Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 3.9.2019 Zákeřňáci DC Praha 14 : 4 Čerti Kolín Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 29 : 11 Pikner Pavel
1. Ne 8.9.2019 Prevíti Praha 10 : 8 Fanatics Sedlec Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 24 : 20 Tauš Václav
1. Ne 8.9.2019 FraJa Neratovice 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 19 : 24 Vlček Jiří
1. Ne 8.9.2019 Šemík Neumětely 8 : 10 Řenčováci Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 19 : 21 Hošek Karel
1. Ne 8.9.2019 Máchalové XXL Kladno B 12 : 6 Kosako Konárovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 27 : 18 Černík Rostislav
1. Ne 8.9.2019 Platanský Nerv Praha 5 : 13 Viktoria Radim Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 14 : 28 Loukota Petr
2. Út 10.9.2019 Zákeřňáci DC Praha 13 : 5 Platanský Nerv Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 31 : 15 Židlický Zbyněk
2. Út 10.9.2019 Zlatý Barbaři Praha 15 : 3 Prevíti Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 32 : 13 Jiroušek Petr
2. 13.9.2019 Kosako Konárovice 11 : 7 Šemík Neumětely Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 24 : 18 Rathouský Jan
2. Ne 15.9.2019 Viktoria Radim 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 25 : 19 Jelínek Petr
2. Ne 15.9.2019 Čerti Kolín 6 : 12 Fanatics Sedlec Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 18 : 28 Tauš Václav
2. Ne 15.9.2019 Řenčováci Řevničov 11 : 7 FraJa Neratovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 27 : 19 Zácha Vladimír
3. Ne 22.9.2019 Fanatics Sedlec 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 16 : 26 Vlček Jiří
3. Ne 22.9.2019 Prevíti Praha 12 : 6 Řenčováci Řevničov Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 26 : 16 Hošek Karel
3. Ne 22.9.2019 FraJa Neratovice 12 : 6 Kosako Konárovice Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 29 : 15 Černík Rostislav
3. Ne 22.9.2019 Šemík Neumětely 4 : 14 Viktoria Radim U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 13 : 30 Červinka Pavel
3. Ne 22.9.2019 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Zákeřňáci DC Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 21 : 23 Jirkal Pavel
3. Ne 22.9.2019 Platanský Nerv Praha 6 : 12 Čerti Kolín Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 19 : 27 Pikner Pavel
4. Út 1.10.2019 Zákeřňáci DC Praha 13 : 5 Šemík Neumětely Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 29 : 15 Rathouský Jan
4. Ne 6.10.2019 Viktoria Radim 11 : 7 FraJa Neratovice Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 24 : 15 Zácha Vladimír
4. Ne 6.10.2019 Čerti Kolín 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 18 : 26 Vlček Jiří
4. Ne 6.10.2019 Řenčováci Řevničov 3 : 15 Fanatics Sedlec Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 13 : 31 Tauš Václav
4. Ne 6.10.2019 Platanský Nerv Praha 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 23 : 22 Jelínek Petr
5. Ne 13.10.2019 Prevíti Praha 12 : 6 Viktoria Radim Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 17 Loukota Petr
5. Út 15.10.2019 Zlatý Barbaři Praha 13 : 5 Řenčováci Řevničov Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 30 : 14 Hošek Karel
4. 18.10.2019 Kosako Konárovice 12 : 6 Prevíti Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 28 : 16 Jiroušek Petr
5. Ne 20.10.2019 Fanatics Sedlec 14 : 4 Kosako Konárovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 30 : 12 Černík Rostislav
5. Ne 20.10.2019 FraJa Neratovice 6 : 12 Zákeřňáci DC Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 15 : 27 Jirkal Pavel
5. Ne 20.10.2019 Šemík Neumětely 6 : 12 Platanský Nerv Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 19 : 25 Židlický Zbyněk
5. Ne 20.10.2019 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Čerti Kolín Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 20 : 28 Pikner Pavel
6. Út 29.10.2019 Zákeřňáci DC Praha 9 : 9 Prevíti Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Slepička Petr 21 : 21 Jiroušek Petr
6. 1.11.2019 Kosako Konárovice 8 : 10 Zlatý Barbaři Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 18 : 25 Vlček Jiří
6. Ne 3.11.2019 Viktoria Radim 6 : 12 Fanatics Sedlec Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Hrubeš Marek 17 : 26 Tauš Václav
6. Ne 3.11.2019 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 25 : 19 Rathouský Jan
6. Ne 3.11.2019 Platanský Nerv Praha 13 : 5 FraJa Neratovice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 29 : 17 Mergl Michal
7. Út 5.11.2019 Zlatý Barbaři Praha 12 : 6 Viktoria Radim Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 29 : 19 Hrubeš Marek
7. Ne 10.11.2019 Fanatics Sedlec 12 : 6 Zákeřňáci DC Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 27 : 14 Slepička Petr
7. Ne 10.11.2019 Řenčováci Řevničov 12 : 6 Kosako Konárovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 26 : 17 Černík Rostislav
7. Ne 10.11.2019 FraJa Neratovice 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 23 : 20 Jelínek Petr
7. Ne 17.11.2019 Šemík Neumětely 3 : 15 Čerti Kolín U Horymíra, Neumětely
17:00 Rathouský Jan 9 : 31 Pikner Pavel
6. Ne 24.11.2019 Čerti Kolín 10 : 8 Řenčováci Řevničov Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 24 : 22 Hošek Karel
8. Út 26.11.2019 Zákeřňáci DC Praha 10 : 8 Zlatý Barbaři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 23 : 24 Vlček Jiří
8. Ne 1.12.2019 Viktoria Radim 6 : 12 Řenčováci Řevničov Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Hrubeš Marek 18 : 27 Hošek Karel
8. Ne 1.12.2019 Čerti Kolín 4 : 14 Kosako Konárovice Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 13 : 29 Černík Rostislav
8. Ne 1.12.2019 Šemík Neumětely 4 : 14 FraJa Neratovice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 12 : 28 Zácha Vladimír
8. Ne 1.12.2019 Máchalové XXL Kladno B 4 : 14 Prevíti Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 10 : 31 Jiroušek Petr
8. Ne 1.12.2019 Platanský Nerv Praha 10 : 8 Fanatics Sedlec Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 24 : 23 Tauš Václav
7. Ne 8.12.2019 Prevíti Praha 8 : 10 Platanský Nerv Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 21 : 26 Židlický Zbyněk
9. Út 10.12.2019 Zlatý Barbaři Praha 14 : 4 Platanský Nerv Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 30 : 10 Židlický Zbyněk
9. Ne 15.12.2019 Fanatics Sedlec 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 14 Jelínek Petr
9. Ne 15.12.2019 Řenčováci Řevničov 6 : 12 Zákeřňáci DC Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 15 : 29 Jirkal Pavel
9. Ne 15.12.2019 Prevíti Praha 13 : 5 Šemík Neumětely Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 13 Rathouský Jan
9. Ne 15.12.2019 FraJa Neratovice 10 : 8 Čerti Kolín Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 23 : 20 Pikner Pavel
9. Ne 15.12.2019 Kosako Konárovice 9 : 9 Viktoria Radim Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 23 : 22 Loukota Petr
10. Ne 5.1.2020 Čerti Kolín 6 : 12 Viktoria Radim Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 19 : 27 Loukota Petr
10. Ne 5.1.2020 FraJa Neratovice 10 : 8 Prevíti Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 25 : 21 Jiroušek Petr
10. Ne 5.1.2020 Šemík Neumětely 4 : 14 Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 11 : 31 Tauš Václav
10. Ne 5.1.2020 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Zlatý Barbaři Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 16 : 26 Vlček Jiří
10. Ne 5.1.2020 Platanský Nerv Praha 8 : 10 Řenčováci Řevničov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 21 : 23 Hošek Karel
10. Út 7.1.2020 Zákeřňáci DC Praha 10 : 8 Kosako Konárovice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 24 : 20 Černík Rostislav
11. Út 7.1.2020 Zlatý Barbaři Praha 15 : 3 Šemík Neumětely Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 32 : 10 Rathouský Jan
11. 10.1.2020 Kosako Konárovice 12 : 6 Platanský Nerv Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 27 : 15 Židlický Zbyněk
11. Ne 12.1.2020 Viktoria Radim 12 : 6 Zákeřňáci DC Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 27 : 16 Šulc Petr
11. Ne 12.1.2020 Fanatics Sedlec 11 : 7 FraJa Neratovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 27 : 19 Mergl Michal
11. Ne 12.1.2020 Řenčováci Řevničov 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 24 : 22 Jelínek Petr
11. Ne 12.1.2020 Prevíti Praha 11 : 7 Čerti Kolín Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 25 : 21 Pikner Pavel
12. Út 14.1.2020 Zlatý Barbaři Praha 15 : 3 FraJa Neratovice Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 31 : 12 Mergl Michal
12. 17.1.2020 Kosako Konárovice 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 21 : 24 Jelínek Petr
12. Ne 19.1.2020 Viktoria Radim 12 : 6 Platanský Nerv Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 26 : 16 Židlický Zbyněk
12. Ne 19.1.2020 Fanatics Sedlec 12 : 6 Prevíti Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 16 Jiroušek Petr
12. Ne 19.1.2020 Čerti Kolín 14 : 4 Zákeřňáci DC Praha Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 28 : 11 Šulc Petr
12. Ne 19.1.2020 Řenčováci Řevničov 11 : 7 Šemík Neumětely Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 26 : 16 Rathouský Jan
13. Ne 2.2.2020 Fanatics Sedlec 13 : 5 Čerti Kolín Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 29 : 16 Pikner Pavel
13. Ne 2.2.2020 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Viktoria Radim Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 27 Červinka Pavel
13. Ne 2.2.2020 Šemík Neumětely 8 : 10 Kosako Konárovice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 20 : 25 Černík Rostislav
13. Ne 2.2.2020 FraJa Neratovice 4 : 14 Řenčováci Řevničov Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 13 : 28 Hošek Karel
13. Ne 2.2.2020 Prevíti Praha 4 : 14 Zlatý Barbaři Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 13 : 29 Vlček Jiří
13. Ne 2.2.2020 Platanský Nerv Praha 13 : 5 Zákeřňáci DC Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 29 : 18 Šulc Petr
14. Út 4.2.2020 Zákeřňáci DC Praha 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 28 : 20 Trobl Martin
14. Út 4.2.2020 Zlatý Barbaři Praha 12 : 6 Fanatics Sedlec Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 28 : 16 Tauš Václav
14. Ne 9.2.2020 Viktoria Radim 16 : 2 Šemík Neumětely Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 34 : 9 Rathouský Jan
14. Ne 9.2.2020 Čerti Kolín 9 : 9 Platanský Nerv Praha Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 25 : 24 Židlický Zbyněk
14. Ne 9.2.2020 Řenčováci Řevničov 11 : 7 Prevíti Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 26 : 20 Jiroušek Petr
15. Út 11.2.2020 Zlatý Barbaři Praha 10 : 8 Čerti Kolín Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 22 : 20 Pikner Pavel
15. Ne 16.2.2020 Fanatics Sedlec 12 : 6 Řenčováci Řevničov Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 27 : 18 Hošek Karel
15. Ne 16.2.2020 FraJa Neratovice 5 : 13 Viktoria Radim Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 15 : 29 Loukota Petr
15. Ne 16.2.2020 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Platanský Nerv Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 24 Špírek Jan
15. Ne 16.2.2020 Šemík Neumětely 7 : 11 Zákeřňáci DC Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 19 : 25 Jirkal Pavel
15. Ne 23.2.2020 Prevíti Praha 10 : 8 Kosako Konárovice Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 24 : 21 Černík Rostislav
16. Út 25.2.2020 Zákeřňáci DC Praha 18 : 0 FraJa Neratovice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 36 : 0
16. 28.2.2020 Kosako Konárovice 5 : 13 Fanatics Sedlec Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 12 : 30 Tauš Václav
16. Ne 1.3.2020 Viktoria Radim 17 : 1 Prevíti Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 34 : 9 Jiroušek Petr
16. Ne 1.3.2020 Čerti Kolín 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Darts aréna U Jána, Kolín
16:00 Pikner Pavel 22 : 22 Jelínek Petr
16. Ne 1.3.2020 Řenčováci Řevničov 3 : 15 Zlatý Barbaři Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 13 : 31 Vlček Jiří
16. Ne 1.3.2020 Platanský Nerv Praha 13 : 5 Šemík Neumětely Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 27 : 16 Rathouský Jan
17. Út 3.3.2020 Zlatý Barbaři Praha 14 : 4 Kosako Konárovice Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 31 : 12 Černík Rostislav
17. Ne 8.3.2020 Fanatics Sedlec 10 : 8 Viktoria Radim Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 25 : 23 Hrubeš Marek
17. Ne 8.3.2020 Řenčováci Řevničov 10 : 8 Čerti Kolín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 24 : 21 Pikner Pavel
17. Ne 8.3.2020 Šemík Neumětely 3 : 15 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 11 : 31 Trobl Martin
17. Ne 8.3.2020 FraJa Neratovice 9 : 9 Platanský Nerv Praha Sport Club FraJa, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 21 : 23 Židlický Zbyněk
17. Ne 8.3.2020 Prevíti Praha 5 : 13 Zákeřňáci DC Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 16 : 27 Šulc Petr
18. Út 17.3.2020 Zákeřňáci DC Praha Fanatics Sedlec Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
14. St 18.3.2020 Kosako Konárovice FraJa Neratovice Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:30
18. 20.3.2020 Kosako Konárovice Řenčováci Řevničov Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
18. Ne 22.3.2020 Viktoria Radim Zlatý Barbaři Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
18. Ne 22.3.2020 Čerti Kolín Šemík Neumětely Darts aréna U Jána, Kolín
16:00
18. Ne 22.3.2020 Platanský Nerv Praha Prevíti Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
18. Ne 22.3.2020 Máchalové XXL Kladno B FraJa Neratovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
19. Út 24.3.2020 Zlatý Barbaři Praha Zákeřňáci DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
19. 27.3.2020 Kosako Konárovice Čerti Kolín Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
19. Ne 29.3.2020 Fanatics Sedlec Platanský Nerv Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
19. Ne 29.3.2020 Řenčováci Řevničov Viktoria Radim Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
19. Ne 29.3.2020 FraJa Neratovice Šemík Neumětely Sport Club FraJa, Neratovice
18:00
19. Ne 29.3.2020 Prevíti Praha Máchalové XXL Kladno B Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
20. Út 14.4.2020 Zákeřňáci DC Praha Řenčováci Řevničov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
20. Ne 19.4.2020 Viktoria Radim Kosako Konárovice Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
20. Ne 19.4.2020 Čerti Kolín FraJa Neratovice Darts aréna U Jána, Kolín
16:00
20. Ne 19.4.2020 Platanský Nerv Praha Zlatý Barbaři Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
20. Ne 19.4.2020 Máchalové XXL Kladno B Fanatics Sedlec Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
20. Ne 19.4.2020 Šemík Neumětely Prevíti Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
21. Út 28.4.2020 Zlatý Barbaři Praha Máchalové XXL Kladno B Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
21. 1.5.2020 Kosako Konárovice Zákeřňáci DC Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
21. Ne 3.5.2020 Viktoria Radim Čerti Kolín Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
21. Ne 3.5.2020 Fanatics Sedlec Šemík Neumětely Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
21. Ne 3.5.2020 Prevíti Praha FraJa Neratovice Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
21. Ne 3.5.2020 Řenčováci Řevničov Platanský Nerv Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Út 12.5.2020 Zákeřňáci DC Praha Viktoria Radim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
22. Ne 17.5.2020 Čerti Kolín Prevíti Praha Darts aréna U Jána, Kolín
16:00
22. Ne 17.5.2020 Platanský Nerv Praha Kosako Konárovice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
22. Ne 17.5.2020 Máchalové XXL Kladno B Řenčováci Řevničov Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
22. Ne 17.5.2020 Šemík Neumětely Zlatý Barbaři Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
22. Ne 17.5.2020 FraJa Neratovice Fanatics Sedlec Sport Club FraJa, Neratovice
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.7.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.7.2020 18:37:22