Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
extrA liga Jmk
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt21.9.2017Darts klub Nouzka Vyškov11:7Šilingrák Team BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek26:18Barnek Roman
1.Čt21.9.2017Trimetal Brno10:8GLG VelešoviceHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid24:20Hýzl Zbyněk
1.Čt21.9.2017Juniorky Brno7:11Yellow fish BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar22:26Adametz Tomáš
1.Čt21.9.2017Wolf gang Brno8:10Borci BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal21:23Stix Jiří
1.Čt21.9.2017Rakol Brno10:9Old Boys BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel24:24Cepek Petr
2.St27.9.2017Borci Brno7:11Juniorky BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří18:26Staněk Otakar
2.Čt28.9.2017Old Boys Brno4:14Šilingrák Team BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr12:30Opletal Petr
2.Čt28.9.2017Yellow fish Brno4:14Trimetal BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš10:30Jochová Ingrid
2.Čt28.9.2017Rakol Brno14:4Wolf gang BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf29:12Jizerský Pavel
3.St4.10.2017Šilingrák Team Brno16:2GLG VelešoviceBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:5Kvasnička Roman
3.Čt5.10.2017Darts klub Nouzka Vyškov10:8Yellow fish BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek23:21Adametz Tomáš
3.Čt5.10.2017Trimetal Brno13:5Borci BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef28:15Stix Jiří
3.Čt5.10.2017Juniorky Brno6:12Rakol BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar17:24Dokoupil Karel
3.Čt5.10.2017Wolf gang Brno4:14Old Boys BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal16:30Cepek Petr
4.St11.10.2017Borci Brno0:18Darts klub Nouzka VyškovBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří5:36Popelka Marek
4.Čt12.10.2017Old Boys Brno7:11GLG VelešoviceKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr19:26Hýzl Zbyněk
4.Čt12.10.2017Yellow fish Brno4:14Šilingrák Team BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš13:30Barnek Roman
4.Čt12.10.2017Wolf gang Brno4:14Juniorky BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal14:31Staněk Otakar
4.St18.10.2017Rakol Brno10:9Trimetal BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf25:23Jochová Ingrid
5.St18.10.2017Šilingrák Team Brno17:1Borci BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman35:9Stix Jiří
5.Čt19.10.2017GLG Velešovice12:6Yellow fish BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kaláb Zdeněk26:18Adametz Tomáš
5.Čt19.10.2017Darts klub Nouzka Vyškov8:10Rakol BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek19:26Staňek Rudolf
5.Čt19.10.2017Trimetal Brno13:5Wolf gang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid29:13Kaláb Michal
5.Čt19.10.2017Juniorky Brno10:8Old Boys BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar25:21Cepek Petr
6.St25.10.2017Borci Brno6:12GLG VelešoviceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří18:26Kaláb Zdeněk
6.Čt26.10.2017Old Boys Brno16:2Yellow fish BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr33:10Adametz Tomáš
6.Čt26.10.2017Juniorky Brno11:7Trimetal BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar28:19Jochová Ingrid
6.Čt26.10.2017Wolf gang Brno4:14Darts klub Nouzka VyškovStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal14:29Popelka Marek
6.Čt26.10.2017Rakol Brno3:15Šilingrák Team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel15:31Fridrich David
7.St1.11.2017Šilingrák Team Brno16:2Wolf gang BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman34:8Kaláb Michal
7.Čt2.11.2017Yellow fish Brno11:7Borci BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš25:22Stix Jiří
7.Čt2.11.2017GLG Velešovice9:10Rakol BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kvasnička Roman22:23Dokoupil Karel
7.Čt2.11.2017Darts klub Nouzka Vyškov10:8Juniorky BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek24:21Staněk Otakar
7.Čt2.11.2017Trimetal Brno2:16Old Boys BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid8:33Cepek Petr
2.Ne5.11.2017GLG Velešovice10:8Darts klub Nouzka VyškovVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kavan Jaroslav24:24Popelka Marek
8.Čt9.11.2017Trimetal Brno10:8Darts klub Nouzka VyškovHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid24:22Popelka Marek
8.Čt9.11.2017Juniorky Brno10:8Šilingrák Team BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar24:22Barnek Roman
8.Čt9.11.2017Wolf gang Brno4:14GLG VelešoviceStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal14:30Kaláb Zdeněk
8.Čt9.11.2017Rakol Brno15:3Yellow fish BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Staňek Rudolf31:8Adametz Tomáš
9.St15.11.2017Borci Brno2:16Rakol BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří6:33Dokoupil Karel
9.Čt16.11.2017Yellow fish Brno10:8Wolf gang BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš23:21Kaláb Michal
9.Čt16.11.2017GLG Velešovice11:7Juniorky BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kaláb Zdeněk26:19Staněk Otakar
9.Po20.11.2017Šilingrák Team Brno14:4Trimetal BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman29:13Jochová Ingrid
10.Út21.11.2017Borci Brno10:8Wolf gang BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří23:20Kaláb Michal
10.St22.11.2017Šilingrák Team Brno12:6Darts klub Nouzka VyškovBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Fridrich David30:16Popelka Marek
10.Čt23.11.2017GLG Velešovice6:12Trimetal BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kaláb Zdeněk17:24Willmann Miloš
10.Čt23.11.2017Yellow fish Brno9:10Juniorky BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš22:24Staněk Otakar
10.Čt23.11.2017Old Boys Brno11:7Rakol BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr26:21Staňek Rudolf
9.Út28.11.2017Darts klub Nouzka Vyškov15:3Old Boys BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek32:14Cepek Petr
11.St29.11.2017Šilingrák Team Brno11:7Old Boys BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Fridrich David25:18Cepek Petr
11.Čt30.11.2017Juniorky Brno14:4Borci BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar32:14Stix Jiří
11.Čt30.11.2017Darts klub Nouzka Vyškov9:10GLG VelešoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek24:25Kaláb Zdeněk
11.Čt30.11.2017Wolf gang Brno2:16Rakol BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal6:33Staňek Rudolf
11.Út5.12.2017Trimetal Brno12:6Yellow fish BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Balej Josef28:17Adametz Tomáš
12.St6.12.2017Borci Brno11:7Trimetal BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří24:22Jochová Ingrid
12.Čt7.12.2017GLG Velešovice6:12Šilingrák Team BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kavan Jaroslav18:26Barnek Roman
12.Čt7.12.2017Yellow fish Brno4:14Darts klub Nouzka VyškovBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš17:29Popelka Marek
12.Čt7.12.2017Rakol Brno12:6Juniorky BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel25:17Staněk Otakar
13.St13.12.2017Šilingrák Team Brno18:0Yellow fish BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman36:0
13.Čt14.12.2017Darts klub Nouzka Vyškov11:7Borci BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek26:15Ďurečka Michal
13.Čt14.12.2017Trimetal Brno8:10Rakol BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid21:25Dokoupil Karel
8.Ne31.12.2017Old Boys Brno18:0Borci BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr36:2Ďurečka Michal
14.St3.1.2018Borci Brno1:17Šilingrák Team BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří5:34Barnek Roman
14.Čt4.1.2018Yellow fish Brno6:12GLG VelešoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš15:28Kaláb Zdeněk
14.Čt4.1.2018Rakol Brno10:9Darts klub Nouzka VyškovPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel24:23Popelka Marek
14.Čt4.1.2018Wolf gang Brno0:18Trimetal BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal6:36Balej Josef
14.Čt4.1.2018Old Boys Brno10:8Juniorky BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr23:18Vorel Vladimír
12.Út9.1.2018Old Boys Brno14:4Wolf gang BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr32:14Kaláb Michal
15.St10.1.2018Šilingrák Team Brno8:10Rakol BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman25:27Dokoupil Karel
15.Čt11.1.2018Yellow fish Brno7:11Old Boys BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš16:25Cepek Petr
15.Čt11.1.2018GLG Velešovice16:2Borci BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kaláb Zdeněk33:9Ďurečka Michal
15.Čt11.1.2018Trimetal Brno8:10Juniorky BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid20:26Staněk Otakar
15.Čt11.1.2018Darts klub Nouzka Vyškov16:2Wolf gang BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek32:5Kaláb Michal
13.Út16.1.2018Juniorky Brno12:6Wolf gang BrnoNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar26:17Kaláb Michal
16.St17.1.2018Borci Brno7:11Yellow fish BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří17:24Adametz Tomáš
16.Čt18.1.2018Rakol Brno10:8GLG VelešovicePivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel22:18Kaláb Zdeněk
16.Čt18.1.2018Wolf gang Brno1:17Šilingrák Team BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal7:34Barnek Roman
16.Čt18.1.2018Juniorky Brno10:8Darts klub Nouzka VyškovNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar21:23Popelka Marek
16.Čt18.1.2018Old Boys Brno8:10Trimetal BrnoKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr22:22Jochová Ingrid
13.Út23.1.2018GLG Velešovice9:10Old Boys BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kaláb Zdeněk22:23Cepek Pavel
17.St24.1.2018Borci Brno4:14Old Boys BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří16:29Cepek Petr
17.St24.1.2018Šilingrák Team Brno13:5Juniorky BrnoBrno - Šilingrák, Brno - střed 
18:00Barnek Roman28:15Staněk Otakar
17.Čt25.1.2018Darts klub Nouzka Vyškov16:2Trimetal BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Popelka Marek34:14Jochová Ingrid
17.Čt25.1.2018GLG Velešovice14:4Wolf gang BrnoVelas pub Velešovice( na hřišti), Velešovice 
18:00Kavan Jaroslav29:12Kaláb Michal
17.Čt25.1.2018Yellow fish Brno1:17Rakol BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš5:34Dokoupil Karel
18.Čt1.2.2018Rakol Brno15:3Borci BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Dokoupil Karel31:8Stix Jiří
18.Čt1.2.2018Wolf gang Brno10:9Yellow fish BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal25:21Adametz Tomáš
18.Čt1.2.2018Juniorky Brno11:7GLG VelešoviceNa Kulecu, Brno 
18:00Staněk Otakar27:20Kavan Jaroslav
18.Čt1.2.2018Trimetal Brno6:12Šilingrák Team BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Jochová Ingrid15:29Barnek Roman
18.Čt1.2.2018Old Boys Brno6:12Darts klub Nouzka VyškovKníničská pivnice, Brno Kníničky 
18:00Cepek Petr21:27Popelka Marek
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 22:42:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement