12:6Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Skopalík Zbyněk27:16Rezek Petr
12.Ne4.12.2022ŠK Vyškov9:10Kaspec Libina (Olomouc)Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
13:45Březovský Bořivoj22:27Skopalík Zbyněk
12.Ne4.12.202240+ Trutnov (V. Třebešov)10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín23:21Dostál Petr
13.Ne15.1.2023Mustang Brno12:6Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Bašný David27:17Ulrich Michal
13.Ne15.1.2023Trosky Litomyšl8:1040+ Trutnov (V. Třebešov)Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
11:00Dostál Petr22:23Davídek Antonín
14.Ne15.1.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)11:7Kaspec Libina (Olomouc)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Ulrich Michal23:19Skopalík Zbyněk
14.Ne15.1.202340+ Trutnov (V. Třebešov)9:10ŠK VyškovČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
13:45Kadrmas Pavel20:25Březovský Bořivoj
15.Ne15.1.2023Kaspec Libina (Olomouc)8:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Skopalík Zbyněk17:25Bašný David
15.Ne15.1.2023Trosky Litomyšl11:7ŠK VyškovČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
16:00Dostál Petr25:21Březovský Bořivoj
16.Ne12.2.2023Kaspec Libina (Olomouc)8:10ŠK VyškovPivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Skopalík Zbyněk22:22Březovský Bořivoj
16.Ne12.2.202340+ Trutnov (V. Třebešov)13:5Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Davídek Antonín28:12Ulrich Michal
17.Ne12.2.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)4:14Mustang BrnoVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Ulrich Michal15:30Bašný David
17.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl9:10ŠK VyškovPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Dostál Petr26:24Březovský Bořivoj
18.Ne12.2.202340+ Trutnov (V. Třebešov)10:8Mustang BrnoVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Kuric Robert24:20Bašný David
18.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Dostál Petr24:23Skopalík Zbyněk
20.Ne12.2.2023Trosky Litomyšl8:10Kaspec Libina (Olomouc)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
18:00Dostál Petr20:23Skopalík Zbyněk
19.Ne26.2.202340+ Trutnov (V. Třebešov)12:6ŠK VyškovTipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Davídek Antonín28:17Březovský Bořivoj
20.Ne26.2.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Mustang BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Davídek Antonín21:24Bašný David
21.Ne26.2.2023ŠK Vyškov6:12Mustang BrnoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj15:27Bašný David
7.Ne5.3.2023Kaspec Libina (Olomouc)10:8Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Skopalík Zbyněk22:21Luštinec Daniel
19.Ne5.3.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)7:11Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Luštinec Daniel16:28Skopalík Zbyněk
21.Ne12.3.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)5:13Trosky LitomyšlČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
09:00Ulrich Michal17:27Dostál Petr
22.Ne12.3.2023Trosky Litomyšl10:8Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Česká Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
11:00Dostál Petr23:21Ulrich Michal
22.Ne12.3.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Skopalík Zbyněk21:23Davídek Antonín
23.Ne12.3.2023ŠK Vyškov4:1440+ Trutnov (V. Třebešov)Pivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj14:29Davídek Antonín
23.Ne12.3.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)6:12Mustang BrnoČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
13:45Ulrich Michal15:27Bašný David
24.Ne12.3.2023Mustang Brno10:9Trosky LitomyšlČeská Třebová Za Vodou, Česká Třebová 
16:00Bašný David25:22Dostál Petr
24.Ne12.3.2023Kaspec Libina (Olomouc)13:5ŠK VyškovPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk27:17Březovský Bořivoj
25.Ne16.4.2023Mustang Brno12:6Kaspec Libina (Olomouc)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Bašný David27:20Skopalík Zbyněk
25.Ne16.4.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)2:1640+ Trutnov (V. Třebešov) 
11:00Ulrich Michal8:33Davídek Antonín
26.Ne16.4.2023Kaspec Libina (Olomouc)12:6Trosky LitomyšlHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Skopalík Zbyněk27:20Dostál Petr
26.Ne16.4.2023ŠK Vyškov10:940+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Březovský Bořivoj21:23Davídek Antonín
27.Ne16.4.2023ŠK Vyškov14:4Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Březovský Bořivoj30:11Ulrich Michal
27.Ne16.4.2023Trosky Litomyšl9:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Dostál Petr21:25Bašný David
9.Ne7.5.2023Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)6:1240+ Trutnov (V. Třebešov) 
16:00Ulrich Michal19:29Davídek Antonín
8.Ne14.5.202340+ Trutnov (V. Třebešov)13:5Kaspec Libina (Olomouc)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
09:00Davídek Antonín29:13Dušek Marian
28.Ne14.5.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Velký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
11:00Dušek Marian18:25Davídek Antonín
28.Ne14.5.2023ŠK Vyškov18:0Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
11:00Březovský Bořivoj36:0Ulrich Michal
29.Ne14.5.2023Kaspec Libina (Olomouc)10:8Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Skopalík Zbyněk26:19Dostál Petr
29.Ne14.5.2023Mustang Brno18:0Prima Plus Česká Skalice (V. Třebešov)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Bašný David36:0Ulrich Michal
30.Ne14.5.2023ŠK Vyškov6:12Mustang BrnoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj16:27Bašný David
30.Ne14.5.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Trosky LitomyšlVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Davídek Antonín21:26Ondo Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 09:06:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement