Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2023Hezky Pěkně12:6DC Bufál BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan27:15Vaněk Vojtěch
1.Čt21.9.2023Šilingrák team Brno C10:9Komárov BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:24Uma Jan
1.Čt21.9.2023Grácie Brno3:15DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:31Majerčák Petr
1.Čt21.9.2023Rozruch Beerhouse Brno6:12Stefanplus BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan17:26Balej Josef
1.Čt21.9.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou8:10Saňaři SokolniceVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip21:24Kroupa Tomáš
1.Čt21.9.2023Rychlé šípy Rajhrad10:9Psí Vojáci BučoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:24Židlík Viktor
2.Čt28.9.2023Psí Vojáci Bučovice10:9DC Bufál BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor22:24Vaněk Vojtěch
2.Čt28.9.2023DC Raptors Brankovice3:15Šilingrák team Brno CCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Procházka Aleš9:33Tichá Martina
2.Čt28.9.2023Komárov Brno13:5Hezky PěkněLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan28:16Hřib Jan
2.Čt28.9.2023Rychlé šípy Rajhrad11:7To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej26:21Rozmahel Filip
3.Čt5.10.2023Hezky Pěkně13:5DC Raptors BrankovicePatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan27:15Majerčák Petr
3.Čt5.10.2023Šilingrák team Brno C10:8Stefanplus BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina27:18Balej Josef
3.Čt5.10.2023Grácie Brno9:10Saňaři SokolniceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:22Kroupa Tomáš
3.Čt5.10.2023Rozruch Beerhouse Brno12:6Rychlé šípy RajhradBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan26:20Černošek Zbyněk
3.Čt5.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou5:13Psí Vojáci BučoviceVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Jebáček Lukáš15:29Židlík Tomáš
4.Čt12.10.2023Psí Vojáci Bučovice12:6Komárov BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan28:18Janíček Lukáš
4.Čt12.10.2023Saňaři Sokolnice2:16Šilingrák team Brno CPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš10:33Tichá Martina
4.Čt12.10.2023Stefanplus Brno10:9Hezky PěkněHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Tomek Jaroslav21:20Hřib Jan
4.Čt12.10.2023DC Raptors Brankovice13:5DC Bufál BrnoCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr28:12Churý Jakub
4.Čt12.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou7:11Rozruch Beerhouse BrnoVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip16:24Horčička Jan
4.Čt12.10.2023Rychlé šípy Rajhrad15:3Grácie BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav33:8Chudá Martina
5.Čt19.10.2023Komárov Brno8:10DC Raptors BrankoviceLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan21:23Majerčák Petr
5.Čt19.10.2023DC Bufál Brno3:15Stefanplus BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Churý Jakub12:32Štefan Karel
5.Čt19.10.2023Hezky Pěkně10:9Saňaři SokolnicePatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan23:21Kroupa Tomáš
5.Čt19.10.2023Šilingrák team Brno C17:1Rychlé šípy RajhradBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina34:6Mlčoch Ondřej
5.Čt19.10.2023Grácie Brno8:10To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:23Rozmahel Filip
5.Čt19.10.2023Rozruch Beerhouse Brno10:8Psí Vojáci BučoviceBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan25:22Židlík Viktor
2.Po23.10.2023Saňaři Sokolnice6:12Rozruch Beerhouse BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš19:26Horčička Jan
6.Čt26.10.2023Psí Vojáci Bučovice5:13DC Raptors BrankoviceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan15:27Majerčák Petr
6.Čt26.10.2023Saňaři Sokolnice11:7DC Bufál BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš26:17Vaněk Vojtěch
6.Čt26.10.2023Stefanplus Brno6:12Komárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef15:27Uma Jan
6.Čt26.10.2023Rozruch Beerhouse Brno13:5Grácie BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan28:13Chudá Martina
6.Čt26.10.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou2:16Šilingrák team Brno CVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip7:34Tichá Martina
6.Čt26.10.2023Rychlé šípy Rajhrad11:7Hezky PěkněRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej26:15Klašková Lenka
7.Čt2.11.2023DC Raptors Brankovice13:5Stefanplus BrnoCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr29:13Balej Josef
7.Čt2.11.2023Komárov Brno13:5Saňaři SokolniceLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan27:14Kroupa Tomáš
7.Čt2.11.2023DC Bufál Brno13:5Rychlé šípy RajhradBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch27:15Černošek Zbyněk
7.Čt2.11.2023Hezky Pěkně12:6To je Vonoo Bílovice nad SvitavouPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David28:16Rozmahel Filip
7.Čt2.11.2023Šilingrák team Brno C13:5Rozruch Beerhouse BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina27:12Horčička Jan
7.Čt2.11.2023Grácie Brno7:11Psí Vojáci BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina18:25Židlík Viktor
8.Čt9.11.2023Psí Vojáci Bučovice5:13Stefanplus BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan15:28Balej Josef
8.Čt9.11.2023Saňaři Sokolnice7:11DC Raptors BrankovicePizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš22:24Majerčák Petr
8.Čt9.11.2023Grácie Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina11:30Tichá Martina
8.Čt9.11.2023Rozruch Beerhouse Brno9:10Hezky PěkněBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan24:27Augusta David
8.Čt9.11.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou10:9DC Bufál BrnoVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip21:21Churý Jakub
9.Čt16.11.2023DC Raptors Brankovice12:6Rychlé šípy RajhradCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr29:19Mlčoch Ondřej
9.Čt16.11.2023Komárov Brno12:6To je Vonoo Bílovice nad SvitavouLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan29:17Rozmahel Filip
9.Čt16.11.2023Hezky Pěkně13:5Grácie BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David26:14Chudá Martina
9.Čt16.11.2023Šilingrák team Brno C14:4Psí Vojáci BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina30:10Židlík Viktor
10.Čt23.11.2023Psí Vojáci Bučovice9:10Saňaři SokolniceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor19:21Kroupa Tomáš
10.Čt23.11.2023Šilingrák team Brno C12:6Hezky PěkněBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina29:15Augusta David
10.Čt23.11.2023Grácie Brno7:11DC Bufál BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina16:27Vaněk Vojtěch
10.Čt23.11.2023Rozruch Beerhouse Brno5:13Komárov BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan13:30Uma Jan
10.Čt23.11.2023Rychlé šípy Rajhrad8:10Stefanplus BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:23Štefan Karel
9.Út28.11.2023Stefanplus Brno13:5Saňaři SokolniceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Štefan Karel28:16Kroupa Tomáš
11.Čt30.11.2023Saňaři Sokolnice11:7Rychlé šípy RajhradPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš25:18Mlčoch Ondřej
11.Čt30.11.2023Stefanplus Brno13:5To je Vonoo Bílovice nad SvitavouHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Štefan Karel29:17Rozmahel Filip
11.Čt30.11.2023DC Raptors Brankovice11:7Rozruch Beerhouse BrnoCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr26:16Horčička Jan
11.Čt30.11.2023Komárov Brno10:9Grácie BrnoLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan23:20Chudá Martina
11.Čt30.11.2023DC Bufál Brno6:12Šilingrák team Brno CBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch16:28Tichá Martina
11.Čt30.11.2023Hezky Pěkně9:10Psí Vojáci BučovicePatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David21:22Židlík Viktor
2.Čt7.12.2023Stefanplus Brno10:8Grácie BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef25:22Chudá Martina
3.Čt7.12.2023DC Bufál Brno8:10Komárov BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch21:24Uma Jan
10.Út12.12.2023To je Vonoo Bílovice nad Svitavou12:6DC Raptors BrankoviceVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Jebáček Lukáš27:15Majerčák Petr
8.Čt14.12.2023Rychlé šípy Rajhrad5:13Komárov BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej15:29Slavík Jiří
9.Čt14.12.2023DC Bufál Brno13:5Rozruch Beerhouse BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch28:16Horčička Jan
12.Čt1.2.2024DC Bufál Brno10:8Hezky PěkněBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch22:22Augusta David
12.Čt1.2.2024DC Raptors Brankovice13:5Grácie BrnoCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr30:17Chudá Martina
12.Čt1.2.2024Stefanplus Brno12:6Rozruch Beerhouse BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef28:21Horčička Jan
12.Čt1.2.2024Saňaři Sokolnice14:4To je Vonoo Bílovice nad SvitavouPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš30:14Rozmahel Filip
12.Út13.2.2024Psí Vojáci Bučovice6:12Rychlé šípy RajhradRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Tomáš19:27Mlčoch Ondřej
13.Čt15.2.2024DC Bufál Brno12:6Psí Vojáci BučoviceBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch28:16Krška Jan
13.Čt15.2.2024Rozruch Beerhouse Brno13:5Saňaři SokolniceBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan30:14Kroupa Tomáš
13.Čt15.2.2024Grácie Brno7:11Stefanplus BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina17:26Balej Josef
13.Čt15.2.2024Šilingrák team Brno C12:6DC Raptors BrankoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:18Majerčák Petr
13.Čt15.2.2024Hezky Pěkně12:6Komárov BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David26:17Uma Jan
13.Čt15.2.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou6:12Rychlé šípy RajhradVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip16:28Penčák Ctibor
14.Čt22.2.2024DC Raptors Brankovice8:10Hezky PěkněCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr19:23Augusta David
14.Čt22.2.2024Stefanplus Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef10:31Tichá Martina
14.Čt22.2.2024Rychlé šípy Rajhrad10:9Rozruch Beerhouse BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav22:22Horčička Jan
14.Čt22.2.2024Psí Vojáci Bučovice10:8To je Vonoo Bílovice nad SvitavouRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor27:21Rozmahel Filip
15.Čt29.2.2024Komárov Brno10:8Psí Vojáci BučoviceLokomotiva Brno, Brno 
18:0020:26
15.Čt29.2.2024Šilingrák team Brno C15:3Saňaři SokolniceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina31:14Kroupa Tomáš
15.Čt29.2.2024Hezky Pěkně7:11Stefanplus BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David20:23Willmann Miloš
15.Čt29.2.2024DC Bufál Brno6:12DC Raptors BrankoviceBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch18:26Majerčák Petr
15.Čt29.2.2024Rozruch Beerhouse Brno10:9To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan24:19Jebáček Lukáš
15.Čt29.2.2024Grácie Brno9:10Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina22:23Mlčoch Ondřej
14.Út5.3.2024Saňaři Sokolnice15:3Grácie BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš32:8Andoniadu Markéta
16.Čt7.3.2024DC Raptors Brankovice8:10Komárov BrnoCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr20:22Uma Jan
16.Čt7.3.2024Stefanplus Brno10:8DC Bufál BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Štefan Karel25:18Churý Jakub
16.Čt7.3.2024Saňaři Sokolnice8:10Hezky PěkněPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš21:22Augusta David
16.Čt7.3.2024Rychlé šípy Rajhrad4:14Šilingrák team Brno CRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej12:29Tichá Martina
16.Čt7.3.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou6:12Grácie BrnoVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip16:28Chudá Martina
16.Čt7.3.2024Psí Vojáci Bučovice14:4Rozruch Beerhouse BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor29:14Horčička Jan
17.Čt14.3.2024DC Raptors Brankovice11:7Psí Vojáci BučoviceCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr27:19Krška Jan
17.Čt14.3.2024DC Bufál Brno12:6Saňaři SokolniceBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch24:17Kroupa Tomáš
17.Čt14.3.2024Komárov Brno14:4Stefanplus BrnoLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan31:13Balej Josef
17.Čt14.3.2024Grácie Brno6:12Rozruch Beerhouse BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina16:28Horčička Jan
17.Čt14.3.2024Šilingrák team Brno C16:2To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina33:7Rozmahel Filip
18.Čt21.3.2024Stefanplus Brno9:10DC Raptors BrankoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef22:24Majerčák Petr
18.Čt21.3.2024Saňaři Sokolnice9:10Komárov BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš25:23Slavík Jiří
18.Čt21.3.2024Rychlé šípy Rajhrad9:10DC Bufál BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:24Vaněk Vojtěch
18.Čt21.3.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou7:11Hezky PěkněVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip17:24Augusta David
18.Čt21.3.2024Rozruch Beerhouse Brno5:13Šilingrák team Brno CBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan16:28Tichá Martina
18.Čt21.3.2024Psí Vojáci Bučovice15:3Grácie BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Židlík Viktor31:10Chudá Martina
14.Po25.3.2024Komárov Brno0:18DC Bufál BrnoLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan0:36Vaněk Vojtěch
12.Čt28.3.2024Komárov Brno7:11Šilingrák team Brno CLokomotiva Brno, Brno 
18:00Slavík Jiří18:27Tichá Martina
19.Čt4.4.2024Stefanplus Brno15:3Psí Vojáci BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Štefan Karel31:13Židlík Viktor
19.Čt4.4.2024DC Raptors Brankovice13:5Saňaři SokolniceCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr28:13Kroupa Tomáš
19.Čt4.4.2024Šilingrák team Brno C14:4Grácie BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina29:13Chudá Martina
19.Čt4.4.2024Hezky Pěkně10:8Rozruch Beerhouse BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David26:16Horčička Jan
19.Čt4.4.2024DC Bufál Brno13:5To je Vonoo Bílovice nad SvitavouBohunický cajk, Brno 
18:00Vaněk Vojtěch28:18Jebáček Lukáš
19.Čt4.4.2024Komárov Brno11:7Rychlé šípy RajhradLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan24:18Mlčoch Ondřej
20.Čt11.4.2024Saňaři Sokolnice11:7Stefanplus BrnoPizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš29:20Balej Josef
20.Čt11.4.2024Rychlé šípy Rajhrad4:14DC Raptors BrankoviceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav16:30Majerčák Petr
20.Čt11.4.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou9:10Komárov BrnoVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip24:25Uma Jan
20.Čt11.4.2024Rozruch Beerhouse Brno6:12DC Bufál BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan19:25Vaněk Vojtěch
20.Čt11.4.2024Grácie Brno4:14Hezky PěkněHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina14:28Augusta David
20.Čt11.4.2024Psí Vojáci Bučovice2:16Šilingrák team Brno CRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan9:32Tichá Martina
17.St17.4.2024Hezky Pěkně14:4Rychlé šípy RajhradPatro Pub, Tišnov 
18:00Augusta David28:13Mlčoch Ondřej
21.Čt18.4.2024Saňaři Sokolnice8:10Psí Vojáci BučovicePizzerie Na Sokolovně, Sokolnice 
18:00Kroupa Tomáš21:24Židlík Viktor
21.Čt18.4.2024Hezky Pěkně6:12Šilingrák team Brno CPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan15:29Tichá Martina
21.Čt18.4.2024DC Bufál Brno6:12Grácie BrnoBohunický cajk, Brno 
18:00Churý Jakub15:26Chudá Martina
21.Čt18.4.2024Komárov Brno11:7Rozruch Beerhouse BrnoLokomotiva Brno, Brno 
18:00Uma Jan26:16Horčička Jan
21.Čt18.4.2024DC Raptors Brankovice8:10To je Vonoo Bílovice nad SvitavouCaffeC Bar Brankovice, Brankovice 
18:00Majerčák Petr21:21Novotný Jakub
21.Čt18.4.2024Stefanplus Brno10:8Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef23:20Penčák Ctibor
22.Čt25.4.2024Rychlé šípy Rajhrad14:4Saňaři SokolniceRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej29:10Kratochvíl Jakub
22.Čt25.4.2024To je Vonoo Bílovice nad Svitavou5:13Stefanplus BrnoVýletní restaurace Sokolovna, Bílovice nad Svitavou 
18:00Rozmahel Filip11:30Štefan Karel
22.Čt25.4.2024Rozruch Beerhouse Brno10:8DC Raptors BrankoviceBat Beerhouse, Brno 
18:00Horčička Jan22:19Majerčák Petr
22.Čt25.4.2024Grácie Brno12:6Komárov BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Chudá Martina28:16Uma Jan
22.Čt25.4.2024Šilingrák team Brno C18:0DC Bufál BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina36:2Vaněk Vojtěch
22.Čt25.4.2024Psí Vojáci Bučovice12:6Hezky PěkněRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krška Jan27:16Augusta David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 17:37:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement