Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B I.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Mimikry Hradec Králové10:9Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan23:24Lesák Vladimír
1.Ne6.9.2020DC No Score Kosice6:12Lišťáci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav19:26Vaněk Michal
1.Út8.9.2020Kocouři Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal23:19Jirka Josef
1.Út8.9.2020Marvin Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Langer Jan29:14Havel Tomáš
1.Út8.9.2020Úletáři Hradec Králové8:10Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš21:24Bous Jiří
2.Ne13.9.2020DC Sniper Librantice8:10Ferbek Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan18:22Beránek František
2.Po14.9.2020Dobřeňáci Dobřenice8:10Lišťáci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub21:23Vaněk Michal
2.Po14.9.2020H-CLUB Smiřice6:12Mimikry Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr17:27Zahradník Dušan
2.St16.9.2020Pavouci Hradec Králové5:13Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír16:28Kramář Miloš
3.Ne20.9.2020DC No Score Kosice7:11Pavouci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří16:24Lesák Vladimír
3.Po21.9.2020Lišťáci Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal12:30Novák Jakub
3.Út22.9.2020Kocouři Hradec Králové10:9DC Sniper LibranticeHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal20:21Cejzlar Jan
3.Út22.9.2020Úletáři Hradec Králové9:10H-CLUB SmiřiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš23:24Krejčí Petr
3.St30.9.2020Dobřeňáci Dobřenice9:10Marvin Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
18:00Tomčo Jakub25:25Langer Jan
4.Ne4.10.2020DC Sniper Librantice8:10Mimikry Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan20:23Zahradník Dušan
4.Po5.10.2020Dobřeňáci Dobřenice5:13Vlčáci 2011 ŠtítDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Sadílek Petr14:30Novák Jakub
4.Po5.10.2020H-CLUB Smiřice11:7DC No Score KosiceSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr26:19Bareš Václav
4.Út6.10.2020Marvin Hradec Králové10:8Ferbek Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Langer Jan26:23Beránek František
4.St7.10.2020Pavouci Hradec Králové8:10Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír21:22Vaněk Michal
5.Út13.10.2020Ferbek Hradec Králové10:8Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František26:18Tomčo Jakub
11.St2.12.2020Pavouci Hradec Králové7:11Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Čiháček Petr17:25Langer Jan
12.Út8.12.2020Úletáři Hradec Králové14:4DC No Score KosiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš30:15Bareš Václav
5.Ne12.9.2021Vlčáci 2011 Štít12:6Pavouci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub28:20Lesák Vladimír
5.Po13.9.2021Lišťáci Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřicePšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal24:20Krejčí Petr
5.Út14.9.2021Kocouři Hradec Králové18:0Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal36:0Pokorný Pavel
5.Út14.9.2021Úletáři Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš28:17Cejzlar Jan
6.Po20.9.2021Dobřeňáci Dobřenice10:9Pavouci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub25:22Lesák Vladimír
6.Po20.9.2021H-CLUB Smiřice5:13Vlčáci 2011 ŠtítSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr15:27Novák Jakub
6.Út21.9.2021Ferbek Hradec Králové10:8Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František25:20Dvořáček Michal
6.Út21.9.2021Marvin Hradec Králové12:6Mimikry Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:0024:24
6.St22.9.2021DC Sniper Librantice14:4DC No Score KosiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan30:14Homola Jiří
7.Ne3.10.2021Mimikry Hradec Králové7:11Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan18:26Beránek František
7.Po4.10.2021Lišťáci Hradec Králové15:3DC Sniper LibranticePšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Sternwald Martin30:9Cejzlar Jan
7.Út5.10.2021Kocouři Hradec Králové9:10Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal23:24Tomčo Jakub
7.Út5.10.2021Úletáři Hradec Králové9:10Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš21:25Kuštan Petr
7.St6.10.2021Pavouci Hradec Králové15:3H-CLUB SmiřiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír32:14Krejčí Petr
8.Po11.10.2021Dobřeňáci Dobřenice13:5H-CLUB SmiřiceDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub28:18Krejčí Petr
8.Út12.10.2021Ferbek Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František22:25Kramář Miloš
8.Út12.10.2021Kocouři Hradec Králové8:10Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal21:22Zahradník Dušan
8.Út12.10.2021Marvin Hradec Králové10:8DC No Score KosiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Pokorný Pavel22:21Bareš Václav
8.St13.10.2021DC Sniper Librantice4:14Vlčáci 2011 ŠtítLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš15:30Bous Jiří
9.Ne17.10.2021Mimikry Hradec Králové5:13Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan16:28Tomčo Jakub
9.Ne17.10.2021DC No Score Kosice8:10Ferbek Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav18:26Beránek František
9.Po18.10.2021Lišťáci Hradec Králové10:8Marvin Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal25:18Kuštan Petr
9.Út19.10.2021Úletáři Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:18Dvořáček Michal
9.St20.10.2021Pavouci Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír27:15Havel Tomáš
2.Ne24.10.2021Vlčáci 2011 Štít14:4DC No Score KosiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub29:10Bareš Václav
10.Ne24.10.2021Mimikry Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan16:27Kramář Miloš
10.Út26.10.2021Ferbek Hradec Králové10:8Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František25:17Vaněk Michal
10.Út26.10.2021Kocouři Hradec Králové7:11DC No Score KosiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal18:24Homola Jiří
10.Út26.10.2021Marvin Hradec Králové9:10Vlčáci 2011 ŠtítProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr22:22Novák Jakub
10.St27.10.2021DC Sniper Librantice5:13H-CLUB SmiřiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš15:29Krejčí Petr
11.Ne31.10.2021DC No Score Kosice11:7Mimikry Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří26:16Zahradník Dušan
11.Ne31.10.2021Vlčáci 2011 Štít8:10Ferbek Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub24:21Beránek František
11.Po1.11.2021Lišťáci Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal30:15Dvořáček Michal
11.Út2.11.2021Úletáři Hradec Králové7:11Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš20:24Tomčo Jakub
12.Ne7.11.2021Mimikry Hradec Králové12:6Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan27:14Sternwald Martin
12.Ne7.11.2021Dobřeňáci Dobřenice10:8DC Sniper LibranticeDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub24:18Cejzlar Jan
12.Út9.11.2021Kocouři Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal11:29Novák Jakub
12.Út9.11.2021Marvin Hradec Králové10:9H-CLUB SmiřiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr25:24Krejčí Petr
13.Ne14.11.2021DC No Score Kosice7:11Dobřeňáci DobřeniceKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří16:26Mrštík Jakub
13.Ne14.11.2021Vlčáci 2011 Štít13:5Mimikry Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub26:15Zahradník Dušan
13.Po15.11.2021Lišťáci Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal17:24Kramář Miloš
13.Po15.11.2021H-CLUB Smiřice13:5Ferbek Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr28:16Beránek František
13.St17.11.2021Pavouci Hradec Králové14:4Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír29:19Dvořáček Michal
14.Po22.11.2021Lišťáci Hradec Králové8:10DC No Score KosicePšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Vaněk Michal21:25Homola Jiří
14.Po22.11.2021H-CLUB Smiřice4:14Kocouři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr17:30Dvořáček Michal
12.Út23.11.2021Ferbek Hradec Králové10:8Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František23:21Lesák Vladimír
14.St24.11.2021DC Sniper Librantice10:8Marvin Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš23:20Pokorný Pavel
14.St24.11.2021Pavouci Hradec Králové10:8Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír23:21Zahradník Dušan
15.Ne28.11.2021Mimikry Hradec Králové10:8H-CLUB SmiřiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan25:22Krejčí Petr
15.Út30.11.2021Ferbek Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František28:13Cejzlar Jan
15.Po3.1.2022Lišťáci Hradec Králové18:0Dobřeňáci DobřenicePšánky U Růženky, Nechanice 
17:3036:0
14.Ne9.1.2022Vlčáci 2011 Štít8:10Úletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub21:27Kramář Miloš
16.Ne16.1.2022Vlčáci 2011 Štít12:6Lišťáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub30:18Sternwald Martin
15.Ne16.1.2022Úletáři Hradec Králové12:6Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:18Lesák Vladimír
16.Po17.1.2022H-CLUB Smiřice11:7Úletáři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr26:17Křovák Petr
16.Út18.1.2022Marvin Hradec Králové13:5Dobřeňáci DobřeniceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
17:30Kuštan Petr27:14Mrštík Jakub
16.St19.1.2022DC Sniper Librantice6:12Kocouři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan20:27Dvořáček Michal
16.St19.1.2022Pavouci Hradec Králové10:9DC No Score KosiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír24:22Homola Jiří
17.Ne23.1.2022DC No Score Kosice3:15H-CLUB SmiřiceKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav14:32Krejčí Petr
17.Ne23.1.2022Mimikry Hradec Králové11:7DC Sniper LibranticeHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan25:20Cejzlar Jan
17.Ne23.1.2022Vlčáci 2011 Štít9:10Dobřeňáci DobřeniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub22:25Mrštík Jakub
17.Po24.1.2022Lišťáci Hradec Králové9:10Pavouci Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Fišar Jiří22:23Čiháček Petr
17.Út25.1.2022Ferbek Hradec Králové12:6Marvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František27:17Pokorný Pavel
18.Ne30.1.2022Dobřeňáci Dobřenice14:4Ferbek Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub30:15Beránek Marcel
18.Po31.1.2022H-CLUB Smiřice18:0Lišťáci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr36:0Sternwald Martin
18.Út1.2.2022Marvin Hradec Králové8:10Kocouři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr23:24Dvořáček Michal
18.St2.2.2022DC Sniper Librantice6:12Úletáři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš18:25Křovák Petr
18.St2.2.2022Pavouci Hradec Králové9:10Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Čiháček Petr22:24Novák Jakub
19.Ne13.2.2022Mimikry Hradec Králové7:11Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan17:25Kuštan Petr
19.Ne13.2.2022Vlčáci 2011 Štít15:3H-CLUB SmiřiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub31:13Krejčí Petr
19.Ne13.2.2022DC No Score Kosice11:7DC Sniper LibranticeKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav26:19Havel Tomáš
19.Út15.2.2022Kocouři Hradec Králové5:13Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal16:30Beránek František
19.St16.2.2022Pavouci Hradec Králové9:10Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír21:23Tomčo Jakub
20.Ne20.2.2022Dobřeňáci Dobřenice11:7Kocouři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub28:15Dvořáček Michal
20.Po21.2.2022H-CLUB Smiřice8:10Pavouci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr22:25Lesák Vladimír
20.Út22.2.2022Ferbek Hradec Králové15:3Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František30:13Baudyš Michal
20.Út22.2.2022Marvin Hradec Králové4:14Úletáři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr11:31Kramář Miloš
20.St23.2.2022DC Sniper Librantice14:4Lišťáci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš31:13Fišar Jiří
21.Ne27.2.2022DC No Score Kosice8:10Marvin Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav21:24Kuštan Petr
21.Ne27.2.2022Mimikry Hradec Králové12:6Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan25:15Dvořáček Michal
21.Ne27.2.2022Vlčáci 2011 Štít13:5DC Sniper LibranticeŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub30:13Havel Tomáš
15.Po28.2.2022DC No Score Kosice1:17Vlčáci 2011 ŠtítKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav5:35Bous Jiří
21.Po28.2.2022H-CLUB Smiřice7:11Dobřeňáci DobřeniceSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr19:24Mrštík Jakub
21.Út1.3.2022Úletáři Hradec Králové13:5Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:16Beránek František
22.Ne6.3.2022Dobřeňáci Dobřenice8:10Mimikry Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub21:23Zahradník Dušan
22.Út8.3.2022Kocouři Hradec Králové6:12Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal15:29Kramář Miloš
22.Út8.3.2022Ferbek Hradec Králové13:5DC No Score KosiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek David27:13Bareš Václav
22.Út8.3.2022Marvin Hradec Králové14:4Lišťáci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Pokorný Pavel32:12Sternwald Martin
22.St9.3.2022DC Sniper Librantice8:10Pavouci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš20:25Čiháček Petr
23.Ne13.3.2022Vlčáci 2011 Štít11:7Marvin Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub26:18Kuštan Petr
23.Ne13.3.2022DC No Score Kosice8:10Kocouři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav18:22Dvořáček Michal
23.Po14.3.2022Lišťáci Hradec Králové3:15Ferbek Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Sternwald Martin12:31Beránek František
23.Po14.3.2022H-CLUB Smiřice11:7DC Sniper LibranticeSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr25:20Havel Tomáš
23.Út15.3.2022Úletáři Hradec Králové10:8Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš23:21Zahradník Dušan
24.Ne20.3.2022Dobřeňáci Dobřenice10:8Úletáři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub24:23Kramář Miloš
24.Ne20.3.2022Mimikry Hradec Králové12:6DC No Score KosiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan26:16Homola Jiří
24.Út22.3.2022Kocouři Hradec Králové14:4Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal31:17Fišar Jiří
24.Út22.3.2022Ferbek Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František12:30Novák Jakub
24.Út22.3.2022Marvin Hradec Králové10:8Pavouci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr25:20Lesák Vladimír
25.Ne27.3.2022Vlčáci 2011 Štít13:5Kocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub28:16Balický Jiří
25.Ne27.3.2022DC No Score Kosice5:13Úletáři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav16:29Kramář Miloš
25.Ne27.3.2022DC Sniper Librantice6:12Dobřeňáci DobřeniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš16:27Mrštík Jakub
25.Po28.3.2022Lišťáci Hradec Králové8:10Mimikry Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
17:30Fišar Jiří17:26Zahradník Dušan
25.Po28.3.2022H-CLUB Smiřice10:9Marvin Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr22:20Kuštan Petr
25.St30.3.2022Pavouci Hradec Králové6:12Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Čiháček Petr18:25Beránek František
26.Ne3.4.2022Dobřeňáci Dobřenice12:6DC No Score KosiceDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub26:14Bareš Václav
26.Ne3.4.2022Mimikry Hradec Králové7:11Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan19:27Novák Jakub
26.Út5.4.2022Kocouři Hradec Králové6:12Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal17:27Hošek Josef
26.Út5.4.2022Ferbek Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Beránek František25:20Krejčí Petr
26.Út5.4.2022Úletáři Hradec Králové13:5Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:12Fišar Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.9.2022 03:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.9.2022 03:08:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement