Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 20.9.2020 Kaspec Libina Mustang Brno Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
11:00
1. Ne 20.9.2020 Prima Plus Česká Skalice Trosky Litomyšl Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
2. Ne 20.9.2020 Maséři Hradec Králové Mustang Brno Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
13:45
2. Ne 20.9.2020 Prima Plus Česká Skalice Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:45
3. Ne 20.9.2020 Maséři Hradec Králové Kaspec Libina Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
16:00
3. Ne 20.9.2020 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
4. Ne 4.10.2020 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
4. Ne 4.10.2020 Mustang Brno Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
5. Ne 11.10.2020 Maséři Hradec Králové Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
16:00
5. Ne 11.10.2020 Mustang Brno Kaspec Libina Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
6. Ne 18.10.2020 Gerlich Fulnek Kaspec Libina U Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:00
6. Ne 18.10.2020 Prima Plus Česká Skalice Trosky Litomyšl Na hřišti restaurace, Česká Skalice
16:00
7. Ne 29.11.2020 Gerlich Fulnek Mustang Brno U Fojtíků Fulnek, Fulnek
11:00
7. Ne 29.11.2020 Maséři Hradec Králové Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
11:00
8. Ne 29.11.2020 Maséři Hradec Králové Kaspec Libina Na hřišti restaurace, Česká Skalice
13:45
8. Ne 29.11.2020 Trosky Litomyšl Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:45
9. Ne 29.11.2020 Mustang Brno Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
9. Ne 29.11.2020 Prima Plus Česká Skalice Kaspec Libina Na hřišti restaurace, Česká Skalice
16:00
10. Ne 20.12.2020 Kaspec Libina Gerlich Fulnek Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
11:00
10. Ne 20.12.2020 Trosky Litomyšl Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00
11. Ne 20.12.2020 Prima Plus Česká Skalice Kaspec Libina U Šuláků Fulnek, Fulnek
13:45
11. Ne 20.12.2020 Mustang Brno Trosky Litomyšl Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
13:45
12. Ne 20.12.2020 Prima Plus Česká Skalice Gerlich Fulnek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00
12. Ne 20.12.2020 Maséři Hradec Králové Mustang Brno Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
16:00
13. Ne 24.1.2021 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
11:00
13. Ne 24.1.2021 Mustang Brno Prima Plus Česká Skalice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00
14. Ne 24.1.2021 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:45
14. Ne 24.1.2021 Gerlich Fulnek Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:45
15. Ne 24.1.2021 Gerlich Fulnek Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
15. Ne 24.1.2021 Kaspec Libina Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
16. Ne 14.2.2021 Gerlich Fulnek Kaspec Libina U Fojtíků Fulnek, Fulnek
11:00
16. Ne 14.2.2021 Prima Plus Česká Skalice Maséři Hradec Králové Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
17. Ne 14.2.2021 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
13:45
17. Ne 14.2.2021 Gerlich Fulnek Trosky Litomyšl Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
13:45
18. Ne 14.2.2021 Trosky Litomyšl Kaspec Libina Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
16:00
18. Ne 14.2.2021 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
16:00
19. Ne 28.2.2021 Mustang Brno Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00
19. Ne 28.2.2021 Trosky Litomyšl Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00
20. Ne 28.2.2021 Trosky Litomyšl Kaspec Libina Na hřišti restaurace, Česká Skalice
13:45
20. Ne 28.2.2021 Mustang Brno Maséři Hradec Králové U Šuláků Fulnek, Fulnek
13:45
21. Ne 28.2.2021 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
16:00
21. Ne 28.2.2021 Gerlich Fulnek Maséři Hradec Králové U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00
22. Ne 14.3.2021 Kaspec Libina Gerlich Fulnek Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
11:00
22. Ne 14.3.2021 Trosky Litomyšl Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00
23. Ne 14.3.2021 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
13:45
23. Ne 14.3.2021 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:45
24. Ne 14.3.2021 Trosky Litomyšl Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
24. Ne 14.3.2021 Kaspec Libina Maséři Hradec Králové Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
16:00
25. Ne 25.4.2021 Prima Plus Česká Skalice Maséři Hradec Králové Na hřišti restaurace, Česká Skalice
11:00
25. Ne 25.4.2021 Mustang Brno Kaspec Libina Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00
26. Ne 25.4.2021 Kaspec Libina Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:45
26. Ne 25.4.2021 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Na hřišti restaurace, Česká Skalice
13:45
27. Ne 25.4.2021 Gerlich Fulnek Prima Plus Česká Skalice Na hřišti restaurace, Česká Skalice
16:00
27. Ne 25.4.2021 Trosky Litomyšl Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00
28. Ne 16.5.2021 Maséři Hradec Králové Trosky Litomyšl Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
11:00
28. Ne 16.5.2021 Gerlich Fulnek Mustang Brno U Fojtíků Fulnek, Fulnek
11:00
29. Ne 16.5.2021 Kaspec Libina Trosky Litomyšl Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
13:45
29. Ne 16.5.2021 Mustang Brno Prima Plus Česká Skalice U Šuláků Fulnek, Fulnek
13:45
30. Ne 16.5.2021 Gerlich Fulnek Prima Plus Česká Skalice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00
30. Ne 16.5.2021 Kaspec Libina Maséři Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
16:00

Středozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 20.9.2020 40+ Trutnov Sgt. Pepik's Band Praha U Soudku restaurant, Rudník
11:00
1. Ne 20.9.2020 Scorpions OKO Plzeň Fofr Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00
2. Ne 20.9.2020 Olympia Tábor Fofr Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:45
2. Ne 20.9.2020 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik's Band Praha U Soudku restaurant, Rudník
13:45
3. Ne 20.9.2020 40+ Trutnov Ložisková mafie Pšov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
3. Ne 20.9.2020 Olympia Tábor Scorpions OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
4. Ne 4.10.2020 Ložisková mafie Pšov Fofr Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
4. Ne 4.10.2020 Olympia Tábor Sgt. Pepik's Band Praha Rest. Peta Tábor, Tábor
16:00
5. Ne 11.10.2020 Sgt. Pepik's Band Praha 40+ Trutnov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
5. Ne 11.10.2020 Fofr Duchcov Scorpions OKO Plzeň Na Tribuně, Duchcov
16:00
6. Ne 18.10.2020 40+ Trutnov Olympia Tábor U Soudku restaurant, Rudník
16:00
6. Ne 18.10.2020 Ložisková mafie Pšov Scorpions OKO Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
7. Ne 29.11.2020 Fofr Duchcov Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
11:00
7. Ne 29.11.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
8. Ne 29.11.2020 40+ Trutnov Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
13:45
8. Ne 29.11.2020 Olympia Tábor Scorpions OKO Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:45
9. Ne 29.11.2020 Scorpions OKO Plzeň Sgt. Pepik's Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
9. Ne 29.11.2020 Fofr Duchcov 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
16:00
10. Ne 20.12.2020 Olympia Tábor 40+ Trutnov Rest. Peta Tábor, Tábor
11:00
10. Ne 20.12.2020 Scorpions OKO Plzeň Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00
11. Ne 20.12.2020 Scorpions OKO Plzeň Sgt. Pepik's Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
13:45
11. Ne 20.12.2020 Fofr Duchcov 40+ Trutnov Rest. Peta Tábor, Tábor
13:45
12. Ne 20.12.2020 Olympia Tábor Fofr Duchcov Rest. Peta Tábor, Tábor
16:00
12. Ne 20.12.2020 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik's Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
13. Ne 24.1.2021 Fofr Duchcov Sgt. Pepik's Band Praha Na Tribuně, Duchcov
11:00
13. Ne 24.1.2021 40+ Trutnov Olympia Tábor U Soudku restaurant, Rudník
11:00
14. Ne 24.1.2021 Ložisková mafie Pšov Olympia Tábor U Soudku restaurant, Rudník
13:45
14. Ne 24.1.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Scorpions OKO Plzeň Na Tribuně, Duchcov
13:45
15. Ne 24.1.2021 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
15. Ne 24.1.2021 Scorpions OKO Plzeň Fofr Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00
16. Ne 14.2.2021 Scorpions OKO Plzeň Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00
16. Ne 14.2.2021 Olympia Tábor Sgt. Pepik's Band Praha Rest. Peta Tábor, Tábor
11:00
17. Ne 14.2.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Fofr Duchcov Rest. Peta Tábor, Tábor
13:45
17. Ne 14.2.2021 Ložisková mafie Pšov 40+ Trutnov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:45
18. Ne 14.2.2021 Scorpions OKO Plzeň 40+ Trutnov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
18. Ne 14.2.2021 Fofr Duchcov Olympia Tábor Rest. Peta Tábor, Tábor
16:00
19. Ne 28.2.2021 Fofr Duchcov Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
11:00
19. Ne 28.2.2021 Sgt. Pepik's Band Praha 40+ Trutnov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
20. Ne 28.2.2021 Scorpions OKO Plzeň 40+ Trutnov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:45
20. Ne 28.2.2021 Fofr Duchcov Olympia Tábor Pohostinství Pšov, Pšov
13:45
21. Ne 28.2.2021 Ložisková mafie Pšov Olympia Tábor Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
21. Ne 28.2.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Scorpions OKO Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
22. Ne 14.3.2021 Ložisková mafie Pšov Scorpions OKO Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
11:00
22. Ne 14.3.2021 40+ Trutnov Sgt. Pepik's Band Praha U Soudku restaurant, Rudník
11:00
23. Ne 14.3.2021 Olympia Tábor Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:45
23. Ne 14.3.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Fofr Duchcov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:45
24. Ne 14.3.2021 Scorpions OKO Plzeň Olympia Tábor Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
24. Ne 14.3.2021 40+ Trutnov Fofr Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
16:00
25. Ne 25.4.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00
25. Ne 25.4.2021 Fofr Duchcov Scorpions OKO Plzeň Na Tribuně, Duchcov
11:00
26. Ne 25.4.2021 40+ Trutnov Scorpions OKO Plzeň Na Tribuně, Duchcov
13:45
26. Ne 25.4.2021 Olympia Tábor Ložisková mafie Pšov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:45
27. Ne 25.4.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Ložisková mafie Pšov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00
27. Ne 25.4.2021 40+ Trutnov Fofr Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00
28. Ne 16.5.2021 Olympia Tábor 40+ Trutnov Rest. Peta Tábor, Tábor
11:00
28. Ne 16.5.2021 Ložisková mafie Pšov Fofr Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
11:00
29. Ne 16.5.2021 40+ Trutnov Scorpions OKO Plzeň Rest. Peta Tábor, Tábor
13:45
29. Ne 16.5.2021 Fofr Duchcov Sgt. Pepik's Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
13:45
30. Ne 16.5.2021 Sgt. Pepik's Band Praha Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
30. Ne 16.5.2021 Scorpions OKO Plzeň Olympia Tábor Rest. Peta Tábor, Tábor
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.8.2020 04:51:39