Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 21.9.2018 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Bertíci Vojkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 28 : 16 Obluk Ladislav
1. 21.9.2018 Robini Palkovice 10 : 9 Dragons Jablunkov U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 21 : 23 Placzek Řehoř
1. Ne 23.9.2018 Hroch Český Těšín 10 : 8 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 24 : 22 Slíž Jaromír
1. Ne 23.9.2018 Kolonie Žilina 6 : 12 Žraloci Tichá Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 18 : 25 Jozek Martin
1. Ne 23.9.2018 Mond bar B Třinec 7 : 11 Sniper Horní Bečva Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 16 : 23 Maleňák Radek
1. Ne 23.9.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 10 : 8 Munroof Brušperk U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 26 : 18 Stankov Nikolov Assen
1. Ne 23.9.2018 Tygři Skalice 12 : 6 Aligators Návsí U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 24 : 20 Szkandera Pavel
2. St 26.9.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Vladimír 19 : 26 Makový Jiří
2. 28.9.2018 Dragons Jablunkov 10 : 8 Vikings Matice Kopřivnice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 24 : 23 Chalupa Jiří
2. 28.9.2018 Aligators Návsí 4 : 14 Mond bar B Třinec U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 14 : 30 Uhrinčať Tomáš
2. 28.9.2018 Robini Palkovice 5 : 13 Tygři Skalice U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 15 : 31 Škrdla Ladislav
2. 28.9.2018 Sniper Horní Bečva 11 : 7 Kolonie Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 24 : 17 Tydlačka Martin
2. Ne 30.9.2018 Žraloci Tichá 7 : 11 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 18 : 27 Fajkus Radek
2. Ne 30.9.2018 Munroof Brušperk 12 : 6 Danger Prostřední Bečva Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Stankov Nikolov Assen 24 : 16 Malina Lukáš
1. Ne 30.9.2018 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Vikings Matice Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 24 : 19 Chalupa Jiří
2. Ne 30.9.2018 Bertíci Vojkovice 9 : 10 Hroch Český Těšín Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 23 : 25 Popek Karel
3. St 3.10.2018 Vikings Matice Kopřivnice 11 : 7 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 28 : 18 Slíž Jaromír
3. 5.10.2018 Danger Prostřední Bečva 6 : 12 Žraloci Tichá Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 19 : 26 Jozek Martin
3. Ne 7.10.2018 Hroch Český Těšín 6 : 12 Munroof Brušperk Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 16 : 29 Stankov Nikolov Assen
3. Ne 7.10.2018 Kolonie Žilina 14 : 4 Aligators Návsí Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 31 : 11 Rychlík Pavel
3. Ne 7.10.2018 Mond bar B Třinec 11 : 7 Robini Palkovice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 24 : 18 Ručka Martin
3. Ne 7.10.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 13 : 5 Sniper Horní Bečva U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 28 : 14 Maleňák Radek
3. Ne 7.10.2018 Tygři Skalice 13 : 5 Dragons Jablunkov U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 30 : 14 Zeman Radomír
3. Ne 7.10.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Bertíci Vojkovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 32 : 16 Obluk Ladislav
4. 12.10.2018 Dragons Jablunkov 12 : 6 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 29 : 22 Slíž Jaromír
4. 12.10.2018 Aligators Návsí 6 : 12 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 17 : 27 Fajkus Radek
4. 12.10.2018 Robini Palkovice 7 : 11 Kolonie Žilina U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 17 : 27 Tydlačka Martin
4. 12.10.2018 Sniper Horní Bečva 15 : 3 Danger Prostřední Bečva Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 32 : 13 Malina Lukáš
4. Ne 14.10.2018 Žraloci Tichá 12 : 6 Hroch Český Těšín U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 28 : 18 Popek Karel
4. Ne 14.10.2018 Munroof Brušperk 8 : 10 Gerlich B Fulnek Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Stankov Nikolov Assen 20 : 25 Makový Jiří
4. Ne 14.10.2018 Tygři Skalice 10 : 8 Mond bar B Třinec U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 25 : 22 Uhrinčať Tomáš
4. Ne 14.10.2018 Bertíci Vojkovice 4 : 14 Vikings Matice Kopřivnice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 15 : 28 Chalupa Jiří
5. St 17.10.2018 Vikings Matice Kopřivnice 9 : 10 Munroof Brušperk Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 21 : 22 Stankov Nikolov Assen
5. 19.10.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 10 : 9 Bertíci Vojkovice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Jaromír 24 : 23 Obluk Ladislav
5. 19.10.2018 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Aligators Návsí Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 26 : 15 Szkandera Pavel
5. Ne 21.10.2018 Hroch Český Těšín 3 : 15 Sniper Horní Bečva Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 9 : 30 Maleňák Radek
5. Ne 21.10.2018 Kolonie Žilina 11 : 7 Tygři Skalice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 25 : 19 Škrdla Ladislav
5. Ne 21.10.2018 Mond bar B Třinec 13 : 5 Dragons Jablunkov Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 29 : 14 Placzek Řehoř
5. Ne 21.10.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 13 : 5 Robini Palkovice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 29 : 16 Ručka Martin
5. Ne 21.10.2018 Gerlich B Fulnek 5 : 13 Žraloci Tichá U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 12 : 29 Jozek Martin
6. 26.10.2018 Dragons Jablunkov 7 : 11 Bertíci Vojkovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 16 : 25 Obluk Ladislav
6. 26.10.2018 Aligators Návsí 2 : 16 Hroch Český Těšín U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 13 : 33 Popek Karel
6. 26.10.2018 Robini Palkovice 7 : 11 Danger Prostřední Bečva U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 21 : 27 Malina Lukáš
6. 26.10.2018 Sniper Horní Bečva 12 : 6 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 29 : 16 Adamec Radek
6. Ne 28.10.2018 Žraloci Tichá 10 : 9 Vikings Matice Kopřivnice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 22 : 19 Chalupa Jiří
6. Ne 28.10.2018 Munroof Brušperk 12 : 6 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Stankov Nikolov Assen 29 : 16 Slíž Jaromír
6. Ne 28.10.2018 Mond bar B Třinec 7 : 11 Kolonie Žilina Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 16 : 26 Tydlačka Martin
6. Ne 28.10.2018 Tygři Skalice 7 : 11 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 17 : 26 Koždoň Jan
7. St 31.10.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 6 : 12 Žraloci Tichá Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Jaromír 17 : 26 Jozek Martin
7. St 31.10.2018 Vikings Matice Kopřivnice 8 : 10 Sniper Horní Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 18 : 22 Maleňák Radek
7. 2.11.2018 Danger Prostřední Bečva 2 : 16 Tygři Skalice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 7 : 33 Škrdla Ladislav
7. Ne 4.11.2018 Hroch Český Těšín 12 : 6 Robini Palkovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 27 : 17 Herot Milan
7. Ne 4.11.2018 Kolonie Žilina 13 : 5 Dragons Jablunkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 30 : 19 Placzek Řehoř
7. Ne 4.11.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 12 : 6 Mond bar B Třinec U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 27 : 16 Uhrinčať Tomáš
7. Ne 4.11.2018 Gerlich B Fulnek 13 : 5 Aligators Návsí U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 29 : 16 Rychlík Pavel
16. Ne 11.11.2018 Žraloci Tichá 8 : 10 Kolonie Žilina U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 21 : 23 Tydlačka Martin
8. St 14.11.2018 Aligators Návsí 6 : 12 Vikings Matice Kopřivnice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 15 : 28 Chalupa Jiří
8. 16.11.2018 Dragons Jablunkov 11 : 7 Munroof Brušperk Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 29 : 21 Mesiarik Josef
8. 16.11.2018 Robini Palkovice 10 : 9 Gerlich B Fulnek U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 23 : 20 Makový Jiří
8. 16.11.2018 Sniper Horní Bečva 10 : 8 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 25 : 20 Slíž Jaromír
8. Ne 18.11.2018 Žraloci Tichá 8 : 10 Bertíci Vojkovice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 20 : 24 Obluk Ladislav
8. Ne 18.11.2018 Kolonie Žilina 7 : 11 Hrozný střelci Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 22 : 25 Koždoň Jan
8. Ne 18.11.2018 Mond bar B Třinec 12 : 6 Danger Prostřední Bečva Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 29 : 17 Malina Lukáš
8. Ne 18.11.2018 Tygři Skalice 10 : 8 Hroch Český Těšín U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 22 : 20 Popek Karel
9. St 21.11.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 8 : 10 Aligators Návsí Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Jaromír 24 : 24 Szkandera Pavel
9. St 21.11.2018 Vikings Matice Kopřivnice 11 : 7 Robini Palkovice Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 23 : 16 Ručka Martin
9. 23.11.2018 Danger Prostřední Bečva 10 : 8 Kolonie Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 23 : 20 Tydlačka Martin
9. Ne 25.11.2018 Munroof Brušperk 11 : 7 Žraloci Tichá Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Stankov Nikolov Assen 25 : 21 Jozek Martin
9. Ne 25.11.2018 Hroch Český Těšín 4 : 14 Mond bar B Třinec Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 9 : 29 Uhrinčať Tomáš
9. Ne 25.11.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 15 : 3 Dragons Jablunkov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 33 : 11 Placzek Řehoř
9. Ne 25.11.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Tygři Skalice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Adamec Radek 20 : 21 Škrdla Ladislav
9. Ne 25.11.2018 Bertíci Vojkovice 7 : 11 Sniper Horní Bečva Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 20 : 24 Maleňák Radek
10. 30.11.2018 Dragons Jablunkov 6 : 12 Žraloci Tichá Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00 Placzek Řehoř 17 : 29 Prokopovský Libor
10. 30.11.2018 Aligators Návsí 15 : 3 Bertíci Vojkovice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 30 : 9 Obluk Ladislav
10. 30.11.2018 Robini Palkovice 10 : 8 Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00 Ručka Martin 26 : 19 Slíž Jaromír
10. 30.11.2018 Sniper Horní Bečva 14 : 4 Munroof Brušperk Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30 Maleňák Radek 30 : 11 Stankov Nikolov Assen
10. Ne 2.12.2018 Kolonie Žilina 13 : 5 Hroch Český Těšín Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00 Tydlačka Martin 30 : 19 Popek Karel
10. Ne 2.12.2018 Mond bar B Třinec 6 : 12 Gerlich B Fulnek Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Uhrinčať Tomáš 16 : 28 Makový Jiří
10. Ne 2.12.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 15 : 3 Danger Prostřední Bečva U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 31 : 10 Malina Lukáš
10. Ne 2.12.2018 Tygři Skalice 12 : 6 Vikings Matice Kopřivnice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Škrdla Ladislav 27 : 16 Chalupa Jiří
7. Ne 2.12.2018 Bertíci Vojkovice 8 : 10 Munroof Brušperk Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 21 : 23 Stankov Nikolov Assen
11. St 5.12.2018 Nagano 98 Nezávislí Václavovice 7 : 11 Tygři Skalice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00 Slíž Jaromír 17 : 24 Škrdla Ladislav
11. St 5.12.2018 Vikings Matice Kopřivnice 12 : 6 Mond bar B Třinec Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Chalupa Jiří 27 : 17 Uhrinčať Tomáš
11. 7.12.2018 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Dragons Jablunkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 26 : 17 Placzek Řehoř
18. So 8.12.2018 Žraloci Tichá 10 : 8 Danger Prostřední Bečva U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
16:00 Jozek Martin 25 : 20 Malina Lukáš
11. Ne 9.12.2018 Žraloci Tichá 5 : 13 Sniper Horní Bečva U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00 Jozek Martin 13 : 29 Maleňák Radek
11. Ne 9.12.2018 Munroof Brušperk 0 : 18 Aligators Návsí Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Stankov Nikolov Assen 0 : 36 Szkandera Pavel
11. Ne 9.12.2018 Hroch Český Těšín 5 : 13 Hrozný střelci Frýdek-Místek Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00 Popek Karel 15 : 31 Fajkus Radek
11. Ne 9.12.2018 Gerlich B Fulnek 7 : 11 Kolonie Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30 Adamec Radek 20 : 25 Tydlačka Martin
11. Ne 9.12.2018 Bertíci Vojkovice 9 : 10 Robini Palkovice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00 Obluk Ladislav 23 : 23 Ručka Martin
12. 14.12.2018 Dragons Jablunkov Sniper Horní Bečva Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
12. 14.12.2018 Aligators Návsí 14 : 4 Žraloci Tichá U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00 Szkandera Pavel 28 : 14 Jozek Martin
12. 14.12.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Hroch Český Těšín Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 31 : 11 Popek Karel
12. 14.12.2018 Robini Palkovice Munroof Brušperk U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
12. Ne 16.12.2018 Kolonie Žilina Vikings Matice Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
12. Ne 16.12.2018 Mond bar B Třinec Nagano 98 Nezávislí Václavovice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
12. Ne 16.12.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek Gerlich B Fulnek U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
12. Ne 16.12.2018 Tygři Skalice Bertíci Vojkovice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
13. St 2.1.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Kolonie Žilina Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
13. St 2.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Hrozný střelci Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
13. 4.1.2019 Sniper Horní Bečva Aligators Návsí Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
13. Ne 6.1.2019 Žraloci Tichá Robini Palkovice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
13. Ne 6.1.2019 Munroof Brušperk Tygři Skalice Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
13. Ne 6.1.2019 Hroch Český Těšín Dragons Jablunkov Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
13. Ne 6.1.2019 Gerlich B Fulnek Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
13. Ne 6.1.2019 Bertíci Vojkovice Mond bar B Třinec Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
14. 11.1.2019 Dragons Jablunkov Aligators Návsí Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
14. 11.1.2019 Danger Prostřední Bečva Vikings Matice Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
14. 11.1.2019 Robini Palkovice Sniper Horní Bečva U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
14. Ne 13.1.2019 Hroch Český Těšín Gerlich B Fulnek Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
14. Ne 13.1.2019 Kolonie Žilina Bertíci Vojkovice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
14. Ne 13.1.2019 Mond bar B Třinec Munroof Brušperk Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
14. Ne 13.1.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
14. Ne 13.1.2019 Tygři Skalice Žraloci Tichá U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
15. St 16.1.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Danger Prostřední Bečva Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
15. St 16.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Hroch Český Těšín Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
15. 18.1.2019 Aligators Návsí Robini Palkovice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
15. 18.1.2019 Sniper Horní Bečva Tygři Skalice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
15. Ne 20.1.2019 Žraloci Tichá Mond bar B Třinec U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
15. Ne 20.1.2019 Munroof Brušperk Kolonie Žilina Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
15. Ne 20.1.2019 Gerlich B Fulnek Dragons Jablunkov U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
15. Ne 20.1.2019 Bertíci Vojkovice Hrozný střelci Frýdek-Místek Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
16. St 23.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
16. St 23.1.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Hroch Český Těšín Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
16. 25.1.2019 Aligators Návsí Tygři Skalice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
16. 25.1.2019 Dragons Jablunkov Robini Palkovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
16. 25.1.2019 Sniper Horní Bečva Mond bar B Třinec Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
16. Ne 27.1.2019 Munroof Brušperk Hrozný střelci Frýdek-Místek Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
16. Ne 27.1.2019 Bertíci Vojkovice Danger Prostřední Bečva Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
17. St 30.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Dragons Jablunkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
17. 1.2.2019 Danger Prostřední Bečva Munroof Brušperk Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
17. Ne 3.2.2019 Mond bar B Třinec Aligators Návsí Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
17. Ne 3.2.2019 Kolonie Žilina Sniper Horní Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
17. Ne 3.2.2019 Hroch Český Těšín Bertíci Vojkovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
17. Ne 3.2.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Žraloci Tichá U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
17. Ne 3.2.2019 Tygři Skalice Robini Palkovice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
17. Ne 3.2.2019 Gerlich B Fulnek Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
18. St 6.2.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Vikings Matice Kopřivnice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
18. 8.2.2019 Aligators Návsí Kolonie Žilina U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
18. 8.2.2019 Robini Palkovice Mond bar B Třinec U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
18. 8.2.2019 Dragons Jablunkov Tygři Skalice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
18. 8.2.2019 Sniper Horní Bečva Hrozný střelci Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
18. Ne 10.2.2019 Munroof Brušperk Hroch Český Těšín Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
18. Ne 10.2.2019 Bertíci Vojkovice Gerlich B Fulnek Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
19. St 13.2.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Dragons Jablunkov Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
19. 15.2.2019 Danger Prostřední Bečva Sniper Horní Bečva Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
19. Ne 17.2.2019 Hroch Český Těšín Žraloci Tichá Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
19. Ne 17.2.2019 Mond bar B Třinec Tygři Skalice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
19. Ne 17.2.2019 Kolonie Žilina Robini Palkovice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
19. Ne 17.2.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Aligators Návsí U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
19. Ne 17.2.2019 Vikings Matice Kopřivnice Bertíci Vojkovice Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
16:00
19. Ne 17.2.2019 Gerlich B Fulnek Munroof Brušperk U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
20. 22.2.2019 Aligators Návsí Danger Prostřední Bečva U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
20. 22.2.2019 Robini Palkovice Hrozný střelci Frýdek-Místek U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
20. 22.2.2019 Dragons Jablunkov Mond bar B Třinec Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
20. 22.2.2019 Sniper Horní Bečva Hroch Český Těšín Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
20. Ne 24.2.2019 Žraloci Tichá Gerlich B Fulnek U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
20. Ne 24.2.2019 Munroof Brušperk Vikings Matice Kopřivnice Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
20. Ne 24.2.2019 Tygři Skalice Kolonie Žilina U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
20. Ne 24.2.2019 Bertíci Vojkovice Nagano 98 Nezávislí Václavovice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
21. St 27.2.2019 Vikings Matice Kopřivnice Žraloci Tichá Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
21. St 27.2.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Munroof Brušperk Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
21. 1.3.2019 Danger Prostřední Bečva Robini Palkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
21. Ne 3.3.2019 Hroch Český Těšín Aligators Návsí Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
21. Ne 3.3.2019 Kolonie Žilina Mond bar B Třinec Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
21. Ne 3.3.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Tygři Skalice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
21. Ne 3.3.2019 Gerlich B Fulnek Sniper Horní Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
21. Ne 3.3.2019 Bertíci Vojkovice Dragons Jablunkov Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
22. 8.3.2019 Aligators Návsí Gerlich B Fulnek U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
22. 8.3.2019 Robini Palkovice Hroch Český Těšín U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
22. 8.3.2019 Dragons Jablunkov Kolonie Žilina Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
22. 8.3.2019 Sniper Horní Bečva Vikings Matice Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
22. Ne 10.3.2019 Žraloci Tichá Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
22. Ne 10.3.2019 Munroof Brušperk Bertíci Vojkovice Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
22. Ne 10.3.2019 Mond bar B Třinec Hrozný střelci Frýdek-Místek Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
22. Ne 10.3.2019 Tygři Skalice Danger Prostřední Bečva U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23. St 13.3.2019 Vikings Matice Kopřivnice Aligators Návsí Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
23. St 13.3.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Sniper Horní Bečva Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
23. 15.3.2019 Danger Prostřední Bečva Mond bar B Třinec Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
23. Ne 17.3.2019 Munroof Brušperk Dragons Jablunkov Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
23. Ne 17.3.2019 Hroch Český Těšín Tygři Skalice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
23. Ne 17.3.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Kolonie Žilina U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23. Ne 17.3.2019 Gerlich B Fulnek Robini Palkovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
23. Ne 17.3.2019 Bertíci Vojkovice Žraloci Tichá Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
24. 22.3.2019 Aligators Návsí Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
24. 22.3.2019 Robini Palkovice Vikings Matice Kopřivnice U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
24. 22.3.2019 Dragons Jablunkov Hrozný střelci Frýdek-Místek Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
24. 22.3.2019 Sniper Horní Bečva Bertíci Vojkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
24. Ne 24.3.2019 Žraloci Tichá Munroof Brušperk U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
24. Ne 24.3.2019 Mond bar B Třinec Hroch Český Těšín Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
24. Ne 24.3.2019 Kolonie Žilina Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
24. Ne 24.3.2019 Tygři Skalice Gerlich B Fulnek U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
25. St 27.3.2019 Vikings Matice Kopřivnice Tygři Skalice Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
25. St 27.3.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Robini Palkovice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
25. 29.3.2019 Danger Prostřední Bečva Hrozný střelci Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
25. Ne 31.3.2019 Žraloci Tichá Dragons Jablunkov U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
25. Ne 31.3.2019 Munroof Brušperk Sniper Horní Bečva Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
25. Ne 31.3.2019 Hroch Český Těšín Kolonie Žilina Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
25. Ne 31.3.2019 Gerlich B Fulnek Mond bar B Třinec U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
25. Ne 31.3.2019 Bertíci Vojkovice Aligators Návsí Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
26. 5.4.2019 Aligators Návsí Munroof Brušperk U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
26. 5.4.2019 Robini Palkovice Bertíci Vojkovice U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
26. 5.4.2019 Dragons Jablunkov Danger Prostřední Bečva Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
26. 5.4.2019 Sniper Horní Bečva Žraloci Tichá Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
26. Ne 7.4.2019 Mond bar B Třinec Vikings Matice Kopřivnice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
26. Ne 7.4.2019 Kolonie Žilina Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
26. Ne 7.4.2019 Tygři Skalice Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
26. Ne 7.4.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Hroch Český Těšín U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
27. St 10.4.2019 Vikings Matice Kopřivnice Kolonie Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
27. St 10.4.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Mond bar B Třinec Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
27. 12.4.2019 Sniper Horní Bečva Dragons Jablunkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
27. Ne 14.4.2019 Žraloci Tichá Aligators Návsí U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
27. Ne 14.4.2019 Munroof Brušperk Robini Palkovice Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
27. Ne 14.4.2019 Hroch Český Těšín Danger Prostřední Bečva Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
27. Ne 14.4.2019 Gerlich B Fulnek Hrozný střelci Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
27. Ne 14.4.2019 Bertíci Vojkovice Tygři Skalice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
28. 26.4.2019 Aligators Návsí Sniper Horní Bečva U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
28. 26.4.2019 Robini Palkovice Žraloci Tichá U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
28. 26.4.2019 Danger Prostřední Bečva Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
28. 26.4.2019 Dragons Jablunkov Hroch Český Těšín Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
28. Ne 28.4.2019 Mond bar B Třinec Bertíci Vojkovice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
28. Ne 28.4.2019 Kolonie Žilina Nagano 98 Nezávislí Václavovice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
28. Ne 28.4.2019 Tygři Skalice Munroof Brušperk U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
28. Ne 28.4.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Vikings Matice Kopřivnice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
29. St 1.5.2019 Vikings Matice Kopřivnice Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
29. St 1.5.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Hrozný střelci Frýdek-Místek Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
29. 3.5.2019 Aligators Návsí Dragons Jablunkov U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
29. 3.5.2019 Sniper Horní Bečva Robini Palkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
29. Ne 5.5.2019 Žraloci Tichá Tygři Skalice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
29. Ne 5.5.2019 Munroof Brušperk Mond bar B Třinec Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
29. Ne 5.5.2019 Gerlich B Fulnek Hroch Český Těšín U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
29. Ne 5.5.2019 Bertíci Vojkovice Kolonie Žilina Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
30. 10.5.2019 Robini Palkovice Aligators Návsí U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
30. 10.5.2019 Danger Prostřední Bečva Nagano 98 Nezávislí Václavovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
30. 10.5.2019 Dragons Jablunkov Gerlich B Fulnek Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
30. Ne 12.5.2019 Mond bar B Třinec Žraloci Tichá Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
30. Ne 12.5.2019 Kolonie Žilina Munroof Brušperk Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
30. Ne 12.5.2019 Hroch Český Těšín Vikings Matice Kopřivnice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
30. Ne 12.5.2019 Tygři Skalice Sniper Horní Bečva U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
30. Ne 12.5.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Bertíci Vojkovice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 05:51

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 05:51:21