Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Prostějovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So16.9.2023O tečku Prostějov10:8Sokol PlumlovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Hampl Pavel24:23Staněk Michal
1.So16.9.2023Amatéři Hamry2:16Bar Plzeňka ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš8:33Šlézar Jakub
1.So16.9.2023Hanácká trefa Prostějov16:2Double-Trouble Ivanovice na HanéHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel33:10Oplocký Petr
1.So16.9.2023Double-Trouble II. Ivanovice na Hané13:5Kováři ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin28:18Saulich Jiří
1.So16.9.2023Kulturák Čehovice10:8O tečku Prostějov BKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel28:19Waška Petr
1.29.9.2023Yes Men Prostějov10:9Hamerské kladivo BHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Mičková Monika25:24Šmudla Roman
2.So30.9.2023O tečku Prostějov16:2Amatéři HamryHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk33:5Maťejka Radek
2.So30.9.2023Hamerské kladivo B13:5Kulturák ČehoviceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman30:19Ošťádal Pavel
2.So30.9.2023Kováři Prostějov14:4Yes Men ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří29:15Mičková Monika
2.So30.9.2023Double-Trouble Ivanovice na Hané4:14Double-Trouble II. Ivanovice na HanéKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr13:28Ševčík Martin
2.So30.9.2023Bar Plzeňka Prostějov3:15Hanácká trefa ProstějovBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub12:30Kryštof Bohumír
2.So30.9.2023Sokol Plumlov13:5O tečku Prostějov BOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej29:14Božiková Helena
3.So7.10.2023Amatéři Hamry0:18Sokol PlumlovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš3:36Vysloužil Ondřej
3.So7.10.2023Hanácká trefa Prostějov12:6O tečku ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel27:13Lošťák Zbyněk
3.So7.10.2023Double-Trouble II. Ivanovice na Hané15:3Bar Plzeňka ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin31:10Šlézar Jakub
3.So7.10.2023Yes Men Prostějov11:7Double-Trouble Ivanovice na HanéHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika25:18Oplocký Petr
3.So7.10.2023Kulturák Čehovice9:10Kováři ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Sázel David23:22Saulich Jiří
3.So7.10.2023O tečku Prostějov B3:15Hamerské kladivo BHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr11:32Šejnoha Robin
4.So21.10.2023O tečku Prostějov6:12Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Horák Stanislav18:25Ševčík Martin
4.So21.10.2023Amatéři Hamry2:16Hanácká trefa ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš12:32Hacura Pavel
4.So21.10.2023Kováři Prostějov15:3O tečku Prostějov BHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří32:11Waška Petr
4.So21.10.2023Double-Trouble Ivanovice na Hané12:6Kulturák ČehoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr28:17Ošťádal Pavel
4.So21.10.2023Bar Plzeňka Prostějov3:15Yes Men ProstějovBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub13:32Mičková Monika
4.So21.10.2023Sokol Plumlov11:7Hamerské kladivo BOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej26:19Šmudla Roman
5.So28.10.2023Double-Trouble II. Ivanovice na Hané15:3Amatéři HamryKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin31:12Kenická Hana
5.So28.10.2023Yes Men Prostějov3:15O tečku ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Paprota David11:32Pořízek Lukáš
5.So28.10.2023Bar Plzeňka Prostějov7:11Kulturák ČehoviceBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub19:25Sázel David
5.So28.10.2023O tečku Prostějov B5:13Double-Trouble Ivanovice na HanéHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr16:28Oplocký Petr
5.So28.10.2023Hamerské kladivo B8:10Kováři ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman23:23Saulich Jiří
6.So11.11.2023O tečku Prostějov13:5Kulturák ČehoviceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk29:16Ošťádal Pavel
6.So11.11.2023Amatéři Hamry2:12Yes Men ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Kenická Hana7:25Paprota David
6.So11.11.2023Hanácká trefa Prostějov10:8Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel25:21Ševčík Martin
6.So11.11.2023Double-Trouble Ivanovice na Hané5:13Hamerské kladivo BKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr16:29Šmudla Roman
6.So11.11.2023Bar Plzeňka Prostějov10:9O tečku Prostějov BBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub22:23Božiková Helena
7.So18.11.2023Double-Trouble II. Ivanovice na Hané13:5Sokol PlumlovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin28:16Staněk Michal
7.So18.11.2023Yes Men Prostějov7:11Hanácká trefa ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Paprota David16:24Hacura Pavel
7.So18.11.2023O tečku Prostějov B3:15O tečku ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr10:33Lošťák Zbyněk
7.So18.11.2023Kováři Prostějov12:6Double-Trouble Ivanovice na HanéHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří28:15Oplocký Petr
6.So25.11.2023Sokol Plumlov10:8Kováři ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej23:23Saulich Jiří
7.So25.11.2023Kulturák Čehovice13:5Amatéři HamryKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel28:15Crhonek Tomáš
8.So2.12.2023O tečku Prostějov9:10Hamerské kladivo BHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk19:27Šmudla Roman
8.So2.12.2023Amatéři Hamry3:15O tečku Prostějov BHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš9:31Waška Petr
8.So2.12.2023Hanácká trefa Prostějov12:6Kulturák ČehoviceHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Vymlátil Robert28:17Sázel David
8.So2.12.2023Double-Trouble II. Ivanovice na Hané13:5Yes Men ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin28:13Mičková Monika
8.So2.12.2023Bar Plzeňka Prostějov3:15Kováři ProstějovBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub13:30Saulich Jiří
8.So2.12.2023Sokol Plumlov15:3Double-Trouble Ivanovice na HanéOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej31:10Stašo Tomáš
9.So9.12.2023Yes Men Prostějov10:8Sokol PlumlovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika23:19Staněk Michal
9.So9.12.2023Kulturák Čehovice7:11Double-Trouble II. Ivanovice na HanéKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel18:27Ševčík Martin
9.So9.12.2023O tečku Prostějov B4:14Hanácká trefa ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Sedlák Jaroslav15:30Hacura Pavel
9.So9.12.2023Hamerské kladivo B16:2Amatéři HamryHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman34:6Crhonek Tomáš
9.So9.12.2023Kováři Prostějov8:10O tečku ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří22:24Dopita Pavel
9.So9.12.2023Double-Trouble Ivanovice na Hané13:5Bar Plzeňka ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr28:15Šlézar Jakub
7.15.12.2023Hamerské kladivo B13:5Bar Plzeňka ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman27:15Šlézar Jakub
11.So16.12.2023O tečku Prostějov B9:10Yes Men ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr20:26Mičková Monika
5.So6.1.2024Hanácká trefa Prostějov10:8Sokol PlumlovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel23:20Staněk Michal
10.So13.1.2024O tečku Prostějov11:7Double-Trouble Ivanovice na HanéHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk26:20Stašo Tomáš
10.So13.1.2024Amatéři Hamry2:16Kováři ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš8:34Saulich Jiří
10.So13.1.2024Yes Men Prostějov11:7Kulturák ČehoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika26:17Sázel David
10.So13.1.2024Sokol Plumlov16:2Bar Plzeňka ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal34:10Šlézar Jakub
11.26.1.2024Kováři Prostějov4:14Hanácká trefa ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
18:00Saulich Jiří16:29Hacura Pavel
11.So27.1.2024Kulturák Čehovice4:14Sokol PlumlovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel17:29Vysloužil Ondřej
11.So27.1.2024Hamerské kladivo B3:15Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman12:31Ševčík Martin
11.So27.1.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané18:0Amatéři HamryKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Holba Jiří36:2Maťejka Radek
11.So27.1.2024Bar Plzeňka Prostějov4:14O tečku ProstějovBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub13:29Pořízek Lukáš
12.So3.2.2024Sokol Plumlov10:8O tečku ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal25:23Hampl Pavel
12.So3.2.2024Bar Plzeňka Prostějov14:4Amatéři HamryBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub29:12Crhonek Tomáš
12.So3.2.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané6:12Hanácká trefa ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr17:28Hacura Pavel
12.So3.2.2024Kováři Prostějov4:14Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří14:30Kučírek Ladislav
12.So3.2.2024Hamerské kladivo B8:10Yes Men ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman22:22Mičková Monika
12.So3.2.2024O tečku Prostějov B5:13Kulturák ČehoviceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr15:29Ošťádal Pavel
13.So10.2.2024Amatéři Hamry1:17O tečku ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Maťejka Radek5:34Hampl Pavel
13.So10.2.2024Kulturák Čehovice5:13Hamerské kladivo BKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Sázel David17:26Šmudla Roman
13.So10.2.2024Double-Trouble II. Ivanovice na Hané13:5Double-Trouble Ivanovice na HanéKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin31:16Vybíral Karel
13.So10.2.2024Hanácká trefa Prostějov14:4Bar Plzeňka ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel30:11Šlézar Jakub
13.So10.2.2024O tečku Prostějov B3:15Sokol PlumlovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr12:32Vysloužil Ondřej
13.23.2.2024Yes Men Prostějov10:8Kováři ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Mičková Monika24:20Saulich Jiří
14.So24.2.2024Sokol Plumlov18:0Amatéři HamryOaza Bar, Plumlov 
15:00Vysloužil Ondřej36:0Maťejka Radek
14.So24.2.2024O tečku Prostějov8:10Hanácká trefa ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk23:23Hacura Pavel
14.So24.2.2024Bar Plzeňka Prostějov3:15Double-Trouble II. Ivanovice na HanéBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub9:32Ševčík Martin
14.So24.2.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané5:13Yes Men ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr14:27Mičková Monika
14.So24.2.2024Kováři Prostějov8:10Kulturák ČehoviceHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří23:23Sázel David
14.So24.2.2024Hamerské kladivo B14:4O tečku Prostějov BHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman29:12Božiková Helena
15.So2.3.2024Double-Trouble II. Ivanovice na Hané14:4O tečku ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin30:11Lošťák Zbyněk
15.So2.3.2024Hanácká trefa Prostějov18:0Amatéři HamryHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel36:4Crhonek Tomáš
15.So2.3.2024O tečku Prostějov B7:11Kováři ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr16:28Saulich Jiří
15.So2.3.2024Kulturák Čehovice12:6Double-Trouble Ivanovice na HanéKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel28:15Stašo Tomáš
15.So2.3.2024Yes Men Prostějov12:6Bar Plzeňka ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika27:14Šlézar Jakub
15.So2.3.2024Hamerské kladivo B9:10Sokol PlumlovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman22:23Staněk Michal
16.8.3.2024Sokol Plumlov8:10Hanácká trefa ProstějovOaza Bar, Plumlov 
17:30Staněk Michal17:23Hacura Pavel
16.So9.3.2024Amatéři Hamry2:16Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš7:33Ševčík Martin
16.So9.3.2024O tečku Prostějov7:11Yes Men ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk17:25Mičková Monika
16.So9.3.2024Kulturák Čehovice13:5Bar Plzeňka ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Přidálek Lukáš29:11Šlézar Jakub
16.So9.3.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané10:9O tečku Prostějov BKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Stašo Tomáš23:25Božiková Helena
16.So9.3.2024Kováři Prostějov5:13Hamerské kladivo BHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří14:28Šmudla Roman
10.Ne10.3.2024Double-Trouble II. Ivanovice na Hané16:2O tečku Prostějov BKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin34:10Božiková Helena
17.So16.3.2024Kulturák Čehovice10:8O tečku ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel23:21Lošťák Zbyněk
17.So16.3.2024Double-Trouble II. Ivanovice na Hané8:10Hanácká trefa ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Ševčík Martin23:22Hacura Pavel
17.So16.3.2024Hamerské kladivo B16:2Double-Trouble Ivanovice na HanéHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman33:12Oplocký Petr
17.So16.3.2024O tečku Prostějov B15:3Bar Plzeňka ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Waška Petr32:14Šlézarová Karolína
17.So16.3.2024Kováři Prostějov6:12Sokol PlumlovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Saulich Jiří18:26Staněk Michal
17.22.3.2024Yes Men Prostějov11:7Amatéři HamryHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Mičková Monika26:16Crhonek Tomáš
18.So6.4.2024Sokol Plumlov10:8Double-Trouble II. Ivanovice na HanéOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal23:22Kučírek Ladislav
18.So6.4.2024Hanácká trefa Prostějov5:13Yes Men ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00Hacura Pavel16:27Mičková Monika
18.So6.4.2024Amatéři Hamry1:17Kulturák ČehoviceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Crhonek Tomáš5:35Přidálek Lukáš
18.So6.4.2024O tečku Prostějov12:6O tečku Prostějov BHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk27:18Waška Petr
18.So6.4.2024Bar Plzeňka Prostějov0:18Hamerské kladivo BBar Plzeňka, Prostějov 
15:00Šlézar Jakub4:36Šmudla Roman
18.So6.4.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané6:12Kováři ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr14:28Gorba Tomáš
19.St10.4.2024Yes Men Prostějov0:18Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:000:36
19.So13.4.2024Hamerské kladivo BO tečku ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00
19.So13.4.2024O tečku Prostějov BAmatéři HamryHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00
19.So13.4.2024Kulturák ČehoviceHanácká trefa ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00
19.So13.4.2024Kováři ProstějovBar Plzeňka ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov 
15:00
19.So13.4.2024Double-Trouble Ivanovice na Hané6:12Sokol PlumlovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Oplocký Petr17:29Vysloužil Ondřej
20.So27.4.2024Sokol PlumlovYes Men ProstějovOaza Bar, Plumlov
15:00
20.So27.4.2024Double-Trouble II. Ivanovice na HanéKulturák ČehoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané
15:00
20.So27.4.2024Hanácká trefa ProstějovO tečku Prostějov BHospůdka Na Kovárně, Prostějov
15:00
20.So27.4.2024Amatéři HamryHamerské kladivo BHostinec Hamry, Hamry
15:00
20.So27.4.2024O tečku ProstějovKováři ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov
15:00
20.So27.4.2024Bar Plzeňka ProstějovDouble-Trouble Ivanovice na HanéBar Plzeňka, Prostějov
15:00
10.3.5.2024Hanácká trefa ProstějovHamerské kladivo BHospůdka Na Kovárně, Prostějov
18:00
21.So4.5.2024Double-Trouble Ivanovice na HanéO tečku ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané
15:00
21.So4.5.2024Kováři ProstějovAmatéři HamryHospůdka Na Kovárně, Prostějov
15:00
21.So4.5.2024Hamerské kladivo BHanácká trefa ProstějovHostinec Hamry, Hamry
15:00
21.So4.5.2024O tečku Prostějov BDouble-Trouble II. Ivanovice na HanéHospoda na schůdkách, Prostějov
15:00
21.So4.5.2024Kulturák ČehoviceYes Men ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice
15:00
21.So4.5.2024Bar Plzeňka ProstějovSokol PlumlovBar Plzeňka, Prostějov
15:00
22.So11.5.2024Sokol PlumlovKulturák ČehoviceOaza Bar, Plumlov
15:00
22.So11.5.2024Yes Men ProstějovO tečku Prostějov BHostinec U Jedličky, Prostějov
15:00
22.So11.5.2024Double-Trouble II. Ivanovice na HanéHamerské kladivo BKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané
15:00
22.So11.5.2024Hanácká trefa ProstějovKováři ProstějovHospůdka Na Kovárně, Prostějov
15:00
22.So11.5.2024Amatéři HamryDouble-Trouble Ivanovice na HanéHostinec Hamry, Hamry
15:00
22.So11.5.2024O tečku ProstějovBar Plzeňka ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov
15:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 06:05:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement