Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023WC Šipkouni Brno8:10DC FoFo OtniceSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan18:24Jochman Jiří
1.Ne17.9.2023Ferrari bar Kyjov B12:6ŠK PopoviceL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert28:16Brůžek Jan
1.Ne17.9.2023O tečku Brno6:12ZTP Kupé BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav16:29Lang Marek
1.Ne17.9.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno8:10Pohodáři - šipky nás baví BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie21:24Sedlmajerová Alena
1.Ne17.9.2023DC Double Tops Omega Brno7:11Dragon Darts Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš22:25Leník Pavel
1.Ne17.9.2023Šmoulové z PBL Brno7:11Prckové z Pivního baru BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Dohnalová Denisa18:24Kalivoda Jiří
1.Ne24.9.2023Siga Brno10:8m13 darts club BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman25:23Kopuletý Michal
2.Ne1.10.2023WC Šipkouni Brno7:11Ferrari bar Kyjov BSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan16:23Příkaský Robert
2.Ne1.10.2023m13 darts club Brno12:6Šmoulové z PBL BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal27:16Machek David
2.Ne1.10.2023Dragon Darts Team Brno7:11Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel18:25Suchý Roman
2.Ne1.10.2023Pohodáři - šipky nás baví Brno15:3DC Double Tops Omega BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena32:10Martišek Tomáš
2.Ne1.10.2023ZTP Kupé Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek20:24Pisarovičová Lucie
2.Ne1.10.2023ŠK Popovice10:8O tečku BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan26:20Tlamka Martin
2.Ne1.10.2023DC FoFo Otnice12:6Prckové z Pivního baru BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří28:16Kalivoda Jiří
3.Ne8.10.2023Ferrari bar Kyjov B13:5DC FoFo OtniceL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert27:16Jochman Jiří
3.Ne8.10.2023O tečku Brno13:5WC Šipkouni BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav31:13Bařina Milan
3.Ne8.10.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno8:10ŠK PopoviceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie17:21Brůžek Jan
3.Ne8.10.2023DC Double Tops Omega Brno3:15ZTP Kupé BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš13:30Lang Marek
3.Ne8.10.2023Siga Brno10:8Pohodáři - šipky nás baví BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman25:20Sedlmajerová Alena
3.Ne8.10.2023Šmoulové z PBL Brno13:5Dragon Darts Team BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David27:19Leník Pavel
3.Ne8.10.2023Prckové z Pivního baru Brno7:11m13 darts club BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří20:27Kopuletý Michal
4.Ne15.10.2023WC Šipkouni Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan19:24Pisarovičová Lucie
4.Ne15.10.2023Ferrari bar Kyjov B16:2O tečku BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert34:8Dvořák Jaroslav
4.Ne15.10.2023Dragon Darts Team Brno8:10Prckové z Pivního baru BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel22:27Kalivoda Jiří
4.Ne15.10.2023Pohodáři - šipky nás baví Brno8:10Šmoulové z PBL BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena20:23Machek David
4.Ne15.10.2023ZTP Kupé Brno11:7Siga BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek27:21Suchý Roman
4.Ne15.10.2023ŠK Popovice10:9DC Double Tops Omega BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan25:23Martišek Tomáš
4.Ne15.10.2023DC FoFo Otnice6:12m13 darts club BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří15:27Kopuletý Michal
5.Ne22.10.2023O tečku Brno7:11DC FoFo OtniceRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav21:27Merhaut Miroslav
5.Ne22.10.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno9:10Ferrari bar Kyjov BBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie22:21Příkaský Robert
5.Ne22.10.2023DC Double Tops Omega Brno7:11WC Šipkouni BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš19:23Bařina Milan
5.Ne22.10.2023Siga Brno15:3ŠK PopoviceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman31:14Brůžek Jan
5.Ne22.10.2023Prckové z Pivního baru Brno8:10Pohodáři - šipky nás baví BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří19:22Sedlmajerová Alena
5.Ne22.10.2023m13 darts club Brno11:7Dragon Darts Team BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Belokostolský Marek25:17Hanke Gabriel
6.Ne29.10.2023WC Šipkouni Brno6:12Siga BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan19:29Suchý Roman
6.Ne29.10.2023Ferrari bar Kyjov B13:5DC Double Tops Omega BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert28:14Dostál Jan
6.Ne29.10.2023O tečku Brno6:12DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav16:26Pisarovičová Lucie
6.Ne29.10.2023Pohodáři - šipky nás baví Brno10:9m13 darts club BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena23:21Jelínek David
6.Ne29.10.2023ZTP Kupé Brno13:5Prckové z Pivního baru BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek29:18Kalivoda Jiří
6.Ne29.10.2023ŠK Popovice10:9Šmoulové z PBL BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan26:25Javorský Zdeněk
6.Ne29.10.2023DC FoFo Otnice8:10Dragon Darts Team BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří20:26Hanke Gabriel
7.So4.11.2023Prckové z Pivního baru Brno9:10ŠK PopovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří20:25Brůžek Jan
5.Ne5.11.2023Šmoulové z PBL Brno8:10ZTP Kupé BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David22:22Lang Marek
7.Ne12.11.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:9DC FoFo OtniceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie25:23Jochman Jiří
7.Ne12.11.2023DC Double Tops Omega Brno8:10O tečku BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš21:25Dvořák Jaroslav
7.Ne12.11.2023Siga Brno12:6Ferrari bar Kyjov BRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman29:19Příkaský Robert
7.Ne12.11.2023Šmoulové z PBL Brno15:3WC Šipkouni BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David32:13Bařina Milan
7.Ne12.11.2023m13 darts club Brno5:13ZTP Kupé BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal17:28Lang Marek
7.Ne12.11.2023Dragon Darts Team Brno10:9Pohodáři - šipky nás baví BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel21:21Sedlmajerová Alena
8.Ne19.11.2023WC Šipkouni Brno9:10Prckové z Pivního baru BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan21:22Kalivoda Jiří
8.Ne19.11.2023Ferrari bar Kyjov B12:6Šmoulové z PBL BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert28:17Machek David
8.Ne19.11.2023O tečku Brno11:7Siga BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav23:21Suchý Roman
8.Ne19.11.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno13:5DC Double Tops Omega BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie30:13Pouzar Zbyněk
8.Ne19.11.2023ZTP Kupé Brno12:6Dragon Darts Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek26:17Hanke Gabriel
8.Ne19.11.2023ŠK Popovice8:10m13 darts club BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Pařez Martin19:22Kopuletý Michal
8.Ne19.11.2023DC FoFo Otnice10:9Pohodáři - šipky nás baví BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří23:24Sedlmajerová Alena
9.Ne26.11.2023DC Double Tops Omega Brno5:13DC FoFo OtniceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš13:28Jochman Jiří
9.Ne26.11.2023Siga Brno11:7DC Bejvávalo U Kolečka BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman25:20Drahuta Štefan
9.Ne26.11.2023Šmoulové z PBL Brno8:10O tečku BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David20:26Dvořák Jaroslav
9.Ne26.11.2023Prckové z Pivního baru Brno9:10Ferrari bar Kyjov BPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří23:23Horňák Michal
9.Ne26.11.2023m13 darts club Brno10:9WC Šipkouni BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal22:21Huml Robin
9.Ne26.11.2023Dragon Darts Team Brno11:7ŠK PopoviceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel24:18Brůžek Jan
9.Ne26.11.2023Pohodáři - šipky nás baví Brno9:10ZTP Kupé BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena20:23Lang Marek
10.Ne3.12.2023WC Šipkouni Brno5:13Dragon Darts Team BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Huml Robin15:28Leník Pavel
10.Ne3.12.2023O tečku Brno10:8Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav24:22Kalivoda Jiří
10.Ne3.12.2023DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:9Šmoulové z PBL BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie22:24Machek David
10.Ne3.12.2023DC Double Tops Omega Brno5:13Siga BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš14:29Suchý Roman
10.Ne3.12.2023ŠK Popovice12:6Pohodáři - šipky nás baví BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan27:17Sedlmajerová Alena
10.Ne3.12.2023DC FoFo Otnice11:7ZTP Kupé BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří26:20Lang Marek
11.Ne10.12.2023Siga Brno9:10DC FoFo OtniceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman21:23Jochman Jiří
11.Ne10.12.2023Šmoulové z PBL Brno9:10DC Double Tops Omega BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David22:23Martišek Tomáš
11.Ne10.12.2023Prckové z Pivního baru Brno13:5DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří28:20Pisarovičová Lucie
11.Ne10.12.2023m13 darts club Brno8:10O tečku BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal22:21Dvořák Jaroslav
11.Ne10.12.2023Dragon Darts Team Brno5:13Ferrari bar Kyjov BM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel14:27Příkaský Robert
11.Ne10.12.2023Pohodáři - šipky nás baví Brno11:7WC Šipkouni BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena24:19Bařina Milan
11.Ne10.12.2023ZTP Kupé Brno10:9ŠK PopoviceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek24:21Brůžek Jan
10.Ne7.1.2024Ferrari bar Kyjov B11:7m13 darts club BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert27:15Kopuletý Michal
12.Ne14.1.2024WC Šipkouni Brno5:13ZTP Kupé BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan14:26Lang Marek
12.Ne14.1.2024Ferrari bar Kyjov B15:3Pohodáři - šipky nás baví BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert31:12Sedlmajerová Alena
12.Ne14.1.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno8:10m13 darts club BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie20:24Kopuletý Michal
12.Ne14.1.2024DC Double Tops Omega Brno8:10Prckové z Pivního baru BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš20:24Kalivoda Jiří
12.Ne14.1.2024Siga Brno14:4Šmoulové z PBL BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman30:11Machek David
12.Ne14.1.2024DC FoFo Otnice13:5ŠK PopovicePohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří27:17Brůžek Jan
13.Ne21.1.2024Šmoulové z PBL Brno4:14DC FoFo OtnicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David11:31Jochman Jiří
13.Ne21.1.2024Prckové z Pivního baru Brno7:11Siga BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří20:26Suchý Roman
13.Ne21.1.2024m13 darts club Brno13:5DC Double Tops Omega BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal29:14Martišek Tomáš
13.Ne21.1.2024Dragon Darts Team Brno8:10DC Bejvávalo U Kolečka BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel21:23Pisarovičová Lucie
13.Ne21.1.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno10:9O tečku BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena22:23Tlamka Martin
13.Ne21.1.2024ZTP Kupé Brno10:9Ferrari bar Kyjov BHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek22:20Příkaský Robert
13.Ne21.1.2024ŠK Popovice11:7WC Šipkouni BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan27:17Bařina Milan
12.Ne28.1.2024O tečku Brno11:7Dragon Darts Team BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav26:15Hanke Gabriel
14.2.2.2024m13 darts club Brno7:11Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal20:24Suchý Roman
14.Ne4.2.2024DC FoFo Otnice12:6WC Šipkouni BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří26:15Bařina Milan
14.Ne4.2.2024ŠK Popovice8:10Ferrari bar Kyjov BHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan19:26Příkaský Robert
14.Ne4.2.2024ZTP Kupé Brno10:8O tečku BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek26:19Dvořák Jaroslav
14.Ne4.2.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno7:11DC Bejvávalo U Kolečka BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena19:24Pisarovičová Lucie
14.Ne4.2.2024Dragon Darts Team Brno12:6DC Double Tops Omega BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel27:15Martišek Tomáš
14.Ne4.2.2024Prckové z Pivního baru Brno9:10Šmoulové z PBL BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří24:24Dohnalová Denisa
15.Ne11.2.2024Ferrari bar Kyjov B16:2WC Šipkouni BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert34:7Bařina Milan
15.Ne11.2.2024Šmoulové z PBL Brno5:13m13 darts club BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David16:29Kopuletý Michal
15.Ne11.2.2024Siga Brno10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman26:19Hanke Gabriel
15.Ne11.2.2024DC Double Tops Omega Brno5:13Pohodáři - šipky nás baví BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš14:28Sedlmajerová Alena
15.Ne11.2.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8ZTP Kupé BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie22:21Lang Marek
15.Ne11.2.2024O tečku Brno10:8ŠK PopoviceRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav24:19Brůžek Jan
15.Ne11.2.2024Prckové z Pivního baru Brno8:10DC FoFo OtnicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří20:24Jochman Jiří
16.Ne18.2.2024DC FoFo Otnice11:7Ferrari bar Kyjov BPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří28:18Příkaský Robert
16.Ne18.2.2024WC Šipkouni Brno8:10O tečku BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan21:24Dvořák Jaroslav
16.Ne18.2.2024ŠK Popovice10:8DC Bejvávalo U Kolečka BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan23:23Pisarovičová Lucie
16.Ne18.2.2024ZTP Kupé Brno14:4DC Double Tops Omega BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek31:12Martišek Tomáš
16.Ne18.2.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno9:10Siga BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena21:24Suchý Roman
16.Ne18.2.2024Dragon Darts Team Brno14:4Šmoulové z PBL BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel31:15Machek David
16.Ne18.2.2024m13 darts club Brno10:9Prckové z Pivního baru BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal22:26Kalivoda Jiří
17.Ne25.2.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno13:5WC Šipkouni BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie28:16Bařina Milan
17.Ne25.2.2024O tečku Brno5:13Ferrari bar Kyjov BRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav18:28Příkaský Robert
17.Ne25.2.2024Prckové z Pivního baru Brno13:5Dragon Darts Team BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří29:18Leník Pavel
17.Ne25.2.2024Šmoulové z PBL Brno12:6Pohodáři - šipky nás baví BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Javorský Zdeněk27:18Sedlmajerová Alena
17.Ne25.2.2024Siga Brno4:14ZTP Kupé BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman15:29Lang Marek
17.Ne25.2.2024DC Double Tops Omega Brno7:11ŠK PopoviceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš17:25Brůžek Jan
17.Ne25.2.2024m13 darts club Brno9:10DC FoFo OtniceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal18:23Jochman Jiří
18.Ne3.3.2024DC FoFo Otnice12:6O tečku BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Merhaut Miroslav29:17Dvořák Jaroslav
18.Ne3.3.2024Ferrari bar Kyjov B15:3DC Bejvávalo U Kolečka BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert31:11Pisarovičová Lucie
18.Ne3.3.2024WC Šipkouni Brno8:10DC Double Tops Omega BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan19:25Martišek Tomáš
18.Ne3.3.2024ŠK Popovice3:15Siga BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Drahoš Jiří11:31Suchý Roman
18.Ne3.3.2024ZTP Kupé Brno8:10Šmoulové z PBL BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek19:23Machek David
18.Ne3.3.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno10:9Prckové z Pivního baru BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena24:20Kalivoda Jiří
18.Ne3.3.2024Dragon Darts Team Brno11:7m13 darts club BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel27:17Kopuletý Michal
19.Ne10.3.2024DC Double Tops Omega Brno1:17Ferrari bar Kyjov BHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš11:35Kučera Jaromír
19.Ne10.3.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno5:13O tečku BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie15:27Dvořák Jaroslav
19.Ne10.3.2024m13 darts club Brno10:8Pohodáři - šipky nás baví BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal22:22Sedlmajerová Alena
19.Ne10.3.2024Prckové z Pivního baru Brno10:9ZTP Kupé BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří21:22Toužín Jiří
19.Ne10.3.2024Šmoulové z PBL Brno13:5ŠK PopovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David27:15Brůžek Jan
19.Ne10.3.2024Dragon Darts Team Brno10:9DC FoFo OtniceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel25:20Jochman Jiří
20.Ne17.3.2024DC FoFo Otnice14:4DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří29:12Kačanolli Fitim
20.Ne17.3.2024O tečku Brno8:10DC Double Tops Omega BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav20:23Martišek Tomáš
20.Ne17.3.2024Ferrari bar Kyjov B11:7Siga BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert26:17Suchý Roman
20.Ne17.3.2024WC Šipkouni Brno5:13Šmoulové z PBL BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan15:30Machek David
20.Ne17.3.2024ŠK Popovice8:10Prckové z Pivního baru BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan21:24Kalivoda Jiří
20.Ne17.3.2024ZTP Kupé Brno10:8m13 darts club BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek22:21Kopuletý Michal
20.Ne17.3.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno10:8Dragon Darts Team BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena23:23Hanke Gabriel
19.So23.3.2024Siga Brno16:2WC Šipkouni BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman34:8Bařina Milan
21.Ne7.4.2024Prckové z Pivního baru Brno15:3WC Šipkouni BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří31:14Bařina Milan
21.Ne7.4.2024Šmoulové z PBL Brno7:11Ferrari bar Kyjov BPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David20:24Příkaský Robert
21.Ne7.4.2024Siga Brno11:7O tečku BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman24:21Dvořák Jaroslav
21.Ne7.4.2024DC Double Tops Omega Brno4:14DC Bejvávalo U Kolečka BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš13:28Pisarovičová Lucie
21.Ne7.4.2024Dragon Darts Team Brno7:11ZTP Kupé BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel19:25Lang Marek
21.Ne7.4.2024m13 darts club Brno10:8ŠK PopoviceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal23:22Brůžek Jan
21.Ne7.4.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno10:9DC FoFo OtniceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena21:22Jochman Jiří
22.Ne14.4.2024DC FoFo Otnice10:8DC Double Tops Omega BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří25:17Martišek Tomáš
22.Ne14.4.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno10:8Siga BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie26:21Suchý Roman
22.Ne14.4.2024O tečku Brno12:6Šmoulové z PBL BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Tlamka Martin25:19Javorský Zdeněk
22.Ne14.4.2024Ferrari bar Kyjov B15:3Prckové z Pivního baru BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Horňák Michal33:9Kalivoda Jiří
22.Ne14.4.2024WC Šipkouni Brno7:11m13 darts club BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Huml Robin21:28Kopuletý Michal
22.Ne14.4.2024ŠK Popovice5:13Dragon Darts Team BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan11:30Leník Pavel
22.Ne14.4.2024ZTP Kupé Brno13:5Pohodáři - šipky nás baví BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek30:15Sedlmajerová Alena
23.Ne21.4.2024Dragon Darts Team Brno12:6WC Šipkouni BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel28:15Bařina Milan
23.Ne21.4.2024m13 darts club Brno6:12Ferrari bar Kyjov BM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal19:26Kučera Jaromír
23.Ne21.4.2024Prckové z Pivního baru Brno11:7O tečku BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří24:18Dvořák Jaroslav
23.Ne21.4.2024Šmoulové z PBL Brno5:13DC Bejvávalo U Kolečka BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Dohnalová Denisa16:27Pisarovičová Lucie
23.Ne21.4.2024Siga Brno15:3DC Double Tops Omega BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman32:11Forman Michaela
23.Ne21.4.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno9:10ŠK PopoviceBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena24:22Brůžek Jan
23.Ne21.4.2024ZTP Kupé Brno10:8DC FoFo OtniceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek25:23Jochman Jiří
24.Ne28.4.2024DC FoFo Otnice10:8Siga BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří22:21Suchý Roman
24.Ne28.4.2024DC Double Tops Omega Brno8:10Šmoulové z PBL BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš19:26Machek David
24.Ne28.4.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno9:10Prckové z Pivního baru BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie21:25Kalivoda Jiří
24.Ne28.4.2024O tečku Brno10:8m13 darts club BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav24:20Kopuletý Michal
24.Ne28.4.2024Ferrari bar Kyjov B10:8Dragon Darts Team BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Vavřina Martin25:20Hanke Gabriel
24.Ne28.4.2024WC Šipkouni Brno4:14Pohodáři - šipky nás baví BrnoSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan12:30Sedlmajerová Alena
24.Ne28.4.2024ŠK Popovice6:12ZTP Kupé BrnoHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan15:28Lang Marek
25.Ne12.5.2024ZTP Kupé Brno12:6WC Šipkouni BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Lang Marek29:16Ryšavý Zdeněk
25.Ne12.5.2024Pohodáři - šipky nás baví Brno5:13Ferrari bar Kyjov BBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Sedlmajerová Alena15:28Kučera Jaromír
25.Ne12.5.2024Dragon Darts Team Brno7:11O tečku BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel22:25Dvořák Jaroslav
25.Ne12.5.2024m13 darts club Brno7:11DC Bejvávalo U Kolečka BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal19:25Pisarovičová Lucie
25.Ne12.5.2024Prckové z Pivního baru Brno13:5DC Double Tops Omega BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří28:13Martišek Tomáš
25.Ne12.5.2024Šmoulové z PBL Brno11:7Siga BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Machek David24:18Suchý Roman
25.Ne12.5.2024ŠK Popovice4:14DC FoFo OtniceHospoda Popovice, Popovice u Rajhradu 
15:00Brůžek Jan18:29Jochman Jiří
26.Ne19.5.2024DC FoFo Otnice10:8Šmoulové z PBL BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří24:18Machek David
26.Ne19.5.2024Siga Brno14:4Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman30:12Kalivoda Jiří
26.Ne19.5.2024DC Double Tops Omega Brno7:11m13 darts club BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš19:25Kopuletý Michal
26.Ne19.5.2024DC Bejvávalo U Kolečka Brno8:10Dragon Darts Team BrnoBejvávalo U Kolečka, Brno 
15:00Pisarovičová Lucie20:22Hanke Gabriel
26.Ne19.5.2024O tečku Brno11:7Pohodáři - šipky nás baví BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav27:20Sedlmajerová Alena
26.Ne19.5.2024Ferrari bar Kyjov B13:5ZTP Kupé BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert29:12Lang Marek
26.Ne19.5.2024WC Šipkouni Brno10:8ŠK PopoviceSnack Bar Jerry, Brno 
15:00Bařina Milan22:20Brůžek Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 05:09:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement