Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So31.8.2019Pašáci Alex7:11Piráti Kino RotavaSokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr20:25Kratochvíl Michael
1.So31.8.2019Fedor - Montík Sokolov11:7Zámecké hroty SokolovSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan25:20Donda Pavel
1.So31.8.2019Kino A Rotava7:11Pohodáři SokolovRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva17:24Šíma Rudolf
1.So31.8.2019Šabalci Dasnice14:4Havrani Dolní Nivy B
14:00Kubalíková Jana30:12Šedivec Miloslav
1.So31.8.2019Hvězdní Vodníci Sokolov11:7Šipkaři OlovíSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk24:21Nouza Vojtěch
2.So14.9.2019Pohodáři Sokolov9:10Šabalci Dasnice
13:00Šíma Rudolf21:23Kubalíková Jana
2.So14.9.2019Zámecké hroty Sokolov7:11Hvězdní Vodníci SokolovSokolov BarBar, Sokolov
14:00Donda Pavel20:26Nechutný Zdeněk
2.So14.9.2019Piráti Kino Rotava12:6Fedor - Montík SokolovRotava U kina, Rotava
14:0027:18
2.So14.9.2019Šipkaři Oloví13:5Kino A RotavaOloví U Bodláka, Oloví
15:0028:14
2.So14.9.2019Havrani Dolní Nivy A10:9Pašáci AlexDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Pilát Pavel21:21Hýský Petr
3.So21.9.2019Fedor - Montík Sokolov10:9Havrani Dolní Nivy ASokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan21:22Pilát Pavel
3.So21.9.2019Kino A Rotava4:14Zámecké hroty SokolovRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva11:30Doležalová Jana
3.So21.9.2019Šabalci Dasnice10:8Šipkaři Oloví
14:00Kubalíková Jana23:20Nouza Vojtěch
3.So21.9.2019Hvězdní Vodníci Sokolov12:6Piráti Kino RotavaSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk28:15Kratochvíl Michael
3.So21.9.2019Havrani Dolní Nivy B10:9Pohodáři SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan26:22Šiba Jiří
4.So5.10.2019Pašáci Alex14:4Fedor - Montík SokolovSokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr31:15Zelingr Milan
4.So5.10.2019Zámecké hroty Sokolov6:12Šabalci DasniceSokolov BarBar, Sokolov
14:00Alfonso Radek17:27Kubalíková Jana
4.So5.10.2019Piráti Kino Rotava16:2Kino A RotavaRotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael33:10Náměstková Eva
4.So5.10.2019Šipkaři Oloví14:4Havrani Dolní Nivy BOloví U Bodláka, Oloví
15:00Nouza Vojtěch30:13Šulek Štefan
4.So5.10.2019Havrani Dolní Nivy A8:10Hvězdní Vodníci SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Černý Václav23:23Nechutný Zdeněk
5.So12.10.2019Pohodáři Sokolov4:14Šipkaři Oloví
13:00Kazda Jaroslav15:30Nouza Vojtěch
5.So12.10.2019Kino A Rotava7:11Havrani Dolní Nivy ARotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva16:27Pilát Pavel
5.So12.10.2019Šabalci Dasnice7:11Piráti Kino Rotava
14:00Kubalíková Jana18:25Kratochvíl Michael
5.So12.10.2019Hvězdní Vodníci Sokolov11:7Pašáci AlexSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk23:16Kalkuš Petr
5.So12.10.2019Havrani Dolní Nivy B10:8Zámecké hroty SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan24:22Donda Pavel
6.So26.10.2019Pašáci Alex15:3Kino A RotavaSokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr30:7Náměstková Eva
6.So26.10.2019Fedor - Montík Sokolov3:15Hvězdní Vodníci SokolovSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan12:31Nechutný Zdeněk
6.So26.10.2019Zámecké hroty Sokolov10:8Pohodáři SokolovSokolov BarBar, Sokolov
14:00Alfonso Radek25:17Šíma Rudolf
6.So26.10.2019Piráti Kino Rotava10:8Havrani Dolní Nivy BRotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael24:20Šulek Štefan
6.So26.10.2019Havrani Dolní Nivy A12:6Šabalci DasniceDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Pilát Pavel25:17Kubalíková Jana
7.So2.11.2019Pohodáři Sokolov10:8Piráti Kino Rotava
13:00Kazda Jaroslav23:20Kratochvíl Michael
7.So2.11.2019Kino A Rotava10:8Fedor - Montík SokolovRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva22:19Zelingr Milan
7.So2.11.2019Šabalci Dasnice7:11Pašáci Alex
14:00Kubalíková Jana20:28Kalkuš Petr
7.So2.11.2019Šipkaři Oloví11:7Zámecké hroty SokolovOloví U Bodláka, Oloví
15:00Bajzík Josef25:18Donda Pavel
7.So2.11.2019Havrani Dolní Nivy B11:7Havrani Dolní Nivy ADolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan24:20Černý Václav
8.So9.11.2019Pašáci Alex9:10Havrani Dolní Nivy BSokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr22:21Šulek Štefan
8.So9.11.2019Fedor - Montík Sokolov5:13Šabalci DasniceSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan16:27Kubalíková Jana
8.So9.11.2019Piráti Kino Rotava7:11Šipkaři OlovíRotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael19:25Nouza Vojtěch
8.So9.11.2019Hvězdní Vodníci Sokolov14:4Kino A RotavaSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk30:14Náměstková Eva
8.So9.11.2019Havrani Dolní Nivy A13:5Pohodáři SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Pilát Pavel29:15Šíma Rudolf
9.So16.11.2019Pohodáři Sokolov7:11Pašáci Alex
13:00Gajdošová Jitka18:28Kolísek Karel
9.So16.11.2019Šabalci Dasnice8:10Hvězdní Vodníci Sokolov
14:00Fabián Václav18:23Nechutný Zdeněk
9.So16.11.2019Zámecké hroty Sokolov7:11Piráti Kino RotavaSokolov BarBar, Sokolov
14:00Doležalová Jana19:27Kratochvíl Michael
9.So16.11.2019Šipkaři Oloví11:7Havrani Dolní Nivy AOloví U Bodláka, Oloví
15:00Majerech Matěj27:20Pilátová Lucie
9.So16.11.2019Havrani Dolní Nivy B13:5Fedor - Montík SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan29:16Zelingr Milan
10.So30.11.2019Pašáci Alex8:10Šipkaři OlovíSokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr21:23Nouza Vojtěch
10.So30.11.2019Fedor - Montík Sokolov8:10Pohodáři SokolovSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan21:22Šíma Rudolf
10.So30.11.2019Kino A Rotava5:13Šabalci DasniceRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva14:29Kubalíková Jana
10.So30.11.2019Hvězdní Vodníci Sokolov11:7Havrani Dolní Nivy BSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk27:20Šulek Štefan
10.So30.11.2019Havrani Dolní Nivy A11:7Zámecké hroty SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Černý Václav26:19Donda Pavel
11.So7.12.2019Pohodáři Sokolov7:11Hvězdní Vodníci Sokolov
13:00Šiba Jiří18:26Nechutný Zdeněk
11.So7.12.2019Zámecké hroty Sokolov5:13Pašáci AlexSokolov BarBar, Sokolov
14:00Donda Pavel18:27Kalkuš Petr
11.So7.12.2019Piráti Kino Rotava9:10Havrani Dolní Nivy ARotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael25:24Donoval Martin
11.So7.12.2019Šipkaři Oloví13:5Fedor - Montík SokolovOloví U Bodláka, Oloví
15:00Nouza Vojtěch28:14Zelingr Milan
11.So7.12.2019Havrani Dolní Nivy B12:6Kino A RotavaDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan29:17Náměstková Eva
12.So8.2.2020Pohodáři Sokolov10:8Kino A Rotava
13:00Šíma Rudolf23:21Náměstková Eva
12.So8.2.2020Piráti Kino Rotava11:7Pašáci AlexRotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael23:20Hýský Petr
12.So8.2.2020Zámecké hroty Sokolov12:6Fedor - Montík SokolovSokolov BarBar, Sokolov
14:00Donda Pavel27:19Zelingr Milan
12.So8.2.2020Šipkaři Oloví8:10Hvězdní Vodníci SokolovOloví U Bodláka, Oloví
15:00Nouza Vojtěch19:23Nechutný Zdeněk
12.So8.2.2020Havrani Dolní Nivy B10:8Šabalci DasniceDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan24:19Kubalíková Jana
13.So15.2.2020Pašáci Alex10:8Havrani Dolní Nivy ASokolov Alex, Sokolov
14:00Kalkuš Petr26:19Pilát Pavel
13.So15.2.2020Šabalci Dasnice10:8Pohodáři Sokolov
14:00Kubalíková Jana24:18Šíma Rudolf
13.So15.2.2020Kino A Rotava7:11Šipkaři OlovíRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva17:24Majerech Matěj
13.So15.2.2020Fedor - Montík Sokolov8:10Piráti Kino RotavaSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan19:24Slíva Jan
13.So15.2.2020Hvězdní Vodníci Sokolov13:5Zámecké hroty SokolovSokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk29:14Donda Pavel
14.So29.2.2020Pohodáři Sokolov4:14Havrani Dolní Nivy B
13:00Šíma Rudolf13:30Šulek Štefan
14.So29.2.2020Piráti Kino Rotava8:10Hvězdní Vodníci SokolovRotava U kina, Rotava
14:00Kratochvíl Michael20:24Podlaha Jaromír
14.So29.2.2020Zámecké hroty Sokolov9:10Kino A RotavaSokolov BarBar, Sokolov
14:00Donda Pavel21:23Trefil David
14.So29.2.2020Šipkaři Oloví10:8Šabalci DasniceOloví U Bodláka, Oloví
15:00Nouza Vojtěch24:18Kubalíková Jana
14.So29.2.2020Havrani Dolní Nivy A15:3Fedor - Montík SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Pilát Pavel30:13Zelingr Milan
15.So7.3.2020Fedor - Montík Sokolov7:11Pašáci AlexSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00Zelingr Milan17:26Kalkuš Petr
15.So7.3.2020Šabalci Dasnice6:12Zámecké hroty Sokolov
14:00Fabián Václav18:27Alfonso Radek
15.So7.3.2020Kino A Rotava10:9Piráti Kino RotavaRotava U kina, Rotava
14:00Náměstková Eva20:24Kratochvíl Michael
15.So7.3.2020Hvězdní Vodníci Sokolov11:7Havrani Dolní Nivy ASokolov Přístav, Sokolov
15:00Nechutný Zdeněk24:20Černý Václav
15.So7.3.2020Havrani Dolní Nivy B6:12Šipkaři OlovíDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00Šulek Štefan17:27Nouza Vojtěch
16.So21.3.2020Pašáci AlexHvězdní Vodníci SokolovSokolov Alex, Sokolov
14:00
16.So21.3.2020Piráti Kino RotavaŠabalci DasniceRotava U kina, Rotava
14:00
16.So21.3.2020Zámecké hroty SokolovHavrani Dolní Nivy BSokolov BarBar, Sokolov
14:00
16.So21.3.2020Šipkaři OlovíPohodáři SokolovOloví U Bodláka, Oloví
15:00
16.So21.3.2020Havrani Dolní Nivy AKino A RotavaDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
17.So28.3.2020Pohodáři SokolovZámecké hroty Sokolov
13:00
17.So28.3.2020Šabalci DasniceHavrani Dolní Nivy A
14:00
17.So28.3.2020Kino A RotavaPašáci AlexRotava U kina, Rotava
14:00
17.So28.3.2020Hvězdní Vodníci SokolovFedor - Montík SokolovSokolov Přístav, Sokolov
15:00
17.So28.3.2020Havrani Dolní Nivy BPiráti Kino RotavaDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
18.So4.4.2020Fedor - Montík SokolovKino A RotavaSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00
18.So4.4.2020Pašáci AlexŠabalci DasniceSokolov Alex, Sokolov
14:00
18.So4.4.2020Piráti Kino RotavaPohodáři SokolovRotava U kina, Rotava
14:00
18.So4.4.2020Zámecké hroty SokolovŠipkaři OlovíSokolov BarBar, Sokolov
14:00
18.So4.4.2020Havrani Dolní Nivy AHavrani Dolní Nivy BDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
19.So25.4.2020Pohodáři SokolovHavrani Dolní Nivy A
13:00
19.So25.4.2020Šabalci DasniceFedor - Montík Sokolov
14:00
19.So25.4.2020Kino A RotavaHvězdní Vodníci SokolovRotava U kina, Rotava
14:00
19.So25.4.2020Šipkaři OlovíPiráti Kino RotavaOloví U Bodláka, Oloví
15:00
19.So25.4.2020Havrani Dolní Nivy BPašáci AlexDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
20.So2.5.2020Fedor - Montík SokolovHavrani Dolní Nivy BSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00
20.So2.5.2020Pašáci AlexPohodáři SokolovSokolov Alex, Sokolov
14:00
20.So2.5.2020Piráti Kino RotavaZámecké hroty SokolovRotava U kina, Rotava
14:00
20.So2.5.2020Hvězdní Vodníci SokolovŠabalci DasniceSokolov Přístav, Sokolov
15:00
20.So2.5.2020Havrani Dolní Nivy AŠipkaři OlovíDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
21.So16.5.2020Pohodáři SokolovFedor - Montík Sokolov
13:00
21.So16.5.2020Zámecké hroty SokolovHavrani Dolní Nivy ASokolov BarBar, Sokolov
14:00
21.So16.5.2020Šabalci DasniceKino A Rotava
14:00
21.So16.5.2020Šipkaři OlovíPašáci AlexOloví U Bodláka, Oloví
15:00
21.So16.5.2020Havrani Dolní Nivy BHvězdní Vodníci SokolovDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
22.So23.5.2020Kino A RotavaHavrani Dolní Nivy BRotava U kina, Rotava
14:00
22.So23.5.2020Fedor - Montík SokolovŠipkaři OlovíSokolov res. Montreal, Sokolov
14:00
22.So23.5.2020Pašáci AlexZámecké hroty SokolovSokolov Alex, Sokolov
14:00
22.So23.5.2020Hvězdní Vodníci SokolovPohodáři SokolovSokolov Přístav, Sokolov
15:00
22.So23.5.2020Havrani Dolní Nivy APiráti Kino RotavaDolní Nivy restaurace Diana, Dolní Nivy
16:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 24.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 24.10.2020 22:43:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement