Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. B LIGA UŠO Karlovarsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.11.9.2020Žíla Chodov D10:9Úlet Spirála PšovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Eliáš Jan24:21Maixner Michal
1.So12.9.2020Kolečko Škodíci A Ostrov10:9Straky z Dyleně M.L.Ostrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Ogorek Miroslav24:21Businská Lenka
1.So12.9.2020Lišáci B Bukovany9:10Žíla Chodov FBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00Havlík Oldřich21:23Drážďanský František
1.So12.9.2020DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně4:14Průšvih B Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan16:30Jaskowiec Jaroslav
1.So12.9.2020Papírák A CHEB17:1DC Májovka A TachovCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Drahoňovský Jiří34:10Sýkora Jindřich
2.18.9.2020Žíla Chodov F6:12Papírák A CHEBChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Drážďanský František17:27Drahoňovský Jiří
2.So19.9.2020Úlet Spirála Pšov12:6DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00Maixner Michal28:17Boško Jan
2.So19.9.2020Straky z Dyleně M.L.9:10Lišáci B BukovanyMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka22:23Havlík Oldřich
2.So19.9.2020Průšvih B Karlovy Vary15:3Kolečko Škodíci A OstrovKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír32:15Ogorek Miroslav
2.Ne20.9.2020DC Alex Sokolov14:4Žíla Chodov DSokolov Alex, Sokolov 
13:00Kaňa Jan30:13Fojtík Václav
3.So3.10.2020Kolečko Škodíci A Ostrov7:11Úlet Spirála PšovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Ogorek Miroslav19:27Maixner Michal
3.So3.10.2020Lišáci B Bukovany4:14Průšvih B Karlovy VaryBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00Dzoba Jan13:31Jaskowiec Jaroslav
3.So3.10.2020DC Májovka A Tachov3:15Žíla Chodov FTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich14:32Drážďanský František
3.So3.10.2020DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně4:14DC Alex SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Boško Jan12:31Kaňa Jan
3.So3.10.2020Papírák A CHEB13:5Straky z Dyleně M.L.Cheb Bar Monako, Cheb 
16:00Kubále Jiří30:14Businská Lenka
4.9.10.2020Žíla Chodov D13:5DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Eliáš Jan26:14Boško Jan
4.So10.10.2020Úlet Spirála Pšov14:4Lišáci B BukovanyŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00Maixner Michal30:15Havlík Oldřich
4.So10.10.2020Straky z Dyleně M.L.8:10DC Májovka A TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30Businská Lenka22:22Sýkora Jindřich
4.So10.10.2020Průšvih B Karlovy Vary11:7Papírák A CHEBKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00Černý Lubomír26:21Kubále Jiří
4.Ne11.10.2020DC Alex Sokolov16:2Kolečko Škodíci A OstrovSokolov Alex, Sokolov 
13:00Kaňa Jan33:11Ogorek Miroslav
5.11.12.2020Žíla Chodov F13:5Straky z Dyleně M.L.Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00Drážďanský František28:13Businská Lenka
5.So12.12.2020Kolečko Škodíci A Ostrov4:14Žíla Chodov DOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00Mrenica Jan13:31Eliáš Jan
5.So12.12.2020Lišáci B Bukovany5:13DC Alex SokolovBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00Dzoba Jan16:28Kaňa Jan
5.So12.12.2020DC Májovka A Tachov6:12Průšvih B Karlovy VaryTachov Májovka, Tachov 
14:00Sýkora Jindřich14:28Jaskowiec Jaroslav
5.So12.12.2020Papírák A CHEB4:14Úlet Spirála PšovCheb Bar Monako, Cheb 
16:00Drahoňovský Jiří17:30Maixner Michal
6.15.1.2021Žíla Chodov DLišáci B BukovanyChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
6.So16.1.2021Úlet Spirála PšovDC Májovka A TachovŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
6.So16.1.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněKolečko Škodíci A OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
6.So16.1.2021Průšvih B Karlovy VaryŽíla Chodov FKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
6.Ne17.1.2021DC Alex SokolovPapírák A CHEBSokolov Alex, Sokolov 
13:00
7.22.1.2021Žíla Chodov FÚlet Spirála PšovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
7.So23.1.2021Lišáci B BukovanyDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
7.So23.1.2021DC Májovka A TachovDC Alex SokolovTachov Májovka, Tachov 
14:00
7.So23.1.2021Straky z Dyleně M.L.Průšvih B Karlovy VaryMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
7.So23.1.2021Papírák A CHEBŽíla Chodov DCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
8.29.1.2021Žíla Chodov DDC Májovka A TachovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
8.So30.1.2021Kolečko Škodíci A OstrovLišáci B BukovanyOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
8.So30.1.2021Úlet Spirála PšovStraky z Dyleně M.L.Žlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
8.So30.1.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněPapírák A CHEBMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
8.Ne31.1.2021DC Alex SokolovŽíla Chodov FSokolov Alex, Sokolov 
13:00
9.5.2.2021Žíla Chodov FŽíla Chodov DChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
9.So6.2.2021DC Májovka A TachovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněTachov Májovka, Tachov 
14:00
9.So6.2.2021Straky z Dyleně M.L.DC Alex SokolovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
9.So6.2.2021Papírák A CHEBKolečko Škodíci A OstrovCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
9.So6.2.2021Průšvih B Karlovy VaryÚlet Spirála PšovKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
10.12.2.2021Žíla Chodov DStraky z Dyleně M.L.Chodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
10.So13.2.2021Kolečko Škodíci A OstrovDC Májovka A TachovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
10.So13.2.2021Lišáci B BukovanyPapírák A CHEBBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
10.So13.2.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněŽíla Chodov FMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
10.Ne14.2.2021DC Alex SokolovPrůšvih B Karlovy VarySokolov Alex, Sokolov 
13:00
11.19.2.2021Žíla Chodov FKolečko Škodíci A OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
11.So20.2.2021DC Májovka A TachovLišáci B BukovanyTachov Májovka, Tachov 
14:00
11.So20.2.2021Úlet Spirála PšovDC Alex SokolovŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
11.So20.2.2021Straky z Dyleně M.L.DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
11.So20.2.2021Průšvih B Karlovy VaryŽíla Chodov DKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
12.26.2.2021Žíla Chodov FLišáci B BukovanyChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
12.So27.2.2021Úlet Spirála PšovŽíla Chodov DŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
12.So27.2.2021DC Májovka A TachovPapírák A CHEBTachov Májovka, Tachov 
14:00
12.So27.2.2021Straky z Dyleně M.L.Kolečko Škodíci A OstrovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
12.So27.2.2021Průšvih B Karlovy VaryDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
13.5.3.2021Žíla Chodov DDC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
13.So6.3.2021Lišáci B BukovanyStraky z Dyleně M.L.Březová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
13.So6.3.2021Kolečko Škodíci A OstrovPrůšvih B Karlovy VaryOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
13.So6.3.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněÚlet Spirála PšovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
13.So6.3.2021Papírák A CHEBŽíla Chodov FCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
14.12.3.2021Žíla Chodov FDC Májovka A TachovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
14.So13.3.2021Úlet Spirála PšovKolečko Škodíci A OstrovŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
14.So13.3.2021Straky z Dyleně M.L.Papírák A CHEBMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
14.So13.3.2021Průšvih B Karlovy VaryLišáci B BukovanyKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
14.Ne14.3.2021DC Alex SokolovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněSokolov Alex, Sokolov 
13:00
15.So20.3.2021Kolečko Škodíci A OstrovDC Alex SokolovOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
15.So20.3.2021DC Májovka A TachovStraky z Dyleně M.L.Tachov Májovka, Tachov 
14:00
15.So20.3.2021Lišáci B BukovanyÚlet Spirála PšovBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
15.So20.3.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněŽíla Chodov DMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
15.So20.3.2021Papírák A CHEBPrůšvih B Karlovy VaryCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
16.26.3.2021Žíla Chodov DKolečko Škodíci A OstrovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
16.So27.3.2021Úlet Spirála PšovPapírák A CHEBŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
16.So27.3.2021Straky z Dyleně M.L.Žíla Chodov FMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
16.So27.3.2021Průšvih B Karlovy VaryDC Májovka A TachovKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
16.Ne28.3.2021DC Alex SokolovLišáci B BukovanySokolov Alex, Sokolov 
13:00
17.2.4.2021Žíla Chodov FPrůšvih B Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
17.So3.4.2021Lišáci B BukovanyŽíla Chodov DBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
17.So3.4.2021Kolečko Škodíci A OstrovDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
17.So3.4.2021DC Májovka A TachovÚlet Spirála PšovTachov Májovka, Tachov 
14:00
17.So3.4.2021Papírák A CHEBDC Alex SokolovCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
18.9.4.2021Žíla Chodov DPapírák A CHEBChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
18.So10.4.2021Úlet Spirála PšovŽíla Chodov FŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
18.So10.4.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněLišáci B BukovanyMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
18.So10.4.2021Průšvih B Karlovy VaryStraky z Dyleně M.L.Karlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
18.Ne11.4.2021DC Alex SokolovDC Májovka A TachovSokolov Alex, Sokolov 
13:00
19.23.4.2021Žíla Chodov FDC Alex SokolovChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
19.So24.4.2021DC Májovka A TachovŽíla Chodov DTachov Májovka, Tachov 
14:00
19.So24.4.2021Lišáci B BukovanyKolečko Škodíci A OstrovBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
19.So24.4.2021Straky z Dyleně M.L.Úlet Spirála PšovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
19.So24.4.2021Papírák A CHEBDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
20.30.4.2021Žíla Chodov DŽíla Chodov FChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
20.So1.5.2021Kolečko Škodíci A OstrovPapírák A CHEBOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
20.So1.5.2021Úlet Spirála PšovPrůšvih B Karlovy VaryŽlutice - Pivnice u Nádraží, Žlutice 
14:00
20.So1.5.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněDC Májovka A TachovMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
20.Ne2.5.2021DC Alex SokolovStraky z Dyleně M.L.Sokolov Alex, Sokolov 
13:00
21.7.5.2021Žíla Chodov FDC Lázeňské Hroty Mariánské LázněChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
21.So8.5.2021DC Májovka A TachovKolečko Škodíci A OstrovTachov Májovka, Tachov 
14:00
21.So8.5.2021Straky z Dyleně M.L.Žíla Chodov DMariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
21.So8.5.2021Papírák A CHEBLišáci B BukovanyCheb Bar Monako, Cheb 
16:00
21.So8.5.2021Průšvih B Karlovy VaryDC Alex SokolovKarlovy Vary U Koupaliště, Karlovy Vary 
17:00
22.14.5.2021Žíla Chodov DPrůšvih B Karlovy VaryChodov - Club Bar U Žíly, Chodov 
18:00
22.So15.5.2021Lišáci B BukovanyDC Májovka A TachovBřezová MFC restaurace, Březová u Sokolova 
14:00
22.So15.5.2021Kolečko Škodíci A OstrovŽíla Chodov FOstrov Pivnice Kolečko, Ostrov 
14:00
22.So15.5.2021DC Lázeňské Hroty Mariánské LázněStraky z Dyleně M.L.Mariánské Lázně Bowling bar Dyleň, Mariánské Lázně 
15:30
22.Ne16.5.2021DC Alex SokolovÚlet Spirála PšovSokolov Alex, Sokolov 
13:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 29.7.2021 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 29.7.2021 19:41:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement