Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D III.liga B Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020SPŠ Stračov10:9d´Arts ObědoviceStračov Klubovna, Stračov 
17:00Bulíček Michal25:23Matějka Jiří
1.Ne6.9.2020Sršni Nový Bydžov10:9Rebelové Myštěves CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin27:24Fiala Jaroslav
1.Ne6.9.2020Marťánci Hradec Králové8:10Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena18:22Vlk Miroslav
1.Ne6.9.2020U nás dobrý Hradec Králové10:9Vemena B Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mach Lukáš21:21Hofman Martin
1.Ne6.9.2020Honáci Bělečko2:16Stolinka Nový BydžovBělečko Ranč, Býšť 
17:30Hrubý Jakub9:34Trutnovský Václav
1.Ne6.9.2020Vikingové Zaloňov14:4Harpuny Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov 
18:00Kašpárek Pavel30:15Kruml Jan
2.Ne13.9.2020d´Arts Obědovice12:6Marťánci Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice 
17:00Matějka Jiří27:18Ulíková Irena
2.Ne13.9.2020Sršni Nový Bydžov11:7SPŠ StračovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:21Bulíček Michal
2.Ne13.9.2020Harpuny Hradec Králové12:6Honáci BělečkoKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Římal Marek27:19Barvíř Martin
2.Ne13.9.2020Hrobaři Hradec Králové5:13Vikingové ZaloňovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Vraštilová Viktorie14:28Bukač Vladimír
2.Ne13.9.2020Andělé z Prorocka Hradec Králové7:11U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Vlk Miroslav19:24Mach Lukáš
2.Ne13.9.2020Rebelové Myštěves C10:9Stolinka Nový BydžovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr24:19Trutnovský Václav
3.Ne20.9.2020SPŠ Stračov9:10Rebelové Myštěves CStračov Klubovna, Stračov 
17:00Bulíček Michal23:21Hloušek Petr
3.Ne20.9.2020Marťánci Hradec Králové7:11Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena20:25Kout Martin
3.Ne20.9.2020U nás dobrý Hradec Králové12:6d´Arts ObědoviceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mach Lukáš27:19Matějka Jiří
3.Ne20.9.2020Honáci Bělečko7:11Hrobaři Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť 
17:30Barvíř Martin20:26Vraštil Otakar
3.Ne20.9.2020Stolinka Nový Bydžov7:11Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Trutnovský Václav16:25Kruml Martin
3.Ne20.9.2020Vikingové Zaloňov9:10Vemena B Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov 
18:00Kašpárek Pavel24:20Hofman Martin
4.Ne4.10.2020SPŠ Stračov12:6Marťánci Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov 
17:00Souček Roman27:21Ulíková Irena
4.Ne4.10.2020Sršni Nový Bydžov11:7U nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:18Mach Lukáš
4.Ne4.10.2020Hrobaři Hradec Králové5:13Stolinka Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Vraštil Otakar14:29Trutnovský Václav
4.Ne4.10.2020Andělé z Prorocka Hradec Králové5:13Vikingové ZaloňovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Vlk Miroslav13:26Kašpárek Pavel
4.Ne4.10.2020Rebelové Myštěves C8:10Harpuny Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr22:27Kruml Jan
4.Po5.10.2020Vemena B Hradec Králové14:4Honáci BělečkoHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Hofman Martin29:13Hrubý Jakub
5.Ne12.9.2021Marťánci Hradec Králové5:13Rebelové Myštěves CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena15:29Hloušek Petr
5.Ne12.9.2021U nás dobrý Hradec Králové10:8SPŠ StračovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mach Lukáš25:20Bulíček Michal
5.Ne12.9.2021Honáci Bělečko5:13Andělé z Prorocka Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť 
17:30Hrubý Jakub12:29Vlk Miroslav
5.Ne12.9.2021Stolinka Nový Bydžov8:10Vemena B Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Trutnovský Václav20:23Hofman Martin
5.Ne12.9.2021Vikingové Zaloňov13:5d´Arts ObědoviceZaloňov U Michků, Zaloňov 
18:00Kašpárek Pavel29:16Matějka Jiří
5.Po13.9.2021Harpuny Hradec Králové10:8Hrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Římal Marek24:21Vraštilová Viktorie
6.Ne19.9.2021d´Arts Obědovice6:12Honáci BělečkoObědovice U Vavřince, Obědovice 
17:00Sadílek Zdeněk17:26Hrubý Jakub
6.Ne19.9.2021Sršni Nový Bydžov11:7Vikingové ZaloňovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin25:19Vanžura Jiří
6.Ne19.9.2021Marťánci Hradec Králové6:12U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Koch Roman17:27Mach Lukáš
6.Ne19.9.2021Andělé z Prorocka Hradec Králové5:13Stolinka Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Vlk Miroslav12:28Trutnovský Václav
6.Ne19.9.2021Rebelové Myštěves C6:12Hrobaři Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr15:27Vraštilová Viktorie
6.Po20.9.2021Vemena B Hradec Králové10:8Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Hofman Martin23:19Římal Marek
7.Ne3.10.2021U nás dobrý Hradec KrálovéRebelové Myštěves CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
7.Ne3.10.2021Honáci BělečkoSršni Nový BydžovBělečko Ranč, Býšť
17:30
7.Ne3.10.2021Stolinka Nový Bydžovd´Arts ObědoviceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
7.Ne3.10.2021Hrobaři Hradec Králové5:13Vemena B Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Vraštilová Viktorie12:29XXXHodek Martin
7.Ne3.10.2021Vikingové ZaloňovSPŠ StračovZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
7.Po4.10.2021Harpuny Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
8.Ne10.10.2021SPŠ StračovHonáci BělečkoStračov Klubovna, Stračov
17:00
8.Ne10.10.2021d´Arts ObědoviceHarpuny Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
8.Ne10.10.2021Sršni Nový BydžovStolinka Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
8.Ne10.10.2021Marťánci Hradec KrálovéVikingové ZaloňovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
8.Ne10.10.2021Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
8.Ne10.10.2021Rebelové Myštěves CVemena B Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
9.Ne17.10.2021Honáci BělečkoMarťánci Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť
17:30
9.Ne17.10.2021Stolinka Nový BydžovSPŠ StračovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
9.Ne17.10.2021Hrobaři Hradec Královéd´Arts ObědoviceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
9.Ne17.10.2021Vikingové ZaloňovU nás dobrý Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
9.Po18.10.2021Harpuny Hradec KrálovéSršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
9.Po18.10.2021Vemena B Hradec Králové12:6Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Hofman Martin26:16Vlk Miroslav
10.Ne24.10.2021SPŠ StračovHarpuny Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
10.Ne24.10.2021d´Arts ObědoviceVemena B Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
10.Ne24.10.2021Sršni Nový BydžovHrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
10.Ne24.10.2021Marťánci Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
10.Ne24.10.2021U nás dobrý Hradec KrálovéHonáci BělečkoHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
10.Ne24.10.2021Rebelové Myštěves CAndělé z Prorocka Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
11.Ne31.10.2021Stolinka Nový BydžovU nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
11.Ne31.10.2021Hrobaři Hradec KrálovéSPŠ StračovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
11.Ne31.10.2021Andělé z Prorocka Hradec Královéd´Arts ObědoviceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
11.Ne31.10.2021Vikingové ZaloňovRebelové Myštěves CZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
11.Po1.11.2021Harpuny Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
11.Po1.11.2021Vemena B Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
12.Ne7.11.2021SPŠ StračovVemena B Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
12.Ne7.11.2021Sršni Nový BydžovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
12.Ne7.11.2021Marťánci Hradec Králové8:10Hrobaři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena22:28Vraštil Otakar
12.Ne7.11.2021U nás dobrý Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
12.Ne7.11.2021Vikingové ZaloňovHonáci BělečkoZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
12.Ne7.11.2021Rebelové Myštěves Cd´Arts ObědoviceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
13.Ne14.11.2021d´Arts ObědoviceSršni Nový BydžovObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
13.Ne14.11.2021Honáci BělečkoRebelové Myštěves CBělečko Ranč, Býšť
17:30
13.Ne14.11.2021Stolinka Nový BydžovVikingové ZaloňovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
13.Ne14.11.2021Hrobaři Hradec Králové5:13U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Vraštilová Viktorie15:30Mach Lukáš
13.Ne14.11.2021Andělé z Prorocka Hradec KrálovéSPŠ StračovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
13.Po15.11.2021Vemena B Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
14.St17.11.2021Harpuny Hradec KrálovéVikingové ZaloňovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
14.Ne21.11.2021d´Arts ObědoviceSPŠ StračovObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
14.Ne21.11.2021Andělé z Prorocka Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
14.Ne21.11.2021Stolinka Nový BydžovHonáci BělečkoNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
14.Ne21.11.2021Rebelové Myštěves CSršni Nový BydžovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
14.Po22.11.2021Vemena B Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021SPŠ StračovSršni Nový BydžovStračov Klubovna, Stračov
17:00
15.Ne28.11.2021Honáci BělečkoHarpuny Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť
17:30
15.Ne28.11.2021U nás dobrý Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021Marťánci Hradec Královéd´Arts ObědoviceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021Stolinka Nový BydžovRebelové Myštěves CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
15.Ne28.11.2021Vikingové ZaloňovHrobaři Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
16.Ne16.1.2022d´Arts ObědoviceU nás dobrý Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
16.Ne16.1.2022Sršni Nový BydžovMarťánci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
16.Ne16.1.2022Hrobaři Hradec KrálovéHonáci BělečkoHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
16.Ne16.1.2022Rebelové Myštěves CSPŠ StračovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
16.Po17.1.2022Vemena B Hradec KrálovéVikingové ZaloňovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
16.St19.1.2022Harpuny Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022U nás dobrý Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022Marťánci Hradec KrálovéSPŠ StračovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022Stolinka Nový BydžovHrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
17.Ne23.1.2022Honáci BělečkoVemena B Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť
17:30
17.Ne23.1.2022Vikingové ZaloňovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
17.Po24.1.2022Harpuny Hradec KrálovéRebelové Myštěves CKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022SPŠ StračovU nás dobrý Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
18.Ne30.1.2022d´Arts ObědoviceVikingové ZaloňovObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
18.Ne30.1.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHonáci BělečkoHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022Hrobaři Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022Rebelové Myštěves CMarťánci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18.Po31.1.2022Vemena B Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022U nás dobrý Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Stolinka Nový BydžovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
19.Ne13.2.2022Honáci Bělečkod´Arts ObědoviceBělečko Ranč, Býšť
17:30
19.Ne13.2.2022Hrobaři Hradec KrálovéRebelové Myštěves CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Vikingové ZaloňovSršni Nový BydžovZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
19.Po14.2.2022Harpuny Hradec KrálovéVemena B Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
20.Ne20.2.2022SPŠ StračovVikingové ZaloňovStračov Klubovna, Stračov
17:00
20.Ne20.2.2022d´Arts ObědoviceStolinka Nový BydžovObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
20.Ne20.2.2022Sršni Nový BydžovHonáci BělečkoNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
20.Ne20.2.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
20.Ne20.2.2022Rebelové Myštěves CU nás dobrý Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
20.Po21.2.2022Vemena B Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Stolinka Nový BydžovSršni Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
21.Ne27.2.2022Honáci BělečkoSPŠ StračovBělečko Ranč, Býšť
17:30
21.Ne27.2.2022Hrobaři Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Vikingové ZaloňovMarťánci Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
21.Po28.2.2022Harpuny Hradec Královéd´Arts ObědoviceKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
21.Po28.2.2022Vemena B Hradec KrálovéRebelové Myštěves CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Ne6.3.2022SPŠ StračovStolinka Nový BydžovStračov Klubovna, Stračov
17:00
22.Ne6.3.2022d´Arts ObědoviceHrobaři Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
22.Ne6.3.2022U nás dobrý Hradec KrálovéVikingové ZaloňovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Ne6.3.2022Marťánci Hradec KrálovéHonáci BělečkoHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
22.Ne6.3.2022Sršni Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
22.Ne6.3.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéVemena B Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
23.Ne13.3.2022Hrobaři Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
23.Ne13.3.2022Stolinka Nový BydžovMarťánci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
23.Ne13.3.2022Honáci BělečkoU nás dobrý Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť
17:30
23.Ne13.3.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéRebelové Myštěves CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
23.Po14.3.2022Harpuny Hradec KrálovéSPŠ StračovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
23.Po14.3.2022Vemena B Hradec Královéd´Arts ObědoviceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022SPŠ StračovHrobaři Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
24.Ne20.3.2022d´Arts ObědoviceAndělé z Prorocka Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
24.Ne20.3.2022U nás dobrý Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Marťánci Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Sršni Nový BydžovVemena B Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
24.Ne20.3.2022Rebelové Myštěves CVikingové ZaloňovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
25.Ne27.3.2022d´Arts ObědoviceRebelové Myštěves CObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
25.Ne27.3.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
25.Ne27.3.2022Hrobaři Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
25.Ne27.3.2022Honáci BělečkoVikingové ZaloňovBělečko Ranč, Býšť
17:30
25.Po28.3.2022Vemena B Hradec KrálovéSPŠ StračovHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
25.St30.3.2022Harpuny Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022SPŠ StračovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
26.Ne3.4.2022U nás dobrý Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022Marťánci Hradec KrálovéVemena B Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022Sršni Nový Bydžovd´Arts ObědoviceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
26.Ne3.4.2022Rebelové Myštěves CHonáci BělečkoMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
26.Ne3.4.2022Vikingové ZaloňovStolinka Nový BydžovZaloňov U Michků, Zaloňov
18:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.9.2021 20:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.9.2021 00:58:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement