Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1187)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1187 | Turnajů: 690

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 82 84 84 84
2. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 80 81 81 81
3. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 78 78 78 78
3. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 78 78 78 78
5. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 65 70 70 70
6. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 68 69 69 69
7. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 2 66 68 68 68
8. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 65 66 66 66
9. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 5 60 65 65 65
10. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 3 61 64 64 64
11. Hofman Petr CZE050491 Vemena Hradec Králové 3 57 60 60 60
12. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 56 56 56 56
12. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 56 56 56 56
12. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 55 56 56 56
15. Bubaň Pavel CZE011871 B Sklípek Vrchlabí 2 53 55 55 55
15. Hofman Martin CZE006587 B Vemena Hradec Králové 1 54 55 55 55
15. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 53 55 55 55
18. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 54 54 54 54
19. Macháček Adam CZE064634 D Hradec Králové 4 49 53 53 53
20. Šildberger Ivan CZE059555 B Vemena Hradec Králové 4 48 52 52 52
21. Strnad Josef CZE050453 D Votroci Hradec Králové 51 51 51 51
21. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 51 51 51 51
21. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 2 49 51 51 51
21. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 50 51 51 51
25. Kordová Romana 1995 CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 49 50 50 50
25. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 4 46 50 50 50
25. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 50 50 50 50
25. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 2 48 50 50 50
29. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 3 46 49 49 49
29. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 1 48 49 49 49
29. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 49 49 49 49
32. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 48 48 48 48
32. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 2 46 48 48 48
34. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 2 45 47 47 47
34. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 2 45 47 47 47
34. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 4 43 47 47 47
34. Bittner Jaroslav CZE063916 C TJ Baník Žacléř 47 47 47 47
38. Brož Jan CZE064827 Vol 41 Voletiny 46 46 46 46
38. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov 2 44 46 46 46
38. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 44 46 46 46
38. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 46 46 46 46
38. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 2 44 46 46 46
43. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 45 45 45 45
43. Adámek Ondřej CZE063915 C Vol 41 Voletiny 45 45 45 45
45. Brož Marcel CZE063925 Trutnov 1 43 44 44 44
45. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 44 44 44 44
47. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 1 42 43 43 43
47. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 43 43 43 43
49. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 42 42 42 42
50. Štěpán Petr CZE021967 C Vol 41 Voletiny 2 39 41 41 41
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 22:16:49