Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
UŠO LIGA ŽEN KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po3.10.2022Katuše Horní Slavkov6:5Matriošky ChebHorní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov 
18:00Václavíková Soňa15:13Redlová Martina
2.Po17.10.2022Racek Slouled K.Vary3:8Příšerky s.r.o. OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Bauerová Jiřina11:17Peterková Petra
2.Po17.10.2022Katuše Horní Slavkov2:9Unkulunkulukazi Originál Karlovy VaryHorní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov 
18:00Václavíková Soňa6:19Horská Lenka
8.28.10.2022Matriošky Cheb2:9Unkulunkulukazi Originál Karlovy VaryCheb Krusty Bar, Cheb 
11:00Redlová Martina5:18Horská Lenka
3.28.10.2022Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary9:2Matriošky ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Horská Lenka18:4Redlová Martina
4.11.11.2022Příšerky s.r.o. Ostrov4:7Unkulunkulukazi Originál Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Peterková Petra9:16Horská Lenka
4.Po14.11.2022Matriošky Cheb1:10Racek Slouled K.VaryCheb Krusty Bar, Cheb 
18:007:21
1.Čt17.11.2022Racek Slouled K.Vary6:5Unkulunkulukazi Originál Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Vašková Ivana14:13Horská Lenka
3.Čt17.11.2022Příšerky s.r.o. Ostrov7:4Katuše Horní SlavkovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Peterková Petra16:10Václavíková Soňa
5.25.11.2022Příšerky s.r.o. Ostrov7:4Matriošky ChebOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Peterková Petra15:10Redlová Martina
5.Po28.11.2022Racek Slouled K.Vary8:3Katuše Horní SlavkovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Vašková Ivana18:8Václavíková Soňa
6.3.2.2023Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary6:5Racek Slouled K.VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Horská Lenka13:13Andrášková Klára
6.Po6.2.2023Matriošky Cheb6:5Katuše Horní SlavkovCheb Krusty Bar, Cheb 
18:00Redlová Martina14:15Václavíková Soňa
7.24.2.2023Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary9:2Katuše Horní SlavkovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Horská Lenka19:6Václavíková Soňa
8.Po6.3.2023Katuše Horní Slavkov7:4Příšerky s.r.o. OstrovHorní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov 
18:00Václavíková Soňa15:13Peterková Petra
9.31.3.2023Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary6:5Příšerky s.r.o. OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Horská Lenka15:12Peterková Petra
7.Po3.4.2023Příšerky s.r.o. Ostrov5:6Racek Slouled K.VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Peterková Petra13:14Andrášková Klára
9.14.4.2023Racek Slouled K.Vary9:2Matriošky ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
17:00Vašková Ivana20:7Redlová Martina
10.Po24.4.2023Matriošky Cheb11:0Příšerky s.r.o. OstrovCheb Krusty Bar, Cheb 
18:00Redlová Martina22:0Peterková Petra
10.Po24.4.2023Katuše Horní Slavkov2:9Racek Slouled K.VaryHorní Slavkov Pohoda, Harní Slavkov 
18:00Václavíková Soňa8:20Andrášková Klára
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 14:48:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement