Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023Miagi Mohelnice6:12Camel Atláč PřerovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan16:26Pánek Roman
1.15.9.2023Jedlička Prostějov4:14Olomoučtí orliHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek15:29Satora David
1.15.9.2023Machine Šumperk8:10Žabaři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel24:23Klimša Roman
1.15.9.2023Panteři Hranice10:9Pomatenci HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš24:22Vavřík Ondřej
1.15.9.2023Barracudy Olomouc9:10Dobří bobři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal20:24Janků Jiří
1.15.9.2023Sharks Olomouc12:6SemSex PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin26:13Šťastný Karel
2.29.9.2023Miagi Mohelnice8:10Jedlička ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Kluka Svatopluk20:27Malíšek Jiří
2.29.9.2023SemSex Přerov14:4Darts ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel29:14Vidmuch Dušan
2.29.9.2023Dobří bobři Olomouc13:5Sharks OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří26:16Novotný Martin
2.29.9.2023Pomatenci Hranice10:8Barracudy OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej22:20Špunda Michal
2.29.9.2023Žabaři Olomouc8:10Panteři HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman21:23Jakel Tomáš
2.29.9.2023Olomoučtí orli4:14Machine ŠumperkSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David11:31Markovský Daniel
3.6.10.2023Jedlička Prostějov9:10Camel Atláč PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří25:25Pánek Roman
3.6.10.2023Machine Šumperk13:5Miagi MohelniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel29:12Kluka Svatopluk
3.6.10.2023Panteři Hranice13:5Olomoučtí orliSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub28:17Satora David
3.6.10.2023Barracudy Olomouc14:4Žabaři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal31:14Klimša Roman
3.6.10.2023Sharks Olomouc10:9Pomatenci HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin25:23Vavřík Ondřej
3.6.10.2023Darts Prostějov4:14Dobří bobři OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan14:29Janků Jiří
4.20.10.2023Miagi Mohelnice6:12Panteři HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan15:28Jakel Tomáš
4.20.10.2023Jedlička Prostějov8:10Machine ŠumperkHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek19:25Markovský Daniel
4.20.10.2023Pomatenci Hranice11:7Darts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej27:20Vidmuch Dušan
4.20.10.2023Žabaři Olomouc5:13Sharks OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman15:28Novotný Martin
4.20.10.2023Olomoučtí orli9:10Barracudy OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David22:24Špunda Michal
4.20.10.2023Camel Atláč Přerov12:6SemSex PřerovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman27:16Šťastný Karel
5.27.10.2023Machine Šumperk13:5Camel Atláč PřerovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel27:14Pánek Roman
5.27.10.2023Panteři Hranice14:4Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš29:12Julinek Radek
5.27.10.2023Barracudy Olomouc14:4Miagi MohelnicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal30:12Kluka Svatopluk
5.27.10.2023Sharks Olomouc13:5Olomoučtí orliSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin30:17Chytil Ctibor
5.27.10.2023Darts Prostějov7:11Žabaři OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan18:23Klimša Roman
5.27.10.2023SemSex Přerov8:10Dobří bobři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel18:24Janků Jiří
6.10.11.2023Miagi Mohelnice7:11Sharks OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan15:26Turoň Jaroslav
6.10.11.2023Jedlička Prostějov11:7Barracudy OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří24:20Špunda Michal
6.10.11.2023Machine Šumperk10:8Panteři HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel23:21Heger Jakub
6.10.11.2023Pomatenci Hranice10:9SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej23:21Šťastný Karel
6.10.11.2023Olomoučtí orli10:8Darts ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David22:20Vidmuch Dušan
6.10.11.2023Camel Atláč Přerov9:10Dobří bobři OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman25:24Janků Jiří
7.Čt16.11.2023Barracudy Olomouc10:8Machine ŠumperkPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal24:20Markovský Daniel
7.Čt16.11.2023SemSex Přerov6:12Žabaři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel17:26Klimša Roman
7.17.11.2023Panteři Hranice10:8Camel Atláč PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš25:20Pánek Roman
7.17.11.2023Sharks Olomouc15:3Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin31:13Nakládal Jiří
7.17.11.2023Dobří bobři Olomouc14:4Pomatenci HranicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří32:16Vavřík Ondřej
8.24.11.2023Jedlička Prostějov14:4Darts ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří31:12Vidmuch Dušan
8.24.11.2023Machine Šumperk12:6Sharks OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel27:14Turoň Jaroslav
8.24.11.2023Panteři Hranice11:7Barracudy OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub24:18Špunda Michal
8.24.11.2023Žabaři Olomouc10:9Dobří bobři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman22:21Janků Jiří
8.24.11.2023Olomoučtí orli13:5SemSex PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David29:16Bubeník Miroslav
9.1.12.2023Barracudy Olomouc5:13Camel Atláč PřerovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal17:29Pánek Roman
9.1.12.2023Sharks Olomouc8:10Panteři HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin22:24Jakel Tomáš
9.1.12.2023Machine Šumperk16:2Darts ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel33:7Dvořák Petr
9.1.12.2023SemSex Přerov13:5Miagi MohelniceHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel28:18Kuba Ondřej
9.1.12.2023Pomatenci Hranice11:7Žabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej26:20Klimša Roman
10.8.12.2023Miagi Mohelnice2:16Dobří bobři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan9:33Janků Jiří
10.8.12.2023Jedlička Prostějov13:5SemSex PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek29:17Šťastný Karel
10.8.12.2023Panteři Hranice13:5Darts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš27:15Vidmuch Dušan
10.8.12.2023Barracudy Olomouc12:6Sharks OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal24:17Turoň Jaroslav
10.8.12.2023Olomoučtí orli7:11Pomatenci HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David19:26Bačík Radek
10.8.12.2023Camel Atláč Přerov9:10Žabaři OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman23:23Klimša Roman
9.15.12.2023Dobří bobři Olomouc10:9Olomoučtí orliPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří22:20Satora David
11.5.1.2024Sharks Olomouc9:10Camel Atláč PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin23:22Pánek Roman
11.5.1.2024Darts Prostějov6:12Barracudy OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan21:24Špunda Michal
11.5.1.2024SemSex Přerov4:14Machine ŠumperkHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel12:30Markovský Daniel
11.5.1.2024Dobří bobři Olomouc12:6Jedlička ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří28:18Malíšek Jiří
11.5.1.2024Pomatenci Hranice13:5Miagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej27:13Kuba Ondřej
11.5.1.2024Žabaři Olomouc10:8Olomoučtí orliPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman23:21Satora David
12.12.1.2024Miagi Mohelnice10:8Žabaři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan24:20Klimša Roman
12.12.1.2024Jedlička Prostějov11:7Pomatenci HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Nakládal Jiří24:19Vavřík Ondřej
12.12.1.2024Machine Šumperk7:11Dobří bobři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel20:27Janků Jiří
12.12.1.2024Panteři Hranice15:3SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš32:13Šťastný Karel
12.12.1.2024Sharks Olomouc11:7Darts ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin24:17Dvořák Petr
12.12.1.2024Camel Atláč Přerov7:11Olomoučtí orliSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman18:25Satora David
7.19.1.2024Darts Prostějov10:8Miagi MohelnicePivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan25:22Gruss Radovan
8.19.1.2024Camel Atláč Přerov10:9Pomatenci HraniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman23:21Vavřík Ondřej
13.26.1.2024Darts Prostějov9:10Camel Atláč PřerovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr20:23Pánek Roman
13.26.1.2024SemSex Přerov4:14Barracudy OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel12:29Svoboda Jakub
13.26.1.2024Dobří bobři Olomouc12:6Panteři HranicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří28:17Jakel Tomáš
13.26.1.2024Žabaři Olomouc14:4Jedlička ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman28:12Nakládal Jiří
13.26.1.2024Olomoučtí orli11:7Miagi MohelniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Chytil Ctibor27:16Kluka Svatopluk
14.2.2.2024Camel Atláč Přerov7:11Miagi MohelniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman17:27Gruss Radovan
14.2.2.2024Olomoučtí orli7:11Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David20:25Nakládal Jiří
14.2.2.2024Žabaři Olomouc6:12Machine ŠumperkPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman18:29Markovský Daniel
14.2.2.2024Pomatenci Hranice13:5Panteři HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej29:16Jakel Tomáš
14.2.2.2024Dobří bobři Olomouc11:7Barracudy OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří23:18Špunda Michal
14.2.2.2024SemSex Přerov5:13Sharks OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel14:29Novotný Martin
15.9.2.2024Jedlička Prostějov11:7Miagi MohelniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří26:20Gruss Radovan
15.9.2.2024Darts Prostějov5:13SemSex PřerovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr19:29Šťastný Karel
15.9.2.2024Sharks Olomouc6:12Dobří bobři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin16:25Janků Jiří
15.9.2.2024Barracudy Olomouc7:11Pomatenci HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal23:25Vavřík Ondřej
15.9.2.2024Machine Šumperk14:4Olomoučtí orliNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel29:13Satora David
13.16.2.2024Pomatenci Hranice7:11Machine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej17:26Markovský Daniel
16.23.2.2024Camel Atláč Přerov4:14Jedlička ProstějovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman13:32Nakládal Jiří
16.23.2.2024Miagi Mohelnice4:14Machine ŠumperkHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan14:28Markovský Daniel
16.23.2.2024Olomoučtí orli14:4Panteři HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David30:10Jakel Tomáš
16.23.2.2024Žabaři Olomouc3:15Barracudy OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman12:32Špunda Michal
17.1.3.2024Panteři HraniceMiagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
17.1.3.2024Machine ŠumperkJedlička ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
17.1.3.2024Darts ProstějovPomatenci HranicePivnice Omega, Prostějov
18:00
17.1.3.2024Sharks OlomoucŽabaři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
17.1.3.2024Barracudy OlomoucOlomoučtí orliPivnice u Janka, Olomouc
18:00
17.1.3.2024SemSex PřerovCamel Atláč PřerovHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
18.8.3.2024Camel Atláč PřerovMachine ŠumperkSport Bar Atláč, Přerov
18:00
18.8.3.2024Jedlička ProstějovPanteři HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
18.8.3.2024Miagi MohelniceBarracudy OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
18.8.3.2024Olomoučtí orliSharks OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
18.8.3.2024Žabaři OlomoucDarts ProstějovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
18.8.3.2024Dobří bobři OlomoucSemSex PřerovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
19.15.3.2024Sharks OlomoucMiagi MohelniceSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
19.15.3.2024Barracudy OlomoucJedlička ProstějovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
19.15.3.2024Panteři HraniceMachine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
19.15.3.2024SemSex PřerovPomatenci HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
19.15.3.2024Darts ProstějovOlomoučtí orliPivnice Omega, Prostějov
18:00
19.15.3.2024Dobří bobři OlomoucCamel Atláč PřerovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
15.22.3.2024Panteři HraniceŽabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
20.29.3.2024Camel Atláč PřerovPanteři HraniceSport Bar Atláč, Přerov
18:00
20.29.3.2024Machine ŠumperkBarracudy OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
20.29.3.2024Jedlička ProstějovSharks OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
20.29.3.2024Miagi MohelniceDarts ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20.29.3.2024Žabaři OlomoucSemSex PřerovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
20.29.3.2024Pomatenci HraniceDobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
21.5.4.2024Darts ProstějovJedlička ProstějovPivnice Omega, Prostějov
18:00
21.5.4.2024Sharks OlomoucMachine ŠumperkSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
21.5.4.2024Barracudy OlomoucPanteři HranicePivnice u Janka, Olomouc
18:00
21.5.4.2024Dobří bobři OlomoucŽabaři OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
21.5.4.2024SemSex PřerovOlomoučtí orliHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
21.5.4.2024Pomatenci HraniceCamel Atláč PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
22.12.4.2024Camel Atláč PřerovBarracudy OlomoucSport Bar Atláč, Přerov
18:00
22.12.4.2024Panteři HraniceSharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
22.12.4.2024Machine ŠumperkDarts ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
22.12.4.2024Miagi MohelniceSemSex PřerovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
22.12.4.2024Olomoučtí orliDobří bobři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
22.12.4.2024Žabaři OlomoucPomatenci HranicePivnice u Janka, Olomouc
18:00
16.19.4.2024Pomatenci HraniceSharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
16.19.4.2024Dobří bobři OlomoucDarts ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
23.26.4.2024Dobří bobři OlomoucMiagi MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc
18:00
23.26.4.2024SemSex PřerovJedlička ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
23.26.4.2024Darts ProstějovPanteři HranicePivnice Omega, Prostějov
18:00
23.26.4.2024Sharks OlomoucBarracudy OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
23.26.4.2024Pomatenci HraniceOlomoučtí orliSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
23.26.4.2024Žabaři OlomoucCamel Atláč PřerovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
24.3.5.2024Camel Atláč PřerovSharks OlomoucSport Bar Atláč, Přerov
18:00
24.3.5.2024Barracudy OlomoucDarts ProstějovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
24.3.5.2024Machine ŠumperkSemSex PřerovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
24.3.5.2024Jedlička ProstějovDobří bobři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
24.3.5.2024Miagi MohelnicePomatenci HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
24.3.5.2024Olomoučtí orliŽabaři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
25.10.5.2024Žabaři OlomoucMiagi MohelnicePivnice u Janka, Olomouc
18:00
25.10.5.2024Pomatenci HraniceJedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
25.10.5.2024Dobří bobři OlomoucMachine ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
25.10.5.2024SemSex PřerovPanteři HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
25.10.5.2024Darts ProstějovSharks OlomoucPivnice Omega, Prostějov
18:00
25.10.5.2024Olomoučtí orliCamel Atláč PřerovSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
26.17.5.2024Camel Atláč PřerovDarts ProstějovSport Bar Atláč, Přerov
18:00
26.17.5.2024Barracudy OlomoucSemSex PřerovPivnice u Janka, Olomouc
18:00
26.17.5.2024Panteři HraniceDobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
26.17.5.2024Machine ŠumperkPomatenci HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
26.17.5.2024Jedlička ProstějovŽabaři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
26.17.5.2024Miagi MohelniceOlomoučtí orliHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 00:57:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement