Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/688)
 NáhledTiskNahoru
Grandslamový žebříček za posledních 10 let - ženy

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci ženy | Hráček: 688 | Turnajů: 53

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha8128282887 100
2.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les7134242482 450
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most9616313175 850
4.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem6124222273 700
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice9714303266 650
6.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice6101171760 300
7.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina9319313256 150
8.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové6413232355 800
9.Vojtková Blanka CZE000027Želešice658191955 300
10.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec586191955 250
11.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec586191954 450
12.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná6510212153 400
13.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha6516272752 100
14.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno5510202049 550
15.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko658192048 600
16.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít465151547 200
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš818262645 500
18.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice7314242444 750
19.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary557171743 550
20.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov5312202143 250
21.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish445131336 800
22.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov4115202036 100
23.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha5110161735 250
24.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto819272731 300
25.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc5113191930 850
26.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary715222330 750
27.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov617232330 700
28.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 6116232329 800
28.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic433101129 800
30.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II921303029 550
31.Sedláčková Jana CZE047936Brno328131429 050
32.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov819272728 900
33.Hergetová Monika CZE031649Praha 4526131328 350
34.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 336121228 050
34.Čapková Martina CZE011716Stařeč 336121228 050
36.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina716232427 650
37.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné4113181826 900
38.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo227111125 800
39.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov822303025 600
40.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov617232323 800
41.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové517131523 550
42.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice613191923 100
43.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov511161622 750
44.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 156622 650
45.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava412161622 300
46.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha315181821 950
47.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov412161621 700
48.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov616222221 500
49.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)318121221 150
50.Sulovská Martina SVK100596Piešťany437720 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 21:21:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement