Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1332)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1332 | Turnajů: 471

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 2 63 65 65 65
2. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 57 60 60 60
2. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 4 56 60 60 60
4. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 6 53 59 59 59
5. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 6 48 54 54 54
6. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 6 44 50 50 50
7. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 4 44 48 48 48
8. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 2 45 47 47 47
9. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha 2 43 45 45 45
10. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 6 36 42 42 42
10. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 6 36 42 42 42
12. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 6 35 41 41 41
12. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 6 35 41 41 41
14. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 2 38 40 40 40
15. Ejem Jaromír CZE029350 39 39 39 39
16. Kameník Tomáš CZE062967 1 37 38 38 38
17. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 4 33 37 37 37
18. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 6 30 36 36 36
18. Hamšík Robert CZE059170 D Sedmá rota Praha 36 36 36 36
18. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 32 36 36 36
21. Brettschneiderová Simona CZE065658 Praha 6 27 33 33 33
21. Vlček Jiří CZE004650 A Zlatý Barbaři Praha 2 31 33 33 33
21. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 2 31 33 33 33
21. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 4 29 33 33 33
21. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 31 33 33 33
26. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 28 32 32 32
26. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 4 28 32 32 32
26. Majerčin David CZE020476 C Club Kamýk Praha 4 28 32 32 32
29. Dlouhá Barbora CZE060521 C 4 27 31 31 31
29. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 5 26 31 31 31
29. Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha 2 29 31 31 31
29. Novák Pavel CZE049820 D SB Hostivař Praha 31 31 31 31
33. Vlach Jakub CZE064065 D Rychlý hroty Praha 2 28 30 30 30
33. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Praha 2 28 30 30 30
33. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 26 30 30 30
33. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Praha 30 30 30 30
37. Batista Libor CZE059204 29 29 29 29
37. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 29 29 29 29
37. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 4 25 29 29 29
37. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 4 25 29 29 29
37. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 2 27 29 29 29
42. Stejskal Marek CZE056665 D Rychlý hroty Praha 28 28 28 28
42. Chaloupka Radek CZE064380 C DC Country club Praha 2 26 28 28 28
42. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 6 22 28 28 28
42. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 26 28 28 28
42. Novák Petr 1970 CZE063590 Praha 10 28 28 28 28
42. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 4 24 28 28 28
42. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 2 26 28 28 28
49. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha 2 25 27 27 27
49. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 6 21 27 27 27
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 02:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 02:03:51