Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga A (neděle)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne20.9.2020PBL 45 Brno10:8ŠK Excalibur BzenecPivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:21Jandora Pavel
1.Ne20.9.2020Hornets Adamov10:8DC Hurricane AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka23:20Dudík Milan
1.Ne20.9.2020Šenkýři Brno11:7DC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel24:21Toncar Martin
1.Ne20.9.2020DC Knajp Riders Letovice14:4Adalbertus MedlovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim30:13Vorsa Michal
1.Ne20.9.2020ŠK Vyškov13:5ALK BrumovTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:14Palinek Michal
2.Ne27.9.2020Adalbertus Medlov1:17ŠK VyškovMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal5:35Březovský Bořivoj
2.Ne27.9.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice6:12DC Knajp Riders LetoviceKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk19:28Nárožný Vladimír
2.Ne27.9.2020DC Hurricane Adamov10:8Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan21:20Kobzák Pavel
2.Ne27.9.2020ŠK Excalibur Bzenec10:8ALK BrumovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel25:18Palinek Michal
3.Ne4.10.2020Hornets Adamov14:4DC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka29:12Hanák Martin
3.Ne4.10.2020DC Knajp Riders Letovice12:6DC Hurricane AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim26:17Dudík Milan
3.Ne4.10.2020ŠK Vyškov13:5DC Hor Boj Elita H. BojanoviceTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:15Dulínek Zdeněk
3.Ne4.10.2020ALK Brumov7:11Adalbertus MedlovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal20:24Vorsa Michal
4.Ne11.10.2020PBL 45 Brno7:11Hornets AdamovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan18:26Dudíková Zdeňka
4.Ne11.10.2020DC Hor Boj Elita H. Bojanovice8:10ALK BrumovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk21:22Palinek Michal
4.Ne11.10.2020DC Hurricane Adamov8:10ŠK VyškovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan20:23Březovský Bořivoj
4.Ne11.10.2020DC Vandals Blansko7:11Šenkýři BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin19:27Kobzák Pavel
4.Ne11.10.2020ŠK Excalibur Bzenec13:5Adalbertus MedlovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel27:18Vorsa Michal
12.Ne13.12.2020Hornets Adamov10:9Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka22:23Vorsa Michal
12.Ne13.12.2020Šenkýři Brno15:3ALK BrumovRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:11Palinek Michal
12.Ne13.12.2020DC Knajp Riders Letovice7:11ŠK VyškovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim18:25Březovský Bořivoj
12.Ne13.12.2020ŠK Excalibur Bzenec11:7DC Vandals BlanskoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:18Hanák Martin
5.Ne19.9.2021Šenkýři Brno10:8PBL 45 BrnoRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel22:22Picmaus Petr
5.Ne19.9.2021DC Knajp Riders Letovice12:6DC Vandals BlanskoPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim27:19Hanák Martin
5.Ne19.9.2021ALK Brumov5:13DC Hurricane AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal14:29Dudík Milan
5.Ne19.9.2021Adalbertus Medlov10:8DC Hor Boj Elita H. BojanoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal24:20Dulínek Zdeněk
6.Ne3.10.2021PBL 45 Brno12:6DC Knajp Riders LetovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Picmaus Petr25:16Kovařík Lukáš
6.Ne3.10.2021DC Hurricane Adamov9:10Adalbertus MedlovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan25:23Vorsa Jiří
6.Ne3.10.2021DC Vandals Blansko5:13ŠK VyškovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin14:29Březovský Bořivoj
6.Ne3.10.2021ŠK Excalibur Bzenec14:4DC Hor Boj Elita H. BojanoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel31:14Dulínek Zdeněk
7.Ne10.10.2021Hornets Adamov13:5ŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka27:16Jandora Pavel
7.Ne10.10.2021ŠK Vyškov15:3PBL 45 BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj33:11Vilímek Dušan
7.Ne10.10.2021ALK Brumov7:11DC Vandals BlanskoHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal17:26Hanák Martin
7.Ne10.10.2021DC Hor Boj Elita H. Bojanovice11:7DC Hurricane AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk24:18Dudík Milan
8.Ne24.10.2021Hornets Adamov8:10Šenkýři BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka18:23Cenek Libor
8.Ne24.10.2021DC Vandals Blansko8:10Adalbertus MedlovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin23:26Vorsa Michal
8.Ne24.10.2021ŠK Excalibur Bzenec7:11DC Hurricane AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel19:26Dudík Milan
9.Ne31.10.2021Šenkýři Brno10:9ŠK Excalibur BzenecRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel25:25Jandora Pavel
9.Ne31.10.2021DC Knajp Riders Letovice12:6Hornets AdamovPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kovařík Lukáš28:20Dudíková Zdeňka
9.Ne31.10.2021Adalbertus Medlov11:7PBL 45 BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal23:21Picmaus Petr
9.Ne31.10.2021DC Hor Boj Elita H. Bojanovice10:8DC Vandals BlanskoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk24:23Hanák Martin
8.St10.11.2021PBL 45 Brno14:4ALK BrumovPivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan31:13Palinek Michal
10.Ne14.11.2021PBL 45 Brno10:8DC Hor Boj Elita H. BojanovicePivní bar Lidická, Brno 
15:00Vilímek Dušan24:20Dulínek Zdeněk
10.Ne14.11.2021Hornets Adamov3:15ŠK VyškovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudíková Zdeňka12:32Březovský Bořivoj
10.Ne14.11.2021Šenkýři Brno15:3DC Knajp Riders LetoviceRestaurace Stavba, Brno 
15:00Kobzák Pavel32:16Nárožný Vladimír
10.Ne14.11.2021DC Vandals Blansko10:8DC Hurricane AdamovRestaurace Papučárna, Blansko 
15:00Hanák Martin27:21Šeba Martin
11.Ne21.11.2021DC Knajp Riders Letovice10:9ŠK Excalibur BzenecPohostinství Deštná, Letovice 
15:00Kulhavý Radim22:23Ovečka Roman
11.Ne21.11.2021ŠK Vyškov13:5Šenkýři BrnoTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj29:16Cenek Libor
11.Ne21.11.2021ALK Brumov5:13Hornets AdamovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Musil Tomáš11:29Dudíková Zdeňka
11.Ne21.11.2021DC Hurricane Adamov6:12PBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan18:25Hudec Petr
13.Ne5.12.2021Adalbertus Medlov10:9Šenkýři BrnoMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Floder Radim19:24Kobzák Pavel
13.Po27.12.2021DC Vandals Blansko7:11PBL 45 BrnoRestaurace Papučárna, Blansko 
17:00Hanák Martin16:26Picmaus Petr
13.Ne2.1.2022ŠK Vyškov9:10ŠK Excalibur BzenecTipsport bar Dukla, Vyškov 
15:00Březovský Bořivoj24:23Jandora Pavel
13.Ne9.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice3:15Hornets AdamovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk13:33Dudíková Zdeňka
13.So15.1.2022ALK Brumov7:11DC Knajp Riders LetoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal19:26Kovařík Lukáš
14.Ne16.1.2022ŠK Excalibur Bzenec11:7PBL 45 BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec 
15:00Jandora Pavel26:22Vilímek Dušan
14.Ne16.1.2022DC Hurricane Adamov3:15Hornets AdamovŠipkový klub Adamov, Adamov 
15:00Dudík Milan11:31Dudíková Zdeňka
14.Ne16.1.2022DC Hor Boj Elita H. Bojanovice4:14Šenkýři BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice 
15:00Dulínek Zdeněk11:31Kobzák Pavel
14.Ne16.1.2022Adalbertus Medlov13:5DC Knajp Riders LetoviceMedlovská hospoda, Medlov 
15:00Vorsa Michal29:18Kovařík Lukáš
14.Ne16.1.2022ALK Brumov4:14ŠK VyškovHospůdka Na Gruntě, Brumov 
15:00Palinek Michal11:31Březovský Bořivoj
15.Ne30.1.2022ŠK VyškovAdalbertus MedlovTipsport bar Dukla, Vyškov
15:00
15.Ne30.1.2022DC Knajp Riders LetoviceDC Hor Boj Elita H. BojanovicePohostinství Deštná, Letovice
15:00
15.Ne30.1.2022Šenkýři BrnoDC Hurricane AdamovRestaurace Stavba, Brno
15:00
15.Ne30.1.2022ALK BrumovŠK Excalibur BzenecHospůdka Na Gruntě, Brumov
15:00
16.Ne6.2.2022DC Vandals BlanskoHornets AdamovRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
16.Ne6.2.2022DC Hurricane AdamovDC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
16.Ne6.2.2022DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠK VyškovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
16.Ne6.2.2022Adalbertus MedlovALK BrumovMedlovská hospoda, Medlov
15:00
17.Ne13.2.2022Hornets AdamovPBL 45 BrnoŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
17.Ne13.2.2022ALK BrumovDC Hor Boj Elita H. BojanoviceHospůdka Na Gruntě, Brumov
15:00
17.Ne13.2.2022ŠK VyškovDC Hurricane AdamovTipsport bar Dukla, Vyškov
15:00
17.Ne13.2.2022Šenkýři BrnoDC Vandals BlanskoRestaurace Stavba, Brno
15:00
17.Ne13.2.2022Adalbertus MedlovŠK Excalibur BzenecMedlovská hospoda, Medlov
15:00
18.Ne20.2.2022PBL 45 BrnoŠenkýři BrnoPivní bar Lidická, Brno
15:00
18.Ne20.2.2022DC Vandals BlanskoDC Knajp Riders LetoviceRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
18.Ne20.2.2022DC Hurricane AdamovALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
18.Ne20.2.2022DC Hor Boj Elita H. BojanoviceAdalbertus MedlovKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
19.Ne27.2.2022DC Knajp Riders LetovicePBL 45 BrnoPohostinství Deštná, Letovice
15:00
19.Ne27.2.2022Adalbertus MedlovDC Hurricane AdamovMedlovská hospoda, Medlov
15:00
19.Ne27.2.2022ŠK VyškovDC Vandals BlanskoTipsport bar Dukla, Vyškov
15:00
19.Ne27.2.2022DC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠK Excalibur BzenecKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
20.Ne6.3.2022ŠK Excalibur BzenecHornets AdamovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
20.Ne6.3.2022PBL 45 BrnoŠK VyškovPivní bar Lidická, Brno
15:00
20.Ne6.3.2022DC Vandals BlanskoALK BrumovRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
20.Ne6.3.2022DC Hurricane AdamovDC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
21.Ne13.3.2022ALK BrumovPBL 45 BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov
15:00
21.Ne13.3.2022Šenkýři BrnoHornets AdamovRestaurace Stavba, Brno
15:00
21.Ne13.3.2022Adalbertus MedlovDC Vandals BlanskoMedlovská hospoda, Medlov
15:00
21.Ne13.3.2022DC Hurricane AdamovŠK Excalibur BzenecŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
22.Ne20.3.2022ŠK Excalibur BzenecŠenkýři BrnoExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
22.Ne20.3.2022Hornets AdamovDC Knajp Riders LetoviceŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
22.Ne20.3.2022PBL 45 BrnoAdalbertus MedlovPivní bar Lidická, Brno
15:00
22.Ne20.3.2022DC Vandals BlanskoDC Hor Boj Elita H. BojanoviceRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
23.Ne3.4.2022DC Hor Boj Elita H. BojanovicePBL 45 BrnoKulturní dům Horní Bojanovice, Horní Bojanovice
15:00
23.Ne3.4.2022ŠK VyškovHornets AdamovTipsport bar Dukla, Vyškov
15:00
23.Ne3.4.2022DC Knajp Riders LetoviceŠenkýři BrnoPohostinství Deštná, Letovice
15:00
23.Ne3.4.2022DC Hurricane AdamovDC Vandals BlanskoŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
24.Ne10.4.2022ŠK Excalibur BzenecDC Knajp Riders LetoviceExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
24.Ne10.4.2022Šenkýři BrnoŠK VyškovRestaurace Stavba, Brno
15:00
24.Ne10.4.2022Hornets AdamovALK BrumovŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
24.Ne10.4.2022PBL 45 BrnoDC Hurricane AdamovPivní bar Lidická, Brno
15:00
25.Ne24.4.2022Adalbertus MedlovHornets AdamovMedlovská hospoda, Medlov
15:00
25.Ne24.4.2022ALK BrumovŠenkýři BrnoHospůdka Na Gruntě, Brumov
15:00
25.Ne24.4.2022ŠK VyškovDC Knajp Riders LetoviceTipsport bar Dukla, Vyškov
15:00
25.Ne24.4.2022DC Vandals BlanskoŠK Excalibur BzenecRestaurace Papučárna, Blansko
15:00
26.Ne1.5.2022ŠK Excalibur BzenecŠK VyškovExcalibur bowling Bzenec, Bzenec
15:00
26.Ne1.5.2022DC Knajp Riders LetoviceALK BrumovPohostinství Deštná, Letovice
15:00
26.Ne1.5.2022Šenkýři BrnoAdalbertus MedlovRestaurace Stavba, Brno
15:00
26.Ne1.5.2022Hornets AdamovDC Hor Boj Elita H. BojanoviceŠipkový klub Adamov, Adamov
15:00
26.Ne1.5.2022PBL 45 BrnoDC Vandals BlanskoPivní bar Lidická, Brno
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.1.2022 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.1.2022 21:23:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement