Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/866)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Morava

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 866 | Turnajů: 376

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno442464646
2.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno441454545
3.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice437414141
4.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno234363636
5.Šeregely Roman CZE001239Brno35353535
6.Vojta Radim CZE037412AYellov fish231333333
7.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky329323232
7.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno32323232
9.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno427313131
9.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno427313131
11.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno426303030
11.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno228303030
13.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno425292929
13.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno128292929
15.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno28282828
15.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno127282828
17.Javorský Zdeněk CZE052341CPBL 45 Brno225272727
17.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno27272727
17.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno126272727
17.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna423272727
21.Vlček Roman CZE070771DDC Zmije Třebíč26262626
21.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno422262626
21.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno224262626
24.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno421252525
25.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice420242424
25.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka123242424
27.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish419232323
27.Novotná Kateřina CZE060496Brno23232323
29.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna319222222
29.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno220222222
29.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty22222222
29.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno319222222
33.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno219212121
33.Poláček Lukáš CZE053203Brno21212121
33.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno417212121
36.Knotek Petr CZE070431Třebíč20202020
36.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 20202020
36.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany218202020
36.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko20202020
36.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno416202020
41.Pazio Marek CZE067121DBastr team Brno316191919
41.Rambousek Martin CZE067311Zálesáci19191919
41.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko19191919
44.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno216181818
44.Kozák Martin CZE050900DFrogs Žabčice414181818
46.Kačanolli Fitim CZE017097BDC Bejvávalo U Kolečka413171717
46.Bezůšek Pavel CZE000499AŠilingrák Team Brno413171717
46.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice413171717
46.Přichystal Marek CZE028464Brno17171717
46.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno17171717
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 06:28:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement