Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.202040+ Trutnov10:9Sgt. Pepik's Band PrahaU Soudku restaurant, Rudník 
11:00Kuric Robert23:21Hlavatý Tomáš
1.Ne20.9.2020Scorpions OKO Plzeň10:8Fofr DuchcovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Zahradník Michal22:21Valenta Petr
2.Ne20.9.2020Olympia Tábor14:4Fofr DuchcovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Křepelka Čestmír29:14Valenta Petr
2.Ne20.9.2020Ložisková mafie Pšov8:10Sgt. Pepik's Band PrahaU Soudku restaurant, Rudník 
13:45Schieferdecker Václav20:22Hlavatý Tomáš
3.Ne20.9.202040+ Trutnov12:6Ložisková mafie PšovU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Kuric Robert28:17Schieferdecker Václav
3.Ne20.9.2020Olympia Tábor11:7Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Křepelka Čestmír24:19Šimandl Kamil
4.Ne4.10.2020Ložisková mafie Pšov15:3Fofr DuchcovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav33:12Valenta Petr
4.Ne4.10.2020Olympia Tábor11:7Sgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír26:17Hlavatý Tomáš
5.Ne11.10.2020Fofr Duchcov11:7Scorpions OKO PlzeňNa Tribuně, Duchcov 
16:00Valenta Petr27:21Zahradník Michal
5.Ne12.9.2021Sgt. Pepik's Band Praha8:1040+ TrutnovDouble's, Praha 5 
16:00Moravec Jiří20:24Kuric Robert
6.Ne19.9.202140+ Trutnov10:8Olympia TáborU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Benecký Roman24:21Křepelka Čestmír
6.Ne19.9.2021Scorpions OKO Plzeň7:11Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil19:28Schieferdecker Václav
7.Ne10.10.2021Fofr Duchcov9:10Ložisková mafie PšovNa Tribuně, Duchcov 
11:00Peč Tomáš20:24Schieferdecker Václav
7.Ne10.10.2021Sgt. Pepik's Band Praha7:11Olympia TáborDouble's, Praha 5 
11:00Moravec Jiří20:25Křepelka Čestmír
8.Ne10.10.202140+ Trutnov10:8Ložisková mafie PšovNa Tribuně, Duchcov 
13:45Kuric Robert23:22Schieferdecker Václav
8.Ne10.10.2021Olympia Tábor10:8Scorpions OKO PlzeňDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
13:45Křepelka Čestmír25:21Šimandl Kamil
9.Ne10.10.2021Scorpions OKO Plzeň4:14Sgt. Pepik's Band PrahaDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
16:00Šimandl Kamil16:32Moravec Jiří
9.Ne10.10.2021Fofr Duchcov5:1340+ TrutnovNa Tribuně, Duchcov 
16:00Peč Tomáš14:28Kuric Robert
10.Ne24.10.2021Olympia Tábor11:740+ TrutnovBar Bronx, Tábor 
11:00Křepelka Čestmír27:17Benecký Roman
10.Ne24.10.2021Ložisková mafie Pšov10:9Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav26:19Zahradník Michal
11.Ne24.10.2021Scorpions OKO Plzeň3:15Sgt. Pepik's Band PrahaPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Zahradník Michal13:30Moravec Jiří
11.Ne24.10.2021Fofr Duchcov5:1340+ TrutnovBar Bronx, Tábor 
13:45Valenta Petr12:27Benecký Roman
12.Ne24.10.2021Olympia Tábor15:3Fofr DuchcovBar Bronx, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír33:11Valenta Petr
12.Ne24.10.2021Ložisková mafie Pšov10:9Sgt. Pepik's Band PrahaPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav21:22Puharič Petr
16.Ne23.1.2022Ložisková mafie Pšov14:4Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Schieferdecker Václav30:13Zahradník Michal
16.Ne23.1.2022Olympia Tábor4:14Sgt. Pepik's Band PrahaBar Bronx, Tábor 
11:00Křepelka Čestmír15:29Moravec Jiří
17.Ne23.1.2022Sgt. Pepik's Band Praha10:8Fofr DuchcovBar Bronx, Tábor 
13:45Moravec Jiří23:17Valenta Petr
17.Ne23.1.2022Ložisková mafie Pšov10:840+ TrutnovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Schieferdecker Václav24:20Kuric Robert
18.Ne23.1.2022Scorpions OKO Plzeň5:1340+ TrutnovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Hránek Pavel16:28Kuric Robert
18.Ne23.1.2022Fofr Duchcov3:15Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
16:00Valenta Petr10:33Křepelka Čestmír
19.Ne13.2.2022Fofr Duchcov6:12Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Kropáček Jindřich16:27Schieferdecker Václav
19.Ne13.2.2022Sgt. Pepik's Band Praha8:1040+ TrutnovDouble's, Praha 5 
11:00Moravec Jiří24:24Kuric Robert
20.Ne13.2.2022Scorpions OKO Plzeň5:1340+ TrutnovDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
13:45Šimandl Kamil13:29Kuric Robert
20.Ne13.2.2022Fofr Duchcov6:12Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Kropáček Jindřich19:26Křepelka Čestmír
21.Ne13.2.2022Ložisková mafie Pšov7:11Olympia TáborPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav20:26Křepelka Čestmír
21.Ne13.2.2022Sgt. Pepik's Band Praha13:5Scorpions OKO PlzeňDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
16:00Moravec Jiří29:13Šimandl Kamil
13.Ne20.2.2022Fofr Duchcov7:11Sgt. Pepik's Band PrahaNa Tribuně, Duchcov 
11:00Valenta Petr21:24Hoffmann Martin
13.Ne20.2.202240+ Trutnov7:11Olympia TáborU Soudku restaurant, Rudník 
11:00Kuric Robert20:24Křepelka Čestmír
14.Ne20.2.2022Ložisková mafie Pšov5:13Olympia TáborU Soudku restaurant, Rudník 
13:45Schieferdecker Václav18:30Křepelka Čestmír
14.Ne20.2.2022Sgt. Pepik's Band Praha12:6Scorpions OKO PlzeňNa Tribuně, Duchcov 
13:45Hoffmann Martin29:15Brejcha Jiří
15.Ne20.2.2022Ložisková mafie Pšov8:1040+ TrutnovU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Schieferdecker Václav21:26Kuric Robert
15.Ne20.2.2022Scorpions OKO Plzeň11:7Fofr DuchcovNa Tribuně, Duchcov 
16:00Brejcha Jiří25:21Valenta Petr
22.Ne6.3.2022Scorpions OKO Plzeň2:16Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil5:33Schieferdecker Václav
22.Ne6.3.202240+ Trutnov10:8Sgt. Pepik's Band PrahaU Soudku restaurant, Rudník 
11:00Kuric Robert25:22Moravec Jiří
23.Ne6.3.2022Olympia Tábor9:10Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Křepelka Čestmír22:26Schieferdecker Václav
23.Ne6.3.2022Sgt. Pepik's Band Praha14:4Fofr DuchcovU Soudku restaurant, Rudník 
13:45Moravec Jiří29:15Kropáček Jindřich
24.Ne6.3.2022Scorpions OKO Plzeň5:13Olympia TáborPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil17:29Křepelka Čestmír
24.Ne6.3.202240+ Trutnov14:4Fofr DuchcovU Soudku restaurant, Rudník 
16:00Kuric Robert29:14Kropáček Jindřich
25.Ne3.4.2022Sgt. Pepik's Band Praha10:9Olympia TáborDouble's, Praha 5 
11:00Moravec Jiří22:24Křepelka Čestmír
25.Ne3.4.2022Fofr Duchcov7:11Scorpions OKO PlzeňNa Tribuně, Duchcov 
11:00Valenta Petr19:25Hránek Pavel
26.Ne3.4.202240+ Trutnov8:10Scorpions OKO PlzeňNa Tribuně, Duchcov 
13:45Kuric Robert21:23Hránek Pavel
26.Ne3.4.2022Olympia Tábor10:8Ložisková mafie PšovDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
13:45Křepelka Čestmír27:19Schieferdecker Václav
27.Ne3.4.2022Sgt. Pepik's Band Praha14:4Ložisková mafie PšovDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
16:00Moravec Jiří31:15Schieferdecker Václav
27.Ne3.4.202240+ Trutnov17:1Fofr DuchcovNa Tribuně, Duchcov 
16:00Kuric Robert35:8Valenta Petr
28.Ne24.4.2022Olympia Tábor11:740+ TrutnovBar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav25:17Kuric Robert
28.Ne24.4.2022Ložisková mafie Pšov13:5Fofr DuchcovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav27:13Valenta Petr
29.Ne24.4.202240+ Trutnov14:4Scorpions OKO PlzeňBar Bronx, Tábor 
13:45Kuric Robert29:13Šimandl Kamil
29.Ne24.4.2022Fofr Duchcov3:15Sgt. Pepik's Band PrahaPohostinství Pšov, Pšov 
13:45Valenta Petr13:32Moravec Jiří
30.Ne24.4.2022Sgt. Pepik's Band Praha11:7Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Moravec Jiří27:19Schieferdecker Václav
30.Ne24.4.2022Scorpions OKO Plzeň8:10Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
16:00Šimandl Kamil19:24Chomout Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:24:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement