Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga B (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St20.9.2023Šilingrák Team Brno17:1ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman35:6Kopřiva Radek
1.Čt21.9.2023Hydra Darts Bučovice11:7Zámečtí páni z RebešovicRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:19Šabata Petr
1.Čt21.9.2023Yellow fish Brno9:10Kavárka BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:24Gric Dan
1.Čt21.9.2023Pardálové Brno10:8Snipers BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:19Pejchal Petr
1.Čt21.9.2023Snipers Brno B5:13Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš15:30Bezůšek Pavel
1.Čt21.9.2023Frogs Žabčice2:16ŠK Paleta VyškovPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš9:33Hynšt Petr
2.St27.9.2023Snipers Brno4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Hodovanec Jiří10:30Barnek Roman
2.Čt28.9.2023ŠK Modřice6:12Yellow fish BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek20:28Dozbaba Martin
2.Čt28.9.2023Kavárka Brno13:5Hydra Darts BučoviceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:18Obdržálek Alois
2.Čt28.9.2023Frogs Žabčice3:15DC Rakol BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:31Dokoupil Karel
3.St4.10.2023Šilingrák Team Brno11:7Šilingrák Team Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:19Bezůšek Pavel
3.Čt5.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Kavárka BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:24Gric Dan
3.Čt5.10.2023Hydra Darts Bučovice14:4ŠK ModřiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:14Kopřiva Radek
3.Čt5.10.2023Yellow fish Brno5:13Snipers BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:29Hodovanec Jiří
3.Čt5.10.2023Snipers Brno B16:2Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš34:8Mráz Hanuš
3.Čt5.10.2023DC Rakol Brno15:3ŠK Paleta VyškovPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel31:11Hynšt Vítězslav
2.Út10.10.2023ŠK Paleta Vyškov12:6Zámečtí páni z RebešovicCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav28:20Šabata Petr
4.Čt12.10.2023ŠK Paleta Vyškov8:10Kavárka BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav19:25Gric Dan
4.Čt12.10.2023Šilingrák Team Brno B12:6Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel27:16Dozbaba Martin
4.Čt12.10.2023Snipers Brno14:4Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr31:13Krbušek Ivo
4.Čt12.10.2023ŠK Modřice6:12Zámečtí páni z RebešovicRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek17:26Šabata Petr
4.Čt12.10.2023DC Rakol Brno16:2Snipers Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:10Marek Lukáš
4.Čt12.10.2023Frogs Žabčice9:10Pardálové BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš21:26Vališ Antonín
5.St18.10.2023Šilingrák Team Brno17:1Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Mráz Hanuš
5.Čt19.10.2023Kavárka Brno9:10ŠK ModřiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan25:22Kopřiva Radek
5.Čt19.10.2023Zámečtí páni z Rebešovic8:10Snipers BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr19:23Pejchal Petr
5.Čt19.10.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin12:30Bezůšek Pavel
5.Čt19.10.2023Pardálové Brno8:10DC Rakol BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František17:26Dokoupil Karel
6.Čt26.10.2023ŠK Paleta Vyškov14:4ŠK ModřiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav29:13Matušňák Pavol
6.Čt26.10.2023Šilingrák Team Brno B13:5Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:16Šabata Petr
6.Čt26.10.2023Snipers Brno7:11Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr20:27Gric Dan
6.Čt26.10.2023Snipers Brno B13:5Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš26:16Vališ Antonín
6.Čt26.10.2023DC Rakol Brno8:10Šilingrák Team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf18:23Barnek Roman
6.Čt26.10.2023Frogs Žabčice8:10Yellow fish BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš19:23Dozbaba Martin
7.St1.11.2023Šilingrák Team Brno16:2Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Marek Lukáš
7.Čt2.11.2023ŠK Modřice7:11Snipers BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek16:25Pejchal Petr
7.Čt2.11.2023Kavárka Brno8:10Šilingrák Team Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan17:26Bezůšek Pavel
7.Čt2.11.2023Hydra Darts Bučovice12:6Frogs ŽabčiceRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois30:12Mráz Hanuš
7.Čt2.11.2023Yellow fish Brno0:18DC Rakol BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin6:36Dokoupil Karel
7.Čt2.11.2023Pardálové Brno10:8ŠK Paleta VyškovPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Vališ Antonín21:19Hynšt Vítězslav
5.3.11.2023Snipers Brno B7:11ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš19:25Hynšt Vítězslav
8.Čt9.11.2023ŠK Paleta Vyškov9:10Snipers BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav21:25Pejchal Petr
8.Čt9.11.2023Šilingrák Team Brno B16:2ŠK ModřiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:9Kopřiva Radek
8.Čt9.11.2023Pardálové Brno4:14Šilingrák Team BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František11:31Barnek Roman
8.Čt9.11.2023Snipers Brno B9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:27Vojta Radim
8.Čt9.11.2023DC Rakol Brno17:1Hydra Darts BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:7Krbušek Ivo
9.St15.11.2023Šilingrák Team Brno16:2ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman33:8Formánek Martin
9.Čt16.11.2023Snipers Brno12:6Šilingrák Team Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš25:17Bezůšek Pavel
9.Čt16.11.2023Kavárka Brno14:4Frogs ŽabčiceHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan32:18Mráz Hanuš
9.Čt16.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic3:15DC Rakol BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr11:32Staňek Rudolf
9.Čt16.11.2023Hydra Darts Bučovice10:9Snipers Brno BRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois22:22Marek Lukáš
9.Čt16.11.2023Yellow fish Brno8:10Pardálové BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin20:25Nádeníček František
10.St22.11.2023Šilingrák Team Brno17:1Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:5Vojta Radim
10.Čt23.11.2023Pardálové Brno11:7Hydra Darts BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:17Koval Stanislav
10.Čt23.11.2023Snipers Brno B8:10Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Šabata Petr
10.Čt23.11.2023DC Rakol Brno14:4Kavárka BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf31:15Gric Dan
10.Čt23.11.2023Frogs Žabčice5:13ŠK ModřicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:29Kopřiva Radek
11.Čt30.11.2023Snipers Brno15:3Frogs ŽabčiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:10Mráz Hanuš
11.Čt30.11.2023ŠK Modřice0:18DC Rakol BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek6:36Dokoupil Karel
11.Čt30.11.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Pardálové BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr27:17Nádeníček František
11.Čt30.11.2023Hydra Darts Bučovice3:15Šilingrák Team BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin9:30Barnek Roman
11.Čt30.11.2023Yellow fish Brno10:8ŠK Paleta VyškovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin21:21Hynšt Petr
12.St6.12.2023Šilingrák Team Brno17:1Zámečtí páni z RebešovicBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:3Šabata Petr
12.Čt7.12.2023Yellow fish Brno10:9Hydra Darts BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin22:20Obdržálek Alois
12.Čt7.12.2023Pardálové Brno12:6Kavárka BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František28:19Gric Dan
12.Čt7.12.2023Snipers Brno B14:4ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš32:15Kopřiva Radek
12.Čt7.12.2023Frogs Žabčice4:14Šilingrák Team Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš12:32Bezůšek Pavel
11.Út12.12.2023Kavárka Brno10:9Snipers Brno BHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan24:21Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023Šilingrák Team Brno B10:9DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel24:22Dokoupil Karel
13.Čt14.12.2023Snipers Brno13:5Snipers Brno BNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr28:17Marek Lukáš
13.Čt14.12.2023ŠK Modřice4:14Pardálové BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek13:30Nádeníček František
13.Čt14.12.2023Kavárka Brno5:13Šilingrák Team BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan14:30Přibyl Pavel
13.Čt14.12.2023Zámečtí páni z Rebešovic12:6Yellow fish BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr26:16Vojta Radim
8.Čt21.12.2023Frogs Žabčice5:13Zámečtí páni z RebešovicPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:28Šabata Petr
2.Čt4.1.2024Šilingrák Team Brno B13:5Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel30:15Nádeníček František
12.Čt4.1.2024DC Rakol Brno16:2Snipers BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel34:11Pejchal Petr
10.Čt11.1.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Šilingrák Team Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:27Bezůšek Pavel
13.Čt18.1.2024Hydra Darts Bučovice11:7ŠK Paleta VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois26:21Hynšt Vítězslav
14.Čt1.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic11:7Hydra Darts BučoviceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr25:19Netopil Petr
14.Čt1.2.2024Kavárka Brno9:10Yellow fish BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan19:22Dozbaba Martin
14.Čt1.2.2024ŠK Modřice2:16Šilingrák Team BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek8:33Přibyl Pavel
14.Čt1.2.2024Šilingrák Team Brno B15:3Snipers Brno BBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel31:11Marek Lukáš
14.Čt1.2.2024ŠK Paleta Vyškov18:0Frogs ŽabčiceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav36:0Mráz Hanuš
14.Po5.2.2024Snipers Brno12:6Pardálové BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš28:15Nádeníček František
15.St14.2.2024Šilingrák Team Brno14:4Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:10Klein Tomáš
15.Čt15.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10ŠK Paleta VyškovZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr20:25Hynšt Vítězslav
15.Čt15.2.2024Pardálové Brno5:13Šilingrák Team Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František16:27Bezůšek Pavel
15.Čt15.2.2024Yellow fish Brno16:2ŠK ModřiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim33:14Kopřiva Radek
15.Čt15.2.2024DC Rakol Brno16:2Frogs ŽabčicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:8Mráz Hanuš
16.Čt22.2.2024Kavárka Brno12:6Zámečtí páni z RebešovicHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan27:21Šabata Petr
16.Čt22.2.2024ŠK Modřice12:6Hydra Darts BučoviceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Matušňák Pavol26:16Sedláček Jan
16.Čt22.2.2024Snipers Brno9:10Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr21:21Dozbaba Martin
16.Čt22.2.2024Frogs Žabčice8:10Snipers Brno BPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš18:25Marek Lukáš
16.Čt22.2.2024ŠK Paleta Vyškov7:11DC Rakol BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav20:26Staňek Rudolf
17.Čt29.2.2024Kavárka Brno10:8ŠK Paleta VyškovHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan22:20Hynšt Vítězslav
17.Čt29.2.2024Yellow fish Brno5:13Šilingrák Team Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin15:28Bezůšek Pavel
17.Čt29.2.2024Hydra Darts Bučovice1:17Snipers BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Krbušek Ivo3:35Pejchal Petr
17.Čt29.2.2024Zámečtí páni z Rebešovic17:1ŠK ModřiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr34:6Kopřiva Radek
17.Čt29.2.2024Snipers Brno B7:11DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš18:26Dokoupil Karel
17.Čt29.2.2024Pardálové Brno15:3Frogs ŽabčicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František32:12Mráz Hanuš
16.Po4.3.2024Šilingrák Team Brno B6:12Šilingrák Team BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel15:27Barnek Roman
15.Út5.3.2024Hydra Darts Bučovice7:11Kavárka BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Obdržálek Alois19:24Gric Dan
18.Čt7.3.2024ŠK Modřice8:10Kavárka BrnoRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek18:22Gric Dan
18.Čt7.3.2024Snipers Brno10:8Zámečtí páni z RebešovicNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr24:21Šabata Petr
18.Čt7.3.2024Šilingrák Team Brno B11:7Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel28:19Obdržálek Alois
18.Čt7.3.2024Frogs Žabčice2:16Šilingrák Team BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš10:34Barnek Roman
18.Čt7.3.2024DC Rakol Brno14:4Pardálové BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel30:15Vališ Antonín
18.Čt7.3.2024ŠK Paleta Vyškov7:11Snipers Brno BCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav17:28Marek Lukáš
19.St13.3.2024Šilingrák Team Brno12:6DC Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:21Dokoupil Karel
19.Čt14.3.2024ŠK Modřice5:13ŠK Paleta VyškovRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:29Hynšt Petr
19.Čt14.3.2024Zámečtí páni z Rebešovic8:10Šilingrák Team Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr22:24Bezůšek Pavel
19.Čt14.3.2024Kavárka Brno10:8Snipers BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Antl Tomáš23:24Pejchal Petr
19.Čt14.3.2024Pardálové Brno14:4Snipers Brno BPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František30:15Marek Lukáš
19.Út19.3.2024Yellow fish Brno12:6Frogs ŽabčiceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin28:15Mráz Hanuš
20.St20.3.2024Snipers Brno B4:14Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš13:31Přibyl Pavel
20.Čt21.3.2024Snipers Brno16:2ŠK ModřiceNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr33:8Kopřiva Radek
20.Čt21.3.2024Šilingrák Team Brno B14:4Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel32:13Gric Dan
20.Čt21.3.2024Frogs Žabčice9:10Hydra Darts BučovicePřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš23:23Sedláček Jan
20.Čt21.3.2024DC Rakol Brno16:2Yellow fish BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf34:11Dozbaba Martin
20.Čt21.3.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Pardálové BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav25:21Nádeníček František
21.St3.4.2024Šilingrák Team Brno12:6Pardálové BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman27:14Vališ Antonín
21.Čt4.4.2024Snipers Brno17:1ŠK Paleta VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Pejchal Petr35:8Hynšt Petr
21.Čt4.4.2024ŠK Modřice3:15Šilingrák Team Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek9:32Bezůšek Pavel
21.Čt4.4.2024Yellow fish Brno6:12Snipers Brno BBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Vojta Radim18:30Marek Lukáš
21.Čt4.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14DC Rakol BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan14:28Dokoupil Karel
21.Čt4.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic15:3Frogs ŽabčiceZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr33:12Mráz Hanuš
22.Čt11.4.2024Šilingrák Team Brno B7:11Snipers BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel17:27Pejchal Petr
22.Čt11.4.2024Frogs Žabčice6:12Kavárka BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš14:30Gric Dan
22.Čt11.4.2024DC Rakol Brno15:3Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel33:11Šabata Petr
22.Čt11.4.2024Snipers Brno B10:9Hydra Darts BučoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš24:21Sedláček Jan
22.Čt11.4.2024Pardálové Brno11:7Yellow fish BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František26:20Vojta Radim
22.Čt11.4.2024ŠK Paleta Vyškov6:12Šilingrák Team BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav13:27Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Šilingrák Team Brno B12:6ŠK Paleta VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel26:14Hynšt Petr
23.Čt18.4.2024Yellow fish Brno2:16Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin8:32Barnek Roman
23.Čt18.4.2024Hydra Darts Bučovice4:14Pardálové BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Sedláček Jan12:31Vališ Antonín
23.Čt18.4.2024Zámečtí páni z Rebešovic10:8Snipers Brno BZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Černý Radek22:20Marek Lukáš
23.Čt18.4.2024Kavárka Brno2:16DC Rakol BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan10:32Dokoupil Karel
23.Po22.4.2024ŠK Modřice10:8Frogs ŽabčiceRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek28:21Mráz Hanuš
24.St24.4.2024Šilingrák Team Brno15:3Hydra Darts BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman31:10Obdržálek Alois
24.Čt25.4.2024Frogs Žabčice6:12Snipers BrnoPřísnotice - V zatáčce, Přísnotice 
18:00Mráz Hanuš15:26Pejchal Petr
24.Čt25.4.2024DC Rakol Brno14:4ŠK ModřicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel29:11Kopřiva Radek
24.Čt25.4.2024Snipers Brno B9:10Kavárka BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:23Gric Dan
24.Čt25.4.2024Pardálové Brno10:9Zámečtí páni z RebešovicPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František27:22Černý Radek
24.Čt25.4.2024ŠK Paleta Vyškov12:6Yellow fish BrnoCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:0026:14
25.Čt2.5.2024Hydra Darts Bučovice11:7Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Zoul Martin26:22Vojta Radim
25.Čt2.5.2024Zámečtí páni z Rebešovic5:13Šilingrák Team BrnoZámecká restaurace, Rebešovice 
18:00Šabata Petr14:28Barnek Roman
25.Čt2.5.2024Kavárka Brno11:7Pardálové BrnoHospoda Kavárka, Brno 
18:00Gric Dan26:18Nádeníček František
25.Čt2.5.2024ŠK Modřice3:15Snipers Brno BRestaurace U Matěje, Modřice 
18:00Kopřiva Radek14:33Marek Lukáš
25.Čt2.5.2024Snipers Brno7:11DC Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Klein Tomáš18:24Dokoupil Karel
25.Čt2.5.2024Šilingrák Team Brno B16:2Frogs ŽabčiceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Bezůšek Pavel33:7Mráz Hanuš
26.St8.5.2024Šilingrák Team Brno12:6Kavárka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman26:17Gric Dan
26.Čt9.5.2024DC Rakol Brno9:10Šilingrák Team Brno BPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel24:24Bezůšek Pavel
26.Čt9.5.2024Snipers Brno B10:9Snipers BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Marek Lukáš22:24Pejchal Petr
26.Čt9.5.2024Pardálové Brno11:7ŠK ModřicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Nádeníček František24:18Vašek Tomáš
26.Čt9.5.2024Yellow fish Brno6:12Zámečtí páni z RebešovicBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Dozbaba Martin18:27Mikač David
26.Čt9.5.2024ŠK Paleta Vyškov10:8Hydra Darts BučoviceCafe bar na Paletě, Vyškov 
18:00Hynšt Vítězslav23:21Obdržálek Alois
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 07:33:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement