Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci5:13LVI Karlovy VaryK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav13:30Mitáček Lukáš
1.So16.9.202360 sro Nejdek13:5Lamy NejdekNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Joneš Jan28:16Pomije Miloslav
1.So16.9.2023Kolečko Škodíci C Ostrov9:10Holíci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
15:00Ogorek Lukáš24:25Čech Rostislav
1.So16.9.2023Střelci Jáchymov6:12Šviháci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Plaček Emil17:29Janeczek Lubomír
1.Ne17.9.2023DC Vlčáci Merklín12:6RAF Škodíci HroznětínMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel30:18Hron Dalibor
1.Ne17.9.2023DC Gorily Sadov A7:11Jagdy ŠtědráSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra18:27Kašpárek Miloslav
2.So23.9.2023Holíci Jáchymov5:13DC Vlčáci MerklínJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav16:28Varga Marian
2.So23.9.2023Šviháci Jáchymov11:7Jagdy ŠtědráJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír24:18Bachmann Antonín
2.So23.9.2023LVI Karlovy Vary13:5DC Gorily Sadov AK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš27:14Murčová Petra
2.Ne24.9.2023RAF Škodíci Hroznětín8:1060 sro NejdekHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor18:24Wendler Ladislav
2.Ne24.9.2023Lamy Nejdek12:6JP Čechie Dalovice-PodmosťáciNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav28:20Lavers Stanislav
2.Ne24.9.2023Střelci Jáchymov6:12Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David14:28Ogorek Lukáš
3.29.9.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci12:6RAF Škodíci HroznětínK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav28:19Hron Dalibor
3.So30.9.202360 sro Nejdek11:7Holíci JáchymovNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav25:18Spůra Petr
3.So30.9.2023Kolečko Škodíci C Ostrov6:12Šviháci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Ogorek Lukáš17:29Janeczek Lubomír
3.So30.9.2023Jagdy Štědrá5:13LVI Karlovy VaryŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Kašpárek Miloslav11:27Mitáček Lukáš
3.Ne1.10.2023Lamy Nejdek8:10DC Gorily Sadov ANejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav21:22Murčová Petra
3.Ne1.10.2023DC Vlčáci Merklín13:5Střelci JáchymovMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Varga Marian30:14Boudný David
4.So7.10.2023Holíci Jáchymov13:5JP Čechie Dalovice-PodmosťáciJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav28:18Lavers Stanislav
4.So7.10.2023Šviháci Jáchymov9:10LVI Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír21:22Počta Tomáš
4.So7.10.2023Jagdy Štědrá13:5Lamy NejdekŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Vošta Tomáš28:15Pomije Miloslav
4.Ne8.10.2023RAF Škodíci Hroznětín7:11DC Gorily Sadov AHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor20:24Murčová Petra
4.Ne8.10.2023DC Vlčáci Merklín10:8Kolečko Škodíci C OstrovMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel24:21Ogorek Lukáš
4.Ne8.10.2023Střelci Jáchymov6:1260 sro NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David15:27Wendler Ladislav
5.13.10.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci4:14Střelci JáchymovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav14:31Boudný David
5.So14.10.2023Kolečko Škodíci C Ostrov5:1360 sro NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Esková Miroslava15:30Wendler Ladislav
5.So14.10.2023LVI Karlovy Vary14:4Lamy NejdekK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš30:12Pomije Miloslav
5.Ne15.10.2023RAF Škodíci Hroznětín9:10Jagdy ŠtědráHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor22:24Bachmann Václav
5.Ne15.10.2023DC Vlčáci Merklín6:12Šviháci JáchymovMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Varga Marian20:28Janeczek Lubomír
5.Ne15.10.2023DC Gorily Sadov A13:5Holíci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra27:16Čech Rostislav
6.Ne22.10.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci4:14Kolečko Škodíci C OstrovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
15:00Lavers Stanislav12:28Ogorek Lukáš
6.So28.10.2023Střelci Jáchymov10:8DC Gorily Sadov AJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David25:18Iser Albert
6.So28.10.2023Jagdy Štědrá11:7Holíci JáchymovŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Kašpárek Miloslav25:18Čech Rostislav
6.Ne29.10.2023RAF Škodíci Hroznětín5:13LVI Karlovy VaryHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor14:27Mitáček Lukáš
6.Ne29.10.2023Lamy Nejdek5:13Šviháci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav15:28Janeczek Lubomír
6.Ne29.10.2023DC Vlčáci Merklín7:1160 sro NejdekMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Varga Marian19:25Wendler Ladislav
7.3.11.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci4:14DC Vlčáci MerklínK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav15:28Varga Marian
7.So4.11.2023Šviháci Jáchymov7:1160 sro NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír20:23Wendler Ladislav
7.So4.11.2023LVI Karlovy Vary15:3Holíci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš32:10Čech Rostislav
7.Ne5.11.2023Lamy Nejdek8:10RAF Škodíci HroznětínNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav18:26Hron Dalibor
7.Ne5.11.2023DC Gorily Sadov A7:11Kolečko Škodíci C OstrovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra22:26Ogorek Lukáš
7.Ne5.11.2023Střelci Jáchymov10:9Jagdy ŠtědráJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David24:24Bachmann Václav
8.So11.11.202360 sro Nejdek11:7JP Čechie Dalovice-PodmosťáciNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav25:17Maršík Jan
8.So11.11.2023Kolečko Škodíci C Ostrov6:12Jagdy ŠtědráOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
15:00Ogorek Lukáš17:27Bachmann Antonín
8.So11.11.2023Holíci Jáchymov12:6Lamy NejdekJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav30:17Pomije Miloslav
8.So11.11.2023Šviháci Jáchymov15:3RAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír31:9Hron Dalibor
8.Ne12.11.2023DC Vlčáci Merklín10:8DC Gorily Sadov AMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel25:19Murčová Petra
8.Ne12.11.2023Střelci Jáchymov7:11LVI Karlovy VaryJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David20:26Mitáček Lukáš
9.17.11.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci4:14Šviháci JáchymovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav9:30Janeczek Lubomír
9.17.11.2023Kolečko Škodíci C Ostrov8:10LVI Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Ogorek Lukáš20:25Mitáček Lukáš
9.So18.11.2023Jagdy Štědrá11:7DC Vlčáci MerklínŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Kašpárek Miloslav26:19Varga Marian
9.Ne19.11.2023RAF Škodíci Hroznětín12:6Holíci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor26:20Čech Rostislav
9.Ne19.11.2023Lamy Nejdek9:10Střelci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav22:24Plaček Emil
9.Ne19.11.2023DC Gorily Sadov A11:760 sro NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra25:20Wendler Ladislav
10.24.11.2023JP Čechie Dalovice-Podmosťáci4:14DC Gorily Sadov AK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Lavers Stanislav20:31Murčová Petra
10.So25.11.202360 sro Nejdek5:13Jagdy ŠtědráNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav18:29Bachmann Antonín
10.So25.11.2023Šviháci Jáchymov10:8Holíci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír23:21Čech Rostislav
10.Ne26.11.2023DC Vlčáci Merklín4:14LVI Karlovy VaryMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel14:31Mitáček Lukáš
10.Ne26.11.2023Střelci Jáchymov12:6RAF Škodíci HroznětínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David29:16Hron Dalibor
11.1.12.2023Šviháci Jáchymov15:3DC Gorily Sadov AJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
18:30Janeczek Lubomír31:13Murčová Petra
11.So2.12.2023Holíci Jáchymov6:12Střelci JáchymovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav17:27Plaček Emil
11.So2.12.2023Jagdy Štědrá15:3JP Čechie Dalovice-PodmosťáciŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Kašpárek Miloslav31:14Lavers Stanislav
11.So2.12.2023LVI Karlovy Vary13:560 sro NejdekK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš29:15Wendler Ladislav
11.Ne3.12.2023RAF Škodíci Hroznětín9:10Kolečko Škodíci C OstrovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor21:24Ogorek Lukáš
11.Ne3.12.2023Lamy Nejdek9:10DC Vlčáci MerklínNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav21:26Jiřík Karel
10.So16.12.2023Kolečko Škodíci C Ostrov13:5Lamy NejdekOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
13:00Ogorek Lukáš29:13Pomije Miloslav
12.So3.2.2024Šviháci Jáchymov13:5Střelci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír29:13Plaček Emil
12.So3.2.2024Holíci Jáchymov7:11Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav19:24Ogorek Lukáš
12.So3.2.2024Jagdy Štědrá13:5DC Gorily Sadov AŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Bachmann Antonín31:15Murčová Petra
12.So3.2.2024LVI Karlovy Vary15:3JP Čechie Dalovice-PodmosťáciK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš31:10Krška Robin
12.Ne4.2.2024RAF Škodíci Hroznětín6:12DC Vlčáci MerklínHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor16:27Varga Marian
12.Ne4.2.2024Lamy Nejdek11:760 sro NejdekNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav26:21Wendler Ladislav
13.9.2.2024JP Čechie Dalovice-Podmosťáci10:8Lamy NejdekK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Laversová Nikola25:21Pomije Miloslav
13.So10.2.202460 sro Nejdek10:8RAF Škodíci HroznětínNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav26:22Hron Dalibor
13.So10.2.2024Kolečko Škodíci C Ostrov11:7Střelci JáchymovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Ogorek Lukáš27:19Boudný David
13.So10.2.2024Jagdy Štědrá10:8Šviháci JáchymovŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Bachmann Antonín25:19Janeczek Lubomír
13.Ne11.2.2024DC Gorily Sadov A4:14LVI Karlovy VarySadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Krejčí Pavel14:29Šnajdr Michal
13.Ne11.2.2024DC Vlčáci Merklín11:7Holíci JáchymovMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Varga Marian26:17Čech Rostislav
22.Ne18.2.2024DC Gorily Sadov A4:14Šviháci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra17:32Janeczek Lubomír
14.So24.2.2024Šviháci Jáchymov8:10Kolečko Škodíci C OstrovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír21:24Ogorek Lukáš
14.So24.2.2024Holíci Jáchymov6:1260 sro NejdekJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav17:28Wendler Ladislav
14.So24.2.2024LVI Karlovy Vary11:7Jagdy ŠtědráK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš25:19Bachmann Antonín
14.Ne25.2.2024RAF Škodíci Hroznětín13:5JP Čechie Dalovice-PodmosťáciHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor29:16Laversová Nikola
14.Ne25.2.2024DC Gorily Sadov A6:12Lamy NejdekSadov - DK - Restaurace, Sadov 
14:00Murčová Petra16:28Pomije Miloslav
14.Ne25.2.2024Střelci Jáchymov8:10DC Vlčáci MerklínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David20:25Varga Marian
15.1.3.2024JP Čechie Dalovice-Podmosťáci9:10Holíci JáchymovK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Laversová Nikola22:21Čech Rostislav
15.So2.3.202460 sro Nejdek15:3Střelci JáchymovNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav33:9Boudný David
15.So2.3.2024LVI Karlovy Vary10:8Šviháci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš24:21Janeczek Lubomír
15.Ne3.3.2024Lamy Nejdek7:11Jagdy ŠtědráNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav19:26Bachmann Antonín
15.Ne3.3.2024Kolečko Škodíci C Ostrov13:5DC Vlčáci MerklínOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
15:00Ogorek Lukáš28:16Varga Marian
15.Ne3.3.2024DC Gorily Sadov A9:10RAF Škodíci HroznětínSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra22:26Hron Dalibor
16.So9.3.202460 sro Nejdek12:6Kolečko Škodíci C OstrovNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav27:18Ogorek Lukáš
16.So9.3.2024Šviháci Jáchymov11:7DC Vlčáci MerklínJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír23:21Varga Marian
16.So9.3.2024Holíci Jáchymov13:5DC Gorily Sadov AJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav26:13Murčová Petra
16.So9.3.2024Jagdy Štědrá10:8RAF Škodíci HroznětínŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Vošta Tomáš24:20Hron Dalibor
16.Ne10.3.2024Lamy Nejdek10:8LVI Karlovy VaryNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav23:25Šnajdr Michal
16.Ne10.3.2024Střelci Jáchymov13:5JP Čechie Dalovice-PodmosťáciJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David27:17Laversová Nikola
17.15.3.2024Kolečko Škodíci C Ostrov6:12JP Čechie Dalovice-PodmosťáciOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
18:00Esková Miroslava17:27Jírová Kateřina
17.So16.3.202460 sro Nejdek11:7DC Vlčáci MerklínNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav23:21Jiřík Karel
17.So16.3.2024Holíci Jáchymov6:12Jagdy ŠtědráJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav15:27Vošta Tomáš
17.So16.3.2024Šviháci Jáchymov10:8Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír25:22Pomije Miloslav
17.So16.3.2024LVI Karlovy Vary16:2RAF Škodíci HroznětínK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš32:14Hron Dalibor
17.Ne17.3.2024DC Gorily Sadov A8:10Střelci JáchymovSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra22:25Boudný David
18.So23.3.202460 sro Nejdek13:5Šviháci JáchymovNejdek Rolava, Nejdek 
16:00Wendler Ladislav27:15Janeczek Lubomír
18.So23.3.2024Holíci Jáchymov7:11LVI Karlovy VaryJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav20:26Peterková Petra
18.So23.3.2024Kolečko Škodíci C Ostrov10:8DC Gorily Sadov AOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Ogorek Lukáš22:20Murčová Petra
18.So23.3.2024Jagdy Štědrá10:8Střelci JáchymovŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Vošta Tomáš26:21Boudný David
18.Ne24.3.2024RAF Škodíci Hroznětín8:10Lamy NejdekHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor22:23Pomije Miloslav
18.Ne24.3.2024DC Vlčáci Merklín12:6JP Čechie Dalovice-PodmosťáciMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Varga Marian29:19Laversová Nikola
19.5.4.2024JP Čechie Dalovice-Podmosťáci7:1160 sro NejdekK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Laversová Nikola18:24Wendler Ladislav
19.So6.4.2024Jagdy Štědrá13:5Kolečko Škodíci C OstrovŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Vošta Tomáš30:14Esková Miroslava
19.So6.4.2024LVI Karlovy Vary14:4Střelci JáchymovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš30:12Boudný David
19.Ne7.4.2024RAF Škodíci Hroznětín1:17Šviháci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor6:35Janeczek Lubomír
19.Ne7.4.2024Lamy Nejdek10:9Holíci JáchymovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav22:24Čech Rostislav
19.Ne7.4.2024DC Gorily Sadov A7:11DC Vlčáci MerklínSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra18:25Jiřík Karel
20.So13.4.202460 sro Nejdek11:7DC Gorily Sadov ANejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav28:16Murčová Petra
20.So13.4.2024Šviháci Jáchymov12:6JP Čechie Dalovice-PodmosťáciJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Janeczek Lubomír28:12Jírová Kateřina
20.So13.4.2024LVI Karlovy Vary12:6Kolečko Škodíci C OstrovK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš26:18Esková Miroslava
20.Ne14.4.2024DC Vlčáci Merklín8:10Jagdy ŠtědráMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel20:23Vošta Tomáš
20.Ne14.4.2024Střelci Jáchymov10:8Lamy NejdekJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David25:22Pomije Miloslav
20.So20.4.2024Holíci Jáchymov13:5RAF Škodíci HroznětínJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav29:17Hron Dalibor
22.Ne21.4.202460 sro Nejdek5:13LVI Karlovy VaryNejdek Rolava, Nejdek 
14:00Wendler Ladislav14:29Počta Tomáš
22.Ne21.4.2024DC Vlčáci Merklín13:5Lamy NejdekMerklín Klub Na Hřišti, Merklín 
15:00Jiřík Karel27:13Pomije Miloslav
21.So27.4.2024Holíci Jáchymov6:12Šviháci JáchymovJáchymov Pension Regrus, Jáchymov 
16:00Čech Rostislav18:27Janeczek Lubomír
21.So27.4.2024Jagdy Štědrá14:460 sro NejdekŠtědrá u Konráda, Žlutice 
17:00Vošta Tomáš30:14Wendler Ladislav
21.So27.4.2024LVI Karlovy Vary8:10DC Vlčáci MerklínK. Vary Club Náplavka, Karlovy Vary 
18:00Mitáček Lukáš21:24Jiřík Karel
21.Ne28.4.2024RAF Škodíci Hroznětín10:8Střelci JáchymovHroznětín Rafanda, Hroznětín 
13:00Hron Dalibor25:20Boudný David
21.Ne28.4.2024Lamy Nejdek12:6Kolečko Škodíci C OstrovNejdek Tisport Bar U Jacka, Nejdek 
14:00Pomije Miloslav26:18Ogorek Lukáš
21.Ne28.4.2024DC Gorily Sadov A9:10JP Čechie Dalovice-PodmosťáciSadov - DK - Restaurace, Sadov 
15:00Murčová Petra22:23Jírová Kateřina
22.3.5.2024JP Čechie Dalovice-Podmosťáci7:11Jagdy ŠtědráK. Vary Dalovice Pod mostem, Dalovice 
18:00Laversová Nikola19:26Vošta Tomáš
22.So4.5.2024Kolečko Škodíci C Ostrov11:7RAF Škodíci HroznětínOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
17:00Ogorek Lukáš27:18Hron Dalibor
22.Ne5.5.2024Střelci Jáchymov10:9Holíci JáchymovJáchymov Taverna Terasa, Jáchymov 
16:00Boudný David22:22Čech Rostislav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.6.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 10:19:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement