Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 11.9.2018 Wüdle Brtnice 10 : 9 26ERS Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 25 : 23 Vlček David
1. Ne 16.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 24 Holoubek Stanislav
1. Ne 16.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 14 Kozák Ondřej
1. Ne 16.9.2018 Krajzont Polná 1 : 17 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 7 : 34 Benda Lukáš
1. Ne 16.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 24 : 24 Ždimera Roman
1. Ne 16.9.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 15 Bernard Slavomír
1. Ne 16.9.2018 DC Přibyslav 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 28 : 12 Zuda Michal
2. Út 18.9.2018 Wüdle Brtnice 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 18 Kúřil Stanislav
2. Út 18.9.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 DC Přibyslav Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 19 Strašil Pavel
2. Čt 20.9.2018 Averze Třešť 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 17 : 28 Křípal Milan
2. Čt 20.9.2018 26ERS Jihlava 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 28 : 17 Bednář Martin
2. Ne 23.9.2018 Řezníci Dobronín 15 : 3 Krajzont Polná Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 32 : 9 Kašík David
2. Ne 23.9.2018 Formanský Dravci Jihlava B 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 13 : 29 Vereš Čestmír
2. Ne 23.9.2018 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
3. Ne 30.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 18 Vlček David
3. Ne 30.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 15 Holoubek Stanislav
3. Ne 30.9.2018 Krajzont Polná 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 22 : 24 Kozák Ondřej
3. Ne 30.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 24 : 21 Votava Michal
3. Ne 30.9.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 33 : 9 Ždimera Roman
3. Ne 30.9.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 17 : 26 Benda Lukáš
3. Ne 30.9.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 27 : 15 Bernard Slavomír
4. Út 2.10.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 25 Janoušek Marek
4. Čt 4.10.2018 Averze Třešť 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 31 Štěpánek David
4. Čt 4.10.2018 26ERS Jihlava 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 11 : 32 Benda Lukáš
4. Ne 7.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 20 Křípal Milan
4. Ne 7.10.2018 Řezníci Dobronín 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 26 : 22 Zuda Michal
4. Ne 7.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 20 Strašil Pavel
4. Ne 7.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 31 : 12 Kašík David
5. Čt 11.10.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Řezníci Dobronín Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Wastl Filip
5. Ne 14.10.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 29 : 12 Vondrák Miroslav
5. Ne 14.10.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 17 : 25 Holoubek Stanislav
5. Ne 14.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 26ERS Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 23 : 22 Vlček David
5. Ne 14.10.2018 Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 26 : 15 Procházka Jaroslav
5. Ne 14.10.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 29 Kozák Ondřej
5. Ne 14.10.2018 DC Přibyslav 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 22 : 26 Ždimera Roman
6. Út 16.10.2018 Wüdle Brtnice 8 : 10 Krajzont Polná Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 23 Nepraš Josef
6. Čt 18.10.2018 26ERS Jihlava 10 : 8 Řezníci Dobronín Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 26 : 20 Bernard Slavomír
6. Ne 21.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí 6 : 12 Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Vondrák Miroslav 17 : 25 Štěpánek David
6. Ne 21.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B 7 : 11 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 17 : 27 Benda Lukáš
6. Ne 21.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 17 : 26 Janoušek Marek
6. Ne 21.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 17 Zuda Michal
6. Po 22.10.2018 Averze Třešť 11 : 7 DC Přibyslav Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 21 Strašil Pavel
7. Čt 1.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Jůzl Pavel
7. Ne 4.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 30 : 8 Vlček David
7. Ne 4.11.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 11 : 31 Vondrák Miroslav
7. Ne 4.11.2018 Řezníci Dobronín 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 24 : 16 Kozák Ondřej
7. Ne 4.11.2018 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 21 : 21 Křípal Milan
7. Ne 4.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 7 : 11 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 19 : 24 Holoubek Stanislav
7. Ne 4.11.2018 DC Přibyslav 10 : 8 Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 25 : 21 Votava Michal
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 26 : 17 Zuda Michal
8. Čt 15.11.2018 Averze Třešť 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 18 : 27 Benda Lukáš
8. Čt 15.11.2018 26ERS Jihlava 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 19 : 26 Kozák Ondřej
8. Ne 18.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 DC Přibyslav Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 24 Strašil Pavel
8. Ne 18.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 26 : 15 Vereš Čestmír
8. Ne 18.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 28 : 19 Prokop Miroslav
8. Ne 18.11.2018 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 26 : 15 Bernard Slavomír
9. Čt 22.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 14 Procházka Jaroslav
9. Ne 25.11.2018 Krajzont Polná 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 32 Janoušek Marek
9. Ne 25.11.2018 Řezníci Dobronín 8 : 10 Averze Třešť Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 20 : 24 Holoubek Stanislav
9. Ne 25.11.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 25 : 22 Ždimera Roman
9. Ne 25.11.2018 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 25 : 17 Doležal Kamil
9. Ne 25.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 21 : 25 Vondrák Miroslav
9. Ne 25.11.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 26 : 16 Šimůnek Martin
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice 12 : 6 Řezníci Dobronín Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Exner David
10. Čt 29.11.2018 Averze Třešť 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 17 Hlávka Petr
10. Čt 29.11.2018 26ERS Jihlava 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 22 : 21 Ždimera Roman
10. Ne 2.12.2018 Cerberos Velké Meziříčí 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 15 : 26 Benda Lukáš
10. Ne 2.12.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 32 : 11 Strašil Pavel
10. Ne 2.12.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 30 : 16 Zuda Michal
10. Ne 2.12.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 29 : 14 Nepraš Josef
11. Čt 10.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 14 Křípal Milan
11. Ne 13.1.2019 Krajzont Polná 7 : 11 26ERS Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 20 : 24 Doležal Adam
11. Ne 13.1.2019 Řezníci Dobronín 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 15 : 32 Kúřil Stanislav
11. Ne 13.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 : 16 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 5 : 33 Janoušek Marek
11. Ne 13.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 4 : 14 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 32 Holoubek Stanislav
11. Ne 13.1.2019 DC Přibyslav 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 24 : 22 Štěpánek David
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 22 : 19 Jůzl Pavel
12. Čt 17.1.2019 26ERS Jihlava 6 : 12 Averze Třešť Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 18 : 25 Holoubek Stanislav
12. Ne 20.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 28 : 15 Kozák Ondřej
12. Ne 20.1.2019 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 31 : 12 Benda Lukáš
12. Ne 20.1.2019 Krajzont Polná 1 : 17 DC Přibyslav Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 6 : 35 Strašil Pavel
12. Ne 20.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 4 : 14 Řezníci Dobronín Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 17 : 32 Bernard Slavomír
12. Ne 20.1.2019 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 34 : 9 Zuda Michal
13. Čt 24.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 19 : 26 Štěpánek David
13. Čt 24.1.2019 Averze Třešť 12 : 6 Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 19 Votava Michal
13. Ne 27.1.2019 Řezníci Dobronín 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 11 : 30 Janoušek Marek
13. Ne 27.1.2019 Formanský Dravci Jihlava B 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 22 : 22 Křípal Milan
13. Ne 27.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 28 : 14 Nepraš Josef
13. Ne 27.1.2019 Šipková Akademie Dušejov 8 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 19 : 24 Vondrák Miroslav
13. Ne 27.1.2019 DC Přibyslav 15 : 3 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 32 : 8 Vlček David
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava 5 : 13 Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 16 : 29 Votava Michal
14. Čt 31.1.2019 Averze Třešť 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 24 : 24 Vondrák Miroslav
14. Čt 31.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 13 Kašík David
14. Ne 3.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Hlávka Petr 12 : 32 Janoušek Marek
14. Ne 3.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 17 : 27 Vereš Čestmír
14. Ne 3.2.2019 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 8 : 34 Křípal Milan
14. Ne 3.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 DC Přibyslav Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 12 : 33 Strašil Pavel
15. Čt 7.2.2019 DC Přibyslav 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
18:00 Strašil Pavel 16 : 30 Benda Lukáš
15. Ne 10.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 33 : 10 Procházka Jaroslav
15. Ne 10.2.2019 Krajzont Polná 12 : 6 Řezníci Dobronín Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 25 : 16 Bernard Slavomír
15. Ne 10.2.2019 Formanský Dravci Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 34 : 10 Ždimera Roman
15. Ne 10.2.2019 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 27 : 19 Kozák Ondřej
15. Ne 10.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 8 : 10 Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 19 : 23 Holoubek Stanislav
15. Ne 10.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 : 16 26ERS Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 7 : 32 Vlček David
20. Út 12.2.2019 Wüdle Brtnice 12 : 6 DC Přibyslav Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 28 : 20 Strašil Pavel
16. Út 19.2.2019 Wüdle Brtnice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 23 Křípal Milan
16. Čt 21.2.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Půža Richard 11 : 30 Vondrák Miroslav
16. Čt 21.2.2019 Averze Třešť 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 17 : 32 Janoušek Marek
16. Čt 21.2.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 8 Zuda Michal
16. Ne 24.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 26 : 18 Kašík David
16. Ne 24.2.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 26 Strašil Pavel
16. Ne 24.2.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 14 : 30 Štěpánek David
11. Ne 10.3.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 21 Votava Michal
17. Čt 14.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 26ERS Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 13 Vlček David
17. Ne 17.3.2019 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 32 : 12 Vondrák Milan
17. Ne 17.3.2019 Krajzont Polná 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 19 : 24 Ždimera Roman
17. Ne 17.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 23 : 25 Vondrák Miroslav
17. Ne 17.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 9 Řezníci Dobronín Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 22 Bernard Slavomír
17. Ne 17.3.2019 Zezulkárna Jihlava 10 : 9 Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 24 : 22 Holoubek Petr
17. Ne 17.3.2019 DC Přibyslav 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 25 : 18 Kozák Ondřej
18. Út 19.3.2019 Wüdle Brtnice 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 14 : 29 Štěpánek David
18. Čt 21.3.2019 26ERS Jihlava 8 : 10 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 19 : 22 Křípal Milan
18. Čt 21.3.2019 Averze Třešť 16 : 2 Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Petr 34 : 12 Nepraš Josef
18. Ne 24.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 17 : 27 Janoušek Marek
18. Ne 24.3.2019 Formanský Dravci Jihlava B 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 30 : 18 Zuda Michal
18. Ne 24.3.2019 Řezníci Dobronín 7 : 11 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 19 : 24 Benda Lukáš
18. Ne 24.3.2019 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 DC Přibyslav Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 17 : 30 Strašil Pavel
19. Čt 28.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 25 : 18 Kozák Ondřej
19. Ne 31.3.2019 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 30 : 13 Křípal Milan
19. Ne 31.3.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 26ERS Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 16 : 28 Vlček David
19. Ne 31.3.2019 Zezulkárna Jihlava 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 18 : 25 Vondrák Miroslav
19. Ne 31.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 20 : 23 Ždimera Roman
19. Ne 31.3.2019 DC Přibyslav 6 : 12 Averze Třešť Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 16 : 28 Holoubek Stanislav
20. Čt 4.4.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 10 : 33 Janoušek Marek
20. Čt 4.4.2019 Averze Třešť 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 14 Zuda Michal
20. Ne 7.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 9 Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Hlávka Petr 22 : 20 Bernard Slavomír
20. Ne 7.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Zezulkárna Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 21 : 26 Štěpánek David
20. Ne 7.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 9 : 34 Benda Lukáš
21. Čt 11.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 : 7 Averze Třešť Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 18 Holoubek Stanislav
21. Ne 14.4.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 8 : 33 Křípal Milan
21. Ne 14.4.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 19 : 27 Ždimera Roman
21. Ne 14.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 22 : 17 Vlček David
21. Ne 14.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 10 : 31 Procházka Jaroslav
21. Ne 14.4.2019 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 26 : 19 Janoušek Marek
21. Ne 14.4.2019 DC Přibyslav 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 17 : 29 Vondrák Miroslav
22. Út 16.4.2019 Wüdle Brtnice 7 : 11 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Vondrák Milan 18 : 28 Benda Lukáš
22. Čt 18.4.2019 26ERS Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 12 : 31 Štěpánek David
22. Čt 18.4.2019 Averze Třešť 13 : 5 Řezníci Dobronín Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 14 Bernard Slavomír
22. Ne 21.4.2019 Formanský Dravci Jihlava 17 : 1 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 35 : 5 Hlávka Jan
22. Ne 21.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 33 : 9 Zuda Michal
22. Ne 21.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 DC Přibyslav Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 16 : 25 Strašil Pavel
22. Ne 21.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 20 : 24 Kozák Ondřej
23. Čt 25.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 20 Vondrák Miroslav
23. Ne 28.4.2019 Řezníci Dobronín 6 : 12 Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 18 : 25 Votava Michal
23. Ne 28.4.2019 Krajzont Polná 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Hlávka Jan 20 : 24 Štěpánek David
23. Ne 28.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 26 : 18 Holoubek Stanislav
23. Ne 28.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 18 : 28 Šimůnek Martin
23. Ne 28.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 26ERS Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 24 : 21 Půža Richard
20. Ne 5.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 12 Böhm Zdeněk
23. Ne 5.5.2019 DC Přibyslav 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 10 : 29 Švára Martin
24. Út 7.5.2019 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Vondrák Milan 19 : 26 Kozák Ondřej
24. Čt 9.5.2019 26ERS Jihlava 10 : 9 Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 23 : 20 Nepraš Josef
24. Čt 9.5.2019 Averze Třešť 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 22 : 21 Ždimera Roman
19. Ne 12.5.2019 Krajzont Polná 3 : 15 Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 13 : 32 Votava Michal
24. Ne 12.5.2019 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 28 : 14 Zuda Michal
24. Ne 12.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 12 Bernard Slavomír
24. Ne 12.5.2019 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 DC Přibyslav Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 17 Strašil Pavel
24. Ne 12.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 17 : 26 Benda Lukáš
25. Ne 19.5.2019 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
14:00 Ždimera Roman 23 : 27 Votava Michal
25. Ne 19.5.2019 Formanský Dravci Jihlava B 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 9 : 33 Kúřil Stanislav
25. Ne 19.5.2019 Řezníci Dobronín 10 : 9 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 21 : 22 Křípal Milan
25. Ne 19.5.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00 Benda Lukáš 19 : 27 Janoušek Marek
25. Ne 19.5.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Zezulkárna Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
14:00 Zuda Michal 10 : 31 Štěpánek David
25. Ne 19.5.2019 DC Přibyslav 15 : 3 Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Strašil Pavel 32 : 9 Hlávka Jan
25. Ne 19.5.2019 Averze Třešť 13 : 5 26ERS Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
14:00 Holoubek Stanislav 29 : 15 Vlček David
26. So 25.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
26. Ne 26.5.2019 26ERS Jihlava DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Krajzont Polná Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zezulkárna Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Formanský Dravci Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 26.5.2019 Wüdle Brtnice Averze Třešť Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 25.5.2019 05:52:23