Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Středovýchodní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 22.9.2019 Gerlich Fulnek 7 : 11 Kaspec Libina U Šuláků Fulnek, Fulnek
11:00 Barbořák Daniel 21 : 26 Skopalík Zbyněk
1. Ne 22.9.2019 Trosky Litomyšl 6 : 12 Maséři Hradec Králové Svitavy Sport Bar, Svitavy
11:00 Pulkrábek Tomáš 17 : 27 Doležal Michal
2. Ne 22.9.2019 Kaspec Libina 5 : 13 Mustang Brno U Šuláků Fulnek, Fulnek
13:30 Skopalík Zbyněk 17 : 29 Maňák Filip
2. Ne 22.9.2019 Maséři Hradec Králové 15 : 3 Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
13:30 Doležal Michal 33 : 14 Ulrich Michal
3. Ne 22.9.2019 Mustang Brno 13 : 5 Gerlich Fulnek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00 Maňák Filip 27 : 15 Barbořák Daniel
3. Ne 22.9.2019 Prima Plus Česká Skalice 10 : 8 Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00 Ulrich Michal 23 : 20 Pulkrábek Tomáš
4. Ne 6.10.2019 Kaspec Libina 8 : 10 Prima Plus Česká Skalice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
12:00 Skopalík Zbyněk 19 : 24 Ulrich Michal
4. Ne 6.10.2019 Gerlich Fulnek 9 : 10 Trosky Litomyšl Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
12:00 Barbořák Daniel 23 : 24 Pulkrábek Tomáš
5. Ne 6.10.2019 Prima Plus Česká Skalice 7 : 11 Gerlich Fulnek Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
14:30 Ulrich Michal 19 : 26 Barbořák Daniel
5. Ne 6.10.2019 Trosky Litomyšl 10 : 8 Kaspec Libina Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
14:30 Šmejda Michal 25 : 24 Skopalík Zbyněk
6. Ne 3.11.2019 Prima Plus Česká Skalice 2 : 16 Mustang Brno U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
12:00 Ulrich Michal 8 : 33 Maňák Filip
6. Ne 3.11.2019 Maséři Hradec Králové 11 : 7 Kaspec Libina U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
12:00 Doležal Michal 25 : 20 Hrtoň Kamil
7. Ne 3.11.2019 Mustang Brno 13 : 5 Maséři Hradec Králové U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:30 Maňák Filip 29 : 14 Doležal Michal
7. Ne 3.11.2019 Kaspec Libina 10 : 8 Prima Plus Česká Skalice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
14:30 Hrtoň Kamil 24 : 23 Ulrich Michal
8. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň 4 : 10 Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Šimandl Kamil 14 : 23 Dedek Dušan
8. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov 11 : 5 Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Beňka Martin 24 : 15 Skopalík Zbyněk
8. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov 3 : 11 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Schieferdecker Václav 10 : 22 Šebesta Filip
8. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor 11 : 3 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Křepelka Čestmír 23 : 8 Pašta Petr
8. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov 11 : 3 Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Kuric Robert 23 : 12 Ulrich Michal
8. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 11 : 1 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Hlavatý Tomáš 23 : 7 Pulkrábek Tomáš
9. Ne 8.12.2019 Gerlich Fulnek 10 : 2 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Dedek Dušan 21 : 10 Beňka Martin
9. Ne 8.12.2019 Kaspec Libina 8 : 10 Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Skopalík Zbyněk 23 : 26 Schieferdecker Václav
9. Ne 8.12.2019 Mustang Brno 10 : 8 Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Chladil Vlastislav 24 : 23 Šimandl Kamil
9. Ne 8.12.2019 Maséři Hradec Králové 4 : 10 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pašta Petr 14 : 22 Kuric Robert
9. Ne 8.12.2019 Prima Plus Česká Skalice 1 : 11 Sgt. Pepik's Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Ulrich Michal 5 : 23 Hlavatý Tomáš
9. Ne 8.12.2019 Trosky Litomyšl 1 : 11 Olympia Tábor Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pulkrábek Tomáš 8 : 23 Křepelka Čestmír
10. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň 10 : 8 Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Šimandl Kamil 23 : 21 Skopalík Zbyněk
10. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov 4 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Beňka Martin 12 : 23 Chladil Vlastislav
10. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov 10 : 2 Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Schieferdecker Václav 21 : 8 Dedek Dušan
10. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor 10 : 2 Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Křepelka Čestmír 22 : 7 Dvořáček Jan
10. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov 10 : 8 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Kuric Robert 25 : 20 Pulkrábek Tomáš
10. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 10 : 6 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 23 : 15 Pašta Petr
11. Ne 26.1.2020 Mustang Brno 13 : 5 Kaspec Libina Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
11:00 Kočík Michal 30 : 15 Skopalík Zbyněk
11. Ne 26.1.2020 Maséři Hradec Králové 12 : 6 Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
11:00 Spálenský Josef 27 : 16 Ulrich Michal
12. Ne 26.1.2020 Kaspec Libina 10 : 9 Gerlich Fulnek Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
13:30 Skopalík Zbyněk 25 : 23 Barbořák Daniel
12. Ne 26.1.2020 Prima Plus Česká Skalice 12 : 6 Trosky Litomyšl Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
13:30 Ulrich Michal 26 : 16 Pulkrábek Tomáš
13. Ne 26.1.2020 Gerlich Fulnek 10 : 9 Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
16:00 Barbořák Daniel 24 : 23 Maňák Filip
13. Ne 26.1.2020 Trosky Litomyšl 11 : 7 Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
16:00 Pulkrábek Tomáš 23 : 20 Doležal Michal
14. Ne 9.2.2020 Trosky Litomyšl 10 : 8 Gerlich Fulnek Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00 Pulkrábek Tomáš 21 : 20 Dedek Dušan
14. Ne 9.2.2020 Prima Plus Česká Skalice 10 : 8 Mustang Brno Svitavy Sport Bar, Svitavy
12:00 Ulrich Michal 24 : 21 Maňák Filip
15. Ne 9.2.2020 Gerlich Fulnek 8 : 10 Prima Plus Česká Skalice Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30 Dedek Dušan 24 : 26 Dvořáček Jan
15. Ne 9.2.2020 Mustang Brno 10 : 9 Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:30 Kočík Michal 22 : 23 Pulkrábek Tomáš
16. Ne 1.3.2020 Gerlich Fulnek 10 : 8 Trosky Litomyšl U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00 Barbořák Daniel 26 : 20 Pulkrábek Tomáš
16. Ne 1.3.2020 Kaspec Libina 7 : 11 Maséři Hradec Králové U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00 Skopalík Zbyněk 19 : 27 Doležal Michal
17. Ne 1.3.2020 Trosky Litomyšl 8 : 10 Kaspec Libina U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:30 Pulkrábek Tomáš 24 : 22 Skopalík Zbyněk
17. Ne 1.3.2020 Maséři Hradec Králové 10 : 8 Gerlich Fulnek U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:30 Doležal Michal 21 : 24 Barbořák Daniel
22. Ne 10.5.2020 Gerlich Fulnek Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Kaspec Libina Prima Plus Česká Skalice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Mustang Brno Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 10.5.2020 Gerlich Fulnek 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Kaspec Libina Sgt. Pepik's Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Mustang Brno Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Ložisková mafie Pšov Prima Plus Česká Skalice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 31.5.2020 Kaspec Libina 11 : 7 Gerlich Fulnek Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
11:00 Skopalík Zbyněk 25 : 21 Barbořák Daniel
26. Ne 31.5.2020 Prima Plus Česká Skalice 9 : 10 Maséři Hradec Králové U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
11:00 Ulrich Michal 21 : 23 Doležal Michal
27. Ne 31.5.2020 Gerlich Fulnek 7 : 11 Mustang Brno Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
13:30 Barbořák Daniel 21 : 24 Chladil Vlastislav
27. Ne 31.5.2020 Maséři Hradec Králové 12 : 6 Trosky Litomyšl U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
13:30 Doležal Michal 26 : 17 Pulkrábek Tomáš
28. Ne 31.5.2020 Mustang Brno 12 : 6 Kaspec Libina Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
16:00 Chladil Vlastislav 27 : 18 Haleňák Marek
28. Ne 31.5.2020 Trosky Litomyšl 10 : 8 Prima Plus Česká Skalice U Vagonu restaurace, Velký Třebešov
16:00 Pulkrábek Tomáš 22 : 20 Ulrich Michal
18. Ne 14.6.2020 Maséři Hradec Králové Gerlich Fulnek Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
12:00
18. Ne 14.6.2020 Prima Plus Česká Skalice Mustang Brno Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
12:00
19. Ne 14.6.2020 Gerlich Fulnek Prima Plus Česká Skalice Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
19. Ne 14.6.2020 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hradec Králové Dart´s PUB, Hradec Králové 12
14:30
20. Ne 21.6.2020 Mustang Brno Maséři Hradec Králové Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
20. Ne 21.6.2020 Kaspec Libina Trosky Litomyšl Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
12:00
21. Ne 21.6.2020 Maséři Hradec Králové Kaspec Libina Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30
21. Ne 21.6.2020 Trosky Litomyšl Mustang Brno Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno
14:30

Středozápadní konference
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 22.9.2019 Olympia Tábor 10 : 8 Sgt. Pepik's Band Praha Rest. Peta Tábor, Tábor
11:00 Křepelka Čestmír 24 : 21 Moravec Jiří
1. Ne 22.9.2019 Ložisková mafie Pšov 15 : 3 Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
11:00 Bali Michal 31 : 12 Peč Tomáš
2. Ne 22.9.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 11 : 7 40+ Trutnov Rest. Peta Tábor, Tábor
13:30 Moravec Jiří 25 : 19 Kuric Robert
2. Ne 22.9.2019 Fofr Team Duchcov 10 : 9 Scorpions Plzeň Pohostinství Pšov, Pšov
13:30 Valenta Petr 22 : 23 Zahradník Michal
3. Ne 22.9.2019 40+ Trutnov 10 : 8 Olympia Tábor Rest. Peta Tábor, Tábor
16:00 Kuric Robert 25 : 24 Křepelka Čestmír
3. Ne 22.9.2019 Scorpions Plzeň 6 : 12 Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00 Zahradník Michal 17 : 27 Bali Michal
4. Ne 6.10.2019 Fofr Team Duchcov 9 : 10 40+ Trutnov Na Tribuně, Duchcov
12:00 Valenta Petr 24 : 22 Kuric Robert
4. Ne 6.10.2019 Scorpions Plzeň 8 : 10 Sgt. Pepik's Band Praha Na Tribuně, Duchcov
12:00 Šimandl Kamil 20 : 25 Moravec Jiří
5. Ne 6.10.2019 40+ Trutnov 6 : 12 Scorpions Plzeň Na Tribuně, Duchcov
14:30 Kuric Robert 20 : 26 Šimandl Kamil
5. Ne 6.10.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 12 : 6 Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
14:30 Moravec Jiří 26 : 16 Valenta Petr
6. Ne 3.11.2019 40+ Trutnov 14 : 4 Ložisková mafie Pšov U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Kuric Robert 30 : 12 Záruba Daniel
6. Ne 3.11.2019 Olympia Tábor 15 : 3 Fofr Team Duchcov U Soudku restaurant, Rudník
12:00 Chomout Jaroslav 31 : 9 Linhart David
7. Ne 3.11.2019 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Olympia Tábor U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Fiala Petr 19 : 26 Chomout Jaroslav
7. Ne 3.11.2019 Fofr Team Duchcov 5 : 13 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
14:30 Kropáček Jindřich 14 : 30 Kuric Robert
8. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň 4 : 10 Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Šimandl Kamil 14 : 23 Dedek Dušan
8. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov 11 : 5 Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Beňka Martin 24 : 15 Skopalík Zbyněk
8. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov 3 : 11 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Schieferdecker Václav 10 : 22 Chladil Vlastislav
8. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor 11 : 3 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Křepelka Čestmír 23 : 8 Pašta Petr
8. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov 11 : 3 Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Kuric Robert 23 : 12 Ulrich Michal
8. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 11 : 1 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
11:00 Hlavatý Tomáš 23 : 7 Pulkrábek Tomáš
9. Ne 8.12.2019 Gerlich Fulnek 10 : 2 Fofr Team Duchcov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Dedek Dušan 20 : 10 Beňka Martin
9. Ne 8.12.2019 Kaspec Libina 8 : 10 Ložisková mafie Pšov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Skopalík Zbyněk 23 : 26 Schieferdecker Václav
9. Ne 8.12.2019 Mustang Brno 10 : 8 Scorpions Plzeň Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Chladil Vlastislav 24 : 23 Šimandl Kamil
9. Ne 8.12.2019 Maséři Hradec Králové 4 : 10 40+ Trutnov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pašta Petr 14 : 22 Kuric Robert
9. Ne 8.12.2019 Prima Plus Česká Skalice 1 : 11 Sgt. Pepik's Band Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Ulrich Michal 5 : 23 Hlavatý Tomáš
9. Ne 8.12.2019 Trosky Litomyšl 1 : 11 Olympia Tábor Klub AJETO P.M.P., Praha 7
13:00 Pulkrábek Tomáš 8 : 23 Křepelka Čestmír
10. Ne 8.12.2019 Scorpions Plzeň 10 : 8 Kaspec Libina Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Šimandl Kamil 23 : 21 Skopalík Zbyněk
10. Ne 8.12.2019 Fofr Team Duchcov 4 : 10 Mustang Brno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Beňka Martin 12 : 23 Chladil Vlastislav
10. Ne 8.12.2019 Ložisková mafie Pšov 10 : 2 Gerlich Fulnek Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Schieferdecker Václav 21 : 8 Dedek Dušan
10. Ne 8.12.2019 Olympia Tábor 10 : 2 Prima Plus Česká Skalice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Křepelka Čestmír 22 : 7 Dvořáček Jan
10. Ne 8.12.2019 40+ Trutnov 10 : 8 Trosky Litomyšl Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Kuric Robert 25 : 20 Pulkrábek Tomáš
10. Ne 8.12.2019 Sgt. Pepik's Band Praha 10 : 6 Maséři Hradec Králové Klub AJETO P.M.P., Praha 7
15:00 Hlavatý Tomáš 23 : 15 Pašta Petr
11. Ne 26.1.2020 Sgt. Pepik's Band Praha 10 : 8 40+ Trutnov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
11:00 Moravec Jiří 26 : 21 Kuric Robert
11. Ne 26.1.2020 Scorpions Plzeň 11 : 7 Ložisková mafie Pšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
11:00 Zahradník Michal 25 : 18 Schieferdecker Václav
12. Ne 26.1.2020 40+ Trutnov 8 : 10 Olympia Tábor Darts centrum Chlumecká, Praha 9
13:30 Kuric Robert 20 : 27 Křepelka Čestmír
12. Ne 26.1.2020 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Fofr Team Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
13:30 Schieferdecker Václav 22 : 20 Valenta Petr
13. Ne 26.1.2020 Olympia Tábor 8 : 10 Sgt. Pepik's Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
16:00 Křepelka Čestmír 23 : 24 Moravec Jiří
13. Ne 26.1.2020 Fofr Team Duchcov 6 : 12 Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00 Valenta Petr 17 : 27 Zahradník Michal
14. Ne 9.2.2020 Ložisková mafie Pšov 10 : 8 Olympia Tábor Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Schieferdecker Václav 24 : 22 Chomout Jaroslav
14. Ne 9.2.2020 Fofr Team Duchcov 10 : 8 Sgt. Pepik's Band Praha Pohostinství Pšov, Pšov
12:00 Kropáček Jindřich 22 : 23 Moravec Jiří
15. Ne 9.2.2020 Olympia Tábor 13 : 5 Fofr Team Duchcov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30 Chomout Jaroslav 29 : 16 Lacina Zdeněk
15. Ne 9.2.2020 Sgt. Pepik's Band Praha 14 : 4 Ložisková mafie Pšov Pohostinství Pšov, Pšov
14:30 Moravec Jiří 29 : 11 Schieferdecker Václav
16. Ne 1.3.2020 Olympia Tábor 13 : 5 Scorpions Plzeň Rest. Peta Tábor, Tábor
12:00 Chomout Jaroslav 31 : 15 Zahradník Michal
16. Ne 1.3.2020 40+ Trutnov 13 : 5 Ložisková mafie Pšov Rest. Peta Tábor, Tábor
12:00 Kuric Robert 28 : 17 Schieferdecker Václav
17. Ne 1.3.2020 Scorpions Plzeň 7 : 11 40+ Trutnov Rest. Peta Tábor, Tábor
14:30 Zahradník Michal 19 : 25 Kuric Robert
17. Ne 1.3.2020 Ložisková mafie Pšov 8 : 10 Olympia Tábor Rest. Peta Tábor, Tábor
14:30 Schieferdecker Václav 23 : 25 Chomout Jaroslav
22. Ne 10.5.2020 Scorpions Plzeň Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Fofr Team Duchcov 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
22. Ne 10.5.2020 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik's Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
10:00
23. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
23. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
12:30
24. Ne 10.5.2020 Gerlich Fulnek 40+ Trutnov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Kaspec Libina Sgt. Pepik's Band Praha DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Mustang Brno Olympia Tábor DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Scorpions Plzeň Trosky Litomyšl DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Fofr Team Duchcov Maséři Hradec Králové DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
24. Ne 10.5.2020 Ložisková mafie Pšov Prima Plus Česká Skalice DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
14:30
25. Ne 10.5.2020 Maséři Hradec Králové Ložisková mafie Pšov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Prima Plus Česká Skalice Scorpions Plzeň DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Trosky Litomyšl Fofr Team Duchcov DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Olympia Tábor Kaspec Libina DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 40+ Trutnov Mustang Brno DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
25. Ne 10.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Gerlich Fulnek DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou
16:30
26. Ne 31.5.2020 40+ Trutnov 10 : 8 Sgt. Pepik's Band Praha U Soudku restaurant, Rudník
11:00 Kuric Robert 23 : 19 Moravec Jiří
26. Ne 31.5.2020 Fofr Team Duchcov 7 : 11 Ložisková mafie Pšov Na Tribuně, Duchcov
11:00 Valenta Petr 19 : 25 Schieferdecker Václav
27. Ne 31.5.2020 Sgt. Pepik's Band Praha 12 : 6 Olympia Tábor U Soudku restaurant, Rudník
13:30 Moravec Jiří 27 : 19 Chomout Jaroslav
27. Ne 31.5.2020 Ložisková mafie Pšov 10 : 9 Scorpions Plzeň Na Tribuně, Duchcov
13:30 Schieferdecker Václav 24 : 25 Zahradník Michal
28. Ne 31.5.2020 Olympia Tábor 8 : 10 40+ Trutnov U Soudku restaurant, Rudník
16:00 Chomout Jaroslav 22 : 24 Kuric Robert
28. Ne 31.5.2020 Scorpions Plzeň 13 : 5 Fofr Team Duchcov Na Tribuně, Duchcov
16:00 Zahradník Michal 29 : 14 Beňka Martin
18. Ne 14.6.2020 Scorpions Plzeň Sgt. Pepik's Band Praha Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
18. Ne 14.6.2020 Fofr Team Duchcov Olympia Tábor Plzeň, Klub OKO, Plzeň
12:00
19. Ne 14.6.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Fofr Team Duchcov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
19. Ne 14.6.2020 Olympia Tábor Scorpions Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:30
20. Ne 21.6.2020 Sgt. Pepik's Band Praha Scorpions Plzeň Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
20. Ne 21.6.2020 40+ Trutnov Ložisková mafie Pšov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
12:00
21. Ne 21.6.2020 Scorpions Plzeň 40+ Trutnov Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
21. Ne 21.6.2020 Ložisková mafie Pšov Sgt. Pepik's Band Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
14:30
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.6.2020 02:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.6.2020 02:11:48