Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 115 | Turnajů: 146

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové318212919 400
2.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka318215717 000
3.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové318214010 200
4.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 118193410 100
5.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové31821239 900
6.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové1818359 200
7.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 11718189 150
8.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové21820469 000
9.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov34778 400
10.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys1818268 300
11.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové11819258 200
12.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové11415157 800
13.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov34777 400
14.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 33667 150
15.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice3811117 100
16.Štěpánová Helena CZE0242111818206 900
17.Šklíbová Michaela CZE077971Hradec Králové11617176 700
18.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov33666 550
19.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové11819196 400
20.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov34776 000
21.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice35885 950
22.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov23555 850
23.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové1818255 700
24.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice36995 600
25.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice17885 350
26.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov36995 300
27.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník33665 150
27.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové1111115 150
29.Kousalová Saša CZE011143Broumov 22445 100
29.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové18995 100
31.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov33664 750
32.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany22444 700
33.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové1212124 600
34.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov36994 500
35.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov27994 450
36.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice23554 150
37.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít17883 850
38.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové1010103 800
39.Křížková Karolína CZE068961BŠK Biřička Hradec Králové7773 750
40.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov12333 700
41.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov24663 400
42.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové15663 350
43.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice34773 300
44.Vraštilová Lenka CZE014382CHrobaři Hradec Králové9993 250
45.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov22443 200
46.Hofmanová Petra CZE051245Brzice21332 850
47.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov22442 700
48.Jarošová Kamila CZE073030Suchý Důl23552 550
49.Chrtová Petra CZE059122Hradec Králové6662 500
50.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka13442 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 02:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 02:23:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement