Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-36/36)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký nom.žebříček - ženy C

Krajské nominační žebříčky pro Rivality cup | Jednotlivci ženy | Hráček: 36 | Turnajů: 362

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov420247124 000
2.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník420247021 800
3.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice20207514 700
4.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts320232512 500
5.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov416202212 100
6.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka120215010 500
6.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka220222310 500
8.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka20204810 000
9.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov12021349 600
10.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky12021599 500
11.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec2020298 800
12.Bartošová Markéta CZE052187CLitoměřičtí Šamani2020248 600
13.Krupová Miluše CZE041946CMagistři Duo Most2020338 200
14.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov2020258 100
15.Herrmanová Gabriela CZE058523CRozcestí Podbořany2020517 700
16.Kohutková Dana CZE022015CLitoměřičtí Šamani2020217 500
16.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín2020357 500
18.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín12021357 300
19.Kubrová Kristýna CZE075520CKarma Darts Litvínov2020357 200
20.Sýkorová Gabriela CZE066562CKarma Darts Litvínov9995 150
21.Kolářová Lenka CZE030191CLožisková mafie Pšov1414144 600
22.Černá Zuzana CZE072054CSupíci Slovan Kadaň6662 000
23.Čechová Radka CZE052032CAsterix Nový Bor2221 300
24.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec2221 200
25.Šteflíková Zdenka CZE051081COdyssea Litvínov1111 100
26.Göhlerová Eva CZE074595CSupíci Slovan Kadaň222700
27.Heringová Aneta CZE073760CŠK Řenčováci Řevničov111650
28.Bergerová Irena CZE054529CŠipkový klub Dobranov z.s.222600
29.Špalková Miroslava CZE067631CŠK Řenčováci Řevničov111450
30.Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec111350
30.Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov111350
30.Hisemová Júlia CZE075127CDuha Jirkov111350
30.Kepková Julie CZE062312CSK Delta Praha111350
34.Pelcová Marie CZE058560CTulipán Žatec111250
34.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava111250
34.Gänsler Vladimíra CZE067385CHvězdičky z Kapličky Jirkov111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 12:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 12:49:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement