Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. B LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.1.9.2023Republica A Karlovy Vary10:8DC Sporťáci Texas ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan26:19Císler Michal
1.So2.9.2023Nikola B Kraslice9:10Nikola C KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš22:26Dobeš Martin
1.So2.9.2023Papírák A CHEB4:14Bakaláři z AšeCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Fukar Jan12:30Honzík Karel
1.So2.9.2023Kolečko Škodíci A Ostrov7:11Úlet Spirála PšovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan19:26Suk Milan
1.Ne10.9.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary8:10AC Star-Arena ChodovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
14:00Pliskva Jaroslav18:23Káca Libor
2.So16.9.2023Bakaláři z Aše14:4Kolečko Škodíci A OstrovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel30:11Peterka Michal
2.So16.9.2023DC Sporťáci Texas Cheb9:10Úlet Spirála PšovCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal22:23Suk Milan
2.So16.9.2023Nikola C Kraslice8:10Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin20:23Mäsár Milan
2.So16.9.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary16:2Nikola B KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav33:9Tauber Jan
3.29.9.2023Republica A Karlovy Vary5:13Medáci SeaBowl Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan14:29Pliskvová Havlíková Andrea
3.So30.9.2023Nikola B Kraslice7:11Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš18:25Syřiště Pavel
3.So30.9.2023Kolečko Škodíci A Ostrov5:13AC Star-Arena ChodovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan13:31Kirchner Josef
3.So30.9.2023Úlet Spirála Pšov13:5Bakaláři z AšeNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan29:18Honzík Karel
3.So30.9.2023DC Sporťáci Texas Cheb12:6Nikola C KrasliceCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal27:20Dobeš Martin
4.6.10.2023Republica A Karlovy Vary10:8Papírák A CHEBK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan26:18Kubále Jiří
4.So7.10.2023Nikola B Kraslice9:10Kolečko Škodíci A OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Tauber Jan21:23Mrenica Jan
4.So7.10.2023Bakaláři z Aše8:10DC Sporťáci Texas ChebAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel20:26Ekl Jiří
4.So7.10.2023Nikola C Kraslice4:14Medáci SeaBowl Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin11:32Pliskva Jaroslav
4.Ne8.10.2023AC Star-Arena Chodov15:3Úlet Spirála PšovChodov Star Arena, Chodov 
15:00Kirchner Josef31:13Suk Milan
5.So14.10.2023Bakaláři z Aše6:12AC Star-Arena ChodovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel15:25Brož Zdeněk
5.So14.10.2023Papírák A CHEB8:10Nikola C KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel20:24Dobeš Martin
5.So14.10.2023Kolečko Škodíci A Ostrov9:10Republica A Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan22:25Mäsár Milan
5.So14.10.2023Úlet Spirála Pšov13:5Nikola B KrasliceNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan29:16Bubla Tomáš
5.So14.10.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6DC Sporťáci Texas ChebK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav29:17Císler Michal
2.So21.10.2023AC Star-Arena Chodov12:6Papírák A CHEBChodov Star Arena, Chodov 
17:00Brož Zdeněk26:15Syřiště Pavel
6.So28.10.2023Republica A Karlovy Vary9:10Úlet Spirála PšovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
13:00Mäsár Milan21:22Suk Milan
6.So28.10.2023Nikola B Kraslice9:10Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš21:23Honzík Karel
6.So28.10.2023DC Sporťáci Texas Cheb7:11AC Star-Arena ChodovCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal19:28Kirchner Josef
6.So28.10.2023Nikola C Kraslice8:10Kolečko Škodíci A OstrovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin19:25Mrenica Jan
6.So28.10.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Papírák A CHEBK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Trubač Ladislav27:15Syřiště Pavel
7.So11.11.2023Bakaláři z Aše7:11Republica A Karlovy VaryAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:24Mäsár Milan
7.So11.11.2023Papírák A CHEB8:10DC Sporťáci Texas ChebCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Vavřín Miroslav20:25Císler Michal
7.So11.11.2023Kolečko Škodíci A Ostrov6:12Medáci SeaBowl Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan16:28Pliskvová Havlíková Andrea
7.So11.11.2023Úlet Spirála Pšov8:10Nikola C KrasliceNovosedly Club, Novosedly 
14:00Kray Michal22:27Dobeš Martin
7.Ne12.11.2023AC Star-Arena Chodov11:7Nikola B KrasliceChodov Star Arena, Chodov 
15:00Brož Zdeněk25:16Bubla Tomáš
8.17.11.2023Republica A Karlovy Vary10:8AC Star-Arena ChodovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan23:21Nehasilová Diana
8.So18.11.2023Nikola B Kraslice7:11DC Sporťáci Texas ChebKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bock Petr21:25Ekl Jiří
8.So18.11.2023Papírák A CHEB10:8Kolečko Škodíci A OstrovCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel20:20Mrenica Jan
8.So18.11.2023Medáci SeaBowl Karlovy Vary15:3Úlet Spirála PšovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav30:11Suk Milan
9.24.11.2023Republica A Karlovy Vary12:6Nikola B KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan27:15Bubla Tomáš
9.So25.11.2023Bakaláři z Aše5:13Medáci SeaBowl Karlovy VaryAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel16:26Pliskvová Havlíková Andrea
9.So25.11.2023Kolečko Škodíci A Ostrov6:12DC Sporťáci Texas ChebOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan18:26Císler Michal
9.So25.11.2023Úlet Spirála Pšov10:8Papírák A CHEBNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:20Syřiště Pavel
9.Ne26.11.2023AC Star-Arena Chodov10:8Nikola C KrasliceChodov Star Arena, Chodov 
15:00Nehasilová Diana21:21Dobeš Martin
8.So9.12.2023Nikola C Kraslice10:8Bakaláři z AšeKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Dobeš Martin23:21Andráši Radoslav
11.So27.1.2024Nikola B Kraslice7:11Medáci SeaBowl Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš17:26Pliskva Jaroslav
10.So3.2.2024Bakaláři z Aše10:8Papírák A CHEBAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel23:21Syřiště Pavel
10.So3.2.2024Úlet Spirála Pšov10:9Kolečko Škodíci A OstrovNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan24:22Mrenica Jan
10.So3.2.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:8Republica A Karlovy VaryCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal23:22Mäsár Milan
10.So3.2.2024Nikola C Kraslice16:2Nikola B KrasliceKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin33:13Bubla Tomáš
10.Ne4.2.2024AC Star-Arena Chodov3:15Medáci SeaBowl Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek12:31Pliskvová Havlíková Andrea
11.So10.2.2024Papírák A CHEB9:10AC Star-Arena ChodovCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel23:23Gongor Miroslav
11.So10.2.2024Kolečko Škodíci A Ostrov10:8Bakaláři z AšeOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan25:22Honzík Karel
11.So10.2.2024Úlet Spirála Pšov12:6DC Sporťáci Texas ChebNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:18Císler Michal
11.So17.2.2024Republica A Karlovy Vary11:7Nikola C KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Mäsár Milan24:20Dobeš Martin
12.So24.2.2024Bakaláři z Aše6:12Úlet Spirála PšovAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:26Suk Milan
12.So24.2.2024Papírák A CHEB11:7Nikola B KrasliceCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel25:17Bubla Tomáš
12.So24.2.2024Nikola C Kraslice10:8DC Sporťáci Texas ChebKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Brandtl Petr21:22Volek Lukáš
12.So24.2.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Republica A Karlovy VaryK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav27:18Mäsár Milan
12.Ne25.2.2024AC Star-Arena Chodov13:5Kolečko Škodíci A OstrovChodov Star Arena, Chodov 
15:00Gongor Miroslav27:16Mrenica Jan
13.So2.3.2024Papírák A CHEB9:10Republica A Karlovy VaryCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel22:24Mäsár Milan
13.So2.3.2024Úlet Spirála Pšov7:11AC Star-Arena ChodovNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan18:24Nehasilová Diana
13.So2.3.2024Kolečko Škodíci A Ostrov11:7Nikola B KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan27:21Bubla Jan
13.So2.3.2024DC Sporťáci Texas Cheb7:11Bakaláři z AšeCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal18:25Honzík Karel
13.So2.3.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary12:6Nikola C KrasliceK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav26:16Dobeš Martin
14.8.3.2024Republica A Karlovy Vary7:11Kolečko Škodíci A OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan18:26Mrenica Jan
14.So9.3.2024Nikola B Kraslice4:14Úlet Spirála PšovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš13:29Suk Milan
14.So9.3.2024Nikola C Kraslice10:8Papírák A CHEBKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin25:20Syřiště Pavel
14.So9.3.2024DC Sporťáci Texas Cheb11:7Medáci SeaBowl Karlovy VaryCheb Sportbar Texas, Cheb 
18:00Císler Michal26:23Pliskva Jaroslav
14.Ne10.3.2024AC Star-Arena Chodov15:3Bakaláři z AšeChodov Star Arena, Chodov 
15:00Kirchner Josef31:12Honzík Karel
15.So16.3.2024Bakaláři z Aše13:5Nikola B KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel29:15Bubla Jan
15.So16.3.2024Papírák A CHEB6:12Medáci SeaBowl Karlovy VaryCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Syřiště Pavel16:29Pliskva Jaroslav
15.So16.3.2024Úlet Spirála Pšov10:8Republica A Karlovy VaryNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan26:20Mäsár Milan
15.So16.3.2024Kolečko Škodíci A Ostrov12:6Nikola C KrasliceOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan27:16Dobeš Martin
15.Ne17.3.2024AC Star-Arena Chodov12:6DC Sporťáci Texas ChebChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek25:16Chalupová Petra
16.5.4.2024Republica A Karlovy Vary16:2Bakaláři z AšeK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
19:00Mäsár Milan34:11Honzík Karel
16.So6.4.2024Nikola B Kraslice6:12AC Star-Arena ChodovKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš17:27Kirchner Josef
16.So6.4.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:8Papírák A CHEBCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal23:19Syřiště Pavel
16.So6.4.2024Nikola C Kraslice11:7Úlet Spirála PšovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin26:20Suk Milan
16.So6.4.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary13:5Kolečko Škodíci A OstrovK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav30:16Peterka Michal
17.So13.4.2024Bakaláři z Aše7:11Nikola C KrasliceAš Hospůdka u Jirky, Aš 
13:00Honzík Karel19:25Dobeš Martin
17.So13.4.2024Úlet Spirála Pšov8:10Medáci SeaBowl Karlovy VaryNovosedly Club, Novosedly 
14:00Suk Milan23:27Pliskva Jaroslav
17.So13.4.2024Kolečko Škodíci A Ostrov14:4Papírák A CHEBOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan29:13Syřiště Pavel
17.So13.4.2024DC Sporťáci Texas Cheb10:9Nikola B KrasliceCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Švehla Ladislav25:21Bodnarik Jiří
17.Ne14.4.2024AC Star-Arena Chodov8:10Republica A Karlovy VaryChodov Star Arena, Chodov 
15:00Mičík Radek19:23Mäsár Milan
18.So27.4.2024Nikola B Kraslice9:10Republica A Karlovy VaryKraslice Nikola, Kraslice 
13:00Bubla Tomáš22:23Mäsár Milan
18.So27.4.2024Papírák A CHEB6:12Úlet Spirála PšovCheb Bar Monako, Cheb 
13:30Kubále Jiří16:26Suk Milan
18.So27.4.2024DC Sporťáci Texas Cheb8:10Kolečko Škodíci A OstrovCheb Sportbar Texas, Cheb 
15:00Císler Michal20:22Mrenica Jan
18.So27.4.2024Nikola C Kraslice11:7AC Star-Arena ChodovKraslice Nikola, Kraslice 
16:30Dobeš Martin26:18Káca Libor
18.So27.4.2024Medáci SeaBowl Karlovy Vary16:2Bakaláři z AšeK. Vary Republika Bar, Karlovy Vary 
18:00Pliskva Jaroslav34:12Babka Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.6.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 09:53:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement