Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/686)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 686 | Turnajů: 205

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice437414141
2.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové435393939
3.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové434383838
4.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov433373737
5.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka428323232
5.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové428323232
7.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice427313131
8.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové426303030
9.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové29292929
9.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice425292929
9.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové425292929
12.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice424282828
13.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové224262626
13.Kohout Petr CZE043440Hradec Králové26262626
15.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka421252525
15.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 25252525
17.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice420242424
17.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice222242424
17.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice222242424
17.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové24242424
17.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové321242424
22.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové23232323
23.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové22222222
23.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov418222222
23.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec418222222
23.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov319222222
23.Klepáček Radim CZE071932Červený Kostelec418222222
23.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice418222222
23.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové418222222
30.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 417212121
30.Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec219212121
30.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod219212121
30.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice417212121
30.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník417212121
30.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové417212121
36.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové20202020
36.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec218202020
36.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové218202020
36.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov416202020
36.Suk Stanislav CZE036843Trutnov20202020
36.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové416202020
36.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové218202020
43.Regner Jan CZE069813BŠK Medvědi Velký Třebešov415191919
43.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová217191919
45.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec216181818
45.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice216181818
45.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník216181818
45.Horák Karel CZE021132COrli Trutnov18181818
45.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov414181818
45.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice414181818
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 21:51:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement