Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
E.liga Divize A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Starý Bydžov3:15Sedláci Hradec Králové 
17:30Tomáš Petr11:32Vyletová Klára
1.Ne6.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové5:13The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:28Kalacska Štefan
1.Ne6.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí A11:7ŠK Běleč nad Orlicí DBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika27:18Šedivá Kopta Michaela
1.Ne6.9.2020Klucy Hradec Králové4:14Monsters Velký PřelovHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš15:30Baláž Jiří
1.Ne6.9.2020Hrádek Boys13:5Votroci Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Danda Jiří28:17Bouček Pavel
2.Ne13.9.2020Panteři Pohřebačka10:9Starý BydžovPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna24:23Dürschmied Jan
2.Ne13.9.2020Monsters Velký Přelov13:5Hrádek BoysVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří30:16Svoboda Tomáš
2.Ne13.9.2020Sedláci Hradec Králové11:7Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára26:18Škorvánek Pavel
2.Út15.9.2020The Sharks Hradec Králové6:12ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan17:25Štěpánková Veronika
3.Ne20.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové9:10Panteři PohřebačkaHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel23:28Jiříčková Valentová Anna
3.Ne20.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí A10:9Sedláci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika22:24Vyletová Klára
3.Po21.9.2020Votroci Hradec Králové1:17Monsters Velký PřelovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel11:35Baláž Jiří
4.Ne4.10.2020Panteři Pohřebačka6:12ŠK Běleč nad Orlicí APohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna19:30Štěpánková Veronika
4.Ne4.10.2020Starý Bydžov7:11Brutální Nikita Hradec Králové 
17:30Dürschmied Jan20:23Škorvánek Pavel
4.Po5.10.2020ŠK Běleč nad Orlicí D5:13Hrádek Boys 
17:30Šedivá Kopta Michaela12:30Danda Jiří
4.Út6.10.2020The Sharks Hradec Králové10:8Klucy Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan22:19Hynek Lukáš
5.Ne12.9.2021ŠK Běleč nad Orlicí A14:4Starý BydžovBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika29:13Štefánová Lucie
5.Ne12.9.2021Klucy Hradec Králové5:13Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš18:30Vyletová Klára
5.Ne12.9.2021Hrádek Boys11:7The Sharks Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš27:17Kalacska Štefan
5.Po13.9.2021Votroci Hradec Králové13:5ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel27:15Šedivá Kopta Michaela
6.Ne19.9.2021Panteři Pohřebačka14:4Klucy Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna30:15Hynek Lukáš
6.Ne19.9.2021Brutální Nikita Hradec Králové3:15ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel10:31Štěpánková Veronika
6.Ne19.9.2021Sedláci Hradec Králové13:5Hrádek BoysHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára29:16Svoboda Tomáš
6.Po20.9.2021ŠK Běleč nad Orlicí D6:12Monsters Velký Přelov 
17:30Šedivá Kopta Michaela19:29Baláž Jiří
6.Út21.9.2021The Sharks Hradec Králové7:11Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan17:25Bouček Pavel
3.Ne26.9.2021Klucy Hradec Králové7:11ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš18:24Rygl Luboš
9.Ne26.9.2021Monsters Velký Přelov12:6Panteři PohřebačkaVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří26:16Jiříčková Valentová Anna
7.Ne3.10.2021Klucy Hradec Králové8:10Starý BydžovHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš20:22Říha Luděk
7.Ne3.10.2021Hrádek Boys8:10Panteři PohřebačkaHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš21:24Jiříčková Valentová Anna
7.Ne3.10.2021Monsters Velký Přelov16:2The Sharks Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří34:9Líbal Jan
7.Po4.10.2021Votroci Hradec Králové7:11Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel16:26Vyletová Klára
8.8.10.2021Sedláci Hradec Králové10:8Monsters Velký PřelovHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyleta Michal24:21Baláž Jiří
8.Ne10.10.2021Panteři Pohřebačka15:3Votroci Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna33:13Bouček Pavel
8.Ne10.10.2021Starý Bydžov10:8Hrádek Boys 
17:30Dürschmied Jan25:21Svoboda Tomáš
8.Ne10.10.2021Brutální Nikita Hradec Králové7:11Klucy Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:26Vrkota Radek
9.Ne17.10.2021Klucy Hradec Králové6:12ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš17:26Štěpánková Veronika
9.Ne17.10.2021Hrádek Boys10:9Brutální Nikita Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš24:20Škorvánek Pavel
9.Po18.10.2021Votroci Hradec Králové5:13Starý BydžovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel14:30Dürschmied Jan
9.Po18.10.2021ŠK Běleč nad Orlicí D12:6The Sharks Hradec Králové 
17:30Rygl Luboš29:16Kalacska Štefan
10.Ne24.10.2021Starý Bydžov5:13Monsters Velký Přelov 
17:30Dürschmied Jan14:29Baláž Jiří
10.Ne24.10.2021ŠK Běleč nad Orlicí A10:8Hrádek BoysBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika23:18Pašta Petr
10.Ne24.10.2021Sedláci Hradec Králové12:6ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára28:17Rygl Luboš
11.Po1.11.2021Votroci Hradec Králové7:11ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel16:26Štěpánková Veronika
11.Po1.11.2021ŠK Běleč nad Orlicí D8:10Panteři Pohřebačka 
17:30Rygl Luboš20:25Jiříčková Valentová Anna
11.Út2.11.2021The Sharks Hradec Králové1:17Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan7:34Vyletová Klára
12.Ne7.11.2021Panteři Pohřebačka15:3The Sharks Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna30:9Kalacska Štefan
12.Ne7.11.2021Starý Bydžov10:9ŠK Běleč nad Orlicí D 
17:30Dürschmied Jan23:24Rygl Luboš
12.Ne7.11.2021ŠK Běleč nad Orlicí A9:10Monsters Velký PřelovBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika21:24Baláž Jiří
12.Ne7.11.2021Klucy Hradec Králové12:6Hrádek BoysHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš26:18Novák Josef
11.St10.11.2021Monsters Velký Přelov14:4Brutální Nikita Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří29:14Škorvánek Pavel
13.Ne14.11.2021Sedláci Hradec Králové10:8Panteři PohřebačkaHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyleta Michal26:21Jiříčková Valentová Anna
13.Po15.11.2021ŠK Běleč nad Orlicí D10:8Brutální Nikita Hradec Králové 
17:30Rygl Luboš24:20Škorvánek Pavel
13.Út16.11.2021The Sharks Hradec Králové2:16Starý BydžovHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan10:33Dürschmied Jan
14.Ne21.11.2021Sedláci Hradec Králové14:4Starý BydžovHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyleta Michal29:12Štefánová Lucie
14.Ne21.11.2021Monsters Velký Přelov10:8Klucy Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří20:18Hynek Lukáš
14.Po22.11.2021Votroci Hradec Králové6:12Hrádek BoysHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel17:27Svoboda Tomáš
14.Út23.11.2021The Sharks Hradec Králové5:13Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan15:30Škorvánek Pavel
15.Ne28.11.2021Hrádek Boys4:14Monsters Velký PřelovHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš12:31Baláž Jiří
15.Ne28.11.2021Brutální Nikita Hradec Králové4:14Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel15:31Vyletová Klára
10.Ne5.12.2021Brutální Nikita Hradec Králové8:10Votroci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel23:23Bouček Pavel
13.Po6.12.2021Votroci Hradec Králové7:11Klucy Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel17:22Hynek Lukáš
14.Po10.1.2022ŠK Běleč nad Orlicí D7:11ŠK Běleč nad Orlicí A 
17:30Rygl Luboš19:27Štěpánková Veronika
16.Ne16.1.2022Panteři Pohřebačka11:7Brutální Nikita Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna28:18Škorvánek Pavel
16.Ne16.1.2022Sedláci Hradec Králové12:6ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára27:18Štěpánková Veronika
16.Ne16.1.2022Monsters Velký Přelov16:2Votroci Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří34:10Bouček Pavel
16.Po17.1.2022ŠK Běleč nad Orlicí D8:10Klucy Hradec Králové 
17:30Šedivá Kopta Michaela21:22Hynek Lukáš
15.Út18.1.2022Starý Bydžov6:12Panteři Pohřebačka 
17:30Dürschmied Jan17:26Jiříčková Valentová Anna
15.Út18.1.2022ŠK Běleč nad Orlicí A14:4The Sharks Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika30:13Kalacska Štefan
17.Ne23.1.2022ŠK Běleč nad Orlicí A9:10Panteři PohřebačkaBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika21:24Jiříčková Valentová Anna
17.Ne23.1.2022Brutální Nikita Hradec Králové7:11Starý BydžovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel19:25Dürschmied Jan
17.Ne23.1.2022Hrádek Boys10:8ŠK Běleč nad Orlicí DHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš23:21Rygl Luboš
17.Ne23.1.2022Klucy Hradec Králové12:6The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš29:14Kalacska Štefan
18.Ne30.1.2022Starý Bydžov9:10ŠK Běleč nad Orlicí A 
17:30Dürschmied Jan21:24Štěpánková Veronika
18.Ne30.1.2022Sedláci Hradec Králové11:7Klucy Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára23:18Hynek Lukáš
18.Po31.1.2022ŠK Běleč nad Orlicí D12:6Votroci Hradec Králové 
17:30Šedivá Kopta Michaela26:18Bouček Pavel
18.Út1.2.2022The Sharks Hradec Králové10:8Hrádek BoysHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan23:21Svoboda Tomáš
19.Ne13.2.2022ŠK Běleč nad Orlicí A10:8Brutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika22:21Dvořáček Roman
19.Ne13.2.2022Monsters Velký Přelov12:6ŠK Běleč nad Orlicí DVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří26:17Rygl Luboš
19.Ne13.2.2022Hrádek Boys5:13Sedláci Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Novák Josef16:29Vyletová Klára
19.Po14.2.2022Votroci Hradec Králové12:6The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel28:16Kalacska Štefan
20.Ne20.2.2022Starý Bydžov8:10Klucy Hradec Králové 
17:30Štefánová Lucie22:22Hynek Lukáš
20.Ne20.2.2022Panteři Pohřebačka10:9Hrádek BoysPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna25:22Svoboda Tomáš
20.Ne20.2.2022Sedláci Hradec Králové13:5Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Čapek Petr29:14Bouček Pavel
20.Út22.2.2022The Sharks Hradec Králové2:16Monsters Velký PřelovHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan9:33Baláž Jiří
21.Ne27.2.2022Hrádek Boys11:7Starý BydžovHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš26:21Dürschmied Jan
21.Ne27.2.2022Klucy Hradec Králové10:8Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš24:19Škorvánek Pavel
21.Ne27.2.2022Monsters Velký Přelov11:7Sedláci Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří27:19Vyletová Klára
22.Ne6.3.2022ŠK Běleč nad Orlicí A14:4Klucy Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika30:15Hynek Lukáš
22.Ne6.3.2022Brutální Nikita Hradec Králové6:12Hrádek BoysHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:26Svoboda Tomáš
22.Ne6.3.2022Starý Bydžov12:6Votroci Hradec Králové 
17:30Tomáš Petr27:19Bouček Pavel
22.Ne6.3.2022Panteři Pohřebačka4:14Monsters Velký PřelovPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna11:30Baláž Jiří
22.Út8.3.2022The Sharks Hradec Králové10:9ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan24:23Šedivá Kopta Michaela
21.So12.3.2022Votroci Hradec Králové6:12Panteři PohřebačkaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel18:30Jiříčková Valentová Anna
19.Ne13.3.2022Klucy Hradec Králové10:8Panteři PohřebačkaHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš24:23Jiříčková Valentová Anna
23.Ne13.3.2022Monsters Velký Přelov10:8Starý BydžovVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří25:19Dürschmied Jan
23.Ne13.3.2022Votroci Hradec Králové7:11Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel19:23Škorvánek Pavel
23.Ne13.3.2022Hrádek Boys9:10ŠK Běleč nad Orlicí AHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš21:20Štěpánková Veronika
23.Po14.3.2022ŠK Běleč nad Orlicí D7:11Sedláci Hradec Králové 
17:30Šedivá Kopta Michaela16:27Vyleta Michal
24.Ne20.3.2022ŠK Běleč nad Orlicí A12:6Votroci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Štěpánková Veronika29:14Pilař Marcel
24.Ne20.3.2022Brutální Nikita Hradec Králové4:14Monsters Velký PřelovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel16:32Baláž Jiří
24.Ne20.3.2022Panteři Pohřebačka13:5ŠK Běleč nad Orlicí DPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna27:12Šedivá Kopta Michaela
24.Ne20.3.2022Sedláci Hradec Králové15:3The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára31:11Kalacska Štefan
25.Ne27.3.2022Monsters Velký Přelov12:6ŠK Běleč nad Orlicí AVelký Přelov rybník, Černožice 
17:30Baláž Jiří27:20Štěpánková Veronika
25.Ne27.3.2022Hrádek Boys10:9Klucy Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš25:21Hynek Lukáš
25.Po28.3.2022ŠK Běleč nad Orlicí D10:8Starý Bydžov 
17:30Šedivá Kopta Michaela23:22Dürschmied Jan
25.Út29.3.2022The Sharks Hradec Králové6:12Panteři PohřebačkaHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan17:29Jiříčková Valentová Anna
26.Ne3.4.2022Klucy Hradec Králové10:9Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Kondic, Hradec Králové 
17:30Hynek Lukáš23:20Bouček Pavel
26.Ne3.4.2022Brutální Nikita Hradec Králové10:8ŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel24:23Rygl Luboš
26.Ne3.4.2022Starý Bydžov10:8The Sharks Hradec Králové 
17:30Dürschmied Jan24:20Kalacska Štefan
26.Ne3.4.2022Panteři Pohřebačka7:11Sedláci Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Jiříčková Valentová Anna19:24Vyletová Klára
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.11.2022 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.11.2022 19:33:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement