Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga Jmk
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Čt2.10.2014Letka Brno8:10Kartágo team BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr22:24Dvořák Josef
1.Čt2.10.20141.ŠK U Všech svatých9:10Wolf gang BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal21:21Staš Peter
1.Čt2.10.2014Skurut Hai Brno6:12Borci BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav15:25Hampl Václav
1.Čt2.10.2014Poutníci 2011 Brno6:121.DC Outsiders BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr16:27Lička Pavel
1.So4.10.2014Rychlé šípy Rajhrad7:11Rozruch Van Morrison BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej20:28Zbořil Jiří
2.Čt9.10.2014Letka Brno8:101.ŠK U Všech svatýchHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr22:23Otrusina Michal
2.Čt9.10.2014Rozruch Van Morrison Brno12:6Poutníci 2011 BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří27:13Kapitán Petr
2.Čt9.10.2014Borci Brno6:12Rychlé šípy RajhradBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří20:29Mlčoch Ondřej
2.Čt9.10.2014Wolf gang Brno10:8Skurut Hai BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter22:19Macháň Vladislav
2.Čt9.10.2014Kartágo team Brno11:71.DC Outsiders BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef24:22Lička Pavel
3.Čt16.10.20141.ŠK U Všech svatých13:5Kartágo team BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal28:16Dvořák Josef
3.Čt16.10.2014Skurut Hai Brno12:6Letka BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav25:17Nesnídal Petr
3.Čt16.10.2014Rychlé šípy Rajhrad9:10Wolf gang BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej23:23Staš Peter
3.Čt16.10.2014Poutníci 2011 Brno8:10Borci BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr21:22Hampl Václav
3.Čt16.10.20141.DC Outsiders Brno5:13Rozruch Van Morrison BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Kovář Radek19:27Zbořil Jiří
4.Čt23.10.2014Letka Brno3:15Rychlé šípy RajhradHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr14:31Pulpit Miroslav
4.Čt23.10.20141.ŠK U Všech svatých9:10Skurut Hai BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal22:24Macháň Vladislav
4.Čt23.10.2014Wolf gang Brno15:3Poutníci 2011 BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter32:10Kapitán Petr
4.Čt23.10.2014Kartágo team Brno7:11Rozruch Van Morrison BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef19:24Zbořil Jiří
4.Po27.10.2014Borci Brno10:81.DC Outsiders BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří24:21Lička Pavel
5.Čt30.10.2014Skurut Hai Brno10:8Kartágo team BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav24:20Dvořák Josef
5.Čt30.10.2014Rychlé šípy Rajhrad10:81.ŠK U Všech svatýchRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej25:19Otrusina Michal
5.Čt30.10.2014Poutníci 2011 Brno11:7Letka BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr27:18Nesnídal Petr
5.Čt30.10.20141.DC Outsiders Brno10:8Wolf gang BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel25:25Staš Peter
5.Čt30.10.2014Rozruch Van Morrison Brno9:10Borci BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří22:22Hampl Václav
6.Čt6.11.2014Letka Brno10:81.DC Outsiders BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr22:21Lička Pavel
6.Čt6.11.20141.ŠK U Všech svatých13:5Poutníci 2011 BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal27:18Kapitán Petr
6.Čt6.11.2014Skurut Hai Brno10:8Rychlé šípy RajhradPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav25:20Mlčoch Ondřej
6.Čt6.11.2014Wolf gang Brno9:10Rozruch Van Morrison BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter20:21Zbořil Jiří
6.Čt6.11.2014Kartágo team Brno7:11Borci BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef16:25Stix Jiří
7.St19.11.2014Borci Brno11:7Wolf gang BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Hampl Václav26:17Staš Peter
7.Čt20.11.2014Rychlé šípy Rajhrad16:2Kartágo team BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej34:8Dvořák Josef
7.Čt20.11.2014Poutníci 2011 Brno13:5Skurut Hai BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr27:15Macháň Vladislav
7.Čt20.11.20141.DC Outsiders Brno10:81.ŠK U Všech svatýchBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel27:21Otrusina Michal
7.Čt20.11.2014Rozruch Van Morrison Brno10:8Letka BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří25:21Nesnídal Petr
8.Čt27.11.2014Letka Brno7:11Borci BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr19:25Stix Jiří
8.Čt27.11.20141.ŠK U Všech svatých8:10Rozruch Van Morrison BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal23:25Zbořil Jiří
8.Čt27.11.2014Skurut Hai Brno4:141.DC Outsiders BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav15:30Straka Vojtěch
8.Čt27.11.2014Rychlé šípy Rajhrad10:8Poutníci 2011 BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej25:22Kapitán Petr
8.Čt27.11.2014Kartágo team Brno6:12Wolf gang BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef17:27Staš Peter
9.Čt4.12.2014Poutníci 2011 Brno11:7Kartágo team BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr24:20Dvořák Josef
9.Čt4.12.20141.DC Outsiders Brno10:8Rychlé šípy RajhradBrno - JR club, Brno 
18:00Straka Vojtěch26:22Pulpit Miroslav
9.Čt4.12.2014Rozruch Van Morrison Brno8:10Skurut Hai BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří21:24Macháň Vladislav
9.Čt4.12.2014Borci Brno12:61.ŠK U Všech svatýchBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Hampl Václav28:15Otrusina Michal
9.Čt4.12.2014Wolf gang Brno11:7Letka BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter22:18Nesnídal Petr
10.Čt11.12.2014Wolf gang Brno8:101.ŠK U Všech svatýchStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter20:25Otrusina Michal
10.Čt11.12.2014Borci Brno10:8Skurut Hai BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Hampl Václav28:19Lipovský Pavel
10.Čt11.12.20141.DC Outsiders Brno15:3Poutníci 2011 BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel33:14Kapitán Petr
10.So13.12.2014Rozruch Van Morrison Brno6:12Rychlé šípy RajhradBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří20:25Mlčoch Ondřej
10.19.12.2014Kartágo team Brno10:8Letka BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef22:21Nesnídal Petr
11.Čt22.1.20151.ŠK U Všech svatých7:11Letka BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Ševčík Karel18:27Nesnídal Petr
11.Čt22.1.2015Poutníci 2011 Brno13:5Rozruch Van Morrison BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr28:16Zbořil Jiří
11.Čt22.1.2015Rychlé šípy Rajhrad8:10Borci BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej22:24Stix Jiří
11.Čt22.1.2015Skurut Hai Brno12:6Wolf gang BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav29:15Staš Peter
11.Čt22.1.20151.DC Outsiders Brno11:7Kartágo team BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel24:20Dvořák Josef
12.Út27.1.2015Kartágo team Brno6:121.ŠK U Všech svatýchRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef18:26Otrusina Michal
12.Út27.1.2015Borci Brno13:5Poutníci 2011 BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří26:15Kapitán Petr
12.Čt29.1.2015Letka Brno10:8Skurut Hai BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr23:21Macháň Vladislav
12.Čt29.1.2015Wolf gang Brno11:7Rychlé šípy RajhradStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter27:17Mlčoch Ondřej
12.Čt29.1.2015Rozruch Van Morrison Brno6:121.DC Outsiders BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří18:27Lička Pavel
13.Čt5.2.2015Rychlé šípy Rajhrad12:6Letka BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Pulpit Miroslav26:18Nesnídal Petr
13.Čt5.2.2015Skurut Hai Brno10:91.ŠK U Všech svatýchPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav23:24Otrusina Michal
13.Čt5.2.20151.DC Outsiders Brno10:9Borci BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel21:22Hampl Václav
13.Čt5.2.2015Poutníci 2011 Brno6:12Wolf gang BrnoRestaurace Hokna, Brno 
18:00Kapitán Petr18:28Staš Peter
13.Čt5.2.2015Rozruch Van Morrison Brno11:7Kartágo team BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří24:18Dvořák Josef
14.St11.2.20151.ŠK U Všech svatých8:10Rychlé šípy RajhradPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal21:22Mlčoch Ondřej
14.Čt12.2.2015Kartágo team Brno3:15Skurut Hai BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef13:31Macháň Vladislav
14.Čt12.2.2015Letka Brno10:8Poutníci 2011 BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Dymáček Tomáš23:21Jebáček Lukáš
14.Čt12.2.2015Wolf gang Brno11:71.DC Outsiders BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter27:17Lička Pavel
14.Čt12.2.2015Borci Brno10:8Rozruch Van Morrison BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Hampl Václav26:17Kučera Miroslav
15.Čt19.2.20151.DC Outsiders Brno12:6Letka BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Straka Vojtěch28:16Nesnídal Petr
15.Čt19.2.2015Poutníci 2011 Brno7:111.ŠK U Všech svatýchRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Milan20:23Otrusina Michal
15.Čt19.2.2015Rychlé šípy Rajhrad10:9Skurut Hai BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej25:21Lipovský Pavel
15.Út24.2.2015Borci Brno18:0Kartágo team BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:0036:0
16.Čt26.2.2015Kartágo team Brno3:15Rychlé šípy RajhradRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef10:33Mlčoch Ondřej
16.Čt26.2.2015Skurut Hai Brno8:10Poutníci 2011 BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav22:24Jebáček Lukáš
16.Čt26.2.20151.ŠK U Všech svatých12:61.DC Outsiders BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal26:16Lička Pavel
16.Čt26.2.2015Letka Brno11:7Rozruch Van Morrison BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr25:19Zbořil Jiří
16.Čt26.2.2015Wolf gang Brno12:6Borci BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter28:19Stix Jiří
15.27.2.2015Rozruch Van Morrison Brno10:8Wolf gang BrnoBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří23:21Staš Peter
17.Čt5.3.2015Borci Brno11:7Letka BrnoBrno Bohunice - Na Hřišti Tatran, Brno 
18:00Stix Jiří25:21Nesnídal Petr
17.Čt5.3.2015Rozruch Van Morrison Brno8:101.ŠK U Všech svatýchBat Beerhouse, Brno 
18:00Zbořil Jiří22:21Otrusina Michal
17.Čt5.3.20151.DC Outsiders Brno7:11Skurut Hai BrnoBrno - JR club, Brno 
18:00Lička Pavel21:25Macháň Vladislav
17.Čt5.3.2015Poutníci 2011 Brno12:6Rychlé šípy RajhradRestaurace Hokna, Brno 
18:00Jebáček Lukáš28:15Mlčoch Ondřej
17.Čt5.3.2015Wolf gang Brno15:3Kartágo team BrnoStará hospoda Brno- Nový Lískovec, Brno 
18:00Staš Peter31:11Dvořák Josef
18.Čt12.3.2015Rychlé šípy Rajhrad12:61.DC Outsiders BrnoRajhrad - Herna bar Kamčatka, Rajhrad 
18:00Mlčoch Ondřej29:17Lička Pavel
18.Čt12.3.2015Skurut Hai Brno7:11Rozruch Van Morrison BrnoPivnice U Ričího, Brno 
18:00Macháň Vladislav22:23Zbořil Jiří
18.Čt12.3.20151.ŠK U Všech svatých10:9Borci BrnoPivnice U Svatých, Brno-střed 
18:00Otrusina Michal23:20Stix Jiří
18.Čt12.3.2015Letka Brno9:10Wolf gang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
18:00Nesnídal Petr22:21Staš Peter
18.13.3.2015Kartágo team Brno10:8Poutníci 2011 BrnoRestaurace Na Konrádce, Brno 
18:00Dvořák Josef25:23Jebáček Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 8.12.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 8.12.2021 13:24:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement