Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga D (čtvrtek)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt29.9.2022Star team by Laso Brno12:6ŠK Trabi TvarožnáHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan28:13Košina David
1.Čt29.9.2022Puboši Brno5:13Šilingrák team Brno CPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard14:30Tichá Martina
1.Čt29.9.2022Hezky pěkně Čebín10:8UDO HolštejnPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan22:21Hudec Pavel
1.Čt29.9.2022Club 2V Vyškov4:14Letka BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Annuš David19:28Nesnídal Petr
1.Čt29.9.2022DC Štěstí Brno3:15Bestie BučovicePivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří14:31Calta Josef
2.St5.10.2022Letka Brno11:7DC Štěstí BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr28:18Mičkal Jiří
2.Čt6.10.2022Star team by Laso Brno10:9Puboši BrnoHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan24:21Lang Richard
2.Čt6.10.2022Skurut Hai18:0Club 2V VyškovPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kölblová Zdena36:0Vinická Veronika
2.Čt6.10.2022Šilingrák team Brno C10:8Hezky pěkně ČebínBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina26:23Hřib Jan
2.Čt6.10.2022ŠK Trabi Tvarožná2:16Bestie BučoviceRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David10:33Calta Josef
3.Čt13.10.2022DC Štěstí Brno7:11Skurut HaiPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Vrbková Veronika21:23Kříž Milan
3.Čt13.10.2022Puboši Brno13:5ŠK Trabi TvarožnáPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard26:15Košina David
3.Čt13.10.2022Hezky pěkně Čebín10:9Star team by Laso BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan25:20Vejmělek Jan
3.Čt13.10.2022Club 2V Vyškov5:13UDO HolštejnClub 2 V, Vyškov 
18:00Annuš David14:27Hudec Pavel
3.Čt13.10.2022Bestie Bučovice13:5Letka BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef29:13Nesnídal Petr
4.Čt20.10.2022Puboši Brno6:12Hezky pěkně ČebínPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard13:27Hřib Jan
4.Čt20.10.2022Skurut Hai10:8Bestie BučovicePivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan25:21Calta Josef
4.Čt20.10.2022UDO Holštejn13:5DC Štěstí BrnoHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel30:14Mičkal Jiří
4.Čt20.10.2022Šilingrák team Brno C18:0Club 2V VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina36:0Vinická Veronika
4.Čt20.10.2022ŠK Trabi Tvarožná10:8Letka BrnoRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David25:20Nesnídal Petr
5.St26.10.2022Letka Brno7:11Skurut HaiHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr20:25Kříž Milan
5.Čt27.10.2022Hezky pěkně Čebín16:2ŠK Trabi TvarožnáPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan33:7Košina David
5.Čt27.10.2022Club 2V Vyškov4:14Star team by Laso BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Annuš David15:30Vejmělek Jan
5.Čt27.10.2022DC Štěstí Brno4:14Šilingrák team Brno CPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří16:29Tichá Martina
5.Čt27.10.2022Bestie Bučovice10:8UDO HolštejnRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef24:18Hudec Pavel
6.Čt10.11.2022Star team by Laso Brno8:10DC Štěstí BrnoHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan21:22Vrbková Veronika
6.Čt10.11.2022Puboši Brno11:7Club 2V VyškovPivnice U Ričího, Brno 
18:0027:18
6.Čt10.11.2022UDO Holštejn12:6Letka BrnoHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel27:18Nesnídal Petr
6.Čt10.11.2022Šilingrák team Brno C8:10Bestie BučoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina19:26Calta Josef
6.Čt10.11.2022ŠK Trabi Tvarožná8:10Skurut HaiRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David17:26Kříž Milan
7.St23.11.2022Letka Brno4:14Šilingrák team Brno CHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr10:31Tichá Martina
7.Čt24.11.2022Club 2V Vyškov6:12Hezky pěkně ČebínClub 2 V, Vyškov 
18:00Annuš David17:25Klašková Lenka
7.Čt24.11.2022DC Štěstí Brno6:12Puboši BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří17:30Lang Richard
7.Čt24.11.2022Bestie Bučovice7:11Star team by Laso BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef21:27Vejmělek Jan
7.Čt24.11.2022Skurut Hai9:10UDO HolštejnPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan21:23Hudec Pavel
8.Čt1.12.2022Star team by Laso Brno11:7Letka BrnoHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan25:19Nesnídal Petr
8.Čt1.12.2022Puboši Brno8:10Bestie BučovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard19:23Calta Josef
8.Čt1.12.2022Hezky pěkně Čebín15:3DC Štěstí BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan32:12Mičkal Jiří
8.Čt1.12.2022Šilingrák team Brno C10:9Skurut HaiBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina22:24Kříž Milan
8.Čt1.12.2022ŠK Trabi Tvarožná11:7UDO HolštejnRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David24:21Hudec Pavel
9.St7.12.2022Letka Brno18:0Puboši BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr36:0Lang Richard
9.Čt8.12.2022Club 2V Vyškov8:10ŠK Trabi TvarožnáClub 2 V, Vyškov 
18:00Vlach Roman21:21Košina David
9.Čt8.12.2022Bestie Bučovice12:6Hezky pěkně ČebínRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef27:16Hřib Jan
9.Čt8.12.2022Skurut Hai5:13Star team by Laso BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Bačo Ondřej13:28Vejmělek Jan
9.Čt8.12.2022UDO Holštejn3:15Šilingrák team Brno CHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Šváb Petr14:32Tichá Martina
10.Čt15.12.2022Star team by Laso Brno12:6UDO HolštejnHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan28:15Hudec Pavel
10.Čt15.12.2022Puboši Brno3:15Skurut HaiPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard10:31Kříž Milan
10.Čt15.12.2022Hezky pěkně Čebín14:4Letka BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan31:8Nesnídal Petr
10.Čt15.12.2022Club 2V Vyškov8:10DC Štěstí BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Vlach Roman22:25Mičkal Jiří
10.Čt15.12.2022ŠK Trabi Tvarožná3:15Šilingrák team Brno CRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David8:31Tichá Martina
11.Čt22.12.2022DC Štěstí Brno10:8ŠK Trabi TvarožnáPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Vrbková Veronika24:18Košina David
11.Čt22.12.2022Bestie Bučovice12:6Club 2V VyškovRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef26:14Nováček Karel
11.Čt22.12.2022Skurut Hai6:12Hezky pěkně ČebínPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan17:28Klašková Lenka
11.Čt22.12.2022Šilingrák team Brno C11:7Star team by Laso BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina25:18Vejmělek Jan
11.Čt5.1.2023UDO Holštejn13:5Puboši BrnoHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel28:18Lang Richard
12.St18.1.2023Letka Brno12:6Club 2V VyškovHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr26:15Vinická Veronika
12.Čt19.1.2023Šilingrák team Brno C13:5Puboši BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina31:15Lang Richard
12.Čt19.1.2023UDO Holštejn11:7Hezky pěkně ČebínHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel24:17Hřib Jan
12.Čt19.1.2023Bestie Bučovice9:10DC Štěstí BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef24:23Mičkal Jiří
13.Čt26.1.2023DC Štěstí Brno7:11Letka BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří18:26Nesnídal Petr
13.Čt26.1.2023Club 2V Vyškov8:10Skurut HaiClub 2 V, Vyškov 
18:00Vinická Veronika19:21Kříž Milan
13.Čt26.1.2023Hezky pěkně Čebín8:10Šilingrák team Brno CPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan22:25Tichá Martina
13.Čt26.1.2023Bestie Bučovice7:11ŠK Trabi TvarožnáRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef16:24Krček Štěpán
13.St1.2.2023Puboši Brno8:10Star team by Laso BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard20:23Vejmělek Jan
12.Čt2.2.2023ŠK Trabi Tvarožná13:5Star team by Laso BrnoRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David29:16Vejmělek Jan
14.St8.2.2023Letka Brno12:6Bestie BučoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr26:16Calta Josef
14.Čt9.2.2023ŠK Trabi Tvarožná11:7Puboši BrnoRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David25:21Lang Richard
14.Čt9.2.2023Star team by Laso Brno4:14Hezky pěkně ČebínHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan11:28Klašková Lenka
14.Čt9.2.2023UDO Holštejn10:8Club 2V VyškovHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel24:22Vlach Roman
14.Čt9.2.2023Skurut Hai11:7DC Štěstí BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan26:17Mičkal Jiří
15.St15.2.2023Letka Brno10:8ŠK Trabi TvarožnáHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr25:19Košina David
15.Čt16.2.2023Hezky pěkně Čebín12:6Puboši BrnoPatro Pub, Tišnov 
18:00Klašková Lenka28:16Lang Richard
15.Čt16.2.2023Bestie Bučovice8:10Skurut HaiRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef20:22Kříž Milan
15.Čt16.2.2023DC Štěstí Brno3:15UDO HolštejnPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří13:32Hudec Pavel
15.Čt16.2.2023Club 2V Vyškov6:12Šilingrák team Brno CClub 2 V, Vyškov 
18:00Vinická Veronika15:27Tichá Martina
16.Čt23.2.2023ŠK Trabi Tvarožná6:12Hezky pěkně ČebínRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David15:26Hřib Jan
16.Čt23.2.2023Star team by Laso Brno12:6Club 2V VyškovHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan27:17Nováček Karel
16.Čt23.2.2023Šilingrák team Brno C14:4DC Štěstí BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina30:12Nesnídalová Michaela
16.Čt23.2.2023UDO Holštejn12:6Bestie BučoviceHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel27:16Calta Josef
16.Čt23.2.2023Skurut Hai10:8Letka BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan23:18Nesnídal Petr
17.St8.3.2023Letka Brno5:13UDO HolštejnHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr16:28Hudec Pavel
17.Čt9.3.2023DC Štěstí Brno8:10Star team by Laso BrnoPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří19:24Vejmělek Jan
17.Čt9.3.2023Club 2V Vyškov16:0Puboši BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Vlach Roman32:7Brel Martin
17.Čt9.3.2023Bestie Bučovice5:13Šilingrák team Brno CRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef14:31Tichá Martina
17.Čt9.3.2023Skurut Hai10:8ŠK Trabi TvarožnáPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan24:22Košina David
18.Čt30.3.2023Hezky pěkně Čebín10:8Club 2V VyškovPatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan23:21Vlach Roman
18.Čt30.3.2023Puboši Brno10:8DC Štěstí BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard23:24Mičkal Jiří
18.Čt30.3.2023Star team by Laso Brno6:12Bestie BučoviceHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan16:27Kovář Zdeněk
18.Čt30.3.2023Šilingrák team Brno C15:3Letka BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina32:15Nesnídal Petr
18.Čt30.3.2023UDO Holštejn13:5Skurut HaiHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel28:18Kříž Milan
19.St12.4.2023Letka Brno8:10Star team by Laso BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr19:24Vejmělek Jan
19.Čt13.4.2023Bestie Bučovice10:9Puboši BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Calta Josef24:21Lang Richard
19.Čt13.4.2023DC Štěstí Brno5:13Hezky pěkně ČebínPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří15:27Hřib Jan
19.Čt13.4.2023Skurut Hai4:14Šilingrák team Brno CPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan15:30Tichá Martina
19.Čt13.4.2023UDO Holštejn10:8ŠK Trabi TvarožnáHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel22:20Košina David
20.Čt20.4.2023ŠK Trabi Tvarožná4:14Club 2V VyškovRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David13:30Čvančara Jiří
20.Čt20.4.2023Hezky pěkně Čebín10:8Bestie BučovicePatro Pub, Tišnov 
18:00Hřib Jan25:19Calta Josef
20.Čt20.4.2023Puboši Brno8:10Letka BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard18:24Nesnídal Petr
20.Čt20.4.2023Star team by Laso Brno12:6Skurut HaiHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan29:17Kříž Milan
20.Čt20.4.2023Šilingrák team Brno C13:5UDO HolštejnBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina30:13Bejčková Veronika
21.St26.4.2023Letka Brno8:10Hezky pěkně ČebínHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr19:23Klašková Lenka
21.Čt27.4.2023UDO Holštejn6:12Star team by Laso BrnoHolštejn - Hostinec pod hradem, Holštejn 
18:00Hudec Pavel17:29Vejmělek Jan
21.Čt27.4.2023Skurut Hai13:5Puboši BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Kříž Milan30:14Pelinka Jakub
21.Čt27.4.2023DC Štěstí Brno8:10Club 2V VyškovPivnice Na Vyhlídce, Brno 
18:00Mičkal Jiří20:23Čvančara Jiří
21.Čt27.4.2023Šilingrák team Brno C17:1ŠK Trabi TvarožnáBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Tichá Martina35:6Košina David
22.Čt4.5.2023ŠK Trabi Tvarožná9:10DC Štěstí BrnoRestaurace Las Velas, Velatice 
18:00Košina David23:22Mičkal Jiří
22.Čt4.5.2023Club 2V Vyškov8:10Bestie BučoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Vlach Roman21:24Calta Josef
22.Čt4.5.2023Hezky pěkně Čebín11:7Skurut HaiPatro Pub, Tišnov 
18:00Klašková Lenka25:20Kříž Milan
22.Čt4.5.2023Puboši Brno10:8UDO HolštejnPivnice U Ričího, Brno 
18:00Lang Richard23:19Hudec Pavel
22.Čt4.5.2023Star team by Laso Brno5:13Šilingrák team Brno CHospůdka Brno, Brno 
18:00Vejmělek Jan16:29Tichá Martina
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 22:10:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement