Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Jmk
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St5.10.2016Komárovští kocóři Brno11:7ŠK LulečRest. U Mikešů, Brno 
18:00Korgo Luboš24:20Otrubová Eva
1.Čt6.10.2016Psí Vojáci Bučovice12:6Poutníci 2011 BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr29:19Kapitán Petr
1.Čt6.10.2016Yellow fish Brno13:5Horáčtí Habaneros BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš27:17Plch František
1.Čt6.10.2016Borci Brno10:8Wolf gang BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří25:20Kaláb Michal
2.St12.10.2016Komárovští kocóři Brno12:6Borci BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Korgo Luboš26:18Stix Jiří
2.Čt13.10.2016ŠK Luleč9:10Poutníci 2011 BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva23:21Kapitán Petr
2.Čt13.10.2016Wolf gang Brno12:6Yellow fish BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal24:15Adametz Tomáš
2.Čt13.10.2016Horáčtí Habaneros Brno5:13Psí Vojáci BučoviceHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František12:30Novák Petr
3.Čt20.10.2016Poutníci 2011 Brno8:10Horáčtí Habaneros BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr20:24Plch František
3.Čt20.10.2016Psí Vojáci Bučovice10:9Wolf gang BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr24:21Kaláb Michal
3.Čt20.10.2016Yellow fish Brno15:3Komárovští kocóři BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš33:17Korgo Luboš
3.Čt20.10.2016Borci Brno11:7ŠK LulečBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří25:19Otrubová Eva
4.Čt27.10.2016ŠK Luleč8:10Horáčtí Habaneros BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva20:26Plch František
4.Čt27.10.2016Wolf gang Brno12:6Poutníci 2011 BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal28:17Kapitán Petr
4.Čt27.10.2016Borci Brno13:5Yellow fish BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří28:16Vojta Radim
4.Po31.10.2016Komárovští kocóři Brno10:8Psí Vojáci BučoviceRest. U Mikešů, Brno 
18:00Slavík Jiří23:21Novák Petr
5.Čt3.11.2016Horáčtí Habaneros Brno8:10Wolf gang BrnoHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František19:24Kaláb Michal
5.Čt3.11.2016Poutníci 2011 Brno9:10Komárovští kocóři BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr24:23Slavík Jiří
5.Čt3.11.2016Psí Vojáci Bučovice7:11Borci BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr22:26Stix Jiří
5.Čt3.11.2016Yellow fish Brno11:7ŠK LulečBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš25:19Otrubová Eva
6.St9.11.2016Komárovští kocóři Brno9:10Horáčtí Habaneros BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Studýnka Miloslav22:22Plch František
6.Čt10.11.2016ŠK Luleč8:10Wolf gang BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva25:24Jizerský Pavel
6.Čt10.11.2016Yellow fish Brno11:7Psí Vojáci BučoviceBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš24:17Novák Petr
6.Čt10.11.2016Borci Brno4:14Poutníci 2011 BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří13:30Kapitán Petr
7.Čt24.11.2016Wolf gang Brno10:8Komárovští kocóři BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal25:19Studýnka Miloslav
7.Čt24.11.2016Horáčtí Habaneros Brno10:9Borci BrnoHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František25:22Stix Jiří
7.Čt24.11.2016Poutníci 2011 Brno13:5Yellow fish BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr30:15Adametz Tomáš
7.Čt24.11.2016Psí Vojáci Bučovice9:10ŠK LulečRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr24:21Otrubová Eva
8.Čt1.12.2016Poutníci 2011 Brno10:9Psí Vojáci BučoviceRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr22:23Novák Petr
8.Čt1.12.2016Horáčtí Habaneros Brno10:8Yellow fish BrnoHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František25:20Adametz Tomáš
8.Čt1.12.2016ŠK Luleč16:2Komárovští kocóři BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva34:11Studýnka Miloslav
9.Čt8.12.2016Poutníci 2011 Brno8:10ŠK LulečRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr22:23Otrubová Eva
9.Čt8.12.2016Psí Vojáci Bučovice10:8Horáčtí Habaneros BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr25:20Plch František
9.Čt8.12.2016Borci Brno8:10Komárovští kocóři BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří20:23Korgo Luboš
9.St28.12.2016Yellow fish Brno12:6Wolf gang BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš28:15Kaláb Michal
10.St11.1.2017Komárovští kocóři Brno16:2Yellow fish BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Korgo Luboš34:8Adametz Tomáš
10.Čt12.1.2017Horáčtí Habaneros Brno10:8Poutníci 2011 BrnoHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František21:21Blahutka Jaroslav
10.Čt12.1.2017Wolf gang Brno11:7Psí Vojáci BučoviceStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal25:19Novák Petr
10.Čt12.1.2017ŠK Luleč14:4Borci BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva30:11Stix Jiří
11.Čt26.1.2017Horáčtí Habaneros Brno7:11ŠK LulečHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František21:24Otrubová Eva
11.Čt26.1.2017Poutníci 2011 Brno6:12Wolf gang BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr18:27Kaláb Michal
11.Čt26.1.2017Yellow fish Brno11:7Borci BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš26:19Stix Jiří
11.Čt26.1.2017Psí Vojáci Bučovice9:10Komárovští kocóři BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr23:25Korgo Luboš
12.St1.2.2017Komárovští kocóři Brno7:11Poutníci 2011 BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Korgo Luboš22:27Kapitán Petr
12.Čt2.2.2017Wolf gang Brno11:7Horáčtí Habaneros BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal24:20Plch František
12.Čt2.2.2017Borci Brno9:10Psí Vojáci BučoviceBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří23:24Novák Petr
12.Čt2.2.2017ŠK Luleč10:8Yellow fish BrnoClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva25:19Adametz Tomáš
8.Út7.2.2017Wolf gang Brno5:13Borci BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal17:29Stix Jiří
13.Čt9.2.2017Psí Vojáci Bučovice7:11Yellow fish BrnoRestaurace Litovel Bučovice, Bučovice 
18:00Novák Petr22:25Adametz Tomáš
13.Čt9.2.2017Horáčtí Habaneros Brno4:14Komárovští kocóři BrnoHorácká krčma, Brno 
18:00Plch František15:30Korgo Luboš
13.Út14.2.2017Wolf gang Brno7:11ŠK LulečStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Kaláb Michal21:27Otrubová Eva
14.St15.2.2017Komárovští kocóři Brno11:7Wolf gang BrnoRest. U Mikešů, Brno 
18:00Korgo Luboš27:19Kaláb Michal
14.Čt16.2.2017Borci Brno11:7Horáčtí Habaneros BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří27:19Plch František
14.Čt16.2.2017Yellow fish Brno10:8Poutníci 2011 BrnoBrno - Kulečníkový klub Yellow Fish, Brno 
18:00Adametz Tomáš22:22Kapitán Petr
14.Čt16.2.2017ŠK Luleč7:11Psí Vojáci BučoviceClub 2 V, Vyškov 
18:00Otrubová Eva18:26Novák Petr
13.Út21.2.2017Poutníci 2011 Brno8:10Borci BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Lukáš19:23Stix Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 17:05:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement