Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne18.9.2022ŠK Excalibur Bzenec12:6DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš29:17Dudík Milan
1.Ne18.9.2022DC Knajp Riders Letovice9:10DC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim23:23Dulínek Zdeněk
1.Ne18.9.2022DC Frogs Žabčice7:11DC Vandals BlanskoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan19:24Hanák Martin
2.Ne2.10.2022DC Vandals Blansko3:15Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin12:32Kobzák Pavel
2.Ne2.10.2022Adalbertus Medlov10:8DC Knajp Riders LetoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:21Kovařík Lukáš
2.Ne2.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ŠK Excalibur BzenecObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Nedvědický Tomáš
2.Ne2.10.2022PBL 45 Brno11:7DC Frogs ŽabčicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan26:19Skúpý Jan
3.Ne9.10.2022DC Hurricane Adamov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:14Toncar Martin
3.Ne9.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:16Vorsa Michal
3.Ne9.10.2022Šenkýři Brno13:5PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:14Vilímek Dušan
4.Ne23.10.2022DC Vandals Blansko6:12DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin17:28Kovařík Lukáš
4.Ne23.10.2022Adalbertus Medlov10:9DC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:23Šeba Martin
4.Ne23.10.2022DC Frogs Žabčice9:10Šenkýři BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan22:23Cenek Libor
5.Ne30.10.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:9Adalbertus MedlovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk22:22Vorsa Michal
5.Ne30.10.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:19Hanák Martin
5.Ne30.10.2022DC Knajp Riders Letovice11:7PBL 45 BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš26:18Hudec Petr
6.Ne13.11.2022DC Vandals Blansko8:10DC Hurricane AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin18:25Dudík Milan
6.Ne13.11.2022DC Frogs Žabčice11:7DC Knajp Riders LetoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan27:15Suchý Jakub
6.Ne13.11.2022PBL 45 Brno8:10ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan20:25Jandora Pavel
7.Ne20.11.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice9:10DC Vandals BlanskoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:25Hanák Martin
7.Ne20.11.2022DC Hurricane Adamov10:8PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan23:20Vilímek Dušan
7.Ne20.11.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Frogs ŽabčiceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:21Fröhlich Lukáš
7.Ne20.11.2022DC Knajp Riders Letovice3:15Šenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim10:30Kobzák Pavel
8.Ne27.11.2022DC Vandals Blansko8:10Adalbertus MedlovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin22:24Vorsa Michal
8.Ne27.11.2022Šenkýři Brno12:6ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:18Jandora Pavel
8.Ne27.11.2022DC Frogs Žabčice7:11DC Hurricane AdamovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan18:25Dudík Milan
8.Ne27.11.2022PBL 45 Brno7:11DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan19:25Dulínek Zdeněk
9.Ne4.12.2022Adalbertus Medlov8:10PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal19:24Hudec Petr
9.Ne4.12.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice7:11DC Frogs ŽabčiceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk20:25Skúpý Jan
9.Ne4.12.2022DC Hurricane Adamov10:8Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:22Kobzák Pavel
10.Ne11.12.2022DC Knajp Riders Letovice6:12ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš18:26Jandora Pavel
10.Ne11.12.2022Šenkýři Brno13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel28:15Dulínek Zdeněk
10.Ne11.12.2022DC Frogs Žabčice12:6Adalbertus MedlovRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Skúpý Jan26:16Vorsa Michal
11.Ne15.1.2023DC Vandals Blansko7:11PBL 45 BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin20:23Vilímek Dušan
11.Ne15.1.2023Adalbertus Medlov6:12Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal15:27Kobzák Pavel
12.Ne22.1.2023DC Hurricane Adamov9:10ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Krátký Lukáš20:22Jandora Pavel
12.Ne22.1.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Knajp Riders LetoviceObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toncar Martin25:22Kovařík Lukáš
12.Ne22.1.2023DC Vandals Blansko7:11DC Frogs ŽabčiceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin18:26Fröhlich Lukáš
11.Ne5.2.2023DC Hurricane Adamov10:8DC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan24:23Kovařík Lukáš
13.Ne12.2.2023Šenkýři Brno16:2DC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel33:10Hanák Martin
13.Ne12.2.2023DC Knajp Riders Letovice11:7Adalbertus MedlovPohostinství Deštná, Letovice 
15:0027:20
13.Ne12.2.2023ŠK Excalibur Bzenec10:9DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Nedvědický Tomáš24:20Toncar Martin
13.Ne12.2.2023DC Frogs Žabčice12:6PBL 45 BrnoRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš27:16Vilímek Dušan
14.Ne19.2.2023Adalbertus Medlov8:10ŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal22:21Jandora Pavel
14.Ne19.2.2023PBL 45 Brno1:17Šenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan7:35Kobzák Pavel
15.Ne26.2.2023DC Knajp Riders Letovice14:4DC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš30:14Hanák Martin
15.Ne26.2.2023DC Hurricane Adamov13:5Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan29:17Lachman Milan
16.Ne5.3.2023Adalbertus Medlov14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal31:11Toncar Martin
16.Ne5.3.2023DC Vandals Blansko7:11ŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin17:25Jandora Pavel
16.Ne5.3.2023PBL 45 Brno4:14DC Knajp Riders LetovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan15:30Kovařík Lukáš
17.Ne12.3.2023DC Hurricane Adamov12:6DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan27:17Kučera Jiří
17.Ne12.3.2023DC Knajp Riders Letovice5:13DC Frogs ŽabčicePohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš16:28Fröhlich Lukáš
17.Ne12.3.2023ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel27:16Pixa Patrik
15.Ne19.3.2023Šenkýři Brno10:8DC Frogs ŽabčiceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:19Fröhlich Lukáš
14.Ne26.3.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10DC Hurricane AdamovObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Toman Petr20:24Dudík Milan
18.Ne2.4.2023DC Vandals Blansko8:10DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin21:23Otřísal Jiří
18.Ne2.4.2023PBL 45 Brno10:8DC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:20Dudík Milan
18.Ne2.4.2023DC Frogs Žabčice6:12ŠK Excalibur BzenecRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš17:26Jandora Pavel
18.Ne2.4.2023Šenkýři Brno13:5DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel29:15Kovařík Lukáš
19.Ne16.4.2023Adalbertus Medlov11:7DC Vandals BlanskoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal23:22Hanák Martin
19.Ne16.4.2023ŠK Excalibur Bzenec8:10Šenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel21:25Kobzák Pavel
19.Ne16.4.2023DC Hurricane Adamov14:4DC Frogs ŽabčiceŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan28:11Fröhlich Lukáš
19.Ne16.4.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7PBL 45 BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Otřísal Jiří24:18Pixa Patrik
20.Ne23.4.2023PBL 45 Brno10:9Adalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan25:20Vorsa Michal
20.Ne23.4.2023DC Frogs Žabčice10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurant Sport, Žabčice 
15:00Fröhlich Lukáš25:19Otřísal Jiří
20.Ne23.4.2023Šenkýři Brno13:5DC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel26:14Dudík Milan
21.Ne30.4.2023ŠK Excalibur Bzenec18:0DC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel36:0Kulhavý Radim
21.Ne30.4.2023DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Šenkýři BrnoObecní budova Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Darmovzal Jan9:32Kobzák Pavel
21.Ne30.4.2023Adalbertus Medlov10:8DC Frogs ŽabčiceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:22Pokorný Michal
22.Ne14.5.2023PBL 45 Brno12:6DC Vandals BlanskoPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan28:16Hanák Martin
22.Ne14.5.2023Šenkýři Brno13:5Adalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel29:16Kadla Zdeněk
22.Ne14.5.2023DC Knajp Riders Letovice3:15DC Hurricane AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:0013:31
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 10:30:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement