Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. B LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.2022Kolečko Škodíci A Ostrov6:12Úlet Spirála PšovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Peterková Petra17:28Kray Michal
1.So10.9.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně8:10DT R.U.M. Marianské LázněMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan22:22Kopecký Jiří
1.So10.9.2022Drahomíra Karlovy Vary9:10Paštiky Stará Chodovská AK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Karel20:24Ježek Michal
1.Ne11.9.2022DC Alex Sokolov4:14Fedorheads A SokolovSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta13:30Trbušek Jan
1.Ne11.9.2022Žíla Chodov B14:4Žíla Chodov CChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan31:14Urys Jan
2.So17.9.2022Fedorheads A Sokolov15:3DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan32:11Boško Jan
2.So17.9.2022DT R.U.M. Marianské Lázně11:7Kolečko Škodíci A OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Kopecký Jiří23:18Mrenica Jan
2.So17.9.2022Úlet Spirála Pšov13:5Drahomíra Karlovy VaryŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice 
18:00Kray Michal29:19Löffler Karel
2.Ne18.9.2022Žíla Chodov B12:6DC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan29:18Pártl Martin
2.So24.9.2022Žíla Chodov C6:12Paštiky Stará Chodovská AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Urys František16:27Ježek Michal
3.So1.10.2022Fedorheads A Sokolov13:5Kolečko Škodíci A OstrovSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:16Mrenica Jan
3.So1.10.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně6:12Žíla Chodov BMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan15:27Šimůnek Milan
3.So1.10.2022Paštiky Stará Chodovská A8:10Úlet Spirála PšovStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal22:25Kray Michal
3.So1.10.2022Drahomíra Karlovy Vary12:6DT R.U.M. Marianské LázněK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Karel28:16Kopecký Jiří
3.Ne2.10.2022DC Alex Sokolov13:5Žíla Chodov CSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta29:13Urys František
4.So8.10.2022Žíla Chodov C12:6Úlet Spirála PšovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Urys František27:19Kray Michal
4.So8.10.2022Kolečko Škodíci A Ostrov4:14Žíla Chodov BOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan14:32Šimůnek Milan
4.So8.10.2022Fedorheads A Sokolov14:4Drahomíra Karlovy VarySokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan29:12Osten Jiří
4.So8.10.2022Paštiky Stará Chodovská A14:4DT R.U.M. Marianské LázněStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal28:14Kopecký Jiří
4.So15.10.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně7:11DC Alex SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan18:24Kalkuš Petr
5.So22.10.2022Kolečko Škodíci A Ostrov10:8DC Alex SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan25:20Ježková Iveta
5.So22.10.2022Úlet Spirála Pšov8:10DT R.U.M. Marianské LázněŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice 
14:00Kray Michal20:21Kopecký Jiří
5.So22.10.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně8:10Žíla Chodov CMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan22:27Urys František
5.So22.10.2022Paštiky Stará Chodovská A6:12Fedorheads A SokolovStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Zazvonil Stanislav14:24Trbušek Jan
5.Ne23.10.2022Žíla Chodov B12:6Drahomíra Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan25:17Löffler Karel
6.So29.10.2022Žíla Chodov C8:10DT R.U.M. Marianské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Urys Jan19:26Kopecký Jiří
6.So29.10.2022Úlet Spirála Pšov6:12Fedorheads A SokolovŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice 
14:00Kray Michal14:28Trbušek Jan
6.So29.10.2022Paštiky Stará Chodovská A6:12Žíla Chodov BStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Zazvonil Stanislav17:29Šimůnek Milan
6.So29.10.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně7:11Kolečko Škodíci A OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan19:24Mrenica Jan
6.Ne30.10.2022DC Alex Sokolov11:7Drahomíra Karlovy VarySokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta24:16Dobiáš Petr
7.So12.11.2022Kolečko Škodíci A Ostrov11:7Žíla Chodov COstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan26:20Urys František
7.So12.11.2022Úlet Spirála Pšov6:12Žíla Chodov BŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice 
14:00Kray Michal20:25Šimůnek Milan
7.So12.11.2022Paštiky Stará Chodovská A11:7DC Alex SokolovStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Vladimír28:20Ježková Iveta
7.So12.11.2022DT R.U.M. Marianské Lázně3:15Fedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Kopecký Jiří9:31Trbušek Jan
7.So12.11.2022Drahomíra Karlovy Vary13:5DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Karel30:15Boško Jan
8.So19.11.2022Žíla Chodov C4:14Fedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Urys František10:29Trbušek Jan
8.So19.11.2022Kolečko Škodíci A Ostrov10:9Drahomíra Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan24:23Dobiáš Petr
8.So19.11.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně11:7Paštiky Stará Chodovská AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan25:18Ježek Michal
8.Ne20.11.2022DC Alex Sokolov8:10Úlet Spirála PšovSokolov Alex, Sokolov 
13:00Voves Roman20:22Kray Michal
8.Ne20.11.2022Žíla Chodov B11:7DT R.U.M. Marianské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
13:30Šimůnek Milan24:19Kopecký Jiří
9.So26.11.2022Fedorheads A Sokolov12:6Žíla Chodov BSokolov Fedor, Sokolov 
14:00Trbušek Jan27:18Šimůnek Milan
9.So26.11.2022Paštiky Stará Chodovská A9:10Kolečko Škodíci A OstrovStará Chodovská U JOKYHO, Chodov 
15:00Ježek Michal20:24Mrenica Jan
9.So26.11.2022DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně6:12Úlet Spirála PšovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:00Boško Jan17:28Kray Michal
9.So26.11.2022Drahomíra Karlovy Vary13:5Žíla Chodov CK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary 
17:00Löffler Karel29:18Urys František
9.Ne4.12.2022DC Alex Sokolov13:5DT R.U.M. Marianské LázněSokolov Alex, Sokolov 
13:00Ježková Iveta29:19Kozel Zdeněk
10.So4.2.2023Žíla Chodov CŽíla Chodov BChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
10.So4.2.2023Fedorheads A SokolovDC Alex SokolovSokolov Fedor, Sokolov
14:00
10.So4.2.2023Úlet Spirála PšovKolečko Škodíci A OstrovŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice
14:00
10.So4.2.2023Paštiky Stará Chodovská ADrahomíra Karlovy VaryStará Chodovská U JOKYHO, Chodov
15:00
10.So4.2.2023DT R.U.M. Marianské LázněDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
11.So11.2.2023Kolečko Škodíci A OstrovDT R.U.M. Marianské LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
11.So11.2.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněFedorheads A SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
11.So11.2.2023Paštiky Stará Chodovská AŽíla Chodov CStará Chodovská U JOKYHO, Chodov
15:00
11.So11.2.2023Drahomíra Karlovy VaryÚlet Spirála PšovK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary
17:00
11.Ne12.2.2023DC Alex SokolovŽíla Chodov BSokolov Alex, Sokolov
13:00
12.So25.2.2023Žíla Chodov CDC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
12.So25.2.2023Kolečko Škodíci A OstrovFedorheads A SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
12.So25.2.2023Úlet Spirála PšovPaštiky Stará Chodovská AŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice
14:00
12.So25.2.2023DT R.U.M. Marianské LázněDrahomíra Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
12.Ne26.2.2023Žíla Chodov BDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
13.So4.3.2023Úlet Spirála PšovŽíla Chodov CŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice
14:00
13.So4.3.2023DT R.U.M. Marianské LázněPaštiky Stará Chodovská AMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
13.So4.3.2023Drahomíra Karlovy VaryFedorheads A SokolovK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary
17:00
13.Ne5.3.2023DC Alex SokolovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněSokolov Alex, Sokolov
13:00
13.Ne5.3.2023Žíla Chodov BKolečko Škodíci A OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
14.So11.3.2023Žíla Chodov CDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
14.So11.3.2023Fedorheads A SokolovPaštiky Stará Chodovská ASokolov Fedor, Sokolov
14:00
14.So11.3.2023DT R.U.M. Marianské LázněÚlet Spirála PšovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
14.So11.3.2023Drahomíra Karlovy VaryŽíla Chodov BK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary
17:00
14.Ne12.3.2023DC Alex SokolovKolečko Škodíci A OstrovSokolov Alex, Sokolov
13:00
15.So18.3.2023Kolečko Škodíci A OstrovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
15.So18.3.2023Fedorheads A SokolovÚlet Spirála PšovSokolov Fedor, Sokolov
14:00
15.So18.3.2023DT R.U.M. Marianské LázněŽíla Chodov CMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
15.So18.3.2023Drahomíra Karlovy VaryDC Alex SokolovK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary
17:00
15.Ne19.3.2023Žíla Chodov BPaštiky Stará Chodovská AChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
16.So1.4.2023Žíla Chodov CKolečko Škodíci A OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
16.So1.4.2023Fedorheads A SokolovDT R.U.M. Marianské LázněSokolov Fedor, Sokolov
14:00
16.So1.4.2023DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněDrahomíra Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:00
16.Ne2.4.2023DC Alex SokolovPaštiky Stará Chodovská ASokolov Alex, Sokolov
13:00
16.Ne2.4.2023Žíla Chodov BÚlet Spirála PšovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
17.So15.4.2023Úlet Spirála PšovDC Alex SokolovŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice
14:00
17.So15.4.2023Fedorheads A SokolovŽíla Chodov CSokolov Fedor, Sokolov
14:00
17.So15.4.2023Paštiky Stará Chodovská ADC Lázeňské Hroty Mariánské LázněStará Chodovská U JOKYHO, Chodov
15:00
17.So15.4.2023DT R.U.M. Marianské LázněŽíla Chodov BMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
17.So15.4.2023Drahomíra Karlovy VaryKolečko Škodíci A OstrovK. Vary Pivnice Drahomíra, Karlovy Vary
17:00
18.So29.4.2023Žíla Chodov CDrahomíra Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
18.So29.4.2023Kolečko Škodíci A OstrovPaštiky Stará Chodovská AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov
14:00
18.So29.4.2023Úlet Spirála PšovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněŽlutice - Pivnice U Nádraží, Žlutice
14:00
18.So29.4.2023DT R.U.M. Marianské LázněDC Alex SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně
15:30
18.Ne30.4.2023Žíla Chodov BFedorheads A SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov
13:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 6.12.2022 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 6.12.2022 15:45:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement