Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/351)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 351 | Turnajů: 276

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava 1 3 98 102 102 102
2. Vondra Aleš CZE063135 TJ Dušejov 2000 3 97 100 100 100
3. Vierer Jaromír CZE059373 B Dragon Darts Jihlava 2 81 83 83 83
4. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 1 4 69 74 74 74
5. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 4 67 72 72 72
5. Novák Marek CZE061220 B Dragon Darts Jihlava 2 70 72 72 72
7. Bílek Radek 1995 CZE056362 B Dragon Darts Jihlava 1 4 66 71 71 71
8. Janoušek Marek CZE055459 A Formanský Dravci Jihlava 2 66 68 68 68
8. Navrátil Karel CZE009044 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 66 68 68 68
10. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 4 62 67 67 67
11. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 1 4 56 61 61 61
12. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 1 4 53 58 58 58
13. Mrhalová Lenka CZE062963 Brtnice 3 54 57 57 57
14. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 4 51 56 56 56
15. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 4 49 54 54 54
15. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 1 2 51 54 54 54
17. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 2 51 53 53 53
18. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 1 4 47 52 52 52
18. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 3 48 52 52 52
20. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 2 49 51 51 51
21. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 3 47 50 50 50
22. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí 2 47 49 49 49
23. Kameník Roman CZE059800 A Dragon Darts Jihlava 3 45 48 48 48
23. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí 2 46 48 48 48
25. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 2 45 47 47 47
25. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 43 47 47 47
27. Doležal Michal CZE055580 B Wüdle Brtnice 1 3 42 46 46 46
28. Brussmann Jiří CZE056087 B Wüdle Brtnice 1 4 40 45 45 45
29. Rychecká Julie CZE049501 B Dušejov 1 3 40 44 44 44
29. Jelínek Michal CZE062496 B Dragon Darts Jihlava 2 42 44 44 44
31. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 2 41 43 43 43
32. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 2 40 42 42 42
32. Duchanová Zlata CZE055460 B Hospůdka Na Růžku Jihlava 1 41 42 42 42
32. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 3 38 42 42 42
32. Kúřil Stanislav CZE028875 A Cerberos Velké Meziříčí 2 40 42 42 42
36. Tučková Dana CZE051452 B Dragon Darts Jihlava 1 40 41 41 41
36. Zámostný Tomáš CZE062403 Wüdle Brtnice 2 39 41 41 41
36. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 4 37 41 41 41
39. Jůzlová Zdena CZE047039 C Dušejov 1 3 36 40 40 40
39. Šimůnek Martin CZE049508 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 38 40 40 40
41. Kutyna Marek CZE056844 B Dragon Darts Jihlava 1 4 34 39 39 39
42. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 38 38 38 38
42. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 1 37 38 38 38
44. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 1 2 34 37 37 37
44. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 2 35 37 37 37
44. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav 4 33 37 37 37
47. Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí 2 34 36 36 36
47. Močuba Jiří CZE062045 B Darts Club Přibyslav 4 32 36 36 36
49. Zuda Michal CZE004521 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 31 35 35 35
50. Rychecký Lukáš CZE049502 Dušejov 3 30 33 33 33
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2019 06:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 11.12.2019 07:18:45