Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So17.9.2022Střelci Jáchymov12:6Šviháci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Boudný David29:20Janeček Lubomír
1.So17.9.2022Vendetta A Nová Role11:7Vendetta B Nová RoleNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Kopetzká Anna26:20Semera Jiří
1.So17.9.2022Holíci Jáchymov10:9RAF Škodíci HroznětínJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav24:23Hron Dalibor
1.So17.9.2022Kolečko Škodíci C Ostrov10:8LVI Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Maron Lukáš20:21Mitáček Lukáš
1.Ne18.9.2022Lamy Nejdek5:13Republica C Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav14:27Mäsár Bílská Nikola
1.Ne18.9.2022DC Gorily Sadov A7:11DC Gorily Sadov BSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Krejčí Pavel15:26Koch Radek
2.So24.9.2022Šviháci Jáchymov12:6Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeček Lubomír27:18Maron Lukáš
2.So24.9.2022Vendetta A Nová Role7:11DC Gorily Sadov ANová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Feixová Eliška22:27Krejčí Pavel
2.So24.9.2022DC Gorily Sadov B5:13Střelci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek20:28Boudný David
2.Ne25.9.2022RAF Škodíci Hroznětín11:7Lamy NejdekHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor27:17Pomije Miloslav
2.Ne25.9.2022Republica C Karlovy Vary11:7Vendetta B Nová RoleK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola25:21Semera Jiří
2.Ne25.9.2022LVI Karlovy Vary8:10Holíci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
17:00Šnajdr Michal21:25Čech Rostislav
3.So1.10.2022Střelci Jáchymov12:6Vendetta A Nová RoleJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Boudný David26:17Kopetzká Anna
3.So1.10.2022Vendetta B Nová Role10:9DC Gorily Sadov ANová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Feix Eda23:21Murčová Petra
3.So1.10.2022DC Gorily Sadov B10:8Kolečko Škodíci C OstrovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek22:21Maron Lukáš
3.So1.10.2022Holíci Jáchymov10:8Šviháci JáchymovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav23:22Janeček Lubomír
3.Ne2.10.2022Lamy Nejdek6:12LVI Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav18:27Mitáček Lukáš
3.Ne2.10.2022Republica C Karlovy Vary13:5RAF Škodíci HroznětínK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola28:18Hron Dalibor
4.So8.10.2022Šviháci Jáchymov16:2Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeček Lubomír33:7Pomije Miloslav
4.So8.10.2022Vendetta A Nová Role8:10Kolečko Škodíci C OstrovNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Kopetzká Anna20:22Maron Lukáš
4.So8.10.2022DC Gorily Sadov B15:3Holíci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek33:11Čech Rostislav
4.Ne9.10.2022RAF Škodíci Hroznětín5:13Vendetta B Nová RoleHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor17:28Feix Eda
4.Ne9.10.2022DC Gorily Sadov A7:11Střelci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra18:25Boudný David
4.Ne9.10.2022LVI Karlovy Vary8:10Republica C Karlovy VaryK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
17:00Počta Tomáš22:26Mäsár Bílská Nikola
5.So22.10.2022Střelci Jáchymov10:8Vendetta B Nová RoleJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Plaček Emil26:21Balát Jan
5.So22.10.2022Vendetta A Nová Role7:11Holíci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Feixová Eliška18:28Čech Rostislav
5.Ne23.10.2022RAF Škodíci Hroznětín5:13LVI Karlovy VaryHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor16:29Počta Tomáš
5.Ne23.10.2022Lamy Nejdek6:12DC Gorily Sadov BNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav18:29Koch Radek
5.Ne23.10.2022DC Gorily Sadov A5:13Kolečko Škodíci C OstrovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra13:30Ogorek Lukáš
5.Ne23.10.2022Republica C Karlovy Vary6:12Šviháci JáchymovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola16:26Janeček Lubomír
6.So29.10.2022Střelci Jáchymov7:11Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Plaček Emil16:24Maron Lukáš
6.So29.10.2022Šviháci Jáchymov15:3RAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeček Lubomír32:11Hron Dalibor
6.So29.10.2022Vendetta A Nová Role10:9Lamy NejdekNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Waldman Rudolf24:21Pomije Miloslav
6.So29.10.2022DC Gorily Sadov B10:8Republica C Karlovy VarySadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek24:23Mäsár Bílská Nikola
6.Ne30.10.2022DC Gorily Sadov A10:8Holíci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Krejčí Pavel22:23Čech Rostislav
7.So5.11.2022Šviháci Jáchymov10:8LVI Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
13:00Janeček Lubomír24:19Počta Tomáš
7.So5.11.2022Vendetta B Nová Role6:12Kolečko Škodíci C OstrovNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Kopetzký Karel19:27Maron Lukáš
7.So5.11.2022Holíci Jáchymov10:8Střelci JáchymovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav25:21Plaček Emil
7.Ne6.11.2022RAF Škodíci Hroznětín3:15DC Gorily Sadov BHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor13:31Koch Radek
7.Ne6.11.2022Lamy Nejdek5:13DC Gorily Sadov ANejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav15:30Murčová Petra
7.Ne6.11.2022Republica C Karlovy Vary14:4Vendetta A Nová RoleK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola29:14Kopetzká Anna
8.So12.11.2022Vendetta B Nová Role10:8Šviháci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Karpiš Tomáš24:20Pospíšil Jiří
8.So12.11.2022DC Gorily Sadov B11:7LVI Karlovy VarySadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek26:16Mitáček Lukáš
8.So12.11.2022Střelci Jáchymov11:7Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Plaček Emil25:17Pomije Miloslav
8.So12.11.2022Holíci Jáchymov7:11Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
17:00Čech Rostislav21:24Maron Lukáš
6.So12.11.2022LVI Karlovy Vary13:5Vendetta B Nová RoleK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:30Mitáček Lukáš28:14Semera Jiří
8.Ne13.11.2022RAF Škodíci Hroznětín12:6Vendetta A Nová RoleHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor28:17Kopetzká Anna
8.Ne13.11.2022DC Gorily Sadov A8:10Republica C Karlovy VarySadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Krejčí Pavel21:25Mäsár Bílská Nikola
9.So19.11.2022Holíci Jáchymov9:10Vendetta B Nová RoleJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav24:27Hammerlová Šárka
9.So19.11.2022Šviháci Jáchymov7:11DC Gorily Sadov BJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeček Lubomír19:26Koch Radek
9.Ne20.11.2022RAF Škodíci Hroznětín11:7DC Gorily Sadov AHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor23:20Murčová Petra
9.Ne20.11.2022Lamy Nejdek6:12Kolečko Škodíci C OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav15:28Maron Lukáš
9.Ne20.11.2022Republica C Karlovy Vary11:7Střelci JáchymovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola26:17Boudný David
9.25.11.2022Vendetta A Nová Role2:16LVI Karlovy VaryNová Role Bar Vendetta, Nová role 
18:00Waldman Rudolf7:33Mitáček Lukáš
10.So26.11.2022Vendetta B Nová Role5:13DC Gorily Sadov BNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Karpiš Tomáš19:29Koch Radek
10.So26.11.2022Šviháci Jáchymov13:5Vendetta A Nová RoleJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeček Lubomír29:14Feixová Eliška
10.So26.11.2022Holíci Jáchymov8:10Lamy NejdekJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav22:23Pomije Miloslav
10.So26.11.2022Kolečko Škodíci C Ostrov12:6Republica C Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Maron Lukáš28:17Mäsár Bílská Nikola
10.Ne27.11.2022RAF Škodíci Hroznětín7:11Střelci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor20:25Boudný David
10.Ne27.11.2022DC Gorily Sadov A4:14LVI Karlovy VarySadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra15:29Mitáček Lukáš
11.So3.12.2022Vendetta B Nová Role11:7Lamy NejdekNová Role Bar Vendetta, Nová role 
14:00Semera Jiří28:17Pomije Miloslav
11.So3.12.2022DC Gorily Sadov B13:5Vendetta A Nová RoleSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Koch Radek28:17Mareš Jan
11.So3.12.2022Šviháci Jáchymov11:7DC Gorily Sadov AJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeček Lubomír25:18Murčová Petra
11.Ne4.12.2022RAF Škodíci Hroznětín7:11Kolečko Škodíci C OstrovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor16:25Maron Lukáš
11.Ne4.12.2022Republica C Karlovy Vary11:7Holíci JáchymovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
16:00Mäsár Bílská Nikola25:19Čech Rostislav
11.Ne4.12.2022LVI Karlovy Vary12:6Střelci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
17:00Počta Tomáš26:17Boudný David
12.So11.2.2023Vendetta B Nová RoleVendetta A Nová RoleNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
12.So11.2.2023DC Gorily Sadov BDC Gorily Sadov ASadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
12.So11.2.2023Šviháci JáchymovStřelci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
12.Ne12.2.2023RAF Škodíci HroznětínHolíci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín
13:00
12.Ne12.2.2023Republica C Karlovy VaryLamy NejdekK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
16:00
12.Ne12.2.2023LVI Karlovy VaryKolečko Škodíci C OstrovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
13.So25.2.2023Vendetta B Nová RoleRepublica C Karlovy VaryNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
13.So25.2.2023Holíci JáchymovLVI Karlovy VaryJáchymov Pension Regrus, Jáchymov
16:00
13.So25.2.2023Střelci JáchymovDC Gorily Sadov BJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
13.So25.2.2023Kolečko Škodíci C OstrovŠviháci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
13.Ne26.2.2023Lamy NejdekRAF Škodíci HroznětínNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
13.Ne26.2.2023DC Gorily Sadov AVendetta A Nová RoleSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
14.So4.3.2023Vendetta A Nová RoleStřelci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
14.So4.3.2023Šviháci JáchymovHolíci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
14.So4.3.2023Kolečko Škodíci C OstrovDC Gorily Sadov BOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
14.Ne5.3.2023RAF Škodíci HroznětínRepublica C Karlovy VaryHroznětín Rafanda, Hroznětín
13:00
14.Ne5.3.2023DC Gorily Sadov AVendetta B Nová RoleSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
14.Ne5.3.2023LVI Karlovy VaryLamy NejdekK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
15.So11.3.2023Vendetta B Nová RoleRAF Škodíci HroznětínNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
15.So11.3.2023Střelci JáchymovDC Gorily Sadov AJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
15.So11.3.2023Holíci JáchymovDC Gorily Sadov BJáchymov Pension Regrus, Jáchymov
16:00
15.So11.3.2023Kolečko Škodíci C OstrovVendetta A Nová RoleOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
15.Ne12.3.2023Lamy NejdekŠviháci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
15.Ne12.3.2023Republica C Karlovy VaryLVI Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
16:00
16.So18.3.2023Vendetta B Nová RoleStřelci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
16.So18.3.2023Holíci JáchymovVendetta A Nová RoleJáchymov Pension Regrus, Jáchymov
14:00
16.So18.3.2023DC Gorily Sadov BLamy NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
16.So18.3.2023Šviháci JáchymovRepublica C Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
16.So18.3.2023Kolečko Škodíci C OstrovDC Gorily Sadov AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
16.Ne19.3.2023LVI Karlovy VaryRAF Škodíci HroznětínK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
17.So1.4.2023Vendetta B Nová RoleLVI Karlovy VaryNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
17.So1.4.2023Holíci JáchymovDC Gorily Sadov AJáchymov Pension Regrus, Jáchymov
16:00
17.So1.4.2023Kolečko Škodíci C OstrovStřelci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
17.Ne2.4.2023RAF Škodíci HroznětínŠviháci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín
13:00
17.Ne2.4.2023Lamy NejdekVendetta A Nová RoleNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
17.Ne2.4.2023Republica C Karlovy VaryDC Gorily Sadov BK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
16:00
18.So15.4.2023Vendetta A Nová RoleRepublica C Karlovy VaryNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
18.So15.4.2023DC Gorily Sadov BRAF Škodíci HroznětínSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
18.So15.4.2023Střelci JáchymovHolíci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
18.So15.4.2023Kolečko Škodíci C OstrovVendetta B Nová RoleOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
18.Ne16.4.2023DC Gorily Sadov ALamy NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
18.Ne16.4.2023LVI Karlovy VaryŠviháci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
19.So29.4.2023Vendetta A Nová RoleRAF Škodíci HroznětínNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
19.So29.4.2023Šviháci JáchymovVendetta B Nová RoleJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
19.So29.4.2023Kolečko Škodíci C OstrovHolíci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
19.Ne30.4.2023Lamy NejdekStřelci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
19.Ne30.4.2023Republica C Karlovy VaryDC Gorily Sadov AK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
16:00
19.Ne30.4.2023LVI Karlovy VaryDC Gorily Sadov BK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
20.So13.5.2023Vendetta B Nová RoleHolíci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
20.So13.5.2023DC Gorily Sadov BŠviháci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
20.So13.5.2023Střelci JáchymovRepublica C Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
20.So13.5.2023Kolečko Škodíci C OstrovLamy NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
20.Ne14.5.2023DC Gorily Sadov ARAF Škodíci HroznětínSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
20.Ne14.5.2023LVI Karlovy VaryVendetta A Nová RoleK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
21.So20.5.2023Vendetta A Nová RoleŠviháci JáchymovNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
21.So20.5.2023DC Gorily Sadov BVendetta B Nová RoleSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
21.So20.5.2023Střelci JáchymovRAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
21.Ne21.5.2023Lamy NejdekHolíci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
21.Ne21.5.2023Republica C Karlovy VaryKolečko Škodíci C OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary
16:00
21.Ne21.5.2023LVI Karlovy VaryDC Gorily Sadov AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary
17:00
22.So27.5.2023Vendetta A Nová RoleDC Gorily Sadov BNová Role Bar Vendetta, Nová role
14:00
22.So27.5.2023Holíci JáchymovRepublica C Karlovy VaryJáchymov Pension Regrus, Jáchymov
16:00
22.So27.5.2023Střelci JáchymovLVI Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov
16:00
22.So27.5.2023Kolečko Škodíci C OstrovRAF Škodíci HroznětínOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
17:00
22.Ne28.5.2023Lamy NejdekVendetta B Nová RoleNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek
14:00
22.Ne28.5.2023DC Gorily Sadov AŠviháci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 6.12.2022 14:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 6.12.2022 14:44:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement