Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A liga KHK žen
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So8.10.2022Na pohodu Vítězná LSŽ6:5Bělečandy Běleč LSŽ 
14:00Antonínová Petra13:14Štěpánková Veronika
1.So8.10.2022Vichřice z Ještědu Jičín LSŽ5:6Medvědice Velký Třebešov LSŽ 
14:00Strnádková Radka13:15Formanová Monika
2.So12.11.2022Bělečandy Běleč LSŽ5:6Medvědice Velký Třebešov LSŽBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
14:00Štěpánková Veronika13:14Formanová Monika
3.So12.11.2022Vichřice z Ještědu Jičín LSŽ3:8Bělečandy Běleč LSŽBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:00Hlavatá Eliška8:18Štěpánková Veronika
2.So26.11.2022Fčely Úpice LSŽ10:1Vichřice z Ještědu Jičín LSŽÚpice Apríl bar, Úpice 
14:00Kocianová Pavlína21:5Hlavatá Eliška
2.So26.11.2022Fčely Úpice LSŽ10:1Na pohodu Vítězná LSŽÚpice Apríl bar, Úpice 
17:00Kocianová Pavlína21:3Kudrová Monika
3.2.12.2022Na pohodu Vítězná LSŽ0:11Medvědice Velký Třebešov LSŽ 
17:00Kudrová Monika2:22Formanová Monika
3.So17.12.2022Na pohodu Vítězná LSŽ2:9Fčely Úpice LSŽ 
14:00Kudrová Monika5:18Kocianová Pavlína
4.So14.1.2023Medvědice Velký Třebešov LSŽ3:8Fčely Úpice LSŽVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
14:00Formanová Monika10:18Kocianová Pavlína
4.So14.1.2023Bělečandy Běleč LSŽ5:6Vichřice z Ještědu Jičín LSŽBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
16:30Štěpánková Veronika12:12Hlavatá Eliška
4.So4.2.2023Bělečandy Běleč LSŽ7:4Na pohodu Vítězná LSŽBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
13:00Štěpánková Veronika16:11Farská Jana
5.So11.2.2023Vichřice z Ještědu Jičín LSŽ3:8Fčely Úpice LSŽ 
13:00Hlavatá Eliška9:16Kocianová Pavlína
5.So11.2.2023Vichřice z Ještědu Jičín LSŽ8:3Na pohodu Vítězná LSŽ 
16:30Hlavatá Eliška17:8Kudrová Monika
5.So25.2.2023Medvědice Velký Třebešov LSŽ4:7Bělečandy Běleč LSŽVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:00Formanová Monika11:14Vokounová Simona
6.So11.3.2023Na pohodu Vítězná LSŽ3:8Vichřice z Ještědu Jičín LSŽ 
14:00Kudrová Monika7:16Hlavatá Eliška
7.31.3.2023Medvědice Velký Třebešov LSŽ11:0Na pohodu Vítězná LSŽVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
18:00Formanová Monika22:3Kudrová Monika
7.Ne2.4.2023Medvědice Velký Třebešov LSŽ9:2Vichřice z Ještědu Jičín LSŽVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
10:00Formanová Monika19:6Hlavatá Eliška
6.Ne23.4.2023Fčely Úpice LSŽ6:5Medvědice Velký Třebešov LSŽÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Kocianová Pavlína14:14Formanová Monika
6.So29.4.2023Fčely Úpice LSŽ6:5Bělečandy Běleč LSŽÚpice Apríl bar, Úpice 
13:00Kocianová Pavlína14:10Vokounová Simona
7.So13.5.2023Bělečandy Běleč LSŽ6:5Fčely Úpice LSŽBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
14:00Štěpánková Veronika12:11Kocianová Pavlína
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.4.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.4.2024 09:23:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement