Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Devils Hradec Králové9:10Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří23:25Pultar Filip
1.Ne6.9.2020Medvědi Hradec Králové8:10Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:23Staněk Jan
1.Po7.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Soptíci Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel26:21Houška Jan
1.Po7.9.2020Rychtáři Nové Město n/C9:10Vemena Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Kopřiva Vladimír21:23Konšel Miloslav
1.Po7.9.2020South Park Cows Hr.Králové12:6Emírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin25:13Ehrenberger Miroslav
1.Po7.9.2020Bubo Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav19:22Deml Robin
1.Po7.9.2020Löwen Hradec Králové8:10No comment Hradec Králové 
18:00Synek Petr21:25Všetečka Petr
2.Ne13.9.2020No comment Hradec Králové11:7Devils Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš26:19Balihar Jiří
2.Ne13.9.2020Vemena Hradec Králové6:12HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Konšel Miloslav19:26Hanovec Karel
2.Po14.9.2020Emírovci Pohřebačka10:9Löwen Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav26:24Roušal Robert
2.Po14.9.2020Bubo Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav26:18Mančál Petr
2.Út15.9.2020Biřička Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Jan27:17Truněček Martin
2.Út15.9.2020Union Stars Hradec Králové8:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Pultar Filip23:26Kopřiva Vladimír
2.Út15.9.2020Rebelové Myštěves B11:7Soptíci Hradec Králové 
18:00Deml Robin28:21Houška Jan
3.Ne20.9.2020Devils Hradec Králové9:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří22:22Ehrenberger Miroslav
3.Ne20.9.2020Medvědi Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:22Deml Robin
3.Po21.9.2020Rychtáři Nové Město n/C10:8No comment Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel24:22Kubec Tomáš
3.Po21.9.2020Löwen Hradec Králové6:12Biřička Hradec Králové 
18:00Roušal Robert16:27Staněk Jan
3.Út22.9.2020Soptíci Hradec Králové8:10Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:25Konšel Miloslav
3.St23.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Union Stars Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel26:20Zajíc Lubomír
4.Ne4.10.2020No comment Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš23:19Báleš Martin
4.Ne4.10.2020Union Stars Hradec Králové7:11Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:27Houška Jan
4.Ne4.10.2020Medvědi Hradec Králové10:8South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr25:22Truněček Martin
4.Po5.10.2020Emírovci Pohřebačka12:6Rychtáři Nové Město n/C 
17:30Ehrenberger Miroslav28:17Kopřiva Vladimír
4.Po5.10.2020Bubo Hradec Králové10:8Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav23:21Roušal Robert
4.Út6.10.2020Biřička Hradec Králové10:9Devils Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Jan25:20Balihar Jiří
4.Út6.10.2020Rebelové Myštěves B16:2Vemena Hradec Králové 
18:00Deml Robin33:9Konšel Miloslav
3.Ne11.10.2020South Park Cows Hr.Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin23:20Steiner Jaroslav
5.Ne12.9.2021Vemena Hradec Králové10:8Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Konšel Miloslav25:17Hos Miroslav
5.Ne12.9.2021Devils Hradec Králové11:7Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří25:19Steiner Jaroslav
5.Po13.9.2021HSK U Marťase Hradec Králové8:10Emírovci Pohřebačka 
17:30Hanovec Karel20:25Ehrenberger Miroslav
5.Po13.9.2021Rychtáři Nové Město n/C3:15Biřička Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel11:31Staněk Jan
5.Po13.9.2021South Park Cows Hr.Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin26:21Deml Robin
5.Po13.9.2021Löwen Hradec Králové10:8Medvědi Hradec Králové 
18:00Synek Petr23:22Mančál Petr
5.Út14.9.2021Soptíci Hradec Králové7:11No comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:24Kubec Tomáš
6.Ne19.9.2021No comment Hradec Králové14:4Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Všetečka Petr32:13Konšel Miloslav
6.Ne19.9.2021Medvědi Hradec Králové6:12Devils Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:28Dejdar Vítězslav
6.Po20.9.2021Emírovci Pohřebačka4:14Soptíci Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav15:29Houška Jan
6.Po20.9.2021South Park Cows Hr.Králové9:10Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Stružka Martin19:21Synek Petr
6.Po20.9.2021Bubo Hradec Králové9:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav24:21Čihulek Pavel
6.Út21.9.2021Biřička Hradec Králové9:10HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr24:24Hanovec Karel
6.Út21.9.2021Rebelové Myštěves B15:3Union Stars Hradec Králové 
18:00Deml Robin31:10Zajíc Lubomír
7.Ne3.10.2021Union Stars Hradec Králové4:14No comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír14:31Kadleček František
7.Ne3.10.2021Vemena Hradec Králové8:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:22Ehrenberger Miroslav
7.Ne3.10.2021Devils Hradec Králové5:13South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří17:28Truněček Martin
7.Po4.10.2021HSK U Marťase Hradec Králové7:11Bubo Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel21:25Steiner Jaroslav
7.Po4.10.2021Löwen Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves B 
18:00Synek Petr15:25Deml Robin
7.Út5.10.2021Soptíci Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:26Křížek Petr
8.Ne10.10.2021Medvědi Hradec Králové11:7HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr26:17Hanovec Karel
8.Po11.10.2021Emírovci Pohřebačka9:10Union Stars Hradec Králové 
17:30Hašková Lada21:22Zajíc Lubomír
8.Po11.10.2021South Park Cows Hr.Králové13:5Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin27:19Čihulek Pavel
8.Po11.10.2021Bubo Hradec Králové7:11Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav20:26Houška Jan
8.Po11.10.2021Rebelové Myštěves B10:8No comment Hradec Králové 
18:00Deml Robin25:21Kadleček František
8.Po11.10.2021Löwen Hradec Králové10:9Devils Hradec Králové 
18:00Synek Petr21:23Felbr Tomáš
8.Út12.10.2021Biřička Hradec Králové13:5Vemena Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr29:17Procházka Václav
9.Ne17.10.2021No comment Hradec Králové13:5Emírovci PohřebačkaHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František29:14Ehrenberger Miroslav
9.Ne17.10.2021Union Stars Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:29Křížek Petr
9.Ne17.10.2021Vemena Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav22:25Steiner Jaroslav
9.Ne17.10.2021Devils Hradec Králové4:14Rebelové Myštěves BHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš13:29Deml Robin
9.Po18.10.2021HSK U Marťase Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.Králové 
17:30Báleš Martin15:24Truněček Martin
9.Po18.10.2021Rychtáři Nové Město n/C8:10Löwen Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel23:26Synek Petr
9.Út19.10.2021Soptíci Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan27:18Mančál Petr
10.Ne24.10.2021Devils Hradec Králové10:9Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří22:24Čihulek Pavel
10.Ne24.10.2021Medvědi Hradec Králové10:8Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr26:21Procházka Václav
10.Po25.10.2021South Park Cows Hr.Králové12:6Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin27:15Houška Jan
10.Po25.10.2021Bubo Hradec Králové13:5Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav30:14Pultar Filip
10.Po25.10.2021Löwen Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec Králové 
18:00Synek Petr22:20Hanovec Karel
10.Út26.10.2021Biřička Hradec Králové12:6No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr27:16Kadleček František
10.Út26.10.2021Rebelové Myštěves B6:12Emírovci Pohřebačka 
18:00Deml Robin18:27Hašková Lada
11.Ne31.10.2021Union Stars Hradec Králové5:13Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:28Mančál Petr
11.Ne31.10.2021Vemena Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav19:26Truněček Martin
11.Po1.11.2021Emírovci Pohřebačka7:11Biřička Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav19:26Křížek Petr
11.Po1.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové18:0Devils Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel36:0Balihar Jiří
11.Po1.11.2021Rychtáři Nové Město n/C6:12Rebelové Myštěves BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel15:29Deml Robin
11.Út2.11.2021Soptíci Hradec Králové10:9Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:22Synek Petr
12.Ne7.11.2021Devils Hradec Králové8:10Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří18:22Houška Jan
12.Ne7.11.2021Medvědi Hradec Králové5:13No comment Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr14:27Baldyňák Tomáš
12.Po8.11.2021Rychtáři Nové Město n/C10:9HSK U Marťase Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel24:23Hanovec Karel
12.Po8.11.2021Bubo Hradec Králové7:11Emírovci PohřebačkaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav17:28Ehrenberger Miroslav
12.Po8.11.2021Löwen Hradec Králové11:7Vemena Hradec Králové 
18:00Roušal Robert25:20Procházka Václav
12.Út9.11.2021Rebelové Myštěves B6:12Biřička Hradec Králové 
18:00Deml Robin17:28Staněk Michal
13.Ne14.11.2021No comment Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František25:19Truněček Martin
13.Ne14.11.2021Union Stars Hradec Králové7:11Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír19:27Selichar Josef
13.Ne14.11.2021Vemena Hradec Králové10:8Devils Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:19Felbr Tomáš
13.Po15.11.2021Emírovci Pohřebačka8:10Medvědi Hradec Králové 
17:30Slavíček Martin21:22Mančál Petr
13.Po15.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové8:10Rebelové Myštěves B 
17:30Hanovec Karel21:23Deml Robin
13.Út16.11.2021Biřička Hradec Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal26:19Steiner Jaroslav
13.Út16.11.2021Soptíci Hradec Králové15:3Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan30:12Čihulek Pavel
14.Ne21.11.2021Vemena Hradec Králové14:4Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav31:13Dlouhý Martin
14.Ne21.11.2021Union Stars Hradec Králové8:10Devils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír23:23Balihar Jiří
14.Ne21.11.2021No comment Hradec Králové12:6Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František28:16Synek Petr
14.Út23.11.2021Biřička Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal27:20Mančál Petr
14.Út23.11.2021Rebelové Myštěves B12:6Bubo Hradec Králové 
18:00Deml Robin26:16Steiner Jaroslav
15.Ne28.11.2021Devils Hradec Králové7:11No comment Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš20:27Kadleček František
15.Ne28.11.2021Medvědi Hradec Králové9:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr22:23Steiner Jaroslav
15.Po29.11.2021South Park Cows Hr.Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin18:26Staněk Michal
15.Po29.11.2021Rychtáři Nové Město n/C12:6Union Stars Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel27:19Pultar Filip
15.Po29.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové7:11Vemena Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel20:24Procházka Václav
7.So4.12.2021Rychtáři Nové Město n/C18:0Medvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel36:0Mančál Petr
12.Ne12.12.2021South Park Cows Hr.Králové13:5Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin28:15Pultar Filip
15.Út4.1.2022Soptíci Hradec Králové10:9Rebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:23Deml Robin
11.Ne9.1.2022No comment Hradec Králové13:5Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František27:14Steiner Jaroslav
14.Po10.1.2022Emírovci Pohřebačka13:5South Park Cows Hr.Králové 
17:30Hašková Lada28:18Truněček Martin
14.Út11.1.2022Soptíci Hradec Králové7:11HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:26Báleš Martin
16.Ne16.1.2022Vemena Hradec Králové13:5Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Filipi Lukáš28:13Houška Jan
16.Ne16.1.2022Union Stars Hradec Králové11:7HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír24:18Hanovec Karel
16.Ne16.1.2022No comment Hradec Králové11:7Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš26:17Čihulek Pavel
15.Ne16.1.2022Löwen Hradec Králové5:13Emírovci Pohřebačka 
18:00Synek Petr16:28Ehrenberger Miroslav
16.Po17.1.2022Emírovci Pohřebačka17:1Devils Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav34:4Balihar Jiří
16.Po17.1.2022Bubo Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav22:26Truněček Martin
16.Út18.1.2022Biřička Hradec Králové10:8Löwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal27:19Roušal Robert
17.Ne23.1.2022Vemena Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Filipi Lukáš20:24Deml Robin
17.Ne23.1.2022Devils Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš17:29Staněk Michal
17.Po24.1.2022Rychtáři Nové Město n/C6:12Emírovci PohřebačkaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel19:29Ehrenberger Miroslav
17.Po24.1.2022HSK U Marťase Hradec Králové10:9No comment Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel24:22Kubec Tomáš
17.Po24.1.2022South Park Cows Hr.Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin28:24Mančál Petr
17.Po24.1.2022Löwen Hradec Králové7:11Bubo Hradec Králové 
18:00Synek Petr22:25Steiner Jaroslav
17.Út25.1.2022Soptíci Hradec Králové8:10Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan19:24Zajíc Lubomír
18.Ne30.1.2022Union Stars Hradec Králové6:12Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Pultar Filip16:26Procházka Václav
18.Ne30.1.2022No comment Hradec Králové11:7Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Burdych Radek26:19Houška Jan
18.Ne30.1.2022Medvědi Hradec Králové9:10Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:26Selichar Josef
18.Po31.1.2022Emírovci Pohřebačka12:6HSK U Marťase Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav27:16Hanovec Karel
18.Po31.1.2022Bubo Hradec Králové3:15Devils Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav13:33Felbr Tomáš
18.Po31.1.2022Rebelové Myštěves B9:10South Park Cows Hr.Králové 
18:00Deml Robin21:22Truněček Martin
18.Út1.2.2022Biřička Hradec Králové15:3Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal33:11Čihulek Pavel
19.Ne13.2.2022Union Stars Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír23:20Deml Robin
19.Ne13.2.2022Vemena Hradec Králové10:8No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:22Baldyňák Tomáš
19.Ne13.2.2022Devils Hradec Králové6:12Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří16:27Mančál Petr
19.Po14.2.2022HSK U Marťase Hradec Králové7:11Biřička Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel17:25Staněk Michal
19.Po14.2.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8Bubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel25:20Steiner Jaroslav
19.Po14.2.2022Löwen Hradec Králové6:12South Park Cows Hr.Králové 
18:00Roušal Robert15:30Truněček Martin
20.Ne20.2.2022No comment Hradec Králové17:1Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš34:12Pultar Filip
20.Ne20.2.2022Medvědi Hradec Králové9:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr22:23Čihulek Pavel
20.Po21.2.2022Emírovci Pohřebačka13:5Vemena Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav29:15Procházka Václav
20.Po21.2.2022Bubo Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav24:24Báleš Martin
20.Út22.2.2022Biřička Hradec Králové13:5Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal26:13Houška Jan
20.Út22.2.2022Rebelové Myštěves B13:5Löwen Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:15Kučera Jan
21.Ne27.2.2022No comment Hradec Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš27:17Deml Robin
21.Ne27.2.2022Vemena Hradec Králové5:13Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav15:29Višňák Michal
21.Ne27.2.2022Union Stars Hradec Králové7:11Emírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír19:24Ehrenberger Miroslav
21.Ne27.2.2022Devils Hradec Králové8:10Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří19:24Vrcek Jaroslav
21.Po28.2.2022Rychtáři Nové Město n/C7:11South Park Cows Hr.KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel16:25Truněček Martin
21.Po28.2.2022HSK U Marťase Hradec Králové8:10Medvědi Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel22:26Mančál Petr
21.Út1.3.2022Soptíci Hradec Králové11:7Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan26:18Steiner Jaroslav
22.Ne6.3.2022Medvědi Hradec Králové6:12Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:28Houška Jan
22.Po7.3.2022Emírovci Pohřebačka12:6No comment Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav25:18Kadleček František
22.Po7.3.2022Bubo Hradec Králové7:11Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav20:27Procházka Václav
22.Po7.3.2022South Park Cows Hr.Králové13:5HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin29:16Hanovec Karel
22.Po7.3.2022Löwen Hradec Králové7:11Rychtáři Nové Město n/C 
18:00Synek Petr21:25Čihulek Pavel
22.Út8.3.2022Biřička Hradec Králové12:6Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr28:19Pultar Filip
22.Út8.3.2022Rebelové Myštěves B14:4Devils Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:15Felbr Tomáš
23.Ne13.3.2022No comment Hradec Králové13:5Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František28:19Křížek Petr
23.Ne13.3.2022Vemena Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav27:21Mančál Petr
23.Po14.3.2022Emírovci Pohřebačka14:4Rebelové Myštěves B 
17:30Ehrenberger Miroslav30:12Deml Robin
23.Po14.3.2022Rychtáři Nové Město n/C8:10Devils Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel21:23Felbr Tomáš
23.Po14.3.2022HSK U Marťase Hradec Králové10:8Löwen Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel27:20Synek Petr
23.Út15.3.2022Soptíci Hradec Králové6:12South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:26Truněček Martin
24.Ne20.3.2022Devils Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš20:20Hanovec Karel
24.Po21.3.2022Bubo Hradec Králové7:11No comment Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav18:25Kadleček František
24.Po21.3.2022Medvědi Hradec Králové6:12Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr16:26Pultar Filip
24.Po21.3.2022South Park Cows Hr.Králové7:11Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin20:27Procházka Václav
24.Po21.3.2022Löwen Hradec Králové6:12Soptíci Hradec Králové 
18:00Selichar Josef17:28Houška Jan
24.Út22.3.2022Biřička Hradec Králové13:5Emírovci PohřebačkaHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal29:19Staněk Roman
24.Út22.3.2022Rebelové Myštěves B12:6Rychtáři Nové Město n/C 
18:00Deml Robin26:18Čihulek Pavel
25.Ne27.3.2022Vemena Hradec Králové12:6Löwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav28:16Selichar Josef
25.Ne27.3.2022Union Stars Hradec Králové9:10South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Pultar Filip22:22Truněček Martin
25.Ne27.3.2022No comment Hradec Králové15:3Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František32:10Mančál Petr
20.Po28.3.2022South Park Cows Hr.Králové11:7Devils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin28:18Felbr Tomáš
25.Po28.3.2022HSK U Marťase Hradec Králové7:11Rychtáři Nové Město n/C 
17:30Hanovec Karel19:24Čihulek Pavel
25.Po28.3.2022Emírovci Pohřebačka13:5Bubo Hradec Králové 
17:30Ehrenberger Miroslav31:17Steiner Jaroslav
25.Út29.3.2022Biřička Hradec Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal25:13Deml Robin
25.Út29.3.2022Soptíci Hradec Králové17:1Devils Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan35:5Balihar Jiří
23.St30.3.2022Union Stars Hradec Králové4:14Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Pultar Filip13:29Steiner Jaroslav
26.Ne3.4.2022Devils Hradec Králové7:11Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš18:25Procházka Václav
26.Po4.4.2022Bubo Hradec Králové4:14Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav16:31Staněk Michal
26.Po4.4.2022Medvědi Hradec Králové4:14Emírovci PohřebačkaHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:29Ehrenberger Miroslav
26.Po4.4.2022South Park Cows Hr.Králové11:7No comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin26:18Kadleček František
26.Po4.4.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8Soptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel22:20Houška Jan
26.Po4.4.2022Löwen Hradec Králové5:13Union Stars Hradec Králové 
18:00Synek Petr18:29Pultar Filip
19.Út5.4.2022Soptíci Hradec Králové5:13Emírovci PohřebačkaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan16:28Šafařík Petr
26.Út5.4.2022Rebelové Myštěves B14:4HSK U Marťase Hradec Králové 
18:00Deml Robin30:14Hanovec Karel
16.Po25.4.2022Rebelové Myštěves B8:10Medvědi Hradec Králové 
18:00Deml Robin22:22Mančál Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 22:20:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement