Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022Ferrari bar Kyjov B10:9Šílené labutě BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert23:21Mička Pavel
1.Ne18.9.2022Dragon Darts Team Brno9:10Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel21:20Suchý Roman
1.Ne18.9.2022m13 darts club Brno13:5DC Double Tops Omega BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal29:15Martišek Tomáš
1.Ne18.9.2022DC Cobra Brno12:6O tečku BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel25:19Dvořák Jaroslav
1.Ne18.9.2022Desperados Brno11:7DC Fako TuřanyRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Augustýn Jiří28:22Košťál Zdeněk
1.Ne18.9.2022DC FoFo Otnice14:4Prckové z Pivního baru BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří32:11Kalivoda Jiří
2.Ne2.10.2022Ferrari bar Kyjov B11:7Dragon Darts Team BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert26:20Leník Pavel
2.Ne2.10.2022DC Fako Tuřany10:9DC FoFo OtniceRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk23:22Jochman Jiří
2.Ne2.10.2022O tečku Brno7:11Desperados BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav21:26Špaček Milan
2.Ne2.10.2022DC Double Tops Omega Brno10:8DC Cobra BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš24:20Šváb Václav
2.Ne2.10.2022Siga Brno11:7m13 darts club BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman25:18Kopuletý Michal
2.Ne2.10.2022Šílené labutě Brno10:8Prckové z Pivního baru BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel26:20Kalivoda Jiří
3.Ne9.10.2022Dragon Darts Team Brno7:11Šílené labutě BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel19:24Výmola Valentin
3.Ne9.10.2022m13 darts club Brno11:7Ferrari bar Kyjov BM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal26:17Příkaský Robert
3.Ne9.10.2022DC Cobra Brno8:10Siga BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel21:24Suchý Roman
3.Ne9.10.2022Desperados Brno9:10DC Double Tops Omega BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan22:23Martišek Tomáš
3.Ne9.10.2022DC FoFo Otnice11:7O tečku BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří26:17Dvořák Jaroslav
3.Ne9.10.2022Prckové z Pivního baru Brno6:12DC Fako TuřanyPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří16:27Košťál Zdeněk
4.Ne23.10.2022Ferrari bar Kyjov B10:8DC Cobra BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert23:22Bednář Roman
4.Ne23.10.2022Dragon Darts Team Brno12:6m13 darts club BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel28:21Kopuletý Michal
4.Ne23.10.2022O tečku Brno8:10Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav22:25Kalivoda Jiří
4.Ne23.10.2022DC Double Tops Omega Brno12:6DC FoFo OtniceHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš27:17Jochman Jiří
4.Ne23.10.2022Siga Brno10:8Desperados BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman23:23Špaček Milan
4.Ne23.10.2022Šílené labutě Brno6:12DC Fako TuřanyNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel20:26Košťál Zdeněk
5.Ne30.10.2022m13 darts club Brno11:7Šílené labutě BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal24:18Mička Pavel
5.Ne30.10.2022DC Cobra Brno11:7Dragon Darts Team BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel28:19Leník Pavel
5.Ne30.10.2022Desperados Brno11:7Ferrari bar Kyjov BRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan25:17Příkaský Robert
5.Ne30.10.2022DC FoFo Otnice9:10Siga BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří20:22Tlamka Jiří
5.Ne30.10.2022Prckové z Pivního baru Brno10:8DC Double Tops Omega BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří22:22Martišek Tomáš
5.Ne30.10.2022DC Fako Tuřany11:7O tečku BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk25:21Dvořák Jaroslav
6.Ne13.11.2022Ferrari bar Kyjov B13:5DC FoFo OtniceL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert28:13Jochman Jiří
6.Ne13.11.2022Dragon Darts Team Brno9:10Desperados BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel24:24Obšil Michal
6.Ne13.11.2022m13 darts club Brno7:11DC Cobra BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Jelínek David19:26Medek Pavel
6.Ne13.11.2022DC Double Tops Omega Brno5:13DC Fako TuřanyHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš16:28Košťál Zdeněk
6.Ne13.11.2022Siga Brno9:10Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman23:23Kalivoda Jiří
6.Ne13.11.2022Šílené labutě Brno8:10O tečku BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel18:22Dvořák Jaroslav
7.Ne20.11.2022DC Cobra Brno11:7Šílené labutě BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel26:19Mička Pavel
7.Ne20.11.2022Desperados Brno8:10m13 darts club BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan20:24Belokostolský Marek
7.Ne20.11.2022DC FoFo Otnice5:13Dragon Darts Team BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří16:29Leník Pavel
7.Ne20.11.2022Prckové z Pivního baru Brno11:7Ferrari bar Kyjov BPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří24:19Příkaský Robert
7.Ne20.11.2022DC Fako Tuřany10:8Siga BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk24:21Suchý Roman
7.Ne20.11.2022O tečku Brno7:11DC Double Tops Omega BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav19:28Martišek Tomáš
8.Ne27.11.2022Ferrari bar Kyjov B8:10DC Fako TuřanyL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert20:23Košťál Zdeněk
8.Ne27.11.2022Dragon Darts Team Brno7:11Prckové z Pivního baru BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel19:23Kalivoda Jiří
8.Ne27.11.2022m13 darts club Brno10:8DC FoFo OtniceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Belokostolský Marek23:20Jochman Jiří
8.Ne27.11.2022DC Cobra Brno8:10Desperados BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel23:27Obšil Michal
8.Ne27.11.2022Siga Brno12:6O tečku BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman26:15Dvořák Jaroslav
8.Ne27.11.2022Šílené labutě Brno10:8DC Double Tops Omega BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel21:22Martišek Tomáš
9.Ne4.12.2022Desperados Brno12:6Šílené labutě BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan28:17Mička Pavel
9.Ne4.12.2022DC FoFo Otnice10:9DC Cobra BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří23:20Medek Pavel
9.Ne4.12.2022Prckové z Pivního baru Brno13:5m13 darts club BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří28:13Kopuletý Michal
9.Ne4.12.2022DC Fako Tuřany10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk24:20Leník Pavel
9.Ne4.12.2022O tečku Brno10:8Ferrari bar Kyjov BRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav25:23Kučera Jaromír
9.Ne4.12.2022DC Double Tops Omega Brno11:7Siga BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš25:19Suchý Roman
10.Ne11.12.2022Ferrari bar Kyjov B12:6DC Double Tops Omega BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert24:17Martišek Tomáš
10.Ne11.12.2022Dragon Darts Team Brno10:8O tečku BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel22:20Dvořák Jaroslav
10.Ne11.12.2022m13 darts club Brno7:11DC Fako TuřanyM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal16:26Košťál Zdeněk
10.Ne11.12.2022DC Cobra Brno10:8Prckové z Pivního baru BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel25:20Kalivoda Jiří
10.Ne11.12.2022Desperados Brno14:4DC FoFo OtniceRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan29:13Jochman Jiří
10.Ne11.12.2022Šílené labutě Brno5:13Siga BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel15:28Suchý Roman
11.Ne15.1.2023DC FoFo Otnice10:8Šílené labutě BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří22:20Mička Pavel
11.Ne15.1.2023Prckové z Pivního baru Brno13:5Desperados BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří28:14Špaček Milan
11.Ne15.1.2023DC Fako Tuřany10:8DC Cobra BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk21:20Medek Pavel
11.Ne15.1.2023O tečku Brno8:10m13 darts club BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav20:23Kopuletý Michal
11.Ne15.1.2023DC Double Tops Omega Brno10:8Dragon Darts Team BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš24:20Leník Pavel
11.Ne15.1.2023Siga Brno5:13Ferrari bar Kyjov BRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman16:27Příkaský Robert
12.Ne22.1.2023Šílené labutě Brno1:17Ferrari bar Kyjov BNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel9:35Příkaský Robert
12.Ne22.1.2023Siga Brno11:7Dragon Darts Team BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman25:21Leník Pavel
12.Ne22.1.2023DC Double Tops Omega Brno14:4m13 darts club BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš28:14Kopuletý Michal
12.Ne22.1.2023O tečku Brno9:10DC Cobra BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav23:21Medek Pavel
12.Ne22.1.2023DC Fako Tuřany10:9Desperados BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk25:20Špaček Milan
12.Ne22.1.2023Prckové z Pivního baru Brno8:10DC FoFo OtnicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří20:23Jochman Jiří
13.Ne12.2.2023Dragon Darts Team Brno9:10Ferrari bar Kyjov BM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel20:21Příkaský Robert
13.Ne12.2.2023DC FoFo Otnice8:10DC Fako TuřanyPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří20:24Košťál Zdeněk
13.Ne12.2.2023Desperados Brno8:10O tečku BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan21:21Dvořák Jaroslav
13.Ne12.2.2023DC Cobra Brno7:11DC Double Tops Omega BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel19:25Martišek Tomáš
13.Ne12.2.2023m13 darts club Brno6:12Siga BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal16:27Suchý Roman
13.Ne12.2.2023Prckové z Pivního baru Brno12:6Šílené labutě BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří26:16Mička Pavel
14.Ne19.2.2023Šílené labutě Brno12:6Dragon Darts Team BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel27:19Leník Pavel
14.Ne19.2.2023Ferrari bar Kyjov B11:7m13 darts club BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert28:18Kopuletý Michal
14.Ne19.2.2023Siga Brno9:10DC Cobra BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman22:23Medek Pavel
14.Ne19.2.2023DC Double Tops Omega Brno6:12Desperados BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš21:28Obšil Michal
14.Ne19.2.2023O tečku Brno7:11DC FoFo OtniceRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav20:25Jochman Jiří
14.Ne19.2.2023DC Fako Tuřany13:5Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk30:16Kalivoda Jiří
15.Ne26.2.2023DC Cobra Brno10:9Ferrari bar Kyjov BPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel22:21Příkaský Robert
15.Ne26.2.2023m13 darts club Brno8:10Dragon Darts Team BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal21:23Zdráhal Vladimír
15.Ne26.2.2023Prckové z Pivního baru Brno13:5O tečku BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří27:16Dvořák Jaroslav
15.Ne26.2.2023DC FoFo Otnice7:11DC Double Tops Omega BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří18:25Martišek Tomáš
15.Ne26.2.2023Desperados Brno13:5Siga BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan30:13Tlamka Jiří
15.Ne26.2.2023DC Fako Tuřany17:1Šílené labutě BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk34:9Mička Pavel
16.Ne5.3.2023Šílené labutě Brno11:7m13 darts club BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel25:19Kopuletý Michal
16.Ne5.3.2023Dragon Darts Team Brno8:10DC Cobra BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel22:26Medek Pavel
16.Ne5.3.2023Ferrari bar Kyjov B13:5Desperados BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert30:14Obšil Michal
16.Ne5.3.2023Siga Brno8:10DC FoFo OtniceRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman20:23Jochman Jiří
16.Ne5.3.2023DC Double Tops Omega Brno10:8Prckové z Pivního baru BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš28:19Kalivoda Jiří
16.Ne5.3.2023O tečku Brno8:10DC Fako TuřanyRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav19:24Košťál Zdeněk
17.Ne12.3.2023DC FoFo Otnice11:7Ferrari bar Kyjov BPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří26:17Příkaský Robert
17.Ne12.3.2023Desperados Brno10:8Dragon Darts Team BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan24:19Hanke Gabriel
17.Ne12.3.2023DC Fako Tuřany12:6DC Double Tops Omega BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk27:17Martišek Tomáš
17.Ne12.3.2023Prckové z Pivního baru Brno11:7Siga BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří25:21Suchý Roman
17.Ne12.3.2023O tečku Brno11:7Šílené labutě BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav24:18Mička Pavel
17.Ne19.3.2023DC Cobra Brno10:8m13 darts club BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel24:20Kopuletý Michal
18.Ne2.4.2023Šílené labutě Brno3:15DC Cobra BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel8:32Medek Pavel
18.Ne2.4.2023m13 darts club Brno6:12Desperados BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal18:29Špaček Milan
18.Ne2.4.2023Dragon Darts Team Brno10:8DC FoFo OtniceM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel25:18Kroupa Vladimír
18.Ne2.4.2023Ferrari bar Kyjov B8:10Prckové z Pivního baru BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert21:23Kalivoda Jiří
18.Ne2.4.2023Siga Brno7:11DC Fako TuřanyRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman17:26Košťál Zdeněk
18.Ne2.4.2023DC Double Tops Omega Brno9:10O tečku BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš20:25Dvořák Jaroslav
19.Ne16.4.2023DC Fako Tuřany7:11Ferrari bar Kyjov BRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk19:25Příkaský Robert
19.Ne16.4.2023Prckové z Pivního baru Brno10:9Dragon Darts Team BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří23:21Leník Pavel
19.Ne16.4.2023DC FoFo Otnice12:6m13 darts club BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří25:14Kopuletý Michal
19.Ne16.4.2023Desperados Brno7:11DC Cobra BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Špaček Milan18:24Medek Pavel
19.Ne16.4.2023O tečku Brno6:12Siga BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav16:29Suchý Roman
19.Ne16.4.2023DC Double Tops Omega Brno13:5Šílené labutě BrnoHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš28:20Mička Pavel
20.Ne23.4.2023Šílené labutě Brno8:10Desperados BrnoNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel17:23Koutný Radim
20.Ne23.4.2023DC Cobra Brno11:7DC FoFo OtnicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel27:20Jochman Jiří
20.Ne23.4.2023m13 darts club Brno8:10Prckové z Pivního baru BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal21:22Kalivoda Jiří
20.Ne23.4.2023Dragon Darts Team Brno10:8DC Fako TuřanyM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel23:19Košťál Zdeněk
20.Ne23.4.2023Ferrari bar Kyjov B13:5O tečku BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert29:17Dvořák Jaroslav
20.Ne23.4.2023Siga Brno10:8DC Double Tops Omega BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman26:20Martišek Tomáš
21.Ne30.4.2023DC Double Tops Omega Brno8:10Ferrari bar Kyjov BHotel Omega - Krušovická restaurace, Brno 
15:00Martišek Tomáš19:22Příkaský Robert
21.Ne30.4.2023O tečku Brno8:10Dragon Darts Team BrnoRestaurace Gambrinus, Brno 
15:00Dvořák Jaroslav23:27Leník Pavel
21.Ne30.4.2023DC Fako Tuřany11:7m13 darts club BrnoRestaurace Fako, Brno 
15:00Košťál Zdeněk24:17Kopuletý Michal
21.Ne30.4.2023Prckové z Pivního baru Brno9:10DC Cobra BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Kalivoda Jiří23:24Medek Pavel
21.Ne30.4.2023DC FoFo Otnice10:8Desperados BrnoPohostinství U Marků, Otnice 
15:00Jochman Jiří23:20Koutný Radim
21.Ne30.4.2023Siga Brno10:8Šílené labutě BrnoRestaurace HATTRICK, Brno 
15:00Suchý Roman23:19Mička Pavel
22.Ne14.5.2023Šílené labutě Brno13:5DC FoFo OtniceNa Kulecu, Brno 
15:00Mička Pavel29:14Jochman Jiří
22.Ne14.5.2023Desperados Brno11:7Prckové z Pivního baru BrnoRestaurace Bohunická rychta, Brno 
15:00Koutný Radim24:16Kalivoda Jiří
22.Ne14.5.2023DC Cobra Brno12:6DC Fako TuřanyPivnice Na Vyhlídce, Brno 
15:00Medek Pavel28:18Košťál Jiří
22.Ne14.5.2023m13 darts club Brno13:5O tečku BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Kopuletý Michal28:16Dvořák Jaroslav
22.Ne14.5.2023Dragon Darts Team Brno10:8DC Double Tops Omega BrnoM 13 Darts Club, Brno 
15:00Leník Pavel24:21Martišek Tomáš
22.Ne14.5.2023Ferrari bar Kyjov B10:9Siga BrnoL.H.Club - Ferrari Bar, Kyjov 
15:00Příkaský Robert21:21Suchý Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 12:48:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement