Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga sk. A JIH (C)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Predátoři Heřmanice8:10Bombardéři A DěčanyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan20:26Svítil Ondřej
1.Ne10.9.2023Profi Tytan Písty14:4Rock Klub Mizerové LovosiceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František30:10Novotný Ondřej
1.Ne10.9.2023ÚPM Schooters Sukorady11:7Sršni VědliceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr23:19Böhm Petr
1.Ne10.9.2023Hrobaři Áčko Charvatce10:8Nádraží Bohušovice nad OhříPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin24:21Kobrle Miroslav
1.Ne10.9.2023Cowhand B Dušníky8:10Litoměřičtí Šamani LitoměřiceDušníky 90, Dušníky 
17:00Stuchlý Milan19:22Tájek Pavel
2.Ne17.9.2023Rock Klub Mizerové Lovosice10:8Predátoři HeřmaniceGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Novotný Daniel27:20Pořízek Jan
2.Ne17.9.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice8:10Bombardéři A DěčanyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta23:27Svítil Ondřej
2.Ne17.9.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří10:8ÚPM Schooters SukoradyNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
16:00Kobrle Miroslav23:21Minárik Petr
2.Ne17.9.2023Sršni Vědlice6:12Profi Tytan PístyU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr19:28Gabriel František
2.Ne17.9.2023Cowhand B Dušníky9:9Hrobaři Áčko CharvatceDušníky 90, Dušníky 
16:00Beran Miroslav22:24Vokoun Martin
3.Ne24.9.2023Bombardéři A Děčany11:7Rock Klub Mizerové LovosiceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej28:22Novotný Daniel
3.Ne24.9.2023Predátoři Heřmanice9:9Sršni VědliceU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan20:21Böhm Petr
3.Ne24.9.2023Profi Tytan Písty10:8Nádraží Bohušovice nad OhříHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František25:20Kobrle Miroslav
3.Ne24.9.2023ÚPM Schooters Sukorady8:10Cowhand B DušníkyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav22:27Beran Miroslav
3.Ne24.9.2023Hrobaři Áčko Charvatce11:7Litoměřičtí Šamani LitoměřicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin29:21Tájek Pavel
4.Ne1.10.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří8:10Predátoři HeřmaniceNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
16:00Kobrle Miroslav19:26Pořízek Jan
4.Ne1.10.2023Sršni Vědlice10:8Bombardéři A DěčanyU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr22:22Svítil Ondřej
4.Ne1.10.2023ÚPM Schooters Sukorady6:12Hrobaři Áčko CharvatceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav18:28Vokoun Martin
4.Ne1.10.2023Cowhand B Dušníky9:9Profi Tytan PístyDušníky 90, Dušníky 
16:00Stuchlý Milan21:25Průcha Petr
5.Ne8.10.2023Rock Klub Mizerové Lovosice8:10Sršni VědliceGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel20:26Böhm Petr
5.Ne8.10.2023Bombardéři A Děčany9:9Nádraží Bohušovice nad OhříU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej22:23Kobrle Miroslav
5.Ne8.10.2023Predátoři Heřmanice8:10Cowhand B DušníkyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan19:21Stuchlý Milan
5.Ne8.10.2023Profi Tytan Písty10:8Hrobaři Áčko CharvatceHostinec Písty, Písty 
16:00Průcha Petr25:21Vokoun Martin
5.Ne8.10.2023ÚPM Schooters Sukorady7:11Litoměřičtí Šamani LitoměřiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav18:24Bartošová Markéta
6.Ne15.10.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří9:9Rock Klub Mizerové LovosiceNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav21:22Novotný Daniel
6.Ne15.10.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice9:9Sršni VědliceGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta23:21Böhm Petr
6.Ne15.10.2023ÚPM Schooters Sukorady0:18Profi Tytan PístyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav4:36Průcha Petr
6.Ne15.10.2023Cowhand B Dušníky12:6Bombardéři A DěčanyDušníky 90, Dušníky 
16:00Stuchlý Milan27:15Svítil Ondřej
6.Ne15.10.2023Hrobaři Áčko Charvatce9:9Predátoři HeřmanicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin24:20Pořízek Jan
7.Ne22.10.2023Sršni Vědlice7:11Nádraží Bohušovice nad OhříU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr18:26Kobrle Miroslav
7.Ne22.10.2023Rock Klub Mizerové Lovosice8:10Cowhand B DušníkyGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel19:23Stuchlý Milan
7.Ne22.10.2023Bombardéři A Děčany9:9Hrobaři Áčko CharvatceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej21:21Vokoun Martin
7.Ne22.10.2023Predátoři Heřmanice14:4ÚPM Schooters SukoradyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan29:12Lisec Václav
7.Ne22.10.2023Profi Tytan Písty11:7Litoměřičtí Šamani LitoměřiceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František25:18Bartošová Markéta
8.Ne29.10.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice9:9Nádraží Bohušovice nad OhříGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta22:21Kobrle Miroslav
8.Ne29.10.2023Profi Tytan Písty9:9Predátoři HeřmaniceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František22:21Pořízek Jan
8.Ne29.10.2023ÚPM Schooters Sukorady7:11Bombardéři A DěčanyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav15:26Svítil Ondřej
8.Ne29.10.2023Cowhand B Dušníky11:7Sršni VědliceDušníky 90, Dušníky 
16:00Stuchlý Milan26:21Böhm Petr
8.Ne29.10.2023Hrobaři Áčko Charvatce9:9Rock Klub Mizerové LovosicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin25:22Novotný Daniel
4.Ne5.11.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice8:10Rock Klub Mizerové LovosiceGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta24:24Novotný Daniel
9.Ne12.11.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří5:13Cowhand B DušníkyNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav14:29Stuchlý Milan
9.Ne12.11.2023Sršni Vědlice9:9Hrobaři Áčko CharvatceU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr25:22Vokoun Martin
9.Ne12.11.2023Rock Klub Mizerové Lovosice11:7ÚPM Schooters SukoradyGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel23:20Lisec Václav
9.Ne12.11.2023Bombardéři A Děčany5:13Profi Tytan PístyU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav13:29Gabriel František
9.Ne12.11.2023Predátoři Heřmanice11:7Litoměřičtí Šamani LitoměřiceU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan26:18Tájek Pavel
10.Ne19.11.2023Rock Klub Mizerové Lovosice12:6Profi Tytan PístyGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Novotný Daniel26:16Gabriel František
10.Ne19.11.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří9:9Hrobaři Áčko CharvatceNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav23:22Vokoun Martin
10.Ne19.11.2023Bombardéři A Děčany10:8Predátoři HeřmaniceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej24:21Linhart Jiří
10.Ne19.11.2023Sršni Vědlice10:8ÚPM Schooters SukoradyU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr23:18Lisec Václav
10.Ne19.11.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice10:8Cowhand B DušníkyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta23:21Stuchlý Milan
11.Ne26.11.2023ÚPM Schooters Sukorady7:11Nádraží Bohušovice nad OhříHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav18:24Kobrle Miroslav
11.Ne26.11.2023Profi Tytan Písty11:7Sršni VědliceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František27:19Böhm Petr
11.Ne26.11.2023Predátoři Heřmanice9:9Rock Klub Mizerové LovosiceU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan23:23Novotný Daniel
11.Ne26.11.2023Hrobaři Áčko Charvatce11:7Cowhand B DušníkyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin24:21Stuchlý Milan
12.Ne3.12.2023Rock Klub Mizerové Lovosice7:11Bombardéři A DěčanyGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Novotný Daniel18:26Svítil Ondřej
12.Ne3.12.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří9:9Profi Tytan PístyNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav20:23Gabriel František
12.Ne3.12.2023Sršni Vědlice10:8Predátoři HeřmaniceU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr23:20Pořízek Jan
12.Ne3.12.2023Cowhand B Dušníky13:5ÚPM Schooters SukoradyDušníky 90, Dušníky 
16:00Pallas Pavel30:17Lisec Václav
12.Ne3.12.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice8:10Hrobaři Áčko CharvatceGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta22:24Vokoun Martin
13.Ne10.12.2023Rock Klub Mizerové Lovosice11:7Litoměřičtí Šamani LitoměřiceGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel25:19Bartošová Markéta
13.Ne10.12.2023Predátoři Heřmanice8:10Nádraží Bohušovice nad OhříU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan20:26Kobrle Miroslav
13.Ne10.12.2023Bombardéři A Děčany12:6Sršni VědliceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej24:22Böhm Petr
13.Ne10.12.2023Profi Tytan Písty11:7Cowhand B DušníkyHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František24:22Stuchlý Milan
13.Ne10.12.2023Hrobaři Áčko Charvatce11:7ÚPM Schooters SukoradyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin27:21Lisec Václav
11.So16.12.2023Bombardéři A Děčany11:7Litoměřičtí Šamani LitoměřiceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej26:18Tájek Pavel
14.Ne17.12.2023Nádraží Bohušovice nad Ohří13:5Bombardéři A DěčanyNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav27:14Svítil Ondřej
14.Ne17.12.2023Sršni Vědlice8:10Rock Klub Mizerové LovosiceU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr21:25Novotný Daniel
14.Ne17.12.2023Cowhand B Dušníky4:14Predátoři HeřmaniceDušníky 90, Dušníky 
16:00Pallas Pavel13:31Pořízek Jan
14.Ne17.12.2023Litoměřičtí Šamani Litoměřice14:4ÚPM Schooters SukoradyGambáč, Litoměřice 
16:00Tájek Pavel30:12Lisec Václav
14.Ne17.12.2023Hrobaři Áčko Charvatce7:11Profi Tytan PístyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin17:24Průcha Petr
15.Ne7.1.2024Sršni Vědlice8:10Litoměřičtí Šamani LitoměřiceU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr21:25Bartošová Markéta
15.Ne7.1.2024Rock Klub Mizerové Lovosice8:10Nádraží Bohušovice nad OhříGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel22:23Kobrle Miroslav
15.Ne7.1.2024Profi Tytan Písty13:5ÚPM Schooters SukoradyHostinec Písty, Písty 
16:00Průcha Petr29:17Lisec Václav
15.Ne7.1.2024Predátoři Heřmanice8:10Hrobaři Áčko CharvatceU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan22:23Vokoun Martin
15.Ne7.1.2024Bombardéři A Děčany7:11Cowhand B DušníkyU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej21:25Stuchlý Milan
16.Ne14.1.2024Nádraží Bohušovice nad Ohří8:10Sršni VědliceNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav20:22Böhm Petr
16.Ne14.1.2024Cowhand B Dušníky11:7Rock Klub Mizerové LovosiceDušníky 90, Dušníky 
16:00Stuchlý Milan26:19Novotný Daniel
16.Ne14.1.2024ÚPM Schooters Sukorady6:12Predátoři HeřmaniceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Lisec Václav16:27Linhart Jiří
16.Ne14.1.2024Litoměřičtí Šamani Litoměřice5:13Profi Tytan PístyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta13:29Průcha Petr
16.Ne14.1.2024Hrobaři Áčko Charvatce9:9Bombardéři A DěčanyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin18:22Svítil Ondřej
17.Ne21.1.2024Nádraží Bohušovice nad Ohří9:9Litoměřičtí Šamani LitoměřiceNádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří 
13:00Kobrle Miroslav22:26Bartošová Markéta
17.Ne21.1.2024Predátoři Heřmanice6:12Profi Tytan PístyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan16:26Průcha Petr
17.Ne21.1.2024Bombardéři A Děčany9:9ÚPM Schooters SukoradyU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Ondřej25:23Minárik Petr
17.Ne21.1.2024Rock Klub Mizerové Lovosice7:11Hrobaři Áčko CharvatceGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Novotný Daniel18:26Vokoun Martin
17.Ne21.1.2024Sršni Vědlice3:15Cowhand B DušníkyU Švéda, Vědlice 
16:00Böhm Petr11:32Stuchlý Milan
18.Ne28.1.2024Cowhand B Dušníky13:5Nádraží Bohušovice nad OhříDušníky 90, Dušníky 
16:00Stuchlý Milan29:16Kobrle Miroslav
18.Ne28.1.2024ÚPM Schooters Sukorady8:10Rock Klub Mizerové LovosiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr20:25Novotný Daniel
18.Ne28.1.2024Profi Tytan Písty15:3Bombardéři A DěčanyHostinec Písty, Písty 
16:00Průcha Petr31:10Svítil Ondřej
18.Ne28.1.2024Litoměřičtí Šamani Litoměřice5:13Predátoři HeřmaniceGambáč, Litoměřice 
16:00Tájek Pavel15:28Pořízek Jan
18.Ne28.1.2024Hrobaři Áčko Charvatce9:9Sršni VědlicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin22:20Böhm Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 08:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 08:47:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement