Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C - Plzeňsko - sever
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne8.9.2019Spartak Strašice9:10Poster Guys OKO Plzeň "C"Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš22:24Mareček Miloslav
1.Ne8.9.2019DC Holoubkov B12:6Krkavci VochovHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav27:21Jedlička Jan
1.Ne8.9.2019Argentum Plzeň11:7McPuppin's PlzeňPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír27:19Doubrava Miloslav
2.So21.9.2019Poster Guys OKO Plzeň "C"4:14DC Holoubkov BPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Hutyra Dominik14:32Přibyl Václav
2.Ne22.9.2019Argentum Plzeň6:12Spartak StrašicePlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír20:26Zeman Tomáš
2.Ne22.9.2019Krkavci Vochov11:7Slavoj Nýřany BVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan25:22Šeffl Zdeněk
2.Ne22.9.2019McPuppin's Plzeň7:11Ševci Green Power PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav19:25Tomášek Marcel
1.So28.9.2019Slavoj Nýřany B7:11Ševci Green Power PlzeňNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Brož Zdeněk18:25Tomášek Marcel
3.So5.10.2019Slavoj Nýřany B8:10Poster Guys OKO Plzeň "C"Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Brož Zdeněk22:24Hutyra Dominik
3.Ne6.10.2019Spartak Strašice15:3McPuppin's PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš31:11Doubrava Miloslav
3.Ne6.10.2019DC Holoubkov B11:7Argentum PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav24:20Mačura Lumír
3.Ne6.10.2019Ševci Green Power Plzeň11:7Krkavci VochovPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel26:19Jedlička Jan
4.So12.10.2019Poster Guys OKO Plzeň "C"7:11Ševci Green Power PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Mareček Miloslav19:26Tomášek Marcel
4.Ne13.10.2019Spartak Strašice4:14DC Holoubkov BStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš12:30Přibyl Václav
4.Ne13.10.2019Argentum Plzeň10:9Slavoj Nýřany BPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír25:20Šeffl Zdeněk
4.Ne13.10.2019McPuppin's Plzeň8:10Krkavci VochovPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav19:23Jedlička Jan
5.So19.10.2019Slavoj Nýřany B10:8Spartak StrašiceNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Šeffl Zdeněk24:22Zeman Tomáš
5.Ne20.10.2019DC Holoubkov B16:2McPuppin's PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav33:11Doubrava Miloslav
5.Ne20.10.2019Ševci Green Power Plzeň1:17Argentum PlzeňPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel9:35Mačura Lumír
5.Ne20.10.2019Krkavci Vochov9:10Poster Guys OKO Plzeň "C"Vochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan21:23Směšný Jan
6.Ne3.11.2019Spartak Strašice16:2Ševci Green Power PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš34:9Tomášek Marcel
6.Ne3.11.2019DC Holoubkov B12:6Slavoj Nýřany BHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav27:18Šeffl Zdeněk
6.Ne3.11.2019Argentum Plzeň7:11Krkavci VochovPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír22:25Jedlička Jan
6.Ne3.11.2019McPuppin's Plzeň6:12Poster Guys OKO Plzeň "C"Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav14:26Směšný Jan
7.So9.11.2019Slavoj Nýřany B12:6McPuppin's PlzeňNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Šeffl Zdeněk29:18Doubrava Miloslav
7.So9.11.2019Poster Guys OKO Plzeň "C"10:8Argentum PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Mareček Miloslav23:20Mačura Lumír
7.Ne10.11.2019Ševci Green Power Plzeň11:7DC Holoubkov BPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel28:21Přibyl Václav
7.Ne10.11.2019Krkavci Vochov6:12Spartak StrašiceVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan18:28Zeman Tomáš
8.So16.11.2019Poster Guys OKO Plzeň "C"6:12Spartak StrašicePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Mareček Miloslav19:24Zeman Tomáš
8.Ne17.11.2019Ševci Green Power Plzeň12:6Slavoj Nýřany BPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel26:19Šeffl Zdeněk
8.Ne17.11.2019Krkavci Vochov10:8DC Holoubkov BVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan21:23Přibyl Václav
8.Ne17.11.2019McPuppin's Plzeň6:12Argentum PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav13:26Mačura Lumír
9.So30.11.2019Slavoj Nýřany B7:11Krkavci VochovNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Šeffl Zdeněk18:28Jedlička Jan
9.Ne1.12.2019DC Holoubkov B12:6Poster Guys OKO Plzeň "C"Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav27:20Mareček Miloslav
9.Ne8.12.2019Spartak Strašice8:10Argentum PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš23:21Mačura Lumír
9.Ne8.12.2019Ševci Green Power Plzeň14:4McPuppin's PlzeňPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel29:16Doubrava Miloslav
10.So14.12.2019Poster Guys OKO Plzeň "C"8:10Slavoj Nýřany BPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Mareček Miloslav18:23Šeffl Zdeněk
10.Ne15.12.2019Argentum Plzeň13:5DC Holoubkov BPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír29:12Přibyl Václav
10.Ne15.12.2019Krkavci Vochov10:8Ševci Green Power PlzeňVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan25:22Tomášek Marcel
10.Ne15.12.2019McPuppin's Plzeň4:14Spartak StrašicePlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav12:28Zeman Tomáš
11.So4.1.2020Slavoj Nýřany B7:11Argentum PlzeňNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Šeffl Zdeněk21:23Mačura Lumír
11.Ne5.1.2020DC Holoubkov B11:7Spartak StrašiceHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav25:19Zeman Tomáš
11.Ne5.1.2020Ševci Green Power Plzeň11:7Poster Guys OKO Plzeň "C"Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel25:17Mareček Miloslav
11.Ne5.1.2020Krkavci Vochov10:9McPuppin's PlzeňVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan24:23Doubrava Miloslav
12.Ne12.1.2020Spartak Strašice12:6Slavoj Nýřany BStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš28:18Šeffl Zdeněk
12.Ne12.1.2020Argentum Plzeň11:7Ševci Green Power PlzeňPlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír26:18Tomášek Marcel
12.Ne12.1.2020McPuppin's Plzeň6:12DC Holoubkov BPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav18:27Přibyl Václav
12.Ne12.1.2020Poster Guys OKO Plzeň "C"10:8Krkavci VochovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Mareček Miloslav23:20Jedlička Jan
13.Ne19.1.2020Krkavci Vochov4:14Argentum PlzeňVochov, Charita, Vochov 
15:00Jedlička Jan15:30Mačura Lumír
13.So25.1.2020Slavoj Nýřany B8:10DC Holoubkov BNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Šeffl Zdeněk20:25Přibyl Václav
13.So25.1.2020Poster Guys OKO Plzeň "C"11:7McPuppin's PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Mareček Miloslav26:16Doubrava Miloslav
13.Ne26.1.2020Ševci Green Power Plzeň7:11Spartak StrašicePlzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
14:00Tomášek Marcel19:26Zeman Tomáš
14.Ne2.2.2020DC Holoubkov B13:5Ševci Green Power PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
14:00Přibyl Václav28:13Tomášek Marcel
14.Ne2.2.2020Spartak Strašice10:9Krkavci VochovStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
14:00Zeman Tomáš24:22Jedlička Jan
14.Ne2.2.2020Argentum Plzeň12:6Poster Guys OKO Plzeň "C"Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň 
15:00Mačura Lumír28:16Mareček Miloslav
14.Ne2.2.2020McPuppin's Plzeň7:11Slavoj Nýřany BPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
16:00Doubrava Miloslav19:27Šeffl Zdeněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 04:21:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement