Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C. liga - 3.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.8.9.2017Motor Frýdek-Místek5:13Kovárna Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr15:29Dorňáková Kateřina
1.8.9.2017Bernard Frýdek-Místek6:12Danger Prostřední BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin15:28Juřík Pavel
1.8.9.2017Vikings B Kopřivnice8:10Kolonie B ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří22:21Váhala Jaroslav
1.8.9.2017Gerlich B Fulnek13:5Ogaři MořkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin30:19Bil Bohumír
1.Ne10.9.2017Lašská jizba Sedliště10:8New Darts Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef23:21Hessová Ivana
2.15.9.2017New Darts Frýdek-Místek8:10Kovárna Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan20:24Dorňáková Kateřina
2.15.9.2017Danger Prostřední Bečva13:5Motor Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel29:15Pospěch Petr
2.Ne17.9.2017Ogaři Mořkov11:7Bernard Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel24:19Polách Martin
2.Ne17.9.2017Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef26:21Feilhauer Martin
2.Ne17.9.2017Kolonie B Žilina6:12Gerlich B FulnekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:26Bartoň Martin
3.22.9.2017Motor Frýdek-Místek5:13Ogaři MořkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr18:29Raška Pavel
3.22.9.2017Bernard Frýdek-Místek17:1Kolonie B ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin34:7Podmol Vladimír
3.22.9.2017Vikings B Kopřivnice6:12New Darts Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří17:25Němec Milan
3.22.9.2017Gerlich B Fulnek11:7Lašská jizba SedlištěU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin26:18Vávra Josef
3.Ne24.9.2017Kovárna Frýdek-Místek4:14Danger Prostřední BečvaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina13:31Juřík Pavel
4.29.9.2017New Darts Frýdek-Místek5:13Danger Prostřední BečvaEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan16:28Juřík Pavel
4.29.9.2017Vikings B Kopřivnice5:13Gerlich B FulnekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří13:28Bartoň Martin
4.Ne1.10.2017Ogaři Mořkov10:8Kovárna Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel25:19Dorňáková Kateřina
4.Ne1.10.2017Lašská jizba Sedliště8:10Bernard Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef23:21Polách Martin
4.Ne1.10.2017Kolonie B Žilina11:7Motor Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav26:19Pospěch Petr
5.6.10.2017Danger Prostřední Bečva11:7Ogaři MořkovBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel23:21Raška Pavel
5.6.10.2017Motor Frýdek-Místek16:2Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr32:6Vávra Josef
5.6.10.2017Bernard Frýdek-Místek11:7Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:18Mojdl Lukáš
5.6.10.2017Gerlich B Fulnek8:10New Darts Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin22:25Němec Milan
5.Ne8.10.2017Kovárna Frýdek-Místek15:3Kolonie B ŽilinaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina32:13Podmol Vladimír
6.13.10.2017New Darts Frýdek-Místek11:7Ogaři MořkovEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan27:19Štefek Jaroslav
6.13.10.2017Vikings B Kopřivnice11:7Motor Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří26:19Pospěch Petr
6.13.10.2017Gerlich B Fulnek12:6Bernard Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin25:18Polách Martin
6.Ne15.10.2017Lašská jizba Sedliště10:8Kovárna Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:21Špaček Ladislav
6.Ne15.10.2017Kolonie B Žilina5:13Danger Prostřední BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav12:28Juřík Pavel
7.20.10.2017Danger Prostřední Bečva14:4Lašská jizba SedlištěBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel28:11Vávra Josef
7.20.10.2017Motor Frýdek-Místek6:12Gerlich B FulnekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr18:28Bartoň Martin
7.20.10.2017Bernard Frýdek-Místek3:15New Darts Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin8:30Němec Milan
7.Ne22.10.2017Ogaři Mořkov15:3Kolonie B ŽilinaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel33:14Váhala Jaroslav
7.Ne22.10.2017Kovárna Frýdek-Místek10:9Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina24:23Mojdl Lukáš
8.27.10.2017New Darts Frýdek-Místek15:3Kolonie B ŽilinaEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan32:10Váhala Jaroslav
8.27.10.2017Bernard Frýdek-Místek10:8Motor Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:19Pospěch Petr
8.27.10.2017Vikings B Kopřivnice3:15Danger Prostřední BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří12:30Juřík Pavel
8.27.10.2017Gerlich B Fulnek14:4Kovárna Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin31:12Dorňáková Kateřina
8.Ne29.10.2017Lašská jizba Sedliště10:9Ogaři MořkovNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef22:22Štefek Jaroslav
9.3.11.2017Danger Prostřední Bečva11:7Gerlich B FulnekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel25:17Bartoň Martin
9.3.11.2017Motor Frýdek-Místek8:10New Darts Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr20:24Němec Milan
9.Ne5.11.2017Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel17:28Feilhauer Martin
9.Ne5.11.2017Kovárna Frýdek-Místek14:4Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina28:15Polách Martin
9.Ne5.11.2017Kolonie B Žilina7:11Lašská jizba SedlištěKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav21:24Vávra Josef
10.10.11.2017Danger Prostřední Bečva11:7Bernard Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel24:18Stuchlík Lukáš
10.10.11.2017New Darts Frýdek-Místek13:5Lašská jizba SedlištěEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan28:15Vávra Josef
10.Ne12.11.2017Ogaři Mořkov10:8Gerlich B FulnekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel25:22Bartoň Martin
10.Ne12.11.2017Kovárna Frýdek-Místek8:10Motor Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina20:23Pospěch Petr
10.Ne12.11.2017Kolonie B Žilina7:11Vikings B KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:24Feilhauer Martin
11.17.11.2017Bernard Frýdek-Místek12:6Ogaři MořkovBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin25:15Raška Pavel
11.17.11.2017Motor Frýdek-Místek7:11Danger Prostřední BečvaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr15:24Juřík Pavel
11.17.11.2017Vikings B Kopřivnice10:8Lašská jizba SedlištěSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Vítovec Jiří22:22Vávra Josef
11.17.11.2017Gerlich B Fulnek14:4Kolonie B ŽilinaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin30:17Váhala Jaroslav
11.Ne19.11.2017Kovárna Frýdek-Místek6:12New Darts Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina13:26Němec Milan
12.24.11.2017Danger Prostřední Bečva14:4Kovárna Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel30:12Špaček Ladislav
12.24.11.2017New Darts Frýdek-Místek16:2Vikings B KopřivniceEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan33:10Vítovec Jiří
12.Ne26.11.2017Ogaři Mořkov10:8Motor Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel26:18Pospěch Petr
12.Ne26.11.2017Lašská jizba Sedliště10:8Gerlich B FulnekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef22:22Bartoň Martin
12.Ne26.11.2017Kolonie B Žilina7:11Bernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:25Polách Martin
13.1.12.2017Danger Prostřední Bečva12:6New Darts Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel26:18Němec Milan
13.1.12.2017Motor Frýdek-Místek8:10Kolonie B ŽilinaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr22:25Váhala Jaroslav
13.1.12.2017Bernard Frýdek-Místek11:7Lašská jizba SedlištěBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin23:17Vávra Josef
13.1.12.2017Gerlich B Fulnek10:8Vikings B KopřivniceU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Bartoň Martin22:19Mojdl Lukáš
13.Ne3.12.2017Kovárna Frýdek-Místek10:9Ogaři MořkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina22:23Raška Pavel
14.8.12.2017Vikings B Kopřivnice10:8Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Feilhauer Martin22:20Polách Martin
14.8.12.2017New Darts Frýdek-Místek10:8Gerlich B FulnekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan23:21Grygar Lukáš
14.Ne10.12.2017Ogaři Mořkov3:15Danger Prostřední BečvaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel15:31Juřík Pavel
14.Ne10.12.2017Lašská jizba Sedliště11:7Motor Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:21Pospěch Petr
14.Ne10.12.2017Kolonie B Žilina6:12Kovárna Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav16:27Dorňáková Kateřina
15.15.12.2017Danger Prostřední Bečva13:5Kolonie B ŽilinaBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel29:15Váhala Jaroslav
15.15.12.2017Bernard Frýdek-Místek8:10Gerlich B FulnekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin21:25Grygar Lukáš
15.15.12.2017Motor Frýdek-Místek6:12Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0018:27
15.Ne17.12.2017Ogaři Mořkov0:18New Darts Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:000:36
15.Ne17.12.2017Kovárna Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina19:25Vávra Josef
16.5.1.2018Vikings B Kopřivnice14:4Kovárna Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Feilhauer Martin31:13Dorňáková Kateřina
16.5.1.2018New Darts Frýdek-Místek12:6Bernard Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan26:19Polách Martin
16.5.1.2018Gerlich B Fulnek14:4Motor Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš31:12Pospěch Petr
16.Ne7.1.2018Lašská jizba Sedliště11:7Danger Prostřední BečvaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef27:17Malina Lukáš
16.Ne7.1.2018Kolonie B Žilina8:10Ogaři MořkovKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav19:25Raška Pavel
17.12.1.2018Motor Frýdek-Místek8:10Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr21:26Polách Martin
17.12.1.2018Danger Prostřední Bečva15:3Vikings B KopřivniceBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel31:15Vítovec Jiří
17.Ne14.1.2018Ogaři Mořkov7:11Lašská jizba SedlištěSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš18:25Vávra Josef
17.Ne14.1.2018Kovárna Frýdek-Místek4:14Gerlich B FulnekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina10:29Grygar Lukáš
17.Ne14.1.2018Kolonie B Žilina8:10New Darts Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav22:22Němec Milan
18.19.1.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk29:15Raška Pavel
18.19.1.2018Bernard Frýdek-Místek9:10Kovárna Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin26:25Dorňáková Kateřina
18.19.1.2018New Darts Frýdek-Místek12:6Motor Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan30:18Pospěch Petr
18.Ne21.1.2018Lašská jizba Sedliště16:2Kolonie B ŽilinaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef32:9Olšovská Jarmila
19.26.1.2018Motor Frýdek-Místek7:11Kovárna Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr18:26Dorňáková Kateřina
19.26.1.2018Bernard Frýdek-Místek10:8Danger Prostřední BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš23:21Malina Lukáš
19.26.1.2018Vikings B Kopřivnice15:3Kolonie B ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk32:14Váhala Jaroslav
19.26.1.2018Gerlich B Fulnek17:1Ogaři MořkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš34:10Macháč Tomáš
18.Ne28.1.2018Gerlich B Fulnek10:9Danger Prostřední BečvaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
14:00Grygar Lukáš24:21Juřík Pavel
19.Ne28.1.2018Lašská jizba Sedliště6:12New Darts Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef13:26Němec Milan
20.2.2.2018New Darts Frýdek-Místek10:9Kovárna Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan24:19Dorňáková Kateřina
20.2.2.2018Danger Prostřední Bečva12:6Motor Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel30:15Pospěch Petr
20.Ne4.2.2018Ogaři Mořkov4:14Bernard Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav15:30Polách Martin
20.Ne4.2.2018Lašská jizba Sedliště10:8Vikings B KopřivniceNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef25:21Kurečka Zdeněk
20.Ne4.2.2018Kolonie B Žilina8:10Gerlich B FulnekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav21:25Grygar Lukáš
21.9.2.2018Motor Frýdek-Místek8:10Ogaři MořkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0021:25
21.9.2.2018Bernard Frýdek-Místek11:7Kolonie B ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš25:17Váhala Jaroslav
21.9.2.2018Vikings B Kopřivnice8:10New Darts Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk18:23Němec Milan
21.9.2.2018Gerlich B Fulnek12:6Lašská jizba SedlištěU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš29:17Vávra Josef
21.Ne11.2.2018Kovárna Frýdek-Místek7:11Danger Prostřední BečvaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina19:25Juřík Pavel
22.16.2.2018New Darts Frýdek-Místek12:6Danger Prostřední BečvaEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan26:16Juroška Jan
22.16.2.2018Vikings B Kopřivnice7:11Gerlich B FulnekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk16:26Bartoň Martin
22.Ne18.2.2018Ogaři Mořkov8:10Kovárna Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš22:23Dorňáková Kateřina
22.Ne18.2.2018Lašská jizba Sedliště8:10Bernard Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef22:26Polách Martin
22.Ne18.2.2018Kolonie B Žilina4:14Motor Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav14:30Pospěch Petr
23.23.2.2018Danger Prostřední Bečva18:0Ogaři MořkovBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel36:5Raška Pavel
23.23.2.2018Motor Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr20:26Vávra Josef
23.23.2.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Vikings B KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin19:27Mojdl Lukáš
23.Ne25.2.2018Kovárna Frýdek-Místek7:11Kolonie B ŽilinaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina20:26Váhala Jaroslav
24.2.3.2018New Darts Frýdek-Místek13:5Ogaři MořkovEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan29:16Štefek Jaroslav
24.2.3.2018Vikings B Kopřivnice12:6Motor Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk25:16Pospěch Petr
24.2.3.2018Gerlich B Fulnek8:10Bernard Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Luňák Lukáš20:25Stuchlík Lukáš
23.So3.3.2018Gerlich B Fulnek10:8New Darts Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:00Luňák Lukáš26:19Němec Milan
24.Ne4.3.2018Lašská jizba Sedliště9:10Kovárna Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef23:25Dorňáková Kateřina
24.Ne4.3.2018Kolonie B Žilina6:12Danger Prostřední BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:26Juřík Pavel
25.9.3.2018Danger Prostřední Bečva14:4Lašská jizba SedlištěBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel28:13Vávra Josef
25.9.3.2018Motor Frýdek-Místek3:15Gerlich B FulnekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0010:31
25.9.3.2018Bernard Frýdek-Místek8:10New Darts Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš21:23Němec Milan
25.Ne11.3.2018Ogaři Mořkov12:6Kolonie B ŽilinaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav29:19Váhala Jaroslav
25.Ne11.3.2018Kovárna Frýdek-Místek10:8Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina21:20Kurečka Zdeněk
26.16.3.2018New Darts Frýdek-Místek15:3Kolonie B ŽilinaEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan31:10Podmol Vladimír
26.16.3.2018Bernard Frýdek-Místek14:4Motor Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin30:17Pospěch Petr
26.16.3.2018Vikings B Kopřivnice4:14Danger Prostřední BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš14:30Bulinský Roman
26.16.3.2018Gerlich B Fulnek12:6Kovárna Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš28:13Dorňáková Kateřina
26.Ne18.3.2018Lašská jizba Sedliště11:7Ogaři MořkovNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:18Štefek Jaroslav
27.23.3.2018Motor Frýdek-Místek11:7New Darts Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0026:18
27.Ne25.3.2018Ogaři Mořkov6:12Vikings B KopřivniceSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš16:26Kurečka Zdeněk
27.Ne25.3.2018Kovárna Frýdek-Místek11:7Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina23:17Polách Martin
27.Ne25.3.2018Kolonie B Žilina3:15Lašská jizba SedlištěKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Podmol Vladimír11:33Vávra Josef
28.30.3.2018Danger Prostřední Bečva13:5Bernard Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel27:15Polách Martin
28.30.3.2018New Darts Frýdek-Místek10:9Lašská jizba SedlištěEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan26:21Vávra Josef
28.Ne1.4.2018Ogaři Mořkov3:15Gerlich B FulnekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav11:31Grygar Lukáš
28.Ne1.4.2018Kovárna Frýdek-Místek13:5Motor Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina28:13Pospěch Petr
28.Ne1.4.2018Kolonie B Žilina5:13Vikings B KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav14:30Kurečka Zdeněk
29.6.4.2018Bernard Frýdek-Místek10:9Ogaři MořkovBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin22:25Štefek Jaroslav
29.6.4.2018Motor Frýdek-Místek1:17Danger Prostřední BečvaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr7:35Juřík Pavel
29.6.4.2018Vikings B Kopřivnice13:5Lašská jizba SedlištěSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk28:15Vávra Josef
29.6.4.2018Gerlich B Fulnek12:6Kolonie B ŽilinaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš28:20Váhala Jaroslav
27.So7.4.2018Danger Prostřední Bečva5:13Gerlich B FulnekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
15:00Juřík Pavel11:28Luňák Lukáš
29.Ne8.4.2018Kovárna Frýdek-Místek7:11New Darts Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina17:24Němec Milan
30.13.4.2018Danger Prostřední Bečva16:2Kovárna Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel34:11Dorňáková Kateřina
30.13.4.2018New Darts Frýdek-Místek10:8Vikings B KopřivniceEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan23:21Kurečka Zdeněk
30.Ne15.4.2018Ogaři Mořkov7:11Motor Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav19:22Pospěch Petr
30.Ne15.4.2018Lašská jizba Sedliště10:8Gerlich B FulnekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:20Grygar Lukáš
30.Ne15.4.2018Kolonie B Žilina7:11Bernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav18:25Polách Martin
31.20.4.2018Danger Prostřední Bečva10:8New Darts Frýdek-MístekBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel25:21Němec Milan
31.20.4.2018Motor Frýdek-Místek11:7Kolonie B ŽilinaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr28:20Váhala Jaroslav
31.20.4.2018Bernard Frýdek-Místek7:11Lašská jizba SedlištěBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin16:26Vávra Josef
31.Ne22.4.2018Kovárna Frýdek-Místek12:6Ogaři MořkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina27:19Macháč Tomáš
32.27.4.2018Vikings B Kopřivnice11:7Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk24:20Polách Martin
32.27.4.2018New Darts Frýdek-Místek4:14Gerlich B FulnekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan14:29Luňák Lukáš
31.Ne29.4.2018Gerlich B Fulnek8:10Vikings B KopřivniceU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
12:00Bartoň Martin23:24Kurečka Zdeněk
32.Ne29.4.2018Ogaři Mořkov5:13Danger Prostřední BečvaSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Štefek Jaroslav14:28Juřík Pavel
32.Ne29.4.2018Lašská jizba Sedliště11:7Motor Frýdek-MístekNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef26:19Pospěch Petr
32.Ne29.4.2018Kolonie B Žilina6:12Kovárna Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav17:26Špaček Ladislav
33.4.5.2018Danger Prostřední Bečva14:4Kolonie B ŽilinaBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Juřík Pavel30:9Váhala Jaroslav
33.4.5.2018Bernard Frýdek-Místek10:8Gerlich B FulnekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Polách Martin24:23Luňák Lukáš
33.4.5.2018Motor Frýdek-Místek3:15Vikings B KopřivniceMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Pospěch Petr13:31Kurečka Zdeněk
33.Ne6.5.2018Ogaři Mořkov3:15New Darts Frýdek-MístekSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Macháč Tomáš10:31Němec Milan
33.Ne6.5.2018Kovárna Frýdek-Místek13:5Lašská jizba SedlištěMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina29:16Vávra Josef
34.11.5.2018Vikings B Kopřivnice14:4Kovárna Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk29:14Špaček Ladislav
34.11.5.2018New Darts Frýdek-Místek10:8Bernard Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan23:20Stuchlík Lukáš
34.11.5.2018Gerlich B Fulnek12:6Motor Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš30:14Pospěch Petr
34.Ne13.5.2018Lašská jizba Sedliště10:8Danger Prostřední BečvaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef27:21Malina Lukáš
34.Ne13.5.2018Kolonie B Žilina12:6Ogaři MořkovKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav26:17Macháč Tomáš
35.18.5.2018Motor Frýdek-Místek12:6Bernard Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:0027:15
35.18.5.2018Danger Prostřední Bečva7:11Vikings B KopřivniceBilliard bar Horní Bečva, Horní Bečva 
18:00Malina Lukáš19:26Kurečka Zdeněk
35.Ne20.5.2018Ogaři Mořkov9:10Lašská jizba SedlištěSpolečenský dům restaurace Mořkov, Mořkov 
13:00Raška Pavel20:25Vávra Josef
35.Ne20.5.2018Kovárna Frýdek-Místek13:5Gerlich B FulnekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Dorňáková Kateřina29:14Grygar Lukáš
35.Ne20.5.2018Kolonie B Žilina5:13New Darts Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
18:00Váhala Jaroslav13:27Němec Milan
36.25.5.2018Vikings B Kopřivnice13:5Ogaři MořkovSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Kurečka Zdeněk28:17Štefek Jaroslav
36.25.5.2018Bernard Frýdek-Místek10:9Kovárna Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš25:21Dorňáková Kateřina
36.25.5.2018New Darts Frýdek-Místek10:9Motor Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Němec Milan24:24Pospěch Petr
36.25.5.2018Gerlich B Fulnek10:8Danger Prostřední BečvaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
18:30Grygar Lukáš26:23Juřík Pavel
36.Ne27.5.2018Lašská jizba Sedliště14:4Kolonie B ŽilinaNová Lašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef32:14Olšovská Jarmila
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 08:51:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement