Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga Prostějovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So19.9.2015Hanácká trefa Prostějov8:10Mlynáři OchozBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel25:26Sláma František
1.So19.9.2015Pávi Bedihošt8:10Žabáci Ivanovice na Hané 
15:00Popelka Tomáš21:25Špaček Josef
1.So19.9.2015Kamzík 21 Prostějov4:14Fe-MAT ČehovicePohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena13:31Novický Tomáš
2.So3.10.2015Hanácká trefa Prostějov11:7Fe-MAT ČehoviceBar La Putica, Prostějov 
14:00Hacura Pavel28:21Václavek Aleš
2.So3.10.2015Mlynáři Ochoz16:2Pávi BedihoštNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František34:9Popelka Tomáš
2.So3.10.2015Žabáci Ivanovice na Hané10:8Kamzík 21 ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef25:21Geržíková Alena
3.So10.10.2015Pávi Bedihošt3:15Hanácká trefa Prostějov 
15:00ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea9:33Hacura Pavel
3.So10.10.2015Kamzík 21 Prostějov1:17Mlynáři OchozPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena7:35Sláma František
3.So10.10.2015Fe-MAT Čehovice11:7Žabáci Ivanovice na HanéKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš25:19Špaček Josef
4.So24.10.2015Pávi Bedihošt7:11Kamzík 21 Prostějov 
15:00ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea22:26Pajerová Miroslava
4.So24.10.2015Hanácká trefa Prostějov11:7Žabáci Ivanovice na HanéBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel27:18Špaček Josef
5.So31.10.2015Kamzík 21 Prostějov5:13Hanácká trefa ProstějovPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena15:28Hacura Pavel
5.So31.10.2015Fe-MAT Čehovice14:4Pávi BedihoštKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš30:14ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
5.So31.10.2015Žabáci Ivanovice na Hané5:13Mlynáři OchozKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef19:28Sláma František
6.So7.11.2015Mlynáři Ochoz8:10Hanácká trefa ProstějovNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František23:24Hacura Pavel
6.So7.11.2015Žabáci Ivanovice na Hané12:6Pávi BedihoštKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef29:13ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
6.So7.11.2015Fe-MAT Čehovice14:4Kamzík 21 ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš30:14Geržíková Alena
4.So14.11.2015Mlynáři Ochoz8:10Fe-MAT ČehoviceNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František23:25Novický Tomáš
7.So21.11.2015Pávi Bedihošt8:10Mlynáři Ochoz 
15:00ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea21:23Sláma František
7.So21.11.2015Kamzík 21 Prostějov5:13Žabáci Ivanovice na HanéPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena18:28Špaček Josef
7.So21.11.2015Fe-MAT Čehovice10:8Hanácká trefa ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš22:23Hacura Pavel
8.So28.11.2015Hanácká trefa Prostějov14:4Pávi BedihoštBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel29:12ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
8.So28.11.2015Mlynáři Ochoz13:5Kamzík 21 ProstějovNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František27:14Pajerová Miroslava
8.So28.11.2015Žabáci Ivanovice na Hané10:9Fe-MAT ČehoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef25:26Novický Tomáš
9.So5.12.2015Kamzík 21 Prostějov11:7Pávi BedihoštPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena25:18ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
9.So5.12.2015Žabáci Ivanovice na Hané8:10Hanácká trefa ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef19:25Hacura Pavel
10.So16.1.2016Hanácká trefa Prostějov17:1Kamzík 21 ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel35:9Geržíková Alena
10.So16.1.2016Mlynáři Ochoz13:5Žabáci Ivanovice na HanéNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František29:12Špaček Josef
9.So23.1.2016Fe-MAT Čehovice8:10Mlynáři OchozKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš21:24Bílý Pavel
11.So30.1.2016Hanácká trefa Prostějov7:11Mlynáři OchozBar La Putica, Prostějov 
14:00Hacura Pavel20:26Bílý Pavel
11.So6.2.2016Pávi Bedihošt3:15Žabáci Ivanovice na Hané 
15:00Nadymáčková Ivana8:31Špaček Josef
11.So6.2.2016Kamzík 21 Prostějov5:13Fe-MAT ČehovicePohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena13:28Novický Tomáš
12.So13.2.2016Mlynáři Ochoz16:2Pávi BedihoštNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František34:8ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
12.So13.2.2016Hanácká trefa Prostějov8:10Fe-MAT ČehoviceBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel23:22Novický Tomáš
12.Ne14.2.2016Žabáci Ivanovice na Hané12:6Kamzík 21 ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef28:16Geržíková Alena
13.So27.2.2016Pávi Bedihošt4:14Hanácká trefa Prostějov 
15:00Popelka Tomáš15:30Hacura Pavel
13.So27.2.2016Kamzík 21 Prostějov5:13Mlynáři OchozPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Pajer Michal13:28Sláma František
13.So27.2.2016Fe-MAT Čehovice12:6Žabáci Ivanovice na HanéKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš27:16Špaček Josef
14.So5.3.2016Mlynáři Ochoz8:10Fe-MAT ČehoviceNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František21:23Novický Tomáš
14.So5.3.2016Pávi Bedihošt6:12Kamzík 21 Prostějov 
15:00Nadymáčková Ivana18:27Pajerová Miroslava
14.So5.3.2016Hanácká trefa Prostějov14:4Žabáci Ivanovice na HanéBar La Putica, Prostějov 
15:00Kazlepka Radek30:15Špaček Josef
15.So12.3.2016Kamzík 21 Prostějov10:9Hanácká trefa ProstějovPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena21:22Pekárek Marek
15.So12.3.2016Fe-MAT Čehovice14:4Pávi BedihoštKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš31:10ZÁKAZ ČIN. - Soukupová Andrea
15.So12.3.2016Žabáci Ivanovice na Hané7:11Mlynáři OchozKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef19:26Sláma František
16.So26.3.2016Žabáci Ivanovice na Hané11:7Pávi BedihoštKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef24:16Nadymáčková Ivana
16.So26.3.2016Fe-MAT Čehovice16:2Kamzík 21 ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Radovan33:8Pajerová Miroslava
17.So2.4.2016Pávi Bedihošt6:12Mlynáři Ochoz 
15:00Nadymáčková Ivana16:29Pospíšil Martin
17.So2.4.2016Kamzík 21 Prostějov10:9Žabáci Ivanovice na HanéPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Geržíková Alena22:21Novotný Jakub
17.So2.4.2016Fe-MAT Čehovice10:8Hanácká trefa ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš23:19Hacura Pavel
18.So9.4.2016Hanácká trefa Prostějov10:8Pávi BedihoštBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel25:22ZÁKAZ ČIN. - Špaček František
18.So9.4.2016Mlynáři Ochoz16:2Kamzík 21 ProstějovNa starém mléně, Ochoz 
15:00Pospíšil Martin32:8Pajerová Miroslava
18.So9.4.2016Žabáci Ivanovice na Hané7:11Fe-MAT ČehoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef20:27Novický Tomáš
19.So16.4.2016Fe-MAT Čehovice11:7Mlynáři OchozKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš25:16Pospíšil Martin
19.So16.4.2016Kamzík 21 Prostějov1:17Pávi BedihoštPohostinství U Kamzíka, Prostějov 
15:00Dočkal Miroslav12:34Nadymáčková Ivana
19.So16.4.2016Žabáci Ivanovice na Hané6:12Hanácká trefa ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef20:29Hacura Pavel
10.So23.4.2016Pávi Bedihošt5:13Fe-MAT Čehovice 
15:00Nadymáčková Ivana14:30Novický Tomáš
16.So23.4.2016Mlynáři Ochoz10:9Hanácká trefa ProstějovNa starém mléně, Ochoz 
15:00Sláma František26:21Hacura Pavel
20.So30.4.2016Hanácká trefa Prostějov14:4Kamzík 21 ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel32:10Geržíková Alena
20.So30.4.2016Pávi Bedihošt3:15Fe-MAT Čehovice 
15:00Nadymáčková Ivana13:31Novický Tomáš
20.So30.4.2016Mlynáři Ochoz11:7Žabáci Ivanovice na HanéNa starém mléně, Ochoz 
15:00Bílý Pavel25:17Novotný Jakub
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 12:54:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement