Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 20 : 27 Němec Jaromír
1. Ne 8.9.2019 DC Přibyslav B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 19 Nepraš Lubomír
1. Ne 8.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 17 : 24 Ždimera Roman
1. Ne 8.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 13 : 5 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 30 : 11 Brambůrek Petr
1. Ne 8.9.2019 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 25 : 19 Mezera Tomáš
1. Ne 8.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 27 : 17 Zuda Michal
2. St 11.9.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 23 : 22 Kašík David
2. Ne 15.9.2019 Šipková Akademie Dušejov B 12 : 6 Dark Darts Ždírec Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 19 Nepraš Lubomír
2. Ne 15.9.2019 Fčely Střítež 3 : 15 Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 8 : 31 Hrubý Patrik
2. Ne 15.9.2019 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 14 : 31 Pleskač Bohumil
2. Ne 15.9.2019 Devious Darts Dušejov 4 : 14 DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 12 : 29 Král Josef
2. Ne 15.9.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Dragon Darts Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 18 : 29 Tučková Dana
2. Ne 15.9.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Zapomnění Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Žiačiková Petra
3. So 21.9.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:30 Petrlík Radek 23 : 23 Mezera Tomáš
3. Ne 22.9.2019 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 20 Brambůrek Petr
3. Ne 22.9.2019 DC Přibyslav B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 28 : 15 Zadražil Milan
3. Ne 22.9.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 19 Zána Oldřich
3. Ne 22.9.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 27 Boháč Martin
3. Ne 22.9.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 12 : 32 Ždimera Roman
3. Ne 22.9.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 21 : 22 Zuda Michal
1. Ne 29.9.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 25 Zadražil Milan
4. St 2.10.2019 Panda Jihlava 14 : 4 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 31 : 18 Pokorný Jakub
4. Ne 6.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 12 Brambůrek Petr
4. Ne 6.10.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 20 Nepraš Lubomír
4. Ne 6.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 9 : 10 Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 19 : 24 Hrubý Patrik
4. Ne 6.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 20 : 20 Petrlík Radek
4. Ne 6.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 7 : 11 Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 17 : 26 Žiačiková Petra
5. Čt 10.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 29 Kunčar Leopold
5. Ne 13.10.2019 Devious Darts Dušejov 10 : 8 Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 27 : 20 Zadražil Milan
5. Ne 13.10.2019 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 26 Němec Jaromír
5. Ne 13.10.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 27 : 14 Zuda Michal
5. Ne 13.10.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 27 : 17 Mezera Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Zapomnění Jihlava 4 : 14 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 15 : 31 Ždimera Roman
5. Ne 13.10.2019 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 18 Tučková Dana
6. St 16.10.2019 Panda Jihlava 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 14 Veleková Dagmar
4. So 19.10.2019 Fčely Střítež 9 : 10 Krajzont Polná Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 23 : 20 Votava Jiří
6. Ne 20.10.2019 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 27 : 18 Motáček Richard
6. Ne 20.10.2019 Fčely Střítež 10 : 8 DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 20 Čermák Michal
6. Ne 20.10.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 15 Kašík David
6. Ne 20.10.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 8 : 31 Pleskač Bohumil
6. Ne 20.10.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 19 : 26 Hrubý Patrik
6. Ne 20.10.2019 Dragon Darts Jihlava B 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 22 : 23 Petrlík Radek
7. Čt 31.10.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 26 Žiačiková Petra
7. Ne 3.11.2019 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 22 : 18 Poláček Luboš
7. Ne 3.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 23 : 21 Mezera Tomáš
7. Ne 3.11.2019 DC Přibyslav B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 26 : 15 Zuda Michal
7. Ne 3.11.2019 Krajzont Polná 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 30 : 14 Tučková Dana
7. Ne 3.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 24 : 18 Kunčar Leopold
7. Ne 3.11.2019 Asfaltéři Jihlava 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 19 : 24 Ždimera Roman
8. Ne 10.11.2019 Šipková Akademie Dušejov B 9 : 10 Panda Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 22 : 26 Zána Oldřich
8. Ne 10.11.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 24 : 21 Veleková Dagmar
8. Ne 10.11.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 12 : 6 DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 15 Čermák Michal
8. Ne 10.11.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 19 Nepraš Lubomír
8. Ne 10.11.2019 Zapomnění Jihlava 2 : 16 Krajzont Polná Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 13 : 32 Kašík David
8. Ne 10.11.2019 Dragon Darts Jihlava B 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 13 : 31 Pleskač Bohumil
8. Ne 10.11.2019 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 28 : 17 Petrlík Radek
9. Čt 14.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 24 : 20 Ždimera Roman
9. Ne 17.11.2019 Cunami Panská Lhota 12 : 6 Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 28 : 20 Mezera Tomáš
9. Ne 17.11.2019 Devious Darts Dušejov 9 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 23 : 22 Zuda Michal
9. Ne 17.11.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 21 : 23 Kunčar Leopold
9. Ne 17.11.2019 DC Přibyslav B 10 : 8 Dragon Darts Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 25 : 21 Tučková Dana
9. Ne 17.11.2019 Krajzont Polná 11 : 7 Asfaltéři Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 28 : 17 Hrubý Patrik
9. Ne 17.11.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 12 : 6 Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 28 : 16 Žiačiková Petra
10. Čt 28.11.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 19 Kašík David
10. Ne 1.12.2019 Fčely Střítež 10 : 9 Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 26 : 22 Němec Jaromír
10. Ne 1.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 30 : 19 Veleková Dagmar
10. Ne 1.12.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 20 Motáček Richard
10. Ne 1.12.2019 Zapomnění Jihlava 5 : 13 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 16 : 30 Čermák Michal
10. Ne 1.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 10 : 9 Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 26 : 22 Nepraš Lubomír
10. Ne 1.12.2019 Asfaltéři Jihlava 8 : 10 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 18 : 24 Pleskač Bohumil
11. St 4.12.2019 Panda Jihlava 10 : 9 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 24 : 22 Zuda Michal
11. Ne 8.12.2019 Cunami Panská Lhota 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 15 : 27 Kunčar Leopold
11. Ne 8.12.2019 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 20 : 27 Tučková Dana
11. Ne 8.12.2019 Dark Darts Ždírec 10 : 9 Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 24 : 21 Žiačiková Petra
11. Ne 8.12.2019 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 18 : 26 Hrubý Patrik
11. Ne 8.12.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 16 : 26 Ždimera Roman
11. Ne 8.12.2019 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 25 : 22 Petrlík Radek
12. Ne 15.12.2019 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Fčely Střítež Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 31 : 12 Mezera Tomáš
12. Ne 15.12.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 12 : 31 Pleskač Bohumil
12. Ne 15.12.2019 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 20 : 26 Poláček Luboš
12. Ne 15.12.2019 Zapomnění Jihlava 7 : 11 Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 18 : 27 Veleková Dagmar
12. Ne 15.12.2019 Dragon Darts Jihlava B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 28 : 18 Zadražil Milan
12. Ne 15.12.2019 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Polák Aleš 24 : 19 Nepraš Lubomír
12. Ne 22.12.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
16:00 Petrlík Radek 19 : 26 Čermák Michal
13. St 8.1.2020 Panda Jihlava 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Vaněček Ondřej 20 : 25 Tučková Dana
13. Ne 12.1.2020 Fčely Střítež 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 19 Zuda Michal
13. Ne 12.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 29 : 13 Krainer Tomáš
13. Ne 12.1.2020 Devious Darts Dušejov 4 : 14 Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 16 : 32 Hrubý Patrik
13. Ne 12.1.2020 Dark Darts Ždírec 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 25 : 23 Hoštický Petr
13. Ne 12.1.2020 DC Přibyslav B 13 : 5 Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 27 : 14 Kašík David
13. Ne 12.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 23 : 19 Ždimera Roman
14. Čt 16.1.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 18 : 25 Veleková Dagmar
14. Ne 19.1.2020 Šipková Akademie Dušejov B 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 32 : 13 Zuda Michal
14. Ne 19.1.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Dark Darts Ždírec Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 26 : 21 Nepraš Lubomír
14. Ne 19.1.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 13 : 5 Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 28 : 17 Mezera Tomáš
14. Ne 19.1.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 8 : 10 DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 21 : 25 Čermák Michal
14. Ne 19.1.2020 Zapomnění Jihlava 5 : 13 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 17 : 28 Poláček Luboš
14. Ne 19.1.2020 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Cunami Panská Lhota Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 23 : 19 Rychlý Stanislav
15. St 22.1.2020 Panda Jihlava 10 : 9 Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Babický Michal 25 : 23 Hrubý Patrik
15. Ne 26.1.2020 Fčely Střítež 7 : 11 Dragon Darts Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 18 : 26 Tučková Dana
15. Ne 26.1.2020 Cunami Panská Lhota 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 31 : 12 Petrlík Radek
15. Ne 26.1.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Krajzont Polná Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 21 : 24 Kašík David
15. Ne 26.1.2020 Dark Darts Ždírec 6 : 12 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 15 : 27 Pleskač Bohumil
15. Ne 26.1.2020 DC Přibyslav B 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 16 : 27 Ždimera Roman
15. Ne 26.1.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 28 : 16 Kunčar Leopold
16. St 29.1.2020 Panda Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Vaněček Ondřej 27 : 19 Milfaitová Lucie
16. Ne 2.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 17 : 26 Kunčar Leopold
16. Ne 2.2.2020 Dark Darts Ždírec 7 : 11 DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 16 : 24 Čermák Michal
16. Ne 2.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 7 : 34 Pleskač Bohumil
16. Ne 2.2.2020 Cunami Panská Lhota 10 : 8 Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 26 : 21 Kašík David
16. Ne 2.2.2020 Fčely Střítež 8 : 10 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 22 Žiačiková Petra
16. Ne 2.2.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Dragon Darts Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 17 : 29 Tučková Dana
17. Ne 9.2.2020 Dragon Darts Jihlava B 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
13:30 Tučková Dana 24 : 18 Kunčar Leopold
17. Ne 9.2.2020 Dark Darts Ždírec 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 22 : 23 Ždimera Roman
17. Ne 9.2.2020 Krajzont Polná 5 : 13 Panda Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 13 : 30 Poláček Luboš
17. Ne 9.2.2020 DC Přibyslav B 16 : 2 Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 33 : 9 Veleková Dagmar
17. Ne 9.2.2020 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žiačiková Petra 21 : 22 Zuda Michal
17. Ne 9.2.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod 6 : 12 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Pleskač Bohumil 18 : 25 Zadražil František
17. Ne 9.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Fčely Střítež Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 31 : 17 Mezera Tomáš
18. St 12.2.2020 Panda Jihlava 7 : 11 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 17 : 22 Pleskač Bohumil
18. Ne 16.2.2020 Šipková Akademie Dušejov B 13 : 5 Dragon Darts Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 29 : 15 Tučková Dana
18. Ne 16.2.2020 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 22 : 24 Nepraš Lubomír
18. Ne 16.2.2020 Cunami Panská Lhota 8 : 10 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil Milan 21 : 26 Čermák Michal
18. Ne 16.2.2020 Fčely Střítež 9 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 21 : 24 Petrlík Radek
18. Ne 16.2.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 9 Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 23 : 22 Krainer Tomáš
18. Ne 16.2.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Asfaltéři Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Bednář Martin 22 : 22 Hrubý Patrik
19. Čt 20.2.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 26 : 17 Zuda Michal
19. Ne 23.2.2020 Devious Darts Dušejov 2 : 16 Šipková Akademie Dušejov B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 10 : 32 Ždimera Roman
19. Ne 23.2.2020 Krajzont Polná 10 : 8 Fčely Střítež Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 26 : 21 Med Lukáš
19. Ne 23.2.2020 DC Přibyslav B 15 : 3 Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 32 : 15 Poláček Luboš
19. Ne 23.2.2020 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Nepraš Lubomír 27 : 13 Zadražil Milan
19. Ne 23.2.2020 Zapomnění Jihlava 11 : 7 Dragon Darts Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Krainer Tomáš 26 : 21 Tučková Dana
19. Ne 23.2.2020 Asfaltéři Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30 Hrubý Patrik 29 : 15 Kunčar Leopold
20. St 26.2.2020 Panda Jihlava 12 : 6 Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 26 : 20 Nepraš Lubomír
20. Ne 1.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B 11 : 7 Zapomnění Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30 Ždimera Roman 28 : 19 Žiačiková Petra
20. Ne 1.3.2020 Cunami Panská Lhota 13 : 5 Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 27 : 13 Veleková Dagmar
20. Ne 1.3.2020 Fčely Střítež 4 : 14 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež
14:00 Mezera Tomáš 14 : 29 Pleskač Bohumil
20. Ne 1.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 29 : 16 Petrlík Radek
20. Ne 1.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 29 : 15 Votava Jiří
20. Ne 1.3.2020 Dragon Darts Jihlava B 6 : 12 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 15 : 27 Hrubý Patrik
24. Ne 8.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B 11 : 7 Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 25 : 21 Nepraš Lubomír
21. Čt 19.3.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 22.3.2020 Cunami Panská Lhota Šipková Akademie Dušejov B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
21. Ne 22.3.2020 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
21. Ne 22.3.2020 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 22.3.2020 Krajzont Polná Cerberos Velké Meziříčí B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21. Ne 22.3.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
21. Ne 22.3.2020 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
22. St 25.3.2020 Panda Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 29.3.2020 Šipková Akademie Dušejov B Asfaltéři Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
22. Ne 29.3.2020 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež
14:00
22. Ne 29.3.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
22. Ne 29.3.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Dragon Darts Jihlava B Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
22. Ne 29.3.2020 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
23. St 1.4.2020 Panda Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Čt 2.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 5.4.2020 Dark Darts Ždírec Hospůdka Na Růžku Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
23. Ne 5.4.2020 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 5.4.2020 Krajzont Polná Zapomnění Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23. Ne 5.4.2020 DC Přibyslav B Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
23. Ne 5.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dragon Darts Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
24. Ne 12.4.2020 Šipková Akademie Dušejov B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
24. Ne 12.4.2020 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež
14:00
24. Ne 12.4.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Dragon Darts Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Zapomnění Jihlava Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.4.2020 Asfaltéři Jihlava Krajzont Polná Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
25. St 15.4.2020 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
25. Ne 19.4.2020 Cunami Panská Lhota Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
25. Ne 19.4.2020 Krajzont Polná Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
25. Ne 19.4.2020 DC Přibyslav B Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25. Ne 19.4.2020 Dark Darts Ždírec Dragon Darts Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
25. Ne 19.4.2020 Devious Darts Dušejov Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
25. Ne 19.4.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
26. Čt 30.4.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
26. Ne 3.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
26. Ne 3.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 3.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panda Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Zapomnění Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
26. Ne 3.5.2020 Asfaltéři Jihlava DC Přibyslav B Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
27. St 6.5.2020 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
27. Ne 10.5.2020 Fčely Střítež Šipková Akademie Dušejov B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
27. Ne 10.5.2020 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
27. Ne 10.5.2020 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
27. Ne 10.5.2020 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
27. Ne 10.5.2020 Cunami Panská Lhota Dragon Darts Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
27. Ne 10.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
28. Čt 14.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
28. Ne 17.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
28. Ne 17.5.2020 Krajzont Polná DC Přibyslav B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
28. Ne 17.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Fčely Střítež Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Zapomnění Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
28. Ne 17.5.2020 Asfaltéři Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
29. St 20.5.2020 Panda Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
29. Ne 24.5.2020 DC Přibyslav B Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
29. Ne 24.5.2020 Dark Darts Ždírec Krajzont Polná Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
29. Ne 24.5.2020 Devious Darts Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
29. Ne 24.5.2020 Cunami Panská Lhota Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
29. Ne 24.5.2020 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež
14:00
29. Ne 24.5.2020 Hospůdka Na Růžku Jihlava Šipková Akademie Dušejov B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
30. Čt 28.5.2020 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
30. Ne 31.5.2020 Šipková Akademie Dušejov B DC Přibyslav B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
13:30
30. Ne 31.5.2020 Cerberos Velké Meziříčí B Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
30. Ne 31.5.2020 Krajzont Polná Devious Darts Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
30. Ne 31.5.2020 Dragon Darts Jihlava B Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
30. Ne 31.5.2020 Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
30. Ne 31.5.2020 Asfaltéři Jihlava Panda Jihlava Jihlava U Suchánků, Jihlava
15:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.5.2020 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.5.2020 15:24:09