Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/881)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 881 | Turnajů: 931

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec3169172172172
2.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice8135143143143
3.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice6129135135135
4.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice5124129129129
5.Chytil Martin CZE060097BŠvejci České Budějovice6117123123123
6.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice6112118118118
7.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice3106109109109
8.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice899107107107
9.Mácha Zbyněk CZE065691BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice698104104104
9.Hruška Pavel CZE066132BKloučci od Pelešky Holubov698104104104
11.Vojta Adam CZE048857CDC Ypsi team J. Hradec98989898
12.Lukš Josef CZE000396CHobiti České Budějovice394979797
13.Pitrová Ivana CZE049414Pohodářky z Budvarky J. Hradec91919191
13.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice685919191
15.Mikolášová Jindřiška CZE036330CHobiti České Budějovice485898989
16.Tromler Lukáš CZE018278BRůžek team J. Hradec583888888
17.Vlach Lukáš CZE064818CDream Team Libín679858585
18.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor577828282
19.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz378818181
19.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice477818181
21.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice674808080
22.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec178797979
23.Vanišová Alena CZE057583CTragiherky Těmice375787878
24.Linhartová Hana CZE045575BSuper Ženy České Budějovice669757575
25.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá668747474
26.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice666727272
27.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice566717171
28.Hornák Vlastimil CZE009880České Budějovice70707070
29.Houdek Pavel CZE057581C(Ne) Chyba team Nová Včelnice267696969
29.Lepša Jan CZE049632BHotel Černá B465696969
29.Bárta Pavel CZE066971CŠuměnky Horní Planá663696969
29.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor663696969
33.Vránek Tomáš CZE068483CHobiti České Budějovice68686868
34.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek562676767
34.Tressl Ján CZE004102BT.U.P.É Vltava Č. Budějovice67676767
34.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice463676767
37.Tomková Nikola CZE063256CGrófky Dubičné461656565
38.Oškrobaný Eduard CZE068020České Budějovice64646464
38.Paukeje Marek CZE069195České Budějovice658646464
40.Plintová Michaela CZE068422Nová Bystřice558636363
41.Šoukal Jan CZE049686Kardašova Řečice62626262
41.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice458626262
41.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice557626262
41.Brandová Natálie CZE069564CHobiti České Budějovice458626262
45.Hřebejk Miroslav 2004CZE064244ATVT Písek853616161
45.Lenc Aleš CZE056694CDC Žabovřesky556616161
47.Berky David CZE056236BPDC Hluboká u Borovan159606060
47.Briškár Petr CZE016467CDC Ypsi team J. Hradec60606060
47.Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice654606060
47.Šimon Jiří 1964CZE018514BŠvejci České Budějovice555606060
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 07:19:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement