Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 22.9.2019 Gerlich Fulnek Kaspec Libina U Šuláků Fulnek, Fulnek
11:00
1. Ne 22.9.2019 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00
2. Ne 22.9.2019 Kaspec Libina Mustang Brno U Šuláků Fulnek, Fulnek
13:30
2. Ne 22.9.2019 Maséři Hradec Králové Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:30
3. Ne 22.9.2019 Mustang Brno Gerlich Fulnek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00
3. Ne 22.9.2019 Prima Plus Česká Skalice Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
4. Ne 6.10.2019 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
12:00
4. Ne 6.10.2019 Gerlich Fulnek Trosky Litomyšl Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
12:00
5. Ne 6.10.2019 Prima Plus Česká Skalice Gerlich Fulnek Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
14:30
5. Ne 6.10.2019 Trosky Litomyšl Kaspec Libina Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
14:30
6. Ne 3.11.2019 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Na hřišti restaurace, Česká Skalice
12:00
6. Ne 3.11.2019 Maséři Hradec Králové Kaspec Libina Na hřišti restaurace, Česká Skalice
12:00
7. Ne 3.11.2019 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Na hřišti restaurace, Česká Skalice
14:30
7. Ne 3.11.2019 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
14:30
8. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
8. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
8. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
8. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
8. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
8. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00
9. Ne 8.12.2019 Gerlich Fulnek Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
9. Ne 8.12.2019 Kaspec Libina Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
9. Ne 8.12.2019 Mustang Brno Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
9. Ne 8.12.2019 Maséři Hradec Králové 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
9. Ne 8.12.2019 Prima Plus Česká Skalice Sgt. Pepik's Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
9. Ne 8.12.2019 Trosky Litomyšl Olympia Tábor Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00
10. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
10. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
10. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
10. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
10. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
10. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00
11. Ne 26.1.2020 Mustang Brno Kaspec Libina Restaurace u Vlka, Brno
11:00
11. Ne 26.1.2020 Maséři Hradec Králové Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
11:00
12. Ne 26.1.2020 Kaspec Libina Gerlich Fulnek Restaurace u Vlka, Brno
13:30
12. Ne 26.1.2020 Prima Plus Česká Skalice Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30
13. Ne 26.1.2020 Gerlich Fulnek Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
16:00
13. Ne 26.1.2020 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00
14. Ne 9.2.2020 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
14. Ne 9.2.2020 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00
15. Ne 9.2.2020 Gerlich Fulnek Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
15. Ne 9.2.2020 Mustang Brno Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30
16. Ne 1.3.2020 Gerlich Fulnek Trosky Litomyšl U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00
16. Ne 1.3.2020 Kaspec Libina Maséři Hradec Králové U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00
17. Ne 1.3.2020 Trosky Litomyšl Kaspec Libina U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:30
17. Ne 1.3.2020 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:30
18. Ne 29.3.2020 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00
18. Ne 29.3.2020 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00
19. Ne 29.3.2020 Gerlich Fulnek Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
19. Ne 29.3.2020 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
20. Ne 12.4.2020 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Restaurace u Vlka, Brno
12:00
20. Ne 12.4.2020 Kaspec Libina Trosky Litomyšl Restaurace u Vlka, Brno
12:00
21. Ne 12.4.2020 Maséři Hradec Králové Kaspec Libina Restaurace u Vlka, Brno
14:30
21. Ne 12.4.2020 Trosky Litomyšl Mustang Brno Restaurace u Vlka, Brno
14:30
22. Ne 10.5.2020 Gerlich Fulnek Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Mustang Brno Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 10.5.2020 Gerlich Fulnek 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Kaspec Libina Sgt. Pepik's Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Mustang Brno Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Ložisková mafie Pšov Prima Plus Česká Skalice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 24.5.2020 Kaspec Libina Gerlich Fulnek Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
11:00
26. Ne 24.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Maséři Hradec Králové Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
27. Ne 24.5.2020 Gerlich Fulnek Mustang Brno Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
13:30
27. Ne 24.5.2020 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl Na hřišti restaurace, Česká Skalice
13:30
28. Ne 24.5.2020 Mustang Brno Kaspec Libina Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
16:00
28. Ne 24.5.2020 Trosky Litomyšl Prima Plus Česká Skalice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 13:43:43