Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2021/2022
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.2.7.2021Peter Klementy (E-SL)3:7František Mika (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:003:7
1.2.7.2021Milan Dolinský (E-SL)4:7Gabriel Váraljay (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:004:7
1.2.7.2021Tomáš Hollán (E-SL)7:5Martin Červeňan (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:007:5
1.2.7.2021Peter Jakubis (E-SL)6:6Pavel Melicher (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:006:6
1.2.7.2021Milan Štefaňák (E-SL)7:4Jozef Sekereš (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:007:4
1.2.7.2021Milan Dudáš (E-SL)7:2Martin Ziman (E-SL)Tatranská Lomnica 
17:007:2
2.2.7.2021Milan Dudáš (E-SL)7:5Milan Štefaňák (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:007:5
2.2.7.2021Jozef Sekereš (E-SL)2:7Tomáš Hollán (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:002:7
2.2.7.2021Gabriel Váraljay (E-SL)5:7Peter Klementy (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:005:7
2.2.7.2021Martin Ziman (E-SL)7:4František Mika (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:007:4
2.2.7.2021Pavel Melicher (E-SL)7:3Milan Dolinský (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:007:3
2.2.7.2021Martin Červeňan (E-SL)7:4Peter Jakubis (E-SL)Tatranská Lomnica 
18:007:4
3.2.7.2021Milan Štefaňák (E-SL)7:2Martin Ziman (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:007:2
3.2.7.2021Tomáš Hollán (E-SL)3:7Milan Dudáš (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:003:7
3.2.7.2021František Mika (E-SL)6:6Gabriel Váraljay (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:006:6
3.2.7.2021Milan Dolinský (E-SL)6:6Martin Červeňan (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:006:6
3.2.7.2021Peter Klementy (E-SL)1:7Pavel Melicher (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:001:7
3.2.7.2021Peter Jakubis (E-SL)1:7Jozef Sekereš (E-SL)Tatranská Lomnica 
19:001:7
4.So3.7.2021Martin Ziman (E-SL)7:3Gabriel Váraljay (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:007:3
4.So3.7.2021Milan Štefaňák (E-SL)6:6Tomáš Hollán (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:006:6
4.So3.7.2021Milan Dudáš (E-SL)7:3Peter Jakubis (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:007:3
4.So3.7.2021Pavel Melicher (E-SL)3:7František Mika (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:003:7
4.So3.7.2021Martin Červeňan (E-SL)7:3Peter Klementy (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:007:3
4.So3.7.2021Jozef Sekereš (E-SL)1:7Milan Dolinský (E-SL)Tatranská Lomnica 
09:001:7
5.So3.7.2021Milan Dolinský (E-SL)3:7Milan Dudáš (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:003:7
5.So3.7.2021Tomáš Hollán (E-SL)7:1Martin Ziman (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:007:1
5.So3.7.2021Peter Jakubis (E-SL)7:1Milan Štefaňák (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:007:1
5.So3.7.2021Peter Klementy (E-SL)6:6Jozef Sekereš (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:006:6
5.So3.7.2021František Mika (E-SL)7:5Martin Červeňan (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:007:5
5.So3.7.2021Gabriel Váraljay (E-SL)7:2Pavel Melicher (E-SL)Tatranská Lomnica 
10:007:2
6.So3.7.2021Milan Dudáš (E-SL)7:2Peter Klementy (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:007:2
6.So3.7.2021Tomáš Hollán (E-SL)2:7Peter Jakubis (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:002:7
6.So3.7.2021Milan Štefaňák (E-SL)7:3Milan Dolinský (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:007:3
6.So3.7.2021Martin Ziman (E-SL)4:7Pavel Melicher (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:004:7
6.So3.7.2021Martin Červeňan (E-SL)5:7Gabriel Váraljay (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:005:7
6.So3.7.2021Jozef Sekereš (E-SL)4:7František Mika (E-SL)Tatranská Lomnica 
11:004:7
7.24.9.2021František Mika (E-SL)2:7Milan Dudáš (E-SL)Košice 
17:002:7
7.24.9.2021Milan Nagy (E-SL)7:2Milan Štefaňák (E-SL)Košice 
17:007:2
7.24.9.2021Pavel Melicher (E-SL)3:7Martin Červeňan (E-SL)Košice 
17:003:7
7.24.9.2021Gabriel Váraljay (E-SL)6:6Jozef Sekereš (E-SL)Košice 
17:006:6
8.24.9.2021Milan Štefaňák (E-SL)2:7František Mika (E-SL)Košice 
18:002:7
8.24.9.2021Milan Dudáš (E-SL)2:7Gabriel Váraljay (E-SL)Košice 
18:002:7
8.24.9.2021Tomáš Hollán (E-SL)4:7Milan Nagy (E-SL)Košice 
18:004:7
8.24.9.2021Peter Jakubis (E-SL)5:7Milan Dolinský (E-SL)Košice 
18:005:7
8.24.9.2021Jozef Sekereš (E-SL)7:1Pavel Melicher (E-SL)Košice 
18:007:1
8.24.9.2021Martin Ziman (E-SL)7:3Martin Červeňan (E-SL)Košice 
19:007:3
9.24.9.2021Pavel Melicher (E-SL)5:7Milan Dudáš (E-SL)Košice 
19:005:7
9.24.9.2021Martin Červeňan (E-SL)3:7Jozef Sekereš (E-SL)Košice 
19:003:7
9.24.9.2021Gabriel Váraljay (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL)Košice 
19:006:6
9.24.9.2021Milan Dolinský (E-SL)3:7Martin Ziman (E-SL)Košice 
19:003:7
9.24.9.2021František Mika (E-SL)6:6Tomáš Hollán (E-SL)Košice 
19:006:6
9.24.9.2021Milan Nagy (E-SL)7:3Peter Jakubis (E-SL)Košice 
19:007:3
10.So25.9.2021Tomáš Hollán (E-SL)2:7Gabriel Váraljay (E-SL)Košice 
09:002:7
10.So25.9.2021Milan Dudáš (E-SL)2:7Martin Červeňan (E-SL)Košice 
09:002:7
10.So25.9.2021Martin Ziman (E-SL)3:7Jozef Sekereš (E-SL)Košice 
09:003:7
10.So25.9.2021Peter Jakubis (E-SL)5:7František Mika (E-SL)Košice 
09:005:7
10.So25.9.2021Milan Štefaňák (E-SL)4:7Pavel Melicher (E-SL)Košice 
09:004:7
10.So25.9.2021Milan Dolinský (E-SL)2:7Milan Nagy (E-SL)Košice 
10:002:7
11.So25.9.2021Pavel Melicher (E-SL)7:5Tomáš Hollán (E-SL)Košice 
10:007:5
11.So25.9.2021František Mika (E-SL)6:6Milan Dolinský (E-SL)Košice 
10:006:6
11.So25.9.2021Jozef Sekereš (E-SL)7:4Milan Dudáš (E-SL)Košice 
10:007:4
11.So25.9.2021Martin Červeňan (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL)Košice 
10:006:6
11.So25.9.2021Gabriel Váraljay (E-SL)6:6Peter Jakubis (E-SL)Košice 
10:006:6
11.So25.9.2021Milan Nagy (E-SL)7:4Martin Ziman (E-SL)Košice 
11:007:4
12.12.11.2021Martin Ziman (E-SL)3:7Milan Dudáš (E-SL)Brezno 
17:003:7
12.12.11.2021Jozef Sekereš (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL)Brezno 
17:006:6
12.12.11.2021Pavel Melicher (E-SL)7:3Peter Jakubis (E-SL)Brezno 
17:007:3
12.12.11.2021Martin Červeňan (E-SL)7:5Tomáš Hollán (E-SL)Brezno 
17:007:5
12.12.11.2021Gabriel Váraljay (E-SL)7:0Milan Dolinský (E-SL)Brezno 
17:007:0
12.12.11.2021František Mika (E-SL)7:4Milan Nagy (E-SL)Brezno 
17:007:4
13.12.11.2021František Mika (E-SL)7:3Martin Ziman (E-SL)Brezno 
18:007:3
13.12.11.2021Milan Dolinský (E-SL)5:7Pavel Melicher (E-SL)Brezno 
18:005:7
13.12.11.2021Peter Jakubis (E-SL)3:7Martin Červeňan (E-SL)Brezno 
18:003:7
13.12.11.2021Tomáš Hollán (E-SL)7:4Jozef Sekereš (E-SL)Brezno 
18:007:4
13.12.11.2021Milan Štefaňák (E-SL)7:5Milan Dudáš (E-SL)Brezno 
18:007:5
13.12.11.2021Milan Nagy (E-SL)7:4Gabriel Váraljay (E-SL)Brezno 
18:007:4
14.12.11.2021Martin Červeňan (E-SL)4:7Milan Dolinský (E-SL)Brezno 
19:004:7
14.12.11.2021Gabriel Váraljay (E-SL)5:7František Mika (E-SL)Brezno 
19:005:7
14.12.11.2021Jozef Sekereš (E-SL)7:2Peter Jakubis (E-SL)Brezno 
19:007:2
14.12.11.2021Pavel Melicher (E-SL)4:7Milan Nagy (E-SL)Brezno 
19:004:7
14.12.11.2021Martin Ziman (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL)Brezno 
19:006:6
14.12.11.2021Milan Dudáš (E-SL)7:4Tomáš Hollán (E-SL)Brezno 
19:007:4
15.So13.11.2021Milan Dolinský (E-SL)7:4Jozef Sekereš (E-SL)Brezno 
09:007:4
15.So13.11.2021František Mika (E-SL)7:1Pavel Melicher (E-SL)Brezno 
09:007:1
15.So13.11.2021Gabriel Váraljay (E-SL)4:7Martin Ziman (E-SL)Brezno 
09:004:7
15.So13.11.2021Tomáš Hollán (E-SL)7:2Milan Štefaňák (E-SL)Brezno 
09:007:2
15.So13.11.2021Peter Jakubis (E-SL)7:2Milan Dudáš (E-SL)Brezno 
09:007:2
15.So13.11.2021Milan Nagy (E-SL)7:1Martin Červeňan (E-SL)Brezno 
09:007:1
16.So13.11.2021Martin Červeňan (E-SL)7:5František Mika (E-SL)Brezno 
10:007:5
16.So13.11.2021Pavel Melicher (E-SL)7:4Gabriel Váraljay (E-SL)Brezno 
10:007:4
16.So13.11.2021Jozef Sekereš (E-SL)3:7Milan Nagy (E-SL)Brezno 
10:003:7
16.So13.11.2021Milan Štefaňák (E-SL)7:5Peter Jakubis (E-SL)Brezno 
10:007:5
16.So13.11.2021Martin Ziman (E-SL)7:4Tomáš Hollán (E-SL)Brezno 
10:007:4
16.So13.11.2021Milan Dudáš (E-SL)6:6Milan Dolinský (E-SL)Brezno 
10:006:6
17.So13.11.2021Gabriel Váraljay (E-SL)3:7Martin Červeňan (E-SL)Brezno 
11:003:7
17.So13.11.2021František Mika (E-SL)7:4Jozef Sekereš (E-SL)Brezno 
11:007:4
17.So13.11.2021Milan Nagy (E-SL)7:5Milan Dudáš (E-SL)Brezno 
11:007:5
17.So13.11.2021Peter Jakubis (E-SL)7:3Tomáš Hollán (E-SL)Brezno 
11:007:3
17.So13.11.2021Milan Dolinský (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL)Brezno 
11:006:6
17.So13.11.2021Pavel Melicher (E-SL)7:5Martin Ziman (E-SL)Brezno 
11:007:5
25.Út1.2.2022Martin Červeňan (E-SL)Milan Dudáš (E-SL) 
18:00
26.11.2.2022Jozef Sekereš (E-SL)1:7Gabriel Váraljay (E-SL) 
18:001:7
26.18.2.2022Peter Jakubis (E-SL)6:6Milan Nagy (E-SL) 
18:006:6
18.25.2.2022Pavel Melicher (E-SL)7:4Milan Štefaňák (E-SL) 
18:007:4
18.25.2.2022Martin Červeňan (E-SL)Martin Ziman (E-SL) 
18:00
19.4.3.2022František Mika (E-SL)7:2Peter Jakubis (E-SL) 
18:007:2
20.11.3.2022Tomáš Hollán (E-SL)1:7František Mika (E-SL) 
18:001:7
20.11.3.2022Peter Jakubis (E-SL)4:7Gabriel Váraljay (E-SL) 
18:004:7
21.18.3.2022Martin Ziman (E-SL)7:3Peter Jakubis (E-SL) 
18:007:3
21.18.3.2022Pavel Melicher (E-SL)7:3Jozef Sekereš (E-SL) 
18:007:3
21.18.3.2022Milan Štefaňák (E-SL)Martin Červeňan (E-SL) 
18:00
22.25.3.2022Milan Nagy (E-SL)7:1Milan Dolinský (E-SL) 
18:007:1
22.25.3.2022Martin Červeňan (E-SL)Pavel Melicher (E-SL) 
18:00
23.1.4.2022Milan Štefaňák (E-SL)4:7Milan Nagy (E-SL) 
18:004:7
23.1.4.2022Milan Dolinský (E-SL)3:7Peter Jakubis (E-SL) 
18:003:7
26.22.4.2022Martin Ziman (E-SL)7:3Milan Dolinský (E-SL) 
18:007:3
0.1.7.2022Gabriel Váraljay (E-SL)Milan Nagy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Martin Červeňan (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Jakubis (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Nagy (E-SL)Pavel Melicher (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Martin Ziman (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Tomáš Hollán (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Nagy (E-SL)Jozef Sekereš (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Jozef Sekereš (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Nagy (E-SL)František Mika (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Pavel Melicher (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Milan Štefaňák (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Dolinský (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Martin Červeňan (E-SL)Milan Nagy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Tomáš Hollán (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Martin Ziman (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Gabriel Váraljay (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022František Mika (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Peter Jakubis (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Nagy (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Milan Dudáš (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Milan Štefaňák (E-SL)Peter Klementy (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Milan Dolinský (E-SL) 
00:00
0.1.7.2022Peter Klementy (E-SL)Milan Nagy (E-SL) 
18:00
25.So9.7.2022Tomáš Hollán (E-SL)4:7Milan Dolinský (E-SL) 
18:004:7
25.So9.7.2022Milan Dudáš (E-SL)Milan Nagy (E-SL) 
18:00
26.So16.7.2022Milan Nagy (E-SL)6:6Tomáš Hollán (E-SL) 
18:006:6
26.So23.7.2022Jozef Sekereš (E-SL)5:7Martin Ziman (E-SL) 
18:005:7
26.So23.7.2022Milan Dudáš (E-SL)6:6František Mika (E-SL) 
18:006:6
26.So30.7.2022Gabriel Váraljay (E-SL)7:2Milan Dudáš (E-SL) 
18:007:2
26.So6.8.2022Tomáš Hollán (E-SL)3:7Pavel Melicher (E-SL) 
18:003:7
26.So13.8.2022Martin Ziman (E-SL)7:5Milan Nagy (E-SL) 
18:007:5
26.So27.8.2022Gabriel Váraljay (E-SL)7:3Tomáš Hollán (E-SL) 
18:007:3
26.So3.9.2022Milan Dudáš (E-SL)7:3Pavel Melicher (E-SL) 
18:007:3
26.So10.9.2022Jozef Sekereš (E-SL)Martin Červeňan (E-SL) 
18:00
26.So10.9.2022Milan Dolinský (E-SL)3:7František Mika (E-SL) 
18:003:7
26.So17.9.2022František Mika (E-SL)6:6Milan Štefaňák (E-SL) 
18:006:6
26.So17.9.2022Milan Dudáš (E-SL)4:7Jozef Sekereš (E-SL) 
18:004:7
26.So24.9.2022Milan Dolinský (E-SL)7:5Tomáš Hollán (E-SL) 
17:007:5
26.So24.9.2022Peter Jakubis (E-SL)7:5Martin Ziman (E-SL) 
17:007:5
26.So24.9.2022Milan Štefaňák (E-SL)6:6Gabriel Váraljay (E-SL) 
18:006:6
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 06:00:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement