Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. Jihočeská liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So17.9.2022TVT Písek6:12Růžek team Jindřichův HradecBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René18:28Pavlů David
1.Ne18.9.2022DC 90210 Prachatice11:7Švejci České BudějoviceStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk27:18Granov Radek
1.Ne18.9.2022Vlčáci České Budějovice10:8ŠK TěmicePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav22:19Jonák Jan
1.Ne18.9.2022Matouš Team Slavče9:9Kloučci od Pelešky HolubovSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří20:22Hruška Pavel
2.So1.10.2022Kloučci od Pelešky Holubov11:7TVT PísekRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel23:20Vachta René
2.So1.10.2022Švejci České Budějovice10:8Střelci Český KrumlovHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek22:18Weis Viktor
2.Ne2.10.2022Vlčáci České Budějovice9:9DC 90210 PrachaticePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav20:24Mráz Zdeněk
2.Ne2.10.2022Crazy České Budějovice11:7Matouš Team SlavčeRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr26:18Šobr Jiří
2.Ne2.10.2022ŠK Těmice4:14Růžek team Jindřichův HradecKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan13:31Pavlů David
3.So8.10.2022DC 90210 Prachatice14:4ŠK TěmiceStreet BAR, Prachatice 
16:00Mráz Zdeněk30:15Jonák Jan
3.So8.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě15:3Švejci České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Madej Miroslav31:13Granov Radek
3.So8.10.2022TVT Písek5:13Crazy České BudějoviceBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René12:31Moural Petr
3.So8.10.2022Růžek team Jindřichův Hradec18:0Kloučci od Pelešky HolubovNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David36:7Hruška Pavel
3.Ne9.10.2022Střelci Český Krumlov10:8Vlčáci České BudějoviceBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Vavrek Jiří23:20Staněk Miroslav
1.21.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9Crazy České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
18:00Madej Miroslav23:22Moural Petr
4.So22.10.2022Švejci České Budějovice12:6Matouš Team SlavčeHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek25:18Šobr Jiří
4.Ne23.10.2022DC 90210 Prachatice8:10Střelci Český KrumlovStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk22:24Weis Viktor
4.Ne23.10.2022Vlčáci České Budějovice7:11Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav17:28Madej Miroslav
4.Ne23.10.2022Crazy České Budějovice10:8Růžek team Jindřichův HradecRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr22:18Pavlů David
4.Ne23.10.2022ŠK Těmice6:12Kloučci od Pelešky HolubovKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan19:25Hruška Pavel
5.So29.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě12:6DC 90210 PrachaticeBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan27:17Mráz Zdeněk
5.So29.10.2022TVT Písek2:16Švejci České BudějoviceBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René10:34Granov Radek
5.So29.10.2022Kloučci od Pelešky Holubov5:13Crazy České BudějoviceRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel12:28Moural Petr
5.Ne30.10.2022Střelci Český Krumlov10:8ŠK TěmiceBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor26:20Jonák Jan
5.Ne6.11.2022Matouš Team Slavče6:12Vlčáci České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří19:28Staněk Miroslav
6.So12.11.2022Švejci České Budějovice9:9Růžek team Jindřichův HradecHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek20:25Pavlů David
6.Ne13.11.2022DC 90210 Prachatice7:11Matouš Team SlavčeStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk19:27Šobr Jiří
6.Ne13.11.2022Vlčáci České Budějovice12:6TVT PísekPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav25:17Vachta René
6.Ne13.11.2022Střelci Český Krumlov8:10Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor20:24Šusta Jan
6.Ne13.11.2022ŠK Těmice10:8Crazy České BudějoviceKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan22:24Moural Petr
7.So19.11.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9ŠK TěmiceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Madej Miroslav24:23Jonák Jan
7.So19.11.2022TVT Písek3:15DC 90210 PrachaticeBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René10:31Mráz Zdeněk
7.So19.11.2022Růžek team Jindřichův Hradec12:6Vlčáci České BudějoviceNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David25:18Staněk Miroslav
7.So19.11.2022Kloučci od Pelešky Holubov4:14Švejci České BudějoviceRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel13:29Granov Radek
7.Ne20.11.2022Matouš Team Slavče10:8Střelci Český KrumlovSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří24:20Weis Viktor
8.So26.11.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě8:10Matouš Team SlavčeBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan20:24Šobr Jiří
8.So26.11.2022Švejci České Budějovice11:7Crazy České BudějoviceHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek26:21Moural Petr
8.Ne27.11.2022DC 90210 Prachatice7:11Růžek team Jindřichův HradecStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk19:24Pavlů David
8.Ne27.11.2022Vlčáci České Budějovice14:4Kloučci od Pelešky HolubovPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav30:15Hruška Pavel
8.Ne27.11.2022Střelci Český Krumlov14:4TVT PísekBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor31:11Vachta René
9.So3.12.2022TVT Písek5:13Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René14:27Madej Miroslav
9.So3.12.2022Kloučci od Pelešky Holubov5:13DC 90210 PrachaticeRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel14:29Mráz Zdeněk
9.Ne4.12.2022Matouš Team Slavče11:7ŠK TěmiceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří28:17Jakoubková Ivana
9.Ne4.12.2022Crazy České Budějovice7:11Vlčáci České BudějoviceRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr22:26Staněk Miroslav
10.So10.12.2022DC 90210 Prachatice8:10Crazy České BudějoviceStreet BAR, Prachatice 
16:00Mráz Zdeněk20:24Moural Petr
10.So10.12.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9Růžek team Jindřichův HradecBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan23:23Pavlů David
10.Ne11.12.2022Matouš Team Slavče11:7TVT PísekSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:19Vachta René
10.Ne11.12.2022ŠK Těmice9:9Švejci České BudějoviceKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan20:22Granov Radek
11.So7.1.2023TVT Písek6:12ŠK TěmiceBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René18:26Jonák Jan
11.So7.1.2023Růžek team Jindřichův Hradec12:6Matouš Team SlavčeNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David28:17Šobr Jiří
11.So7.1.2023Švejci České Budějovice8:10Vlčáci České BudějoviceHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek21:24Staněk Miroslav
11.Ne8.1.2023Crazy České Budějovice7:11Střelci Český KrumlovRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr16:26Weis Viktor
12.So14.1.2023Kloučci od Pelešky Holubov6:12Matouš Team SlavčeRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel17:27Šobr Jiří
12.So14.1.2023Růžek team Jindřichův Hradec12:6TVT PísekNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David28:18Hřebejk Miroslav
12.Ne15.1.2023ŠK Těmice10:8Vlčáci České BudějoviceKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan21:18Staněk Miroslav
12.Ne15.1.2023Crazy České Budějovice9:9Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr22:22Madej Miroslav
9.Ne22.1.2023Růžek team Jindřichův Hradec13:5Střelci Český KrumlovNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
14:00Pavlů David28:15Weis Viktor
12.Ne22.1.2023Švejci České Budějovice8:10DC 90210 PrachaticeHexpool České Budějovice, České Budějovice 
14:00Granov Radek23:23Mráz Zdeněk
11.Ne22.1.2023Kloučci od Pelešky Holubov4:14Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel10:29Šusta Jan
13.So28.1.2023TVT Písek12:6Kloučci od Pelešky HolubovBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Hřebejk Miroslav27:16Bína Jaroslav
13.So28.1.2023Růžek team Jindřichův Hradec15:3ŠK TěmiceNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David31:8Jonák Jan
13.Ne29.1.2023DC 90210 Prachatice8:10Vlčáci České BudějoviceStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk20:23Staněk Miroslav
13.Ne29.1.2023Matouš Team Slavče9:9Crazy České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří22:24Moural Petr
13.Ne29.1.2023Střelci Český Krumlov12:6Švejci České BudějoviceBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor26:20Granov Radek
14.So4.2.2023Kloučci od Pelešky Holubov9:9Růžek team Jindřichův HradecRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Bína Jaroslav19:18Pavlů David
14.Ne5.2.2023ŠK Těmice8:10DC 90210 PrachaticeKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan23:22Mráz Zdeněk
14.Ne5.2.2023Vlčáci České Budějovice3:15Střelci Český KrumlovPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav14:31Weis Viktor
14.Ne5.2.2023Crazy České Budějovice11:7TVT PísekRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr25:17Hřebejk Miroslav
15.So11.2.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě13:5Vlčáci České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan29:16Staněk Miroslav
15.So11.2.2023Růžek team Jindřichův Hradec7:11Crazy České BudějoviceNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David21:27Moural Petr
15.So11.2.2023Kloučci od Pelešky Holubov7:11ŠK TěmiceRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel22:26Jonák Jan
15.Ne12.2.2023Střelci Český Krumlov12:6DC 90210 PrachaticeBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor26:18Mráz Zdeněk
15.Ne12.2.2023Matouš Team Slavče8:10Švejci České BudějoviceSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří21:25Granov Radek
10.So25.2.2023Střelci Český Krumlov14:4Kloučci od Pelešky HolubovBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor32:14Bína Jaroslav
16.So25.2.2023Švejci České Budějovice9:9TVT PísekHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek24:23Hřebejk Miroslav
16.Ne26.2.2023ŠK Těmice5:13Střelci Český KrumlovKD Těmice, Těmice 
16:00Jakoubková Ivana16:29Weis Viktor
16.Ne26.2.2023Vlčáci České Budějovice7:11Matouš Team SlavčePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav18:25Šobr Jiří
16.Ne26.2.2023Crazy České Budějovice15:3Kloučci od Pelešky HolubovRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr31:9Bína Jaroslav
17.So4.3.2023TVT Písek8:10Vlčáci České BudějoviceBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Hřebejk Miroslav18:24Staněk Miroslav
17.So4.3.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě6:12Střelci Český KrumlovBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Cibula Vojtěch17:27Weis Viktor
17.So4.3.2023Růžek team Jindřichův Hradec14:4Švejci České BudějoviceNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David31:14Granov Radek
17.Ne5.3.2023Matouš Team Slavče10:8DC 90210 PrachaticeSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří21:18Mráz Zdeněk
17.Ne5.3.2023Crazy České Budějovice14:4ŠK TěmiceRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr31:13Jonák Jan
18.So11.3.2023Švejci České Budějovice13:5Kloučci od Pelešky HolubovHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek27:18Bína Jaroslav
18.Ne12.3.2023DC 90210 Prachatice14:4TVT PísekStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk30:16Vachta René
18.Ne12.3.2023Střelci Český Krumlov12:6Matouš Team SlavčeBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor26:15Šobr Jiří
18.Ne12.3.2023Vlčáci České Budějovice6:12Růžek team Jindřichův HradecPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav17:29Pavlů David
19.So18.3.2023Růžek team Jindřichův Hradec12:6DC 90210 PrachaticeNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David26:17Mráz Zdeněk
19.So18.3.2023TVT Písek4:14Střelci Český KrumlovBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René16:31Weis Viktor
19.Ne19.3.2023Matouš Team Slavče12:6Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:21Šusta Jan
19.Ne19.3.2023Crazy České Budějovice14:4Švejci České BudějoviceRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr29:15Granov Radek
14.Ne26.3.2023Švejci České Budějovice2:16Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek15:33Šusta Jan
19.Ne26.3.2023Kloučci od Pelešky Holubov3:15Vlčáci České BudějoviceRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Bína Jaroslav10:32Staněk Miroslav
20.Ne26.3.2023ŠK Těmice3:15Matouš Team SlavčeKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan9:31Šobr Jiří
20.So1.4.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě11:7TVT PísekBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan27:17Hřebejk Miroslav
20.Ne2.4.2023DC 90210 Prachatice13:5Kloučci od Pelešky HolubovStreet BAR, Prachatice 
14:00Mráz Zdeněk27:13Hruška Pavel
20.Ne2.4.2023Střelci Český Krumlov11:7Růžek team Jindřichův HradecBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor25:20Pavlů David
20.Ne2.4.2023Vlčáci České Budějovice11:7Crazy České BudějovicePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav24:18Moural Petr
16.7.4.2023DC 90210 Prachatice6:12Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěStreet BAR, Prachatice 
18:00Mráz Zdeněk17:25Šusta Jan
21.So15.4.2023Kloučci od Pelešky Holubov3:15Střelci Český KrumlovRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Bína Jaroslav9:33Weis Viktor
21.So15.4.2023Růžek team Jindřichův Hradec9:9Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěNa Piketě JH, Jindřichův Hradec 
16:00Pavlů David22:23Šusta Jan
21.So15.4.2023TVT Písek7:11Matouš Team SlavčeBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Hřebejk Miroslav21:25Šobr Jiří
21.So15.4.2023Švejci České Budějovice13:5ŠK TěmiceHexpool České Budějovice, České Budějovice 
16:00Granov Radek27:15Jonák Jan
21.Ne16.4.2023Crazy České Budějovice8:10DC 90210 PrachaticeRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr20:22Mráz Zdeněk
18.Ne23.4.2023ŠK Těmice1:17Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan7:35Cibula Vojtěch
22.So29.4.2023Matouš Team Slavče11:7Růžek team Jindřichův HradecSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:20Pavlů David
22.So29.4.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě15:3Kloučci od Pelešky HolubovBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan30:8Bína Jaroslav
22.Ne30.4.2023ŠK Těmice5:13TVT PísekKD Těmice, Těmice 
16:00Jonák Jan15:29Hřebejk Miroslav
22.Ne30.4.2023Střelci Český Krumlov12:6Crazy České BudějoviceBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor29:19Moural Petr
22.Ne30.4.2023Vlčáci České Budějovice11:7Švejci České BudějovicePivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav24:19Granov Michal
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 13:12:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement