Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Extraliga VÝCHOD (A)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út1.9.2020Zelená laguna Strančice10:8Viktoria RadimRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Procházka Jaroslav21:20Loukota Petr
1.Ne6.9.2020Poděbradka Poděbrady9:9Nepřátelé bobří hráze PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina21:24Dorko Miroslav
1.Út8.9.2020Platanský Nerv Praha10:8Čerti KolínDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk24:22Pikner Pavel
2.Út15.9.2020Platanský Nerv Praha3:15Zlatý Barbaři PrahaDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk7:30Vlček Jiří
2.Út15.9.2020Nepřátelé bobří hráze Praha6:12Zelená laguna StrančiceNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav18:28Procházka Jaroslav
2.Ne20.9.2020Čerti Kolín10:8Viktoria RadimDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel26:22Hrubeš Marek
3.Út29.9.2020Zlatý Barbaři Praha15:3Čerti KolínPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří33:16Pikner Pavel
3.Ne4.10.2020Viktoria Radim10:8Nepřátelé bobří hráze PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Loukota Petr24:19Dorko Miroslav
3.Ne4.10.2020Poděbradka Poděbrady11:7Platanský Nerv PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina23:17Židlický Zbyněk
4.Út7.9.2021Platanský Nerv Praha6:12Zelená laguna StrančiceDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk19:30Mikeš Jan
4.Út7.9.2021Zlatý Barbaři Praha13:5Poděbradka PoděbradyPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří28:14Stegbauerová Martina
4.Ne12.9.2021Čerti Kolín12:6Nepřátelé bobří hráze PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel27:13Dorko Miroslav
5.Út21.9.2021Zelená laguna Strančice4:14Zlatý Barbaři PrahaRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Mikeš Jan14:31Vlček Jiří
5.Ne26.9.2021Viktoria Radim10:8Platanský Nerv PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel25:17Židlický Zbyněk
5.Ne26.9.2021Poděbradka Poděbrady5:13Čerti KolínU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina14:30Pikner Pavel
6.Út5.10.2021Platanský Nerv Praha8:10Nepřátelé bobří hráze PrahaDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk20:24Dorko Miroslav
6.Út5.10.2021Zlatý Barbaři Praha7:11Viktoria RadimPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří17:25Červinka Pavel
6.Ne10.10.2021Poděbradka Poděbrady5:13Zelená laguna StrančiceU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina15:29Mikeš Jan
7.Út19.10.2021Zelená laguna Strančice13:5Čerti KolínRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Mikeš Jan29:14Pikner Pavel
7.Út19.10.2021Nepřátelé bobří hráze Praha6:12Zlatý Barbaři PrahaNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav19:26Vlček Jiří
7.Ne24.10.2021Viktoria Radim12:6Poděbradka PoděbradyRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel29:19Stegbauerová Martina
8.Út2.11.2021Nepřátelé bobří hráze Praha10:8Poděbradka PoděbradyNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav24:20Stegbauerová Martina
8.Ne7.11.2021Čerti Kolín14:4Platanský Nerv PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel29:13Židlický Zbyněk
8.Ne7.11.2021Viktoria Radim5:13Zelená laguna StrančiceRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel15:29Mikeš Jan
9.Út16.11.2021Zlatý Barbaři Praha15:3Platanský Nerv PrahaPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří31:11Židlický Zbyněk
9.Út16.11.2021Zelená laguna Strančice13:5Nepřátelé bobří hráze PrahaRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Mikeš Jan29:17Dorko Miroslav
9.Ne21.11.2021Viktoria Radim13:5Čerti KolínRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel28:15Pikner Pavel
10.Út4.1.2022Platanský Nerv Praha8:10Poděbradka PoděbradyDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk20:24Strych Jiří
10.Út4.1.2022Nepřátelé bobří hráze Praha8:10Viktoria RadimNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav23:25Červinka Pavel
10.Ne16.1.2022Čerti Kolín5:13Zlatý Barbaři PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel15:31Vlček Jiří
11.Út18.1.2022Zelená laguna Strančice13:5Platanský Nerv PrahaRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Procházka Jaroslav27:14Židlický Zbyněk
11.Út18.1.2022Nepřátelé bobří hráze Praha5:13Čerti KolínNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav16:29Pikner Pavel
11.Ne23.1.2022Poděbradka Poděbrady7:11Zlatý Barbaři PrahaU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina17:26Vlček Jiří
12.Út1.2.2022Zlatý Barbaři Praha15:3Zelená laguna StrančicePivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Vlček Jiří31:12Procházka Jaroslav
12.Út1.2.2022Platanský Nerv Praha7:11Viktoria RadimDarts centrum Chlumecká, Praha 9 
20:00Židlický Zbyněk19:26Červinka Pavel
12.Ne6.2.2022Čerti Kolín11:7Poděbradka PoděbradyDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel25:20Strych Jiří
13.Út15.2.2022Nepřátelé bobří hráze Praha7:11Platanský Nerv PrahaNa novym místě, Praha 8 
20:00Dorko Miroslav21:25Židlický Zbyněk
13.Út15.2.2022Zelená laguna Strančice7:11Poděbradka PoděbradyRestaurace AHV, Stránčice 
20:00Mikeš Jan18:27Stegbauerová Martina
13.Ne20.2.2022Viktoria Radim6:12Zlatý Barbaři PrahaRestaurace Alfa, Praha 4 
15:00Červinka Pavel19:26Menšík Radek
14.Út22.2.2022Zlatý Barbaři Praha11:7Nepřátelé bobří hráze PrahaPivnice Pipkin, Praha 4 
20:00Menšík Radek25:20Dorko Miroslav
14.Ne27.2.2022Čerti Kolín9:9Zelená laguna StrančiceDarts aréna U Jána, Kolín 
15:00Pikner Pavel23:22Mikeš Jan
14.Ne27.2.2022Poděbradka Poděbrady9:9Viktoria RadimU Chemika, Poděbrady 
18:00Stegbauerová Martina26:21Loukota Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 2.7.2022 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 2.7.2022 12:35:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement