Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D - Plzeňsko - jih
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 7.9.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 16 : 2 Chřestýšovci Plzeň "B" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 34 : 10 Pajer Petr
1. So 7.9.2019 KD Soběkury 15 : 3 Špejchar Žákavá 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 31 : 11 Tůma Milan
1. Ne 8.9.2019 Rozvědčíci Dobřany 7 : 11 Lítající Mrtvoly Plzeň Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 19 : 25 Kučera Pavel
2. So 21.9.2019 Špejchar Žákavá 6 : 12 BSOD 334 01 "X" Přeštice Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 14 : 27 Krieglstein Lukáš
2. Ne 22.9.2019 Rozvědčíci Dobřany 6 : 12 KD Soběkury Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 16 : 26 Vlasák Ivan
2. Ne 22.9.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 11 : 7 Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučera Pavel 25 : 16 Pajer Petr
3. So 5.10.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 13 : 5 Rozvědčíci Dobřany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Krieglstein Lukáš 29 : 13 Živný Radek
3. So 5.10.2019 KD Soběkury 12 : 6 Lítající Mrtvoly Plzeň 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 27 : 16 Kučerová Milada
3. Ne 6.10.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 15 : 3 Špejchar Žákavá Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 31 : 11 Tůma Milan
4. So 12.10.2019 KD Soběkury 7 : 11 BSOD 334 01 "X" Přeštice 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 17 : 24 Fuchs Rudolf
4. Ne 13.10.2019 Rozvědčíci Dobřany 4 : 14 Chřestýšovci Plzeň "B" Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 16 : 31 Pajer Petr
4. Ne 13.10.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 11 : 7 Špejchar Žákavá Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 27 : 18 Tůma Milan
5. So 19.10.2019 Špejchar Žákavá 7 : 11 Rozvědčíci Dobřany Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 20 : 27 Živný Radek
5. Ne 20.10.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 10 : 9 KD Soběkury Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 24 : 21 Hodanová Miroslava
6. So 2.11.2019 Špejchar Žákavá 5 : 13 KD Soběkury Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 14 : 29 Hodanová Miroslava
6. Ne 3.11.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 8 : 10 BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 21 : 25 Fuchs Rudolf
6. Ne 3.11.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 10 : 8 Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučera Pavel 23 : 19 Živný Radek
7. So 9.11.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 16 : 2 Špejchar Žákavá Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 33 : 9 Tůma Milan
7. So 9.11.2019 KD Soběkury 11 : 7 Rozvědčíci Dobřany 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Vlasák Ivan 23 : 17 Živný Radek
7. Ne 10.11.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 10 : 8 Lítající Mrtvoly Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 20 : 20 Kučera Pavel
8. So 16.11.2019 Špejchar Žákavá 3 : 15 Chřestýšovci Plzeň "B" Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 16 : 31 Pajer Petr
8. Ne 17.11.2019 Rozvědčíci Dobřany 6 : 12 BSOD 334 01 "X" Přeštice Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 17 : 27 Kulhánek Tomáš
8. Ne 17.11.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 13 : 5 KD Soběkury Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 26 : 15 Marek Bohumil
5. So 23.11.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 8 : 10 Lítající Mrtvoly Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 24 : 25 Kučerová Milada
9. So 30.11.2019 Špejchar Žákavá 5 : 13 Lítající Mrtvoly Plzeň Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 15 : 30 Kučera Pavel
9. So 30.11.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 10 : 8 KD Soběkury Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 23 : 20 Vlasák Ivan
9. Ne 1.12.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 11 : 7 Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Loukota Martin 25 : 19 Přibáňová Vladislava
10. So 14.12.2019 KD Soběkury 12 : 6 Chřestýšovci Plzeň "B" 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 28 : 18 Pajer Petr
10. Ne 15.12.2019 Rozvědčíci Dobřany 10 : 9 Špejchar Žákavá Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Přibáň Václav 25 : 20 Tůma Milan
10. Ne 15.12.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 11 : 7 BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučera Pavel 25 : 19 Fuchs Rudolf
11. So 4.1.2020 BSOD 334 01 "X" Přeštice 14 : 4 Chřestýšovci Plzeň "B" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 30 : 13 Pajer Petr
11. So 4.1.2020 KD Soběkury 13 : 5 Špejchar Žákavá 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Vlasák Ivan 29 : 14 Tůma Milan
11. Ne 5.1.2020 Rozvědčíci Dobřany 5 : 13 Lítající Mrtvoly Plzeň Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Homr Miroslav 15 : 26 Kučera Pavel
12. Ne 12.1.2020 Špejchar Žákavá 7 : 11 BSOD 334 01 "X" Přeštice Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 15 : 26 Fuchs Rudolf
12. Ne 12.1.2020 Rozvědčíci Dobřany 11 : 7 KD Soběkury Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Homr Miroslav 24 : 19 Marek Bohumil
12. Ne 12.1.2020 Lítající Mrtvoly Plzeň 15 : 3 Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 31 : 6 Pajer Petr
13. So 25.1.2020 BSOD 334 01 "X" Přeštice 10 : 8 Rozvědčíci Dobřany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 23 : 20 Homr Miroslav
13. So 25.1.2020 KD Soběkury 10 : 9 Lítající Mrtvoly Plzeň 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Vlasák Ivan 26 : 25 Kučera Pavel
13. Ne 26.1.2020 Chřestýšovci Plzeň "B" 11 : 7 Špejchar Žákavá Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 26 : 18 Tůma Milan
14. So 1.2.2020 KD Soběkury 7 : 11 BSOD 334 01 "X" Přeštice 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Vlasák Ivan 18 : 25 Fuchs Rudolf
14. Ne 2.2.2020 Rozvědčíci Dobřany 10 : 8 Chřestýšovci Plzeň "B" Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Homr Miroslav 24 : 21 Pajer Petr
14. Ne 2.2.2020 Lítající Mrtvoly Plzeň 14 : 4 Špejchar Žákavá Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 29 : 10 Tůma Milan
15. So 8.2.2020 Špejchar Žákavá 3 : 15 Rozvědčíci Dobřany Žákava, Špejchar, Žákava
14:00 Tůma Milan 12 : 33 Homr Miroslav
15. So 8.2.2020 BSOD 334 01 "X" Přeštice 10 : 8 Lítající Mrtvoly Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 25 : 21 Kučera Pavel
15. Ne 9.2.2020 Chřestýšovci Plzeň "B" 8 : 10 KD Soběkury Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 19 : 25 Hodanová Miroslava
16. So 7.3.2020 Špejchar Žákavá KD Soběkury Žákava, Špejchar, Žákava
14:00
16. Ne 8.3.2020 Chřestýšovci Plzeň "B" BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
16. Ne 8.3.2020 Lítající Mrtvoly Plzeň Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00
17. So 28.3.2020 BSOD 334 01 "X" Přeštice Špejchar Žákavá Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
17. So 28.3.2020 KD Soběkury Rozvědčíci Dobřany 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00
17. Ne 29.3.2020 Chřestýšovci Plzeň "B" Lítající Mrtvoly Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
18. So 4.4.2020 Špejchar Žákavá Chřestýšovci Plzeň "B" Žákava, Špejchar, Žákava
14:00
18. Ne 5.4.2020 Rozvědčíci Dobřany BSOD 334 01 "X" Přeštice Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00
18. Ne 5.4.2020 Lítající Mrtvoly Plzeň KD Soběkury Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00
19. So 25.4.2020 Špejchar Žákavá Lítající Mrtvoly Plzeň Žákava, Špejchar, Žákava
14:00
19. So 25.4.2020 BSOD 334 01 "X" Přeštice KD Soběkury Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
19. Ne 26.4.2020 Chřestýšovci Plzeň "B" Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
20. So 16.5.2020 KD Soběkury Chřestýšovci Plzeň "B" 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00
20. Ne 17.5.2020 Rozvědčíci Dobřany Špejchar Žákavá Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00
20. Ne 17.5.2020 Lítající Mrtvoly Plzeň BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň
17:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 00:25:42