Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne17.9.2023ŠK Excalibur Bzenec15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:9Dulínek Zdeněk
1.Ne17.9.2023DC Frogs Žabčice10:8Šenkýři BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan23:19Kobzák Pavel
1.Ne17.9.2023Mistři netrénujou Šlapanice10:9DC Hurricane AdamovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš24:23Dudík Milan
1.Ne17.9.2023Adalbertus Medlov5:13PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal12:29Poráň David
1.Ne24.9.2023DC Šipky Sloup9:10Titáni HodonínPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:25Budiš Miroslav
2.Ne1.10.2023PBL 45 Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan30:15Dulínek Zdeněk
2.Ne1.10.2023DC Hurricane Adamov15:3DC Šipky SloupŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan30:9Vymazal Lukáš
2.Ne1.10.2023Titáni Hodonín13:5ALK BrumovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav29:16Palinek Michal
2.Ne1.10.2023Šenkýři Brno9:10ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel23:26Jandora Pavel
2.Ne1.10.2023Adalbertus Medlov15:3Mistři netrénujou ŠlapaniceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal31:15Kovač Antonín
3.Ne8.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Šenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk18:27Kobzák Pavel
3.Ne8.10.2023DC Frogs Žabčice10:8Titáni HodonínRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan26:18Šťavík David
3.Ne8.10.2023ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dudík Milan
3.Ne8.10.2023DC Šipky Sloup9:10Adalbertus MedlovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš24:24Kadla Zdeněk
3.Ne8.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice4:14PBL 45 BrnoTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš14:31Vilímek Dušan
4.Ne15.10.2023PBL 45 Brno10:8Šenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:21Kobzák Pavel
4.Ne15.10.2023DC Hurricane Adamov7:11DC Frogs ŽabčiceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan15:24Skúpý Jan
4.Ne15.10.2023Titáni Hodonín5:13ŠK Excalibur BzenecPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav15:28Jandora Pavel
4.Ne15.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice6:12DC Šipky SloupTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš20:28Vymazal Lukáš
4.Ne15.10.2023Adalbertus Medlov10:9ALK BrumovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:19Palinek Michal
5.Ne22.10.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Titáni HodonínObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk25:23Budiš Miroslav
5.Ne22.10.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel28:18Dudík Milan
5.Ne22.10.2023DC Frogs Žabčice10:9Adalbertus MedlovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan24:23Vorsa Michal
5.Ne22.10.2023ALK Brumov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal23:24Zukal Tomáš
5.Ne22.10.2023DC Šipky Sloup5:13PBL 45 BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:30Vilímek Dušan
6.Ne29.10.2023DC Hurricane Adamov11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:19Dulínek Zdeněk
6.Ne29.10.2023Titáni Hodonín6:12Šenkýři BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav13:26Kobzák Pavel
6.Ne29.10.2023DC Šipky Sloup10:9ALK BrumovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš23:22Palinek Michal
6.Ne29.10.2023Mistři netrénujou Šlapanice6:12DC Frogs ŽabčiceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš19:26Fröhlich Lukáš
6.Ne29.10.2023Adalbertus Medlov7:11ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal17:25Jandora Pavel
7.Ne12.11.2023Šenkýři Brno12:6DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:17Krátký Lukáš
7.Ne12.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:27Kadla Zdeněk
7.Ne12.11.2023ŠK Excalibur Bzenec12:6Mistři netrénujou ŠlapaniceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:17Zukal Tomáš
7.Ne12.11.2023DC Frogs Žabčice9:10DC Šipky SloupRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Pokorný Michal23:24Vymazal Lukáš
7.Ne12.11.2023ALK Brumov6:12PBL 45 BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Poráň David
8.Ne19.11.2023PBL 45 Brno13:5Titáni HodonínPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:14Budiš Miroslav
8.Ne19.11.2023ALK Brumov6:12DC Frogs ŽabčiceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:25Pokorný Michal
8.Ne19.11.2023DC Šipky Sloup4:14ŠK Excalibur BzenecPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:30Jandora Pavel
8.Ne19.11.2023Mistři netrénujou Šlapanice13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš28:13Dulínek Zdeněk
8.Ne19.11.2023Adalbertus Medlov6:12Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal16:25Kobzák Pavel
9.Ne26.11.2023Titáni Hodonín10:9DC Hurricane AdamovPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav25:19Dudík Milan
9.Ne26.11.2023Šenkýři Brno15:3Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel33:14Zukal Tomáš
9.Ne26.11.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Šipky SloupObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:24Vymazal Lukáš
9.Ne26.11.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:8Palinek Michal
9.Ne26.11.2023DC Frogs Žabčice10:8PBL 45 BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Pokorný Michal21:21Vilímek Dušan
10.Ne3.12.2023PBL 45 Brno12:6DC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:20Dudík Milan
10.Ne3.12.2023DC Frogs Žabčice2:16ŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan9:34Jandora Pavel
10.Ne3.12.2023DC Šipky Sloup6:12Šenkýři BrnoPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš16:27Kobzák Pavel
10.Ne3.12.2023Adalbertus Medlov7:11Titáni HodonínMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal19:24Budiš Miroslav
11.Ne10.12.2023DC Hurricane Adamov6:12Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:27Kadla Zdeněk
11.Ne10.12.2023Titáni Hodonín12:6Mistři netrénujou ŠlapanicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav27:13Zukal Tomáš
11.Ne10.12.2023Šenkýři Brno12:6ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:16Palinek Michal
11.Ne10.12.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:20Skúpý Jan
11.Ne10.12.2023ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel24:16Hudec Petr
10.Ne28.1.2024ALK Brumov4:14DC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal15:29Dulínek Zdeněk
12.Ne4.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk14:28Jandora Pavel
12.Ne4.2.2024Šenkýři Brno11:7DC Frogs ŽabčiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Holík Martin27:18Skúpý Jan
12.Ne4.2.2024Titáni Hodonín7:11DC Šipky SloupPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:23Vymazal Lukáš
12.Ne4.2.2024DC Hurricane Adamov10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš23:18Zukal Tomáš
12.Ne4.2.2024PBL 45 Brno13:5Adalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:16Kadla Zdeněk
13.Ne11.2.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice5:13PBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin15:28Vilímek Dušan
13.Ne11.2.2024DC Šipky Sloup11:7DC Hurricane AdamovPivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš27:20Šeba Martin
13.Ne11.2.2024ALK Brumov8:10Titáni HodonínHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:25Budiš Miroslav
13.Ne11.2.2024ŠK Excalibur Bzenec8:10Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel22:23Kobzák Pavel
13.Ne11.2.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10Adalbertus MedlovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš23:21Kadla Zdeněk
14.Ne18.2.2024Šenkýři Brno15:3DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel31:9Toman Petr
14.Ne18.2.2024Titáni Hodonín11:7DC Frogs ŽabčicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav25:22Skúpý Jan
14.Ne18.2.2024DC Hurricane Adamov11:7ALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:16Palinek Michal
14.Ne18.2.2024Adalbertus Medlov10:8DC Šipky SloupMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal25:17Vymazal Lukáš
14.Ne18.2.2024PBL 45 Brno14:4Mistři netrénujou ŠlapanicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:16Zukal Tomáš
15.Ne25.2.2024Šenkýři Brno6:12PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel20:28Vilímek Dušan
15.Ne25.2.2024DC Frogs Žabčice6:12DC Hurricane AdamovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan16:26Dudík Milan
15.Ne25.2.2024ŠK Excalibur Bzenec11:7Titáni HodonínExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:17Budiš Miroslav
15.Ne25.2.2024DC Šipky Sloup8:10Mistři netrénujou ŠlapanicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš21:24Zukal Tomáš
15.Ne25.2.2024ALK Brumov5:13Adalbertus MedlovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal14:29Kadla Zdeněk
16.Ne3.3.2024Titáni Hodonín9:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav20:24Dulínek Zdeněk
16.Ne3.3.2024DC Hurricane Adamov3:15ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan13:31Jandora Pavel
16.Ne3.3.2024Adalbertus Medlov11:7DC Frogs ŽabčiceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal26:20Skúpý Jan
16.Ne3.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice13:5ALK BrumovTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš27:15Palinek Michal
16.Ne3.3.2024PBL 45 Brno13:5DC Šipky SloupPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:20Vymazal Lukáš
17.Ne10.3.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice14:4DC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk28:12Dudík Milan
17.Ne10.3.2024Šenkýři Brno8:10Titáni HodonínRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel19:23Budiš Miroslav
17.Ne10.3.2024ALK Brumov11:7DC Šipky SloupHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal24:21Vymazal Lukáš
17.Ne10.3.2024DC Frogs Žabčice10:8Mistři netrénujou ŠlapaniceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan25:20Zukal Tomáš
17.Ne10.3.2024ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel29:18Kadla Zdeněk
18.Ne17.3.2024DC Hurricane Adamov11:7Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:17Závodník Jindřich
18.Ne17.3.2024Adalbertus Medlov7:11DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal20:26Dulínek Zdeněk
18.Ne17.3.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10ŠK Excalibur BzenecTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš22:26Jandora Pavel
18.Ne17.3.2024DC Šipky Sloup6:12DC Frogs ŽabčicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš17:26Fröhlich Lukáš
18.Ne17.3.2024PBL 45 Brno12:6ALK BrumovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:13Palinek Michal
19.Ne7.4.2024Titáni Hodonín5:13PBL 45 BrnoPivnice U Haryho, Hodonín 
15:00Budiš Miroslav17:28Vilímek Dušan
19.Ne7.4.2024DC Frogs Žabčice13:5ALK BrumovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan28:15Palinek Michal
19.Ne7.4.2024ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Šipky SloupExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel30:13Vymazal Lukáš
19.Ne7.4.2024DC Hor Boj Elita H. Bojanovice13:5Mistři netrénujou ŠlapaniceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk31:16Zukal Tomáš
19.Ne7.4.2024Šenkýři Brno12:6Adalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:19Kadla Zdeněk
20.Ne14.4.2024DC Hurricane AdamovTitáni HodonínŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00
20.Ne14.4.2024Mistři netrénujou Šlapanice9:10Šenkýři BrnoTenisová hala, Šlapanice 
15:00Zukal Tomáš23:22Kobzák Pavel
20.Ne14.4.2024DC Šipky Sloup6:12DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivárna Sloup, Sloup 
15:00Vymazal Lukáš15:25Dulínek Zdeněk
20.Ne14.4.2024ALK Brumov3:15ŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:32Jandora Pavel
20.Ne14.4.2024PBL 45 Brno14:4DC Frogs ŽabčicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan29:15Tomešek Zdeněk
21.Ne21.4.2024DC Hurricane AdamovPBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
21.Ne21.4.2024ŠK Excalibur BzenecDC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
21.Ne21.4.2024DC Hor Boj Elita H. BojanoviceALK BrumovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
21.Ne21.4.2024Šenkýři BrnoDC Šipky SloupRestaurace Stavba, Brno
15:00
21.Ne21.4.2024Titáni HodonínAdalbertus MedlovPivnice U Haryho, Hodonín
15:00
22.Ne28.4.2024Adalbertus MedlovDC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov
15:00
22.Ne28.4.2024Mistři netrénujou ŠlapaniceTitáni HodonínTenisová hala, Šlapanice
15:00
22.Ne28.4.2024ALK BrumovŠenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov
15:00
22.Ne28.4.2024DC Frogs ŽabčiceDC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice
15:00
22.Ne28.4.2024PBL 45 BrnoŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 03:57:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement